Arconada, Geerts - Bradley, Seemann

05.12.2018, 00:30, Futures 2018, osmifinále, hala
Arconada Jordi 2 : 0
(6-4, 6-4)
Bradley Julian
Avatar 666. Žebříček čtyřhry 783. Avatar
6. 9. 1996 Datum nar. 16. 7. 1992
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Geerts Michael   Seemann Miles
Avatar 769. Žebříček čtyřhry -. Avatar
17. 1. 1995 Datum nar. 4. 8. 1993
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Arconada Jordi
Geerts Michael
Bradley Julian
Seemann Miles
Hala - -
Antuka - -
Tráva - -
Tvrdý p. 1/1 -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 5/1 - 1/1 4/0 - -
2019 1/1 - 1/1 - - -
2018 4/0 - - 4/0 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/2 - - 1/2 - -
2018 1/2 - - 1/2 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 33/18 15/7 14/11 4/0 - -
2019 8/9 3/2 5/7 - - -
2018 15/5 6/2 5/3 4/0 - -
2016 0/1 - 0/1 - - -
2015 10/3 6/3 4/0 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 115/75 33/22 70/46 12/7 - -
2019 7/7 0/2 7/5 - - -
2018 21/9 8/2 3/3 10/4 - -
2017 9/10 6/4 3/6 - - -
2016 20/15 8/3 12/11 0/1 - -
2015 43/19 3/5 38/12 2/2 - -
2014 11/12 7/5 4/7 - - -
2013 4/3 1/1 3/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 70/58 30/23 38/31 2/4 - -
2019 19/8 7/3 12/5 - - -
2018 32/27 10/9 20/15 2/3 - -
2017 16/17 11/10 5/6 0/1 - -
2016 3/3 2/1 1/2 - - -
2013 0/2 - 0/2 - - -
2012 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 54/39 5/4 43/29 6/6 - -
2019 1/2 - 1/2 - - -
2018 42/25 5/2 33/19 4/4 - -
2017 11/12 0/2 9/8 2/2 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2018 Futures 2018 Arconada / Geerts 2   6 6       OF
Bradley / Seemann 0 4 4      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Arconada Jordi
Geerts Michael
Bradley Julian
Seemann Miles
 Synot tip
1.44
04.12. 22:511.44-0.29
Původní kurs
04.12. 08:061.73 
2.41
04.12. 22:512.41+0.53
Původní kurs
04.12. 08:061.88 
Průměrný kurs
1.44
2.41
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, ČF, 14.03.2019
  Redli / Zhu - Arcon / Geert 2:1
Futures 2019, OF, 14.03.2019
  Arcon / Geert - Arias / Bango 2:0
Futures 2018, F, 08.12.2018
  Arcon / Geert - Corwi / Dunba 2:0
Futures 2018, SF, 06.12.2018
  Arcon / Geert - Lovet / Redli 2:0
Futures 2018, ČF, 05.12.2018
  Arcon / Geert - El Mi / Merci 2:0
Futures 2018, OF, 05.12.2018
  Arcon / Geert - Bradl / Seema 2:0
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Arias / Varil - Arcon / Hardt 2:1
Futures 2019, ČF, 11.04.2019
  Bradl / Craig - Arcon / Hoyos 2:1
Futures 2019, OF, 10.04.2019
  Arcon / Hoyos - Gueyd / Petit 2:0
Futures 2019, OF, 26.03.2019
  Reis / Yamac - Arcon / Butsc 2:0
Futures 2019, ČF, 21.03.2019
  Reis / Yamac - Arcon / Herna 2:0
Futures 2019, OF, 20.03.2019
  Arcon / Herna - Hidal / Zebal 2:0
Futures 2019, ČF, 14.03.2019
  Redli / Zhu - Arcon / Geert 2:1
Futures 2019, OF, 14.03.2019
  Arcon / Geert - Arias / Bango 2:0
Futures 2019, ČF, 13.02.2019
  Bradl / Kirch - Arcon / Arias 2:0
Futures 2019, SF, 08.02.2019
  Yamas / Zhu - Arcon / Catan 2:1
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Alcal / Batll - Geert / Mora 1:0
Futures 2019, OF, 09.05.2019
  Fancu / Saito - Geert / Vanne 2:1
Futures 2019, SF, 20.04.2019
  Rober / Stout - Fawce / Geert 2:0
Futures 2019, ČF, 18.04.2019
  Fawce / Geert - Endar / Panta 1:0
Futures 2019, OF, 16.04.2019
  Fawce / Geert - Belli / Greni 2:0
Futures 2019, ČF, 12.04.2019
  Endar / Panta - Fawce / Geert 2:0
Futures 2019, OF, 10.04.2019
  Fawce / Geert - Cruz / Villa 2:0
Futures 2019, OF, 19.03.2019
  Arias / Bango - Geert / Zhu 2:0
Futures 2019, ČF, 14.03.2019
  Redli / Zhu - Arcon / Geert 2:1
Futures 2019, OF, 14.03.2019
  Arcon / Geert - Arias / Bango 2:0
 
Futures 2018, OF, 05.12.2018
  Arcon / Geert - Bradl / Seema 2:0
Futures 2018, ČF, 28.11.2018
  Cress / Meist - Bradl / Seema 2:0
Futures 2018, OF, 27.11.2018
  Bradl / Seema - Habib / Pierc 2:0
Futures 2019, OF, 21.05.2019
  Bradl / Iradu - Senth / Viral 1:0
Futures 2019, ČF, 17.05.2019
  Chand / Kaliy - Bradl / Iradu 2:1
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Bradl / Iradu - Nusde / Vansh 2:0
Futures 2019, ČF, 09.05.2019
  Ferna / Nusde - Bradl / Carr 2:0
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Bradl / Carr - Ayell / Diamb 2:0
Futures 2019, F, 27.04.2019
  Cash / Goldh - Bradl / Rapp 2:1
Futures 2019, SF, 26.04.2019
  Bradl / Rapp - Sakam / Yamac 2:1
Futures 2019, ČF, 25.04.2019
  Bradl / Rapp - Gueyd / Petit 2:1
Futures 2019, OF, 23.04.2019
  Bradl / Rapp - Ibrah / Mehro 2:0
Futures 2019, OF, 16.04.2019
  Rapp / Zhu - Bradl / Craig 2:1
Futures 2019, ČF, 10.01.2019
  Glass / Hoyt - Adams / Seema 2:0
Futures 2019, OF, 09.01.2019
  Adams / Seema - Arcon / Gomez 2:1
Futures 2019, OF, 01.01.2019
  Cozbi / Cress - Adams / Seema 2:0
Futures 2018, OF, 05.12.2018
  Arcon / Geert - Bradl / Seema 2:0
Futures 2018, ČF, 28.11.2018
  Cress / Meist - Bradl / Seema 2:0
Futures 2018, OF, 27.11.2018
  Bradl / Seema - Habib / Pierc 2:0
Futures 2018, F, 17.11.2018
  Bindi / De Va - Adams / Seema 2:0
Futures 2018, SF, 17.11.2018
  Adams / Seema - Cubel / Walde 2:1
Futures 2018, ČF, 16.11.2018
  Adams / Seema - Inui / Rogic 2:0
Futures 2018, OF, 15.11.2018
  Adams / Seema - Longo / Oclep 2:0
 
 
 
 
TOPlist