Arconada, Geerts - Bradley, Seemann

05.12.2018, 00:30, Futures 2018, osmifinále, hala
Arconada Jordi 2 : 0
(6-4, 6-4)
Bradley Julian
Avatar 666. Žebříček čtyřhry 693. Avatar
6. 9. 1996 Datum nar. 16. 7. 1992
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Geerts Michael   Seemann Miles
Avatar 748. Žebříček čtyřhry -. Avatar
17. 1. 1995 Datum nar. 4. 8. 1993
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 4/0 - - 4/0 - -
2018 4/0 - - 4/0 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/2 - - 1/2 - -
2018 1/2 - - 1/2 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 30/13 15/6 11/7 4/0 - -
2019 5/4 3/1 2/3 - - -
2018 15/5 6/2 5/3 4/0 - -
2016 0/1 - 0/1 - - -
2015 10/3 6/3 4/0 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 112/68 33/20 67/41 12/7 - -
2019 4/0 - 4/0 - - -
2018 21/9 8/2 3/3 10/4 - -
2017 9/10 6/4 3/6 - - -
2016 20/15 8/3 12/11 0/1 - -
2015 43/19 3/5 38/12 2/2 - -
2014 11/12 7/5 4/7 - - -
2013 4/3 1/1 3/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 60/53 27/21 31/28 2/4 - -
2019 9/3 4/1 5/2 - - -
2018 32/27 10/9 20/15 2/3 - -
2017 16/17 11/10 5/6 0/1 - -
2016 3/3 2/1 1/2 - - -
2013 0/2 - 0/2 - - -
2012 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 54/39 5/4 43/29 6/6 - -
2019 1/2 - 1/2 - - -
2018 42/25 5/2 33/19 4/4 - -
2017 11/12 0/2 9/8 2/2 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2018 Futures 2018 Arconada / Geerts 2   6 6       OF
Bradley / Seemann 0 4 4      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Arconada Jordi
Geerts Michael
Bradley Julian
Seemann Miles
 Synot tip
1.44
04.12. 22:511.44-0.29
Původní kurs
04.12. 08:061.73 
2.41
04.12. 22:512.41+0.53
Původní kurs
04.12. 08:061.88 
Průměrný kurs
1.44
2.41
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2018, F, 08.12.2018
  Arcon / Geert - Corwi / Dunba 2:0
Futures 2018, SF, 06.12.2018
  Arcon / Geert - Lovet / Redli 2:0
Futures 2018, ČF, 05.12.2018
  Arcon / Geert - El Mi / Merci 2:0
Futures 2018, OF, 05.12.2018
  Arcon / Geert - Bradl / Seema 2:0
Futures 2019, ČF, 13.02.2019
  Bradl / Kirch - Arcon / Arias 2:0
Futures 2019, SF, 08.02.2019
  Yamas / Zhu - Arcon / Catan 2:1
Futures 2019, ČF, 08.02.2019
  Arcon / Catan - Papa / Smith 2:0
Futures 2019, OF, 07.02.2019
  Arcon / Catan - Gamble / Lu 2:0
Futures 2019, F, 02.02.2019
  Korda / Mejia - Adams / Arcon 2:1
Futures 2019, SF, 01.02.2019
  Adams / Arcon - Reis / Sakam 2:1
Futures 2019, ČF, 31.01.2019
  Adams / Arcon - Groll / Ignat 2:0
Futures 2019, OF, 29.01.2019
  Adams / Arcon - Gomez / Ore 2:1
Futures 2019, OF, 09.01.2019
  Adams / Seema - Arcon / Gomez 2:1
Futures 2018, F, 08.12.2018
  Arcon / Geert - Corwi / Dunba 2:0
Futures 2019, F, 16.02.2019
  Geert / Manaf - Lock / Lock 2:0
Futures 2019, SF, 15.02.2019
  Geert / Manaf - Hsu / Kim 2:0
Futures 2019, ČF, 14.02.2019
  Geert / Manaf - Farre / Langm 2:0
Futures 2019, OF, 12.02.2019
  Geert / Manaf - Eriks / Frost 2:0
Futures 2018, F, 08.12.2018
  Arcon / Geert - Corwi / Dunba 2:0
Futures 2018, SF, 06.12.2018
  Arcon / Geert - Lovet / Redli 2:0
Futures 2018, ČF, 05.12.2018
  Arcon / Geert - El Mi / Merci 2:0
Futures 2018, OF, 05.12.2018
  Arcon / Geert - Bradl / Seema 2:0
Futures 2018, ČF, 28.11.2018
  Frutt / Schne - Arias / Geert 2:0
Futures 2018, OF, 27.11.2018
  Arias / Geert - Podvi / Tsygu 2:0
 
Futures 2018, OF, 05.12.2018
  Arcon / Geert - Bradl / Seema 2:0
Futures 2018, ČF, 28.11.2018
  Cress / Meist - Bradl / Seema 2:0
Futures 2018, OF, 27.11.2018
  Bradl / Seema - Habib / Pierc 2:0
Futures 2019, F, 16.02.2019
  Redli / Sell - Bradl / Kirch 2:0
Futures 2019, SF, 15.02.2019
  Bradl / Kirch - Brook / Rolli 2:0
Futures 2019, ČF, 13.02.2019
  Bradl / Kirch - Arcon / Arias 2:0
Futures 2019, OF, 13.02.2019
  Bradl / Kirch - Hasse / Wilso 2:0
Futures 2019, ČF, 07.02.2019
  Adams / Freun - Bradl / Chapp 1:0
Futures 2019, OF, 07.02.2019
  Bradl / Chapp - Berg / Hovha 1:0
Futures 2019, OF, 22.01.2019
  Alvar / Patin - Bradl / Chapp 2:1
Futures 2019, F, 19.01.2019
  Bradl / Kirch - Lama / Tabil 2:0
Futures 2019, SF, 17.01.2019
  Bradl / Kirch - Gomez / Ore 2:1
Futures 2019, ČF, 16.01.2019
  Bradl / Kirch - Mena / Sorgi 2:0
Futures 2019, ČF, 10.01.2019
  Glass / Hoyt - Adams / Seema 2:0
Futures 2019, OF, 09.01.2019
  Adams / Seema - Arcon / Gomez 2:1
Futures 2019, OF, 01.01.2019
  Cozbi / Cress - Adams / Seema 2:0
Futures 2018, OF, 05.12.2018
  Arcon / Geert - Bradl / Seema 2:0
Futures 2018, ČF, 28.11.2018
  Cress / Meist - Bradl / Seema 2:0
Futures 2018, OF, 27.11.2018
  Bradl / Seema - Habib / Pierc 2:0
Futures 2018, F, 17.11.2018
  Bindi / De Va - Adams / Seema 2:0
Futures 2018, SF, 17.11.2018
  Adams / Seema - Cubel / Walde 2:1
Futures 2018, ČF, 16.11.2018
  Adams / Seema - Inui / Rogic 2:0
Futures 2018, OF, 15.11.2018
  Adams / Seema - Longo / Oclep 2:0
 
 
 
 
 
TOPlist