Corwin, Dunbar - Merino, Ore

06.12.2018, 23:55, Futures 2018, semifinále, hala
Corwin Felix 2 : 0
(6-4, 7-63)
Merino Alexander
Avatar 702. Žebříček čtyřhry 762. Avatar
26. 5. 1996 Datum nar. 31. 8. 1992
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou L
- Profesionál od -
Dunbar Jacob   Ore Junior A.
Avatar 791. Žebříček čtyřhry 683. Avatar
2. 10. 1995 Datum nar. 8. 9. 1992
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou L
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/1 - - 3/1 - -
2018 3/1 - - 3/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/2 - - 2/2 - -
2018 2/2 - - 2/2 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 30/35 3/5 19/25 8/5 - -
2019 10/10 2/4 4/4 4/2 - -
2018 14/11 - 11/9 3/2 - -
2017 4/6 1/1 2/4 1/1 - -
2016 2/6 - 2/6 - - -
2015 0/1 - 0/1 - - -
2014 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 8/16 1/3 4/11 3/2 - -
2019 3/1 - 3/1 - - -
2018 5/10 1/2 1/7 3/1 - -
2017 0/2 0/1 - 0/1 - -
2015 0/2 - 0/2 - - -
2014 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 136/127 74/70 60/55 2/2 - -
2019 16/8 13/6 3/2 - - -
2018 47/20 29/10 16/8 2/2 - -
2017 25/29 14/19 11/10 - - -
2016 14/16 4/7 10/9 - - -
2015 12/21 5/12 7/9 - - -
2014 14/21 6/12 8/9 - - -
2013 7/10 2/2 5/8 - - -
2012 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 110/52 61/26 40/19 9/7 - -
2019 23/8 15/5 8/3 - - -
2018 35/15 21/6 7/4 7/5 - -
2017 23/9 12/4 9/3 2/2 - -
2016 10/5 9/5 1/0 - - -
2015 12/12 4/6 8/6 - - -
2014 7/1 - 7/1 - - -
2012 0/1 - 0/1 - - -
2008 0/1 - 0/1 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2018 Futures 2018 Corwin / Dunbar 2   6 7       SF
Merino / Ore 0 4 63      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2018, F, 08.12.2018
  Arcon / Geert - Corwi / Dunba 2:0
Futures 2018, SF, 06.12.2018
  Corwi / Dunba - Merin / Ore 2:0
Futures 2018, ČF, 06.12.2018
  Corwi / Dunba - Penis / Watso 2:0
Futures 2018, OF, 03.12.2018
  Corwi / Dunba - Cress / Meist 2:1
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Mejia / Ugo C - Corwi / Spec 2:0
Futures 2019, SF, 05.05.2019
  Frige / Virgi - Corwi / Spec 2:0
Futures 2019, ČF, 04.05.2019
  Corwi / Spec - Ignat / Tikho 2:1
Futures 2019, OF, 01.05.2019
  Corwi / Spec - Benit / Chapp 2:1
Futures 2019, OF, 16.04.2019
  Tavar / Villa - Corwi / Spec 2:1
Futures 2019, OF, 10.04.2019
  Donev / Hardt - Corwi / Spec 2:1
Futures 2019, OF, 27.03.2019
  Echaz / Panta - Corwi / Spec 2:0
Futures 2019, ČF, 21.03.2019
  Gonza / Patin - Corwi / Spec 2:0
Futures 2019, OF, 20.03.2019
  Corwi / Spec - Endar / Orteg 2:0
Futures 2019, F, 02.03.2019
  Erler / Lenz - Corwi / Thoma 2:0
Futures 2019, F, 17.03.2019
  Redli / Zhu - Demps / Dunba 2:1
Futures 2019, SF, 16.03.2019
  Demps / Dunba - Asaba / Emhar 2:0
Futures 2019, ČF, 15.03.2019
  Demps / Dunba - Ritsc / Shane 2:0
Futures 2019, OF, 13.03.2019
  Demps / Dunba - Brook / Fox 2:0
Futures 2018, F, 08.12.2018
  Arcon / Geert - Corwi / Dunba 2:0
Futures 2018, SF, 06.12.2018
  Corwi / Dunba - Merin / Ore 2:0
Futures 2018, ČF, 06.12.2018
  Corwi / Dunba - Penis / Watso 2:0
Futures 2018, OF, 03.12.2018
  Corwi / Dunba - Cress / Meist 2:1
Futures 2018, OF, 14.11.2018
  Kello / Vocel - Dunba / Philp 2:1
Futures 2018, OF, 17.10.2018
  Penis / Watso - Chang / Dunba 2:0
 
Futures 2018, SF, 06.12.2018
  Corwi / Dunba - Merin / Ore 2:0
Futures 2018, ČF, 05.12.2018
  Merin / Ore - Nahru / Thong 2:0
Futures 2018, OF, 03.12.2018
  Merin / Ore - Popko / White 2:0
Futures 2018, OF, 26.11.2018
  Emhar / Shrop - Merin / Ore 2:1
Futures 2019, ČF, 16.05.2019
  Saban / Saban - Merin / Pena 2:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Merin / Pena - Podzu / Podzu 2:0
Futures 2019, OF, 08.05.2019
  Sijsl / Van D - Merin / Pena 2:0
Futures 2019, F, 04.05.2019
  Merin / Pena - Altun / Prasa 2:1
Futures 2019, SF, 03.05.2019
  Merin / Pena - Frinz / Maiga 2:0
Futures 2019, ČF, 02.05.2019
  Merin / Pena - Prevo / Sorre 2:0
Futures 2019, OF, 30.04.2019
  Merin / Pena - Bosio / Dambr 2:0
Futures 2019, OF, 23.04.2019
  Ficov / Sude - Merin / Pena 2:1
Futures 2019, F, 30.03.2019
  Merin / Negri - Blanc / Tabur 2:0
Futures 2019, SF, 29.03.2019
  Merin / Negri - Chepe / Storr 2:1
Futures 2019, OF, 21.05.2019
  Gomez / Ore - El Mi / Merci 2:0
Futures 2019, F, 11.05.2019
  Gomez / Ore - Demps / Lovet 2:1
Futures 2019, SF, 11.05.2019
  Gomez / Ore - Frige / Virgi 2:1
Futures 2019, ČF, 09.05.2019
  Gomez / Ore - Galar / Kohen 2:0
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Gomez / Ore - Hohma / Svajd 2:0
Futures 2019, OF, 01.05.2019
  Schmi / Stout - Malla / Ore 2:0
Futures 2019, F, 20.04.2019
  Galar / Velot - Adams / Ore 2:1
Futures 2019, SF, 18.04.2019
  Adams / Ore - Manti / Oliva 2:1
Futures 2019, ČF, 17.04.2019
  Adams / Ore - Cozbi / Ignat 2:0
Futures 2019, OF, 16.04.2019
  Adams / Ore - Blume / Tikho 2:1
 
 
 
 
TOPlist