Adamson, Seemann - Bittoun Kouzmine, Samaha

08.11.2018, 13:00, Futures 2018, čtvrtfinále, tvrdý p.
Adamson Alec 2 : 0
(6-2, 6-4)
Bittoun Kouzmine Constantin
Avatar 763. Žebříček čtyřhry 734. Avatar
1. 1. 1995 Datum nar. 4. 1. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou L
- Profesionál od -
Seemann Miles   Samaha Giovanni
Avatar -. Žebříček čtyřhry -. Avatar
4. 8. 1993 Datum nar. 14. 7. 1994
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou L
- Profesionál od -
Povrch Adamson Alec
Seemann Miles
Bittoun Kouzmine Constantin
Samaha Giovanni
Hala - -
Antuka - -
Tráva - -
Tvrdý p. 1/2 -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 17/8 - 17/8 - - -
2019 1/2 - 1/2 - - -
2018 16/6 - 16/6 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 - 1/1 - - -
2018 1/1 - 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 34/22 1/2 33/20 - - -
2019 1/2 - 1/2 - - -
2018 30/16 - 30/16 - - -
2017 3/4 1/2 2/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 54/39 5/4 43/29 6/6 - -
2019 1/2 - 1/2 - - -
2018 42/25 5/2 33/19 4/4 - -
2017 11/12 0/2 9/8 2/2 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 24/21 1/1 18/17 5/3 - -
2018 16/15 - 12/14 4/1 - -
2017 7/5 - 6/3 1/2 - -
2015 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 51/49 29/23 20/24 - - 2/2
2018 30/25 15/9 14/14 - - 1/2
2017 8/9 7/6 1/3 - - -
2016 8/12 3/5 5/7 - - -
2015 4/2 3/2 - - - 1/0
2013 1/1 1/1 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2018 Futures 2018 Adamson / Seemann 2   6 6       ČF
Bittoun K / Samaha 0 2 4      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Adamson Alec
Seemann Miles
Bittoun Kouzmine Constantin
Samaha Giovanni
 Synot tip
1.25
08.11. 11:241.25-0.24
Původní kurs
07.11. 20:491.49 
3.21
08.11. 11:243.21+0.94
Původní kurs
07.11. 20:492.27 
Průměrný kurs
1.25
3.21
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, ČF, 10.01.2019
  Glass / Hoyt - Adams / Seema 2:0
Futures 2019, OF, 09.01.2019
  Adams / Seema - Arcon / Gomez 2:1
Futures 2019, OF, 01.01.2019
  Cozbi / Cress - Adams / Seema 2:0
Futures 2018, F, 17.11.2018
  Bindi / De Va - Adams / Seema 2:0
Futures 2018, SF, 17.11.2018
  Adams / Seema - Cubel / Walde 2:1
Futures 2018, ČF, 16.11.2018
  Adams / Seema - Inui / Rogic 2:0
Futures 2018, OF, 15.11.2018
  Adams / Seema - Longo / Oclep 2:0
Futures 2018, F, 10.11.2018
  Adams / Seema - Bindi / De Va 2:0
Futures 2018, SF, 09.11.2018
  Adams / Seema - Helle / Wehne 2:1
Futures 2018, ČF, 08.11.2018
  Adams / Seema - Bitto / Samah 2:0
Futures 2019, ČF, 10.01.2019
  Glass / Hoyt - Adams / Seema 2:0
Futures 2019, OF, 09.01.2019
  Adams / Seema - Arcon / Gomez 2:1
Futures 2019, OF, 01.01.2019
  Cozbi / Cress - Adams / Seema 2:0
Futures 2018, ČF, 12.12.2018
  Butsc / Richm - Adams / Frutt 2:1
Futures 2018, OF, 11.12.2018
  Adams / Frutt - Gomez / Urrea 2:0
Futures 2018, ČF, 05.12.2018
  Monte / Tabil - Adams / Boyer 2:0
Futures 2018, OF, 03.12.2018
  Adams / Boyer - Butsc / Richm 2:0
Futures 2018, OF, 26.11.2018
  Mohan / Mohan - Adams / Boyer 2:1
Futures 2018, F, 17.11.2018
  Bindi / De Va - Adams / Seema 2:0
Futures 2018, SF, 17.11.2018
  Adams / Seema - Cubel / Walde 2:1
Futures 2019, ČF, 10.01.2019
  Glass / Hoyt - Adams / Seema 2:0
Futures 2019, OF, 09.01.2019
  Adams / Seema - Arcon / Gomez 2:1
Futures 2019, OF, 01.01.2019
  Cozbi / Cress - Adams / Seema 2:0
Futures 2018, OF, 05.12.2018
  Arcon / Geert - Bradl / Seema 2:0
Futures 2018, ČF, 28.11.2018
  Cress / Meist - Bradl / Seema 2:0
Futures 2018, OF, 27.11.2018
  Bradl / Seema - Habib / Pierc 2:0
Futures 2018, F, 17.11.2018
  Bindi / De Va - Adams / Seema 2:0
Futures 2018, SF, 17.11.2018
  Adams / Seema - Cubel / Walde 2:1
Futures 2018, ČF, 16.11.2018
  Adams / Seema - Inui / Rogic 2:0
Futures 2018, OF, 15.11.2018
  Adams / Seema - Longo / Oclep 2:0
 
Futures 2018, ČF, 08.11.2018
  Adams / Seema - Bitto / Samah 2:0
Futures 2018, OF, 07.11.2018
  Bitto / Samah - Marko / Micov 2:0
Futures 2018, ČF, 19.12.2018
  Halia / Zhurb - Bitto / Zayed 2:1
Futures 2018, OF, 17.12.2018
  Bitto / Zayed - Kalya / Shanm 2:0
Futures 2018, ČF, 08.11.2018
  Adams / Seema - Bitto / Samah 2:0
Futures 2018, OF, 07.11.2018
  Bitto / Samah - Marko / Micov 2:0
Futures 2018, OF, 31.10.2018
  Helle / Wehne - Bitto / Tabri 2:0
Futures 2018, F, 12.10.2018
  Bitto / Lakat - Jonco / Laure 2:0
Futures 2018, SF, 11.10.2018
  Bitto / Lakat - De Sc / Struv 2:0
Futures 2018, ČF, 10.10.2018
  Bitto / Lakat - Faivr / Setod 2:0
Futures 2018, OF, 09.10.2018
  Bitto / Lakat - Freir / Freir 2:0
Futures 2018, OF, 04.09.2018
  Cance / Reymo - Bitto / Fukud 2:0
Futures 2018, F, 15.12.2018
  Manaf / Samah - Marti / Wenge 2:0
Futures 2018, SF, 14.12.2018
  Manaf / Samah - Hossa / Makzo 2:0
Futures 2018, ČF, 13.12.2018
  Manaf / Samah - Caleg / Point 2:0
Futures 2018, OF, 11.12.2018
  Manaf / Samah - Lee / Lin 2:1
Futures 2018, ČF, 07.12.2018
  Manaf / Sabry - Samah / Uspen 2:0
Futures 2018, OF, 04.12.2018
  Samah / Uspen - Batta / Cordo 2:0
Futures 2018, SF, 30.11.2018
  Igosh / Sarai - Chekh / Samah 2:0
Futures 2018, ČF, 29.11.2018
  Chekh / Samah - Genna / Mora 1:0
Futures 2018, OF, 27.11.2018
  Chekh / Samah - Cordo / Point 2:0
Futures 2018, ČF, 22.11.2018
  Gaber / Zuk - Al Ta / Samah 2:0
 
 
 
 
 
TOPlist