Bortolotti, Matos - Liutarevich, Zgirovsky

08.11.2018, 14:00, Futures 2018, čtvrtfinále, tvrdý p.
Bortolotti Marco 2 : 0
(7-5, 7-65)
Liutarevich Ivan
Avatar 673. Žebříček čtyřhry 770. Avatar
21. 1. 1991 Datum nar. 20. 2. 1996
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Matos Diego   Zgirovsky Alexander
Avatar 663. Žebříček čtyřhry -. Avatar
27. 4. 1988 Datum nar. 10. 7. 2001
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 6/1 2/1 4/0 - - -
2018 6/1 2/1 4/0 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 - 1/1 - - -
2018 1/1 - 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 254/132 219/110 27/13 8/9 - -
2019 4/6 0/1 0/2 4/3 - -
2018 43/19 34/15 7/3 2/1 - -
2017 46/23 39/21 7/2 - - -
2016 23/18 23/18 - - - -
2015 55/14 55/12 0/1 0/1 - -
2014 34/19 24/15 10/2 0/2 - -
2013 40/21 36/19 2/1 2/1 - -
2012 9/10 8/8 1/2 - - -
2011 0/2 0/1 - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 101/57 54/27 47/30 - - -
2018 61/27 24/10 37/17 - - -
2017 7/7 4/2 3/5 - - -
2013 4/4 2/3 2/1 - - -
2012 29/14 24/10 5/4 - - -
2011 0/4 0/1 0/3 - - -
2007 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 72/52 10/12 36/26 26/14 - -
2019 5/2 - - 5/2 - -
2018 30/17 3/4 21/11 6/2 - -
2017 13/6 1/1 8/4 4/1 - -
2016 9/10 3/2 2/4 4/4 - -
2015 8/12 3/5 3/4 2/3 - -
2014 6/4 - 1/2 5/2 - -
2013 1/1 - 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 10/13 - 10/13 - - -
2018 8/7 - 8/7 - - -
2017 1/3 - 1/3 - - -
2016 1/3 - 1/3 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2018 Futures 2018 Bortolotti / Matos 2   7 7       ČF
Liutarevi / Zgirovsky 0 5 65      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Bortolotti Marco
Matos Diego
Liutarevich Ivan
Zgirovsky Alexander
 Synot tip
1.40
2.52
Průměrný kurs
1.40
2.52
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2018, F, 10.11.2018
  Borto / Matos - Johan / Weind 2:0
Futures 2018, SF, 09.11.2018
  Borto / Matos - Jonco / Schel 2:1
Futures 2018, ČF, 08.11.2018
  Borto / Matos - Liuta / Zgiro 2:0
Futures 2018, OF, 06.11.2018
  Borto / Matos - Berna / Hellu 2:0
Futures 2018, F, 03.11.2018
  Corne / Jecan - Borto / Matos 2:1
Futures 2018, SF, 02.11.2018
  Borto / Matos - Marti / Sant' 1:0
Futures 2018, ČF, 01.11.2018
  Borto / Matos - Kiuam / Marti 2:0
Futures 2018, OF, 31.10.2018
  Borto / Matos - Glebo / Slobo 2:0
Futures 2019, OF, 19.03.2019
  Bonda / Skato - Borto / Weis 2:1
Futures 2019, OF, 28.02.2019
  Hsu / Paul - Basso / Borto 1:0
Futures 2019, ČF, 21.02.2019
  Chekh / Sulta - Borto / Vilar 2:0
Futures 2019, OF, 19.02.2019
  Borto / Vilar - Anand / Rawat 2:1
Futures 2019, ČF, 14.02.2019
  Chekh / Sulta - Borto / Vilar 2:1
Futures 2019, OF, 13.02.2019
  Borto / Vilar - Ayap / Tashb 2:0
Futures 2019, SF, 08.02.2019
  Leshe / Olive - Borto / Sude 2:1
Futures 2019, ČF, 07.02.2019
  Borto / Sude - Finde / Lovet 2:1
Futures 2019, OF, 05.02.2019
  Borto / Sude - Mound / Stric 2:1
Canberra challenger, OF, 08.01.2019
  Mies / Podli - Borto / Puodz 2:0
Futures 2018, F, 07.12.2018
  Douga / Manso - Doumb / Matos 2:0
Futures 2018, SF, 06.12.2018
  Doumb / Matos - Bojan / Ouaka 2:0
Futures 2018, ČF, 05.12.2018
  Doumb / Matos - Bartl / Busha 2:0
Futures 2018, OF, 03.12.2018
  Doumb / Matos - Nkolo / Sabou 2:0
Futures 2018, F, 01.12.2018
  Douga / Manso - Doumb / Matos 2:1
Futures 2018, SF, 30.11.2018
  Doumb / Matos - Denol / Furne 2:1
Futures 2018, ČF, 28.11.2018
  Doumb / Matos - Antch / Forch 2:0
Futures 2018, OF, 27.11.2018
  Doumb / Matos - Attur / Ur Ra 2:0
Futures 2018, F, 24.11.2018
  Liuta / Ursu - Gil / Matos 2:1
Futures 2018, SF, 23.11.2018
  Gil / Matos - Borg / Gerri 2:0
 
Futures 2018, ČF, 08.11.2018
  Borto / Matos - Liuta / Zgiro 2:0
Futures 2018, OF, 06.11.2018
  Liuta / Zgiro - Ferna / Manci 2:0
Futures 2019, ČF, 21.02.2019
  Loots / Vasil - Gabas / Liuta 2:0
Futures 2019, OF, 20.02.2019
  Gabas / Liuta - Dubri / Tiurn 2:0
Futures 2019, F, 16.02.2019
  Gabas / Liuta - Danil / Loots 2:0
Futures 2019, SF, 15.02.2019
  Gabas / Liuta - Elgin / Kravc 2:1
Futures 2019, ČF, 14.02.2019
  Gabas / Liuta - Fufyg / Lomak 2:1
Futures 2019, OF, 13.02.2019
  Gabas / Liuta - Stout / Yitba 2:0
Futures 2019, OF, 22.01.2019
  Betov / Gabas - Liuta / Ursu 2:1
Futures 2018, OF, 28.11.2018
  Egea / Sude - Liuta / Ursu 2:0
Futures 2018, F, 24.11.2018
  Liuta / Ursu - Gil / Matos 2:1
Futures 2018, SF, 23.11.2018
  Liuta / Ursu - Karat / Yatsy 2:0
Futures 2018, OF, 28.11.2018
  Crepa / Ricca - Davyd / Zgiro 2:1
Futures 2018, ČF, 22.11.2018
  Borg / Gerri - Danil / Zgiro 2:0
Futures 2018, OF, 20.11.2018
  Danil / Zgiro - Beaup / Folli 2:0
Futures 2018, F, 17.11.2018
  Diez / Marto - Halia / Zgiro 2:0
Futures 2018, SF, 16.11.2018
  Halia / Zgiro - Egea / Viber 2:0
Futures 2018, ČF, 16.11.2018
  Halia / Zgiro - Liuta / Matos 2:1
Futures 2018, OF, 15.11.2018
  Halia / Zgiro - Beaup / Fassb 2:0
Futures 2018, ČF, 08.11.2018
  Borto / Matos - Liuta / Zgiro 2:0
Futures 2018, OF, 06.11.2018
  Liuta / Zgiro - Ferna / Manci 2:0
Futures 2018, SF, 23.08.2018
  Lomak / Tsiva - Skato / Zgiro 2:1
 
 
 
 
TOPlist