Gamble, Lu - Descotte, Goldsteiner

08.11.2018, 14:10, Futures 2018, semifinále, tvrdý p.
Gamble Luke Jacob 2 : 1
(66-7, 6-3, 10-4)
Descotte Matias Franco
Avatar 977. Žebříček čtyřhry 317. Avatar
18. 4. 1995 Datum nar. 29. 8. 1994
- Výška -
- Váha -
L Hraje rukou P
- Profesionál od -
Lu Tyler   Goldsteiner Peter
Avatar 689. Žebříček čtyřhry 476. Avatar
12. 8. 1995 Datum nar. 31. 7. 1990
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Gamble Luke Jacob
Lu Tyler
Descotte Matias Franco
Goldsteiner Peter
Hala - -
Antuka - -
Tráva - -
Tvrdý p. 7/1 3/2
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 7/1 - 7/1 - - -
2018 7/1 - 7/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/1 - 3/1 - - -
2018 3/1 - 3/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 19/13 5/6 10/5 4/2 - -
2018 19/12 5/5 10/5 4/2 - -
2015 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 27/16 12/5 15/11 - - -
2018 21/11 12/5 9/6 - - -
2017 6/5 - 6/5 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 125/97 46/39 78/57 1/1 - -
2018 28/14 5/4 23/10 - - -
2017 46/22 13/7 33/15 - - -
2016 11/9 5/3 6/6 - - -
2015 12/18 7/7 4/10 1/1 - -
2014 21/16 14/8 7/8 - - -
2013 6/13 1/6 5/7 - - -
2012 1/5 1/4 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 72/90 38/56 34/34 - - -
2018 25/18 11/9 14/9 - - -
2017 13/14 13/14 - - - -
2016 6/10 1/4 5/6 - - -
2015 11/13 3/6 8/7 - - -
2014 6/14 3/10 3/4 - - -
2013 7/11 5/7 2/4 - - -
2012 4/10 2/6 2/4 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2018 Futures 2018 Gamble / Lu 2   66 6 10     SF
Descotte / Goldstein 1 7 3 4    
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Gamble Luke Jacob
Lu Tyler
Descotte Matias Franco
Goldsteiner Peter
 Synot tip
3.43
08.11. 07:493.43+0.66
Původní kurs
07.11. 20:492.77 
1.22
08.11. 07:491.22-0.11
Původní kurs
07.11. 20:491.33 
Průměrný kurs
3.43
1.22
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2018, F, 16.11.2018
  Gamble / Lu - Lock / Lock 2:1
Futures 2018, SF, 15.11.2018
  Gamble / Lu - Frank / Rogov 2:0
Futures 2018, ČF, 14.11.2018
  Gamble / Lu - Foley / Kotec 2:0
Futures 2018, OF, 13.11.2018
  Gamble / Lu - Bonda / Carr 2:0
Futures 2018, F, 09.11.2018
  Lock / Lock - Gamble / Lu 2:1
Futures 2018, SF, 08.11.2018
  Gamble / Lu - Desco / Golds 2:1
Futures 2018, ČF, 07.11.2018
  Gamble / Lu - Brown / Dolz 2:0
Futures 2018, OF, 06.11.2018
  Gamble / Lu - Du To / Rogov 2:0
Futures 2018, F, 16.11.2018
  Gamble / Lu - Lock / Lock 2:1
Futures 2018, SF, 15.11.2018
  Gamble / Lu - Frank / Rogov 2:0
Futures 2018, ČF, 14.11.2018
  Gamble / Lu - Foley / Kotec 2:0
Futures 2018, OF, 13.11.2018
  Gamble / Lu - Bonda / Carr 2:0
Futures 2018, F, 09.11.2018
  Lock / Lock - Gamble / Lu 2:1
Futures 2018, SF, 08.11.2018
  Gamble / Lu - Desco / Golds 2:1
Futures 2018, ČF, 07.11.2018
  Gamble / Lu - Brown / Dolz 2:0
Futures 2018, OF, 06.11.2018
  Gamble / Lu - Du To / Rogov 2:0
Futures 2018, SF, 11.10.2018
  Nouza / Rosen - Gambl / Serap 2:0
Futures 2018, ČF, 10.10.2018
  Gambl / Serap - Squir / Wunne 2:0
Futures 2018, F, 16.11.2018
  Gamble / Lu - Lock / Lock 2:1
Futures 2018, SF, 15.11.2018
  Gamble / Lu - Frank / Rogov 2:0
Futures 2018, ČF, 14.11.2018
  Gamble / Lu - Foley / Kotec 2:0
Futures 2018, OF, 13.11.2018
  Gamble / Lu - Bonda / Carr 2:0
Futures 2018, F, 09.11.2018
  Lock / Lock - Gamble / Lu 2:1
Futures 2018, SF, 08.11.2018
  Gamble / Lu - Desco / Golds 2:1
Futures 2018, ČF, 07.11.2018
  Gamble / Lu - Brown / Dolz 2:0
Futures 2018, OF, 06.11.2018
  Gamble / Lu - Du To / Rogov 2:0
Futures 2018, OF, 08.10.2018
  Manso / Rinde - Goveas / Lu 2:0
Futures 2018, ČF, 03.10.2018
  Busha / Rinde - Goveas / Lu 2:1
 
Futures 2018, ČF, 14.11.2018
  Frank / Rogov - Desco / Golds 1:0
Futures 2018, OF, 12.11.2018
  Desco / Golds - Alber / Rosa 2:0
Futures 2018, SF, 08.11.2018
  Gamble / Lu - Desco / Golds 2:1
Futures 2018, ČF, 07.11.2018
  Desco / Golds - Johan / Kotec 2:0
Futures 2018, OF, 05.11.2018
  Desco / Golds - Elias / Figue 2:0
Futures 2018, ČF, 14.11.2018
  Frank / Rogov - Desco / Golds 1:0
Futures 2018, OF, 12.11.2018
  Desco / Golds - Alber / Rosa 2:0
Futures 2018, SF, 08.11.2018
  Gamble / Lu - Desco / Golds 2:1
Futures 2018, ČF, 07.11.2018
  Desco / Golds - Johan / Kotec 2:0
Futures 2018, OF, 05.11.2018
  Desco / Golds - Elias / Figue 2:0
Futures 2018, F, 20.10.2018
  Desco / Ferra - Caste / Crepa 2:0
Futures 2018, SF, 19.10.2018
  Desco / Ferra - Decke / Nijbo 2:0
Futures 2018, ČF, 18.10.2018
  Desco / Ferra - Benya / Yesha 2:0
Futures 2018, OF, 15.10.2018
  Desco / Ferra - Elia / Tveri 2:0
Futures 2018, OF, 08.10.2018
  Ferra / White - Caste / Desco 2:0
Futures 2018, ČF, 14.11.2018
  Frank / Rogov - Desco / Golds 1:0
Futures 2018, OF, 12.11.2018
  Desco / Golds - Alber / Rosa 2:0
Futures 2018, SF, 08.11.2018
  Gamble / Lu - Desco / Golds 2:1
Futures 2018, ČF, 07.11.2018
  Desco / Golds - Johan / Kotec 2:0
Futures 2018, OF, 05.11.2018
  Desco / Golds - Elias / Figue 2:0
Futures 2018, OF, 17.10.2018
  Disch / Falca - Golds / Press 2:0
Futures 2018, F, 13.10.2018
  Butsc / Shane - Egea / Golds 2:0
Futures 2018, SF, 13.10.2018
  Egea / Golds - Ferre / Praga 2:0
Futures 2018, ČF, 13.10.2018
  Egea / Golds - Aramb / Brech 1:0
Futures 2018, OF, 09.10.2018
  Egea / Golds - Ferna / Revko 2:0
 
 
 
 
 
TOPlist