Barnett, Christie - Kim, Lee

15.05.2019, 06:00, Changwon ITF, osmifinále, tvrdý p.
Barnett Alicia 2 : 0
(6-2, 6-1)
Kim Sung Hee
Avatar 373. Žebříček čtyřhry -. Avatar
18. 10. 1993 Datum nar. 27. 4. 1994
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Christie Freya   Lee Hyejin
Avatar 201. Žebříček čtyřhry -. Avatar
8. 11. 1997 Datum nar. 17. 6. 1993
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Barnett Alicia
Christie Freya
Kim Sung Hee
Lee Hyejin
Hala - -
Antuka - -
Tráva - -
Tvrdý p. 1/2 0/2
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/2 - 1/2 - - -
2019 1/2 - 1/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/2 - 0/2 - - -
2019 0/2 - 0/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 51/42 2/3 27/25 22/13 0/1 -
2019 9/6 - 2/4 7/2 - -
2018 21/13 - 15/8 6/4 0/1 -
2017 14/12 0/1 9/6 5/5 - -
2016 5/7 - 1/5 4/2 - -
2015 2/2 2/2 - - - -
2012 0/2 - 0/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 110/56 - 70/34 40/18 0/4 -
2019 16/9 - 1/3 15/6 - -
2018 29/15 - 24/12 5/3 - -
2017 22/12 - 13/7 9/3 0/2 -
2016 14/8 - 14/6 - 0/2 -
2015 24/8 - 15/5 9/3 - -
2014 4/3 - 3/1 1/2 - -
2013 1/1 - - 1/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 6/23 - 6/23 - - -
2019 0/2 - 0/2 - - -
2018 0/3 - 0/3 - - -
2017 2/6 - 2/6 - - -
2016 2/4 - 2/4 - - -
2015 2/6 - 2/6 - - -
2014 0/1 - 0/1 - - -
2013 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/11 - 3/11 - - -
2019 0/2 - 0/2 - - -
2018 1/2 - 1/2 - - -
2017 1/2 - 1/2 - - -
2016 0/1 - 0/1 - - -
2015 1/2 - 1/2 - - -
2012 0/2 - 0/2 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Changwon ITF Barnett / Christie 2   6 6       OF
Kim / Lee 0 2 1      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Barnett Alicia
Christie Freya
Kim Sung Hee
Lee Hyejin
 Synot tip
1.03
7.18
14.05. 19:287.18-0.10
Původní kurs
14.05. 10:387.28 
Průměrný kurs
1.03
7.18
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Goyang ITF, OF, 21.05.2019
  Jeong / Yu - Barne / Chris 2:1
Changwon ITF, ČF, 16.05.2019
  Chang / Fanni - Barne / Chris 2:0
Changwon ITF, OF, 15.05.2019
  Barne / Chris - Kim / Lee 2:0
 
Goyang ITF, OF, 22.05.2019
  Cabaj / Elie - Kim / Lee 2:0
Changwon ITF, OF, 15.05.2019
  Barne / Chris - Kim / Lee 2:0
Goyang ITF, OF, 22.05.2019
  Cabaj / Elie - Kim / Lee 2:0
Changwon ITF, OF, 15.05.2019
  Barne / Chris - Kim / Lee 2:0
Gimcheon 3 ITF, OF, 22.08.2018
  Kitag / Vange - Kim / Yu 2:1
Gyeongsan ITF, OF, 12.06.2018
  Jung / Park - Kim / Kim 2:0
Changwon ITF, OF, 22.05.2018
  Kim / Yu - Kim / Kim 2:0
Yeongwol 2 ITF, OF, 05.09.2017
  Han / Hong - Kim / Kwon 2:0
Yeongwol ITF, OF, 29.08.2017
  Bae / Yoo - Kim / Mun 2:1
Gimcheon 3 ITF, ČF, 15.06.2017
  Baba / Saigo - Kim / Yu 2:1
Gimcheon 3 ITF, OF, 13.06.2017
  Kim / Yu - Luang / Wongt 2:1
Sangju ITF, ČF, 01.06.2017
  Baba / Saigo - Kim / Oh 2:1
Goyang ITF, OF, 22.05.2019
  Cabaj / Elie - Kim / Lee 2:0
Changwon ITF, OF, 15.05.2019
  Barne / Chris - Kim / Lee 2:0
Yeongwol ITF, ČF, 31.08.2018
  Kim / Yu - Lee / Sul 1:0
Yeongwol ITF, OF, 30.08.2018
  Lee / Sul - Jo / Lee 2:0
Gimcheon 2 ITF, OF, 14.08.2018
  Jeong / Kim - Lee / Yoon 2:0
Yeongwol ITF, ČF, 31.08.2017
  Kim / Lee - Lee / Sul 2:0
Yeongwol ITF, OF, 30.08.2017
  Lee / Sul - Cao / Liu 2:1
Changwon ITF, OF, 10.05.2017
  Hong / Jeong - Lee / Sul 2:0
Sangju ITF, OF, 21.06.2016
  Kim / Ye - Han / Lee 2:0
Yeongwol 2 ITF, ČF, 10.09.2015
  Sheng / Zhao - Lee / Lee 2:0
 
 
 
 
TOPlist