Ejupovic, Strombachs - Stojanovic, Zhu

14.05.2019, 15:15, Futures 2019, osmifinále, antuka
Ejupovic Elmar 2 : 0
(6-4, 6-3)
Stojanovic Luka
Avatar 735. Žebříček čtyřhry -. Avatar
1. 2. 1993 Datum nar. 26. 9. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Strombachs Robert   Zhu Michael
Avatar 785. Žebříček čtyřhry 889. Avatar
15. 9. 1999 Datum nar. 12. 8. 1992
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Ejupovic Elmar
Strombachs Robert
Stojanovic Luka
Zhu Michael
Hala - -
Antuka 4/0 0/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/0 2/0 - - - -
2019 2/0 2/0 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 25/40 16/19 0/3 9/18 - -
2019 5/5 2/1 - 3/4 - -
2018 10/13 5/8 - 5/5 - -
2017 9/13 8/6 0/1 1/6 - -
2016 0/2 0/1 0/1 - - -
2014 0/2 - 0/1 0/1 - -
2013 1/3 1/2 - 0/1 - -
2012 0/1 0/1 - - - -
2010 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 47/29 16/11 27/15 4/3 - -
2019 21/13 3/3 16/9 2/1 - -
2018 24/14 11/7 11/6 2/1 - -
2017 2/2 2/1 - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/4 1/4 - - - -
2019 0/2 0/2 - - - -
2018 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 68/69 10/12 54/50 4/7 - -
2019 17/20 6/8 11/12 - - -
2018 22/24 0/1 21/20 1/3 - -
2017 21/15 1/1 18/13 2/1 - -
2016 8/10 3/2 4/5 1/3 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Ejupovic / Strombach 2   6 6       OF
Stojanovic / Zhu 0 4 3      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, F, 18.05.2019
  Ejupo / Strom - Celeb / Fatic 1:0
Futures 2019, SF, 17.05.2019
  Ejupo / Strom - Taylo / Taylo 2:0
Futures 2019, ČF, 16.05.2019
  Ejupo / Strom - Sijsl / Van D 1:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Ejupo / Strom - Stoja / Zhu 2:0
Futures 2019, OF, 17.07.2019
  Taylo / Taylo - Anton / Ejupo 2:1
Futures 2019, F, 18.05.2019
  Ejupo / Strom - Celeb / Fatic 1:0
Futures 2019, SF, 17.05.2019
  Ejupo / Strom - Taylo / Taylo 2:0
Futures 2019, ČF, 16.05.2019
  Ejupo / Strom - Sijsl / Van D 1:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Ejupo / Strom - Stoja / Zhu 2:0
Futures 2019, ČF, 10.04.2019
  Johns / Johns - Ejupo / Lenz 2:0
Futures 2019, OF, 09.04.2019
  Ejupo / Lenz - Farme / Hough 2:0
Futures 2019, ČF, 04.04.2019
  Huesl / Lenz - Bergs / Ejupo 2:0
Futures 2019, OF, 02.04.2019
  Bergs / Ejupo - Finde / Penis 2:0
Futures 2019, OF, 26.02.2019
  Merge / Olive - Ejupo / Ornag 2:1
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Dias / Falca - Cacao / Strom 1:0
Futures 2019, OF, 17.07.2019
  Cacao / Strom - Faria / Salga 2:0
Futures 2019, F, 13.07.2019
  Dias / Falca - Cabra / Strom 2:1
Futures 2019, SF, 12.07.2019
  Cabra / Strom - Coelh / Salga 2:0
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Cabra / Strom - Bass / Coppi 2:0
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Cabra / Strom - Brand / Da Si 2:1
Futures 2019, OF, 03.07.2019
  Arauj / Gomes - Devia / Strom 1:0
Futures 2019, F, 29.06.2019
  Craig / Ivano - Crepa / Strom 2:1
Futures 2019, SF, 28.06.2019
  Crepa / Strom - Borge / Cabra 2:1
Futures 2019, ČF, 27.06.2019
  Crepa / Strom - Bayar / Greni 2:1
 
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Ejupo / Strom - Stoja / Zhu 2:0
Futures 2019, OF, 28.05.2019
  Glink / Raism - Janko / Stoja 2:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Ejupo / Strom - Stoja / Zhu 2:0
Futures 2018, ČF, 01.11.2018
  Marti / Sant' - Donar / Stoja 2:0
Futures 2018, OF, 31.10.2018
  Donar / Stoja - Raspu / Salin 2:1
Futures 2018, OF, 16.01.2018
  Borto / Oclep - Dubin / Stoja 2:0
Futures 2019, OF, 17.07.2019
  Fukud / Song - Caste / Zhu 2:1
Futures 2019, OF, 03.07.2019
  Hua / Zeng - Caste / Zhu 2:0
Futures 2019, OF, 27.06.2019
  Purce / Zheng - Caste / Zhu 2:1
Futures 2019, SF, 14.06.2019
  Ratiw / Ratiw - Wong / Zhu 2:0
Futures 2019, ČF, 13.06.2019
  Wong / Zhu - Yue / Zhang 2:0
Futures 2019, OF, 12.06.2019
  Wong / Zhu - Chan / Yao 2:0
Futures 2019, OF, 05.06.2019
  Butul / Griff - Yu / Zhu 2:1
Futures 2019, F, 01.06.2019
  Kravc / Priho - Matus / Zhu 2:0
Futures 2019, SF, 31.05.2019
  Matus / Zhu - Gryni / Petre 2:0
Futures 2019, ČF, 30.05.2019
  Matus / Zhu - Kruty / Saidk 2:0
 
 
 
 
TOPlist