Arconada, Geerts - Arias, Bangoura

14.03.2019, 01:20, Futures 2019, osmifinále, tvrdý p.
Arconada Jordi 2 : 0
(6-2, 6-2)
Arias Boris
Avatar 666. Žebříček čtyřhry 419. Avatar
6. 9. 1996 Datum nar. 9. 11. 1993
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Geerts Michael   Bangoura Sekou
Avatar 769. Žebříček čtyřhry 398. Avatar
17. 1. 1995 Datum nar. 18. 11. 1991
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Arconada Jordi
Geerts Michael
Arias Boris
Bangoura Sekou
Hala - -
Antuka - 5/3
Tráva - -
Tvrdý p. 1/1 4/1
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 5/1 - 1/1 4/0 - -
2019 1/1 - 1/1 - - -
2018 4/0 - - 4/0 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 8/4 4/3 4/1 - - -
2019 8/4 4/3 4/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 36/19 15/7 17/12 4/0 - -
2019 11/10 3/2 8/8 - - -
2018 15/5 6/2 5/3 4/0 - -
2016 0/1 - 0/1 - - -
2015 10/3 6/3 4/0 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 115/75 33/22 70/46 12/7 - -
2019 7/7 0/2 7/5 - - -
2018 21/9 8/2 3/3 10/4 - -
2017 9/10 6/4 3/6 - - -
2016 20/15 8/3 12/11 0/1 - -
2015 43/19 3/5 38/12 2/2 - -
2014 11/12 7/5 4/7 - - -
2013 4/3 1/1 3/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 105/67 76/42 26/20 3/4 - 0/1
2019 12/9 8/6 4/2 0/1 - -
2018 34/28 14/11 17/13 3/3 - 0/1
2017 48/19 44/16 4/3 - - -
2016 11/11 10/9 1/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 224/169 101/68 101/80 22/21 - -
2019 11/9 7/8 4/1 - - -
2018 24/14 15/5 9/8 0/1 - -
2017 19/26 11/12 3/10 5/4 - -
2016 34/30 4/7 25/18 5/5 - -
2015 36/24 8/5 18/13 10/6 - -
2014 40/21 21/11 17/7 2/3 - -
2013 35/22 23/10 12/11 0/1 - -
2012 22/15 10/7 12/8 - - -
2011 2/3 2/1 0/2 - - -
2010 1/5 0/2 1/2 0/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Arconada / Geerts 2   6 6       OF
Arias / Bangoura 0 2 2      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, ČF, 14.03.2019
  Redli / Zhu - Arcon / Geert 2:1
Futures 2019, OF, 14.03.2019
  Arcon / Geert - Arias / Bango 2:0
Futures 2018, F, 08.12.2018
  Arcon / Geert - Corwi / Dunba 2:0
Futures 2018, SF, 06.12.2018
  Arcon / Geert - Lovet / Redli 2:0
Futures 2018, ČF, 05.12.2018
  Arcon / Geert - El Mi / Merci 2:0
Futures 2018, OF, 05.12.2018
  Arcon / Geert - Bradl / Seema 2:0
Futures 2019, F, 25.05.2019
  Etche / Ugo C - Adams / Arcon 2:0
Futures 2019, SF, 24.05.2019
  Adams / Arcon - Bass / Grass 2:0
Futures 2019, ČF, 23.05.2019
  Adams / Arcon - Berg / Dunca 2:0
Futures 2019, OF, 22.05.2019
  Adams / Arcon - Brugn / Pozzi 2:0
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Arias / Varil - Arcon / Hardt 2:1
Futures 2019, ČF, 11.04.2019
  Bradl / Craig - Arcon / Hoyos 2:1
Futures 2019, OF, 10.04.2019
  Arcon / Hoyos - Gueyd / Petit 2:0
Futures 2019, OF, 26.03.2019
  Reis / Yamac - Arcon / Butsc 2:0
Futures 2019, ČF, 21.03.2019
  Reis / Yamac - Arcon / Herna 2:0
Futures 2019, OF, 20.03.2019
  Arcon / Herna - Hidal / Zebal 2:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Alcal / Batll - Geert / Mora 1:0
Futures 2019, OF, 09.05.2019
  Fancu / Saito - Geert / Vanne 2:1
Futures 2019, SF, 20.04.2019
  Rober / Stout - Fawce / Geert 2:0
Futures 2019, ČF, 18.04.2019
  Fawce / Geert - Endar / Panta 1:0
Futures 2019, OF, 16.04.2019
  Fawce / Geert - Belli / Greni 2:0
Futures 2019, ČF, 12.04.2019
  Endar / Panta - Fawce / Geert 2:0
Futures 2019, OF, 10.04.2019
  Fawce / Geert - Cruz / Villa 2:0
Futures 2019, OF, 19.03.2019
  Arias / Bango - Geert / Zhu 2:0
Futures 2019, ČF, 14.03.2019
  Redli / Zhu - Arcon / Geert 2:1
Futures 2019, OF, 14.03.2019
  Arcon / Geert - Arias / Bango 2:0
 
Futures 2019, F, 06.05.2019
  Frige / Virgi - Arias / Bango 2:0
Futures 2019, SF, 05.05.2019
  Arias / Bango - Hardt / Magin 1:0
Futures 2019, ČF, 04.05.2019
  Arias / Bango - Ooste / Watso 2:0
Futures 2019, OF, 01.05.2019
  Arias / Bango - Hohma / Svajd 2:0
Sarasota challenger, SF, 20.04.2019
  Cueva / Loren - Arias / Bango 2:0
Sarasota challenger, ČF, 18.04.2019
  Arias / Bango - Krueg / Reid 2:0
Sarasota challenger, OF, 17.04.2019
  Arias / Bango - Nedun / Raja 2:1
Futures 2019, OF, 11.04.2019
  Estev / Malla - Arias / Bango 2:0
Futures 2019, F, 25.03.2019
  Arias / Bango - Finde / Penis 2:0
Futures 2019, SF, 24.03.2019
  Arias / Bango - Broad / Kozlo 2:0
Futures 2019, ČF, 09.05.2019
  Reed / Rodri - Arias / Varil 2:1
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Arias / Varil - Arcon / Hardt 2:1
Futures 2019, F, 06.05.2019
  Frige / Virgi - Arias / Bango 2:0
Futures 2019, SF, 05.05.2019
  Arias / Bango - Hardt / Magin 1:0
Futures 2019, ČF, 04.05.2019
  Arias / Bango - Ooste / Watso 2:0
Futures 2019, OF, 01.05.2019
  Arias / Bango - Hohma / Svajd 2:0
Sarasota challenger, SF, 20.04.2019
  Cueva / Loren - Arias / Bango 2:0
Sarasota challenger, ČF, 18.04.2019
  Arias / Bango - Krueg / Reid 2:0
Sarasota challenger, OF, 17.04.2019
  Arias / Bango - Nedun / Raja 2:1
Futures 2019, OF, 11.04.2019
  Estev / Malla - Arias / Bango 2:0
Futures 2019, ČF, 24.05.2019
  Šafrá / Šátra - Bango / Grill 2:1
Futures 2019, OF, 23.05.2019
  Bango / Grill - Nouza / Skoch 2:1
Futures 2019, ČF, 16.05.2019
  Duda / Genge - Bango / Brouw 2:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Bango / Brouw - Damm / Kodat 2:0
Futures 2019, F, 06.05.2019
  Frige / Virgi - Arias / Bango 2:0
Futures 2019, SF, 05.05.2019
  Arias / Bango - Hardt / Magin 1:0
Futures 2019, ČF, 04.05.2019
  Arias / Bango - Ooste / Watso 2:0
Futures 2019, OF, 01.05.2019
  Arias / Bango - Hohma / Svajd 2:0
Sarasota challenger, SF, 20.04.2019
  Cueva / Loren - Arias / Bango 2:0
Sarasota challenger, ČF, 18.04.2019
  Arias / Bango - Krueg / Reid 2:0
 
 
 
 
TOPlist