Klok, Korolev - Aksu, Erel

14.05.2019, 14:35, Futures 2019, osmifinále, antuka
Klok Denys 2 : 0
(7-64, 7-63)
Aksu Cengiz
Avatar -. Žebříček čtyřhry -. Avatar
26. 5. 1998 Datum nar. 30. 7. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Korolev Vladimir   Erel Yanki
Avatar -. Žebříček čtyřhry -. Avatar
6. 9. 1995 Datum nar. 25. 9. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou L
- Profesionál od -
Povrch Klok Denys
Korolev Vladimir
Aksu Cengiz
Erel Yanki
Hala - -
Antuka 5/1 0/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 10/6 9/4 1/2 - - -
2019 5/1 5/1 - - - -
2018 4/3 4/3 - - - -
2017 1/2 - 1/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 4/6 4/6 - - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
2017 4/5 4/5 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 42/57 32/38 4/10 6/9 - -
2019 10/13 8/9 1/2 1/2 - -
2018 20/22 16/16 0/1 4/5 - -
2017 5/9 2/4 2/3 1/2 - -
2016 6/9 5/6 1/3 - - -
2015 0/1 - 0/1 - - -
2014 1/2 1/2 - - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 38/52 34/37 3/6 1/9 - -
2019 7/4 7/4 - - - -
2018 18/19 17/15 1/2 0/2 - -
2017 3/8 1/4 2/4 - - -
2016 7/10 6/5 - 1/5 - -
2015 1/5 1/5 - - - -
2014 2/5 2/3 - 0/2 - -
2013 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 30/31 25/25 5/6 - - -
2019 3/3 3/3 - - - -
2018 20/15 15/11 5/4 - - -
2017 7/12 7/11 0/1 - - -
2016 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 10/10 6/8 4/1 - 0/1 -
2019 1/3 1/2 - - 0/1 -
2017 5/7 5/6 0/1 - - -
2016 4/0 - 4/0 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Klok / Korolev 2   7 7       OF
Aksu / Erel 0 64 63      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, F, 25.05.2019
  Klok / Korol - Aksu / Turke 2:1
Futures 2019, SF, 24.05.2019
  Klok / Korol - Kosse / Kowal 2:1
Futures 2019, ČF, 23.05.2019
  Klok / Korol - Rudiu / Trape 2:0
Futures 2019, OF, 21.05.2019
  Klok / Korol - Gutta / Hellf 2:0
Futures 2019, ČF, 16.05.2019
  Agabi / Lomak - Klok / Korol 2:1
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Klok / Korol - Aksu / Erel 2:0
Futures 2018, OF, 27.08.2018
  Kravc / Pavli - Klok / Korol 2:0
Futures 2018, ČF, 26.04.2018
  Maule / Zhuka - Klok / Korol 2:1
Futures 2018, OF, 23.04.2018
  Klok / Korol - Gabas / Khabi 2:0
Futures 2018, F, 20.04.2018
  Metre / Yevse - Klok / Korol 2:1
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Lipov / Zukas - Klok / Nedel 2:0
Futures 2019, ČF, 04.07.2019
  Dubri / Ovcha - Kalov / Klok 2:1
Futures 2019, OF, 02.07.2019
  Kalov / Klok - Hiram / Wakit 2:0
Futures 2019, OF, 04.06.2019
  Blanc / Guina - Klok / Zigan 2:0
Futures 2019, F, 25.05.2019
  Klok / Korol - Aksu / Turke 2:1
Futures 2019, SF, 24.05.2019
  Klok / Korol - Kosse / Kowal 2:1
Futures 2019, ČF, 23.05.2019
  Klok / Korol - Rudiu / Trape 2:0
Futures 2019, OF, 21.05.2019
  Klok / Korol - Gutta / Hellf 2:0
Futures 2019, ČF, 16.05.2019
  Agabi / Lomak - Klok / Korol 2:1
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Klok / Korol - Aksu / Erel 2:0
Futures 2019, F, 25.05.2019
  Klok / Korol - Aksu / Turke 2:1
Futures 2019, SF, 24.05.2019
  Klok / Korol - Kosse / Kowal 2:1
Futures 2019, ČF, 23.05.2019
  Klok / Korol - Rudiu / Trape 2:0
Futures 2019, OF, 21.05.2019
  Klok / Korol - Gutta / Hellf 2:0
Futures 2019, ČF, 16.05.2019
  Agabi / Lomak - Klok / Korol 2:1
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Klok / Korol - Aksu / Erel 2:0
Futures 2019, ČF, 25.04.2019
  De Jo / Pontj - Korol / Uvaro 2:1
Futures 2019, OF, 23.04.2019
  Korol / Uvaro - Khomi / Prudn 2:0
Futures 2019, ČF, 18.04.2019
  Korov / Priho - Korol / Uvaro 2:0
Futures 2019, OF, 16.04.2019
  Korol / Uvaro - Fribe / Ruzga 2:0
 
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Klok / Korol - Aksu / Erel 2:0
Futures 2017, ČF, 24.08.2017
  Bobro / Hayla - Aksu / Erel 2:0
Futures 2017, OF, 23.08.2017
  Aksu / Erel - Leite / Silva 2:0
Futures 2017, ČF, 18.08.2017
  Shand / Shand - Aksu / Erel 2:1
Futures 2017, OF, 15.08.2017
  Aksu / Erel - Benne / Kirki 2:0
Futures 2017, OF, 20.07.2017
  Borza / Dima - Aksu / Erel 2:1
Futures 2017, OF, 11.07.2017
  Cacic / Mlade - Aksu / Erel 2:0
Futures 2017, SF, 23.06.2017
  Greve / Kahlk - Aksu / Erel 2:1
Futures 2017, ČF, 22.06.2017
  Aksu / Erel - Kekez / Marko 2:1
Futures 2017, OF, 20.06.2017
  Aksu / Erel - Ergen / Ilies 2:0
Futures 2019, F, 25.05.2019
  Klok / Korol - Aksu / Turke 2:1
Futures 2019, SF, 24.05.2019
  Aksu / Turke - Peter / Woern 2:0
Futures 2019, ČF, 23.05.2019
  Aksu / Turke - Bosnj / Della 2:0
Futures 2019, OF, 21.05.2019
  Aksu / Turke - Bilgi / Kirci 2:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Klok / Korol - Aksu / Erel 2:0
Futures 2019, OF, 05.03.2019
  Fetis / Priho - Aksu / Turke 2:0
Futures 2018, SF, 22.12.2018
  Fayzi / Kalov - Aksu / Kaya 2:0
Futures 2018, ČF, 21.12.2018
  Aksu / Kaya - Becuz / Virgi 2:0
Futures 2018, OF, 20.12.2018
  Aksu / Kaya - Nicul / Schue 2:0
Futures 2018, ČF, 08.11.2018
  Nagy / Toled - Aksu / Kirci 2:0
Antalya, OF, 25.06.2019
  Jebav / Oswal - Agabi / Erel 2:0
Futures 2019, ČF, 23.05.2019
  Peter / Woern - De Jo / Erel 1:0
Futures 2019, OF, 21.05.2019
  De Jo / Erel - Cutul / Zukas 2:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Klok / Korol - Aksu / Erel 2:0
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Corne / Jecan - Chaud / Erel 2:0
Izmir challenger, OF, 19.09.2017
  Ilkel / Turke - Erel / Yukse 2:0
Futures 2017, ČF, 24.08.2017
  Bobro / Hayla - Aksu / Erel 2:0
Futures 2017, OF, 23.08.2017
  Aksu / Erel - Leite / Silva 2:0
Futures 2017, ČF, 18.08.2017
  Shand / Shand - Aksu / Erel 2:1
Futures 2017, OF, 15.08.2017
  Aksu / Erel - Benne / Kirki 2:0
 
 
 
 
TOPlist