Huertas Del Pino, Huertas Del Pino - Fetisleam, Prihodko

08.03.2019, 10:55, Futures 2019, semifinále, antuka
Huertas Del Pino Arklon 2 : 1
(2-6, 7-5, 10-8)
Fetisleam Edris
Avatar -. Žebříček čtyřhry -. Avatar
19. 7. 1994 Datum nar. 25. 7. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Huertas Del Pino Conner   Prihodko Oleg
Avatar -. Žebříček čtyřhry -. Avatar
20. 12. 1995 Datum nar. 3. 10. 1997
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Huertas Del Pino Arklon
Huertas Del Pino Conner
Fetisleam Edris
Prihodko Oleg
Hala - -
Antuka 15/7 2/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 29/12 23/11 6/1 - - -
2019 15/7 15/7 - - - -
2018 14/5 8/4 6/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/1 2/1 - - - -
2019 2/1 2/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 46/30 40/28 6/2 - - -
2019 15/8 15/7 0/1 - - -
2018 29/20 23/19 6/1 - - -
2017 2/2 2/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 33/18 26/15 7/3 - - -
2019 15/8 15/8 - - - -
2018 17/9 11/7 6/2 - - -
2014 1/1 - 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 15/29 15/29 - - - -
2019 5/4 5/4 - - - -
2018 6/13 6/13 - - - -
2017 4/9 4/9 - - - -
2016 0/3 0/3 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 112/80 93/59 19/21 - - -
2019 15/8 15/8 - - - -
2018 34/23 34/23 - - - -
2017 42/28 33/15 9/13 - - -
2016 20/16 10/8 10/8 - - -
2015 1/5 1/5 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Huertas D / Huertas D 2   2 7 10     SF
Fetisleam / Prihodko 1 6 5 8    
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Huertas Del Pino Arklon
Huertas Del Pino Conner
Fetisleam Edris
Prihodko Oleg
 Synot tip
1.69
1.93
Průměrný kurs
1.69
1.93
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, F, 11.05.2019
  Estev / Nunez - Huert / Huert 2:1
Futures 2019, SF, 11.05.2019
  Huert / Huert - Monzo / Tenti 2:0
Futures 2019, ČF, 10.05.2019
  Huert / Huert - Keste / Zukas 2:1
Futures 2019, OF, 08.05.2019
  Huert / Huert - Juare / Justo 2:0
Futures 2019, ČF, 25.04.2019
  Monzo / Tenti - Huert / Huert 2:0
Futures 2019, OF, 24.04.2019
  Huert / Huert - Mendo / Verni 2:0
Futures 2019, SF, 19.04.2019
  Aboia / Estev - Huert / Huert 2:1
Futures 2019, ČF, 18.04.2019
  Huert / Huert - Aguil / Saffr 2:0
Futures 2019, OF, 16.04.2019
  Huert / Huert - Bogo / Sao T 2:0
Futures 2019, F, 24.03.2019
  Casan / Cerun - Huert / Huert 2:1
Futures 2019, OF, 21.05.2019
  Etche / Ugo C - Huert / Panta 2:0
Futures 2019, F, 11.05.2019
  Estev / Nunez - Huert / Huert 2:1
Futures 2019, SF, 11.05.2019
  Huert / Huert - Monzo / Tenti 2:0
Futures 2019, ČF, 10.05.2019
  Huert / Huert - Keste / Zukas 2:1
Futures 2019, OF, 08.05.2019
  Huert / Huert - Juare / Justo 2:0
Futures 2019, ČF, 25.04.2019
  Monzo / Tenti - Huert / Huert 2:0
Futures 2019, OF, 24.04.2019
  Huert / Huert - Mendo / Verni 2:0
Futures 2019, SF, 19.04.2019
  Aboia / Estev - Huert / Huert 2:1
Futures 2019, ČF, 18.04.2019
  Huert / Huert - Aguil / Saffr 2:0
Futures 2019, OF, 16.04.2019
  Huert / Huert - Bogo / Sao T 2:0
Futures 2019, F, 11.05.2019
  Estev / Nunez - Huert / Huert 2:1
Futures 2019, SF, 11.05.2019
  Huert / Huert - Monzo / Tenti 2:0
Futures 2019, ČF, 10.05.2019
  Huert / Huert - Keste / Zukas 2:1
Futures 2019, OF, 08.05.2019
  Huert / Huert - Juare / Justo 2:0
Futures 2019, OF, 30.04.2019
  Baez / Diaz - Huert / Vilar 2:1
Futures 2019, ČF, 25.04.2019
  Monzo / Tenti - Huert / Huert 2:0
Futures 2019, OF, 24.04.2019
  Huert / Huert - Mendo / Verni 2:0
Futures 2019, SF, 19.04.2019
  Aboia / Estev - Huert / Huert 2:1
Futures 2019, ČF, 18.04.2019
  Huert / Huert - Aguil / Saffr 2:0
Futures 2019, OF, 16.04.2019
  Huert / Huert - Bogo / Sao T 2:0
 
Futures 2019, SF, 08.03.2019
  Huert / Huert - Fetis / Priho 2:1
Futures 2019, ČF, 07.03.2019
  Fetis / Priho - Ghile / Orlov 2:0
Futures 2019, OF, 05.03.2019
  Fetis / Priho - Aksu / Turke 2:0
Futures 2019, SF, 08.03.2019
  Huert / Huert - Fetis / Priho 2:1
Futures 2019, ČF, 07.03.2019
  Fetis / Priho - Ghile / Orlov 2:0
Futures 2019, OF, 05.03.2019
  Fetis / Priho - Aksu / Turke 2:0
Futures 2019, OF, 14.02.2019
  Marti / Wenge - Fetis / Paz 2:0
Futures 2019, F, 10.02.2019
  Casan / Lipov - Borza / Fetis 2:0
Futures 2019, SF, 10.02.2019
  Borza / Fetis - Manti / Rodri 2:0
Futures 2019, ČF, 09.02.2019
  Borza / Fetis - Shima / Wong 2:1
Futures 2019, OF, 05.02.2019
  Borza / Fetis - Galie / Liu 2:0
Futures 2019, OF, 02.02.2019
  Cerun / Saidk - Fetis / Katic 2:0
Futures 2018, OF, 27.11.2018
  Capal / Espin - Fetis / Melni 2:1
Futures 2019, F, 18.05.2019
  Korov / Priho - Agabi / Lomak 2:1
Futures 2019, SF, 17.05.2019
  Korov / Priho - Corne / Jecan 2:1
Futures 2019, ČF, 16.05.2019
  Korov / Priho - Bosnj / Della 2:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Korov / Priho - Houke / Peter 2:0
Futures 2019, SF, 10.05.2019
  Corne / Jecan - Korov / Priho 2:0
Futures 2019, ČF, 09.05.2019
  Korov / Priho - Caste / Woern 1:0
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Korov / Priho - Purts / Tkema 2:0
Futures 2019, F, 04.05.2019
  Korov / Priho - Dijkh / Herma 2:1
Futures 2019, SF, 03.05.2019
  Korov / Priho - Houke / Turke 2:0
Futures 2019, ČF, 02.05.2019
  Korov / Priho - Akkoy / Bilgi 2:0
 
 
 
 
TOPlist