Findel-Hawkins, Lovett - Bass, Gray

14.03.2019, 22:40, Futures 2019, čtvrtfinále, tvrdý p.
Findel-Hawkins Jack 2 : 0
(6-3, 6-3)
Bass Finn
Avatar 730. Žebříček čtyřhry -. Avatar
6. 10. 1994 Datum nar. 9. 10. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Lovett Korey   Gray Jonathan
Avatar 680. Žebříček čtyřhry -. Avatar
27. 4. 1996 Datum nar. 9. 4. 1997
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Findel-Hawkins Jack
Lovett Korey
Bass Finn
Gray Jonathan
Hala 1/1 -
Antuka 1/1 -
Tráva - -
Tvrdý p. 2/1 1/1
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 7/3 0/1 2/1 5/1 - -
2019 3/3 0/1 2/1 1/1 - -
2018 4/0 - - 4/0 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 - 1/1 - - -
2019 1/1 - 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 39/27 1/3 18/11 14/9 6/4 -
2019 6/6 0/1 5/2 1/3 - -
2018 25/15 1/1 13/9 11/4 0/1 -
2015 3/2 - - - 3/2 -
2014 3/1 - - - 3/1 -
2013 2/3 0/1 - 2/2 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 34/25 13/12 13/9 8/4 - -
2019 11/6 8/4 2/1 1/1 - -
2018 17/7 4/3 7/3 6/1 - -
2017 4/4 - 4/3 0/1 - -
2016 1/3 0/1 0/1 1/1 - -
2015 0/1 0/1 - - - -
2014 0/1 - 0/1 - - -
2013 1/2 1/2 - - - -
2012 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 17/20 - 14/18 3/2 - -
2019 6/4 - 6/4 - - -
2018 5/8 - 5/8 - - -
2017 5/7 - 3/6 2/1 - -
2016 1/1 - - 1/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 62/61 16/14 40/36 6/11 - -
2019 9/8 3/3 6/3 0/2 - -
2018 12/11 2/2 9/8 1/1 - -
2017 17/16 - 16/13 1/3 - -
2016 21/18 10/8 7/5 4/5 - -
2015 3/8 1/1 2/7 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Findel-Ha / Lovett 2   6 6       ČF
Bass / Gray 0 3 3      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Findel-Hawkins Jack
Lovett Korey
Bass Finn
Gray Jonathan
 Synot tip
1.35
14.03. 22:391.35-0.03
Původní kurs
14.03. 10:401.38 
2.70
14.03. 22:392.70+0.12
Původní kurs
14.03. 10:402.58 
Průměrný kurs
1.35
2.70
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, ČF, 03.05.2019
  Frige / Virgi - Finde / Lovet 2:0
Futures 2019, OF, 03.05.2019
  Finde / Lovet - Alvar / Mejia 1:0
Futures 2019, SF, 15.03.2019
  Freun / Fribe - Finde / Lovet 2:1
Futures 2019, ČF, 14.03.2019
  Finde / Lovet - Bass / Gray 2:0
Futures 2019, OF, 12.03.2019
  Finde / Lovet - Madar / Merci 2:0
Futures 2019, ČF, 07.02.2019
  Borto / Sude - Finde / Lovet 2:1
Futures 2019, OF, 06.02.2019
  Finde / Lovet - Altun / Frige 2:0
Futures 2018, F, 23.11.2018
  Finde / Lovet - Kobel / Trott 2:1
Futures 2018, SF, 22.11.2018
  Finde / Lovet - Seeli / Seibe 2:0
Futures 2018, ČF, 21.11.2018
  Finde / Lovet - Cress / Meist 2:0
Futures 2019, ČF, 03.05.2019
  Frige / Virgi - Finde / Lovet 2:0
Futures 2019, OF, 03.05.2019
  Finde / Lovet - Alvar / Mejia 1:0
Futures 2019, ČF, 10.04.2019
  Emhar / Redli - Finde / Penis 2:1
Futures 2019, OF, 09.04.2019
  Finde / Penis - Broad / Glass 1:0
Futures 2019, OF, 02.04.2019
  Bergs / Ejupo - Finde / Penis 2:0
Futures 2019, F, 25.03.2019
  Arias / Bango - Finde / Penis 2:0
Futures 2019, SF, 23.03.2019
  Finde / Penis - Johns / Johns 2:0
Futures 2019, ČF, 22.03.2019
  Finde / Penis - Goldh / Rapp 2:0
Futures 2019, OF, 19.03.2019
  Finde / Penis - Belli / Brouw 2:0
Futures 2019, SF, 15.03.2019
  Freun / Fribe - Finde / Lovet 2:1
Futures 2019, F, 08.06.2019
  Arias / Lovet - Merin / Pena 2:0
Futures 2019, SF, 07.06.2019
  Arias / Lovet - Frawl / Negri 2:0
Futures 2019, ČF, 07.06.2019
  Arias / Lovet - Nouza / Vrben 2:1
Futures 2019, OF, 05.06.2019
  Arias / Lovet - Roelo / Sincl 2:0
Futures 2019, F, 11.05.2019
  Gomez / Ore - Demps / Lovet 2:1
Futures 2019, SF, 10.05.2019
  Demps / Lovet - Reed / Rodri 2:0
Futures 2019, ČF, 09.05.2019
  Demps / Lovet - Mejia / Ugo C 2:1
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Demps / Lovet - Adams / Chapp 2:1
Futures 2019, ČF, 03.05.2019
  Frige / Virgi - Finde / Lovet 2:0
Futures 2019, OF, 03.05.2019
  Finde / Lovet - Alvar / Mejia 1:0
 
Futures 2019, ČF, 14.03.2019
  Finde / Lovet - Bass / Gray 2:0
Futures 2019, OF, 13.03.2019
  Bass / Gray - Angel / Laure 2:0
Futures 2019, F, 08.06.2019
  Huert / Huert - Bass / Grass 2:0
Futures 2019, SF, 07.06.2019
  Bass / Grass - Aramb / Khotk 2:0
Futures 2019, ČF, 06.06.2019
  Bass / Grass - Estev / Patin 2:1
Futures 2019, OF, 05.06.2019
  Bass / Grass - Da Si / Ribei 2:1
Futures 2019, OF, 29.05.2019
  Arcon / Ugo C - Bass / Gonza 2:1
Futures 2019, SF, 24.05.2019
  Adams / Arcon - Bass / Grass 2:0
Futures 2019, ČF, 22.05.2019
  Bass / Grass - Gomez / Ore 2:1
Futures 2019, OF, 21.05.2019
  Bass / Grass - Romio / Walki 2:0
Futures 2019, ČF, 14.03.2019
  Finde / Lovet - Bass / Gray 2:0
Futures 2019, OF, 13.03.2019
  Bass / Gray - Angel / Laure 2:0
Futures 2019, F, 09.06.2019
  Gray / Susan - Kawac / Nishi 2:1
Futures 2019, SF, 08.06.2019
  Gray / Susan - Green / Khale 2:0
Futures 2019, ČF, 07.06.2019
  Gray / Susan - Banth / Sures 2:0
Futures 2019, OF, 04.06.2019
  Gray / Susan - Tanum / Watta 1:0
Futures 2019, ČF, 30.05.2019
  Banth / Sures - Gray / Wong 2:1
Futures 2019, OF, 28.05.2019
  Gray / Wong - Mohd / Zheng 2:0
Futures 2019, ČF, 02.05.2019
  Agame / Egea - Gray / Larri 2:0
Futures 2019, OF, 30.04.2019
  Gray / Larri - Jones / Jones 2:0
Futures 2019, ČF, 25.04.2019
  Luz / Matos - Gray / Larri 2:0
Futures 2019, OF, 23.04.2019
  Gray / Larri - Perez / Trape 2:0
 
 
 
 
TOPlist