Adamson, Bothwell - Benya, Yeshaya

15.05.2019, 15:25, Futures 2019, osmifinále, tvrdý p.
Adamson Alec 2 : 0
(6-2, 6-3)
Benya Roee
Avatar 500. Žebříček čtyřhry 1694. Avatar
1. 1. 1994 Datum nar. 18. 2. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Bothwell Peter   Yeshaya Omer
Avatar 566. Žebříček čtyřhry 1689. Avatar
28. 9. 1995 Datum nar. 15. 5. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Adamson Alec
Bothwell Peter
Benya Roee
Yeshaya Omer
Hala - -
Antuka - -
Tráva - -
Tvrdý p. 2/1 0/3
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/1 - 2/1 - - -
2019 2/1 - 2/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/9 - 2/9 - - -
2019 0/3 - 0/3 - - -
2018 2/4 - 2/4 - - -
2017 0/1 - 0/1 - - -
2016 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 50/36 2/3 47/31 - 1/2 -
2019 17/16 1/1 15/13 - 1/2 -
2018 30/16 - 30/16 - - -
2017 3/4 1/2 2/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 102/92 14/18 78/62 10/10 0/1 0/1
2019 25/15 3/2 18/11 4/2 - -
2018 17/15 2/3 15/11 - - 0/1
2017 23/16 4/4 15/12 4/0 - -
2016 15/17 3/5 12/12 - - -
2015 15/19 0/1 14/13 1/4 0/1 -
2014 6/7 2/3 4/2 0/2 - -
2013 1/3 - 0/1 1/2 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/18 - 3/18 - - -
2019 1/6 - 1/6 - - -
2018 2/6 - 2/6 - - -
2017 0/1 - 0/1 - - -
2016 0/2 - 0/2 - - -
2015 0/2 - 0/2 - - -
2014 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 12/45 - 12/45 - - -
2019 0/4 - 0/4 - - -
2018 4/10 - 4/10 - - -
2017 2/10 - 2/10 - - -
2016 2/17 - 2/17 - - -
2015 4/4 - 4/4 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Adamson / Bothwell 2   6 6       OF
Benya / Yeshaya 0 2 3      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Adamson Alec
Bothwell Peter
Benya Roee
Yeshaya Omer
 Synot tip
1.02
15.05. 12:311.02-0.12
Původní kurs
15.05. 07:491.14 
7.76
15.05. 12:317.76+3.55
Původní kurs
15.05. 07:494.21 
Průměrný kurs
1.02
7.76
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, SF, 18.05.2019
  Murph / Story - Adams / Bothw 2:0
Futures 2019, ČF, 17.05.2019
  Adams / Bothw - Thiem / Trink 2:0
Futures 2019, OF, 15.05.2019
  Adams / Bothw - Benya / Yesha 2:0
Futures 2019, ČF, 14.08.2019
  Added / Bergs - Adams / Broom 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Adams / Broom - Freir / Freir 2:0
Futures 2019, OF, 07.08.2019
  Eisin / Stuur - Adams / Eysse 1:0
Futures 2019, OF, 24.07.2019
  Mayo / Rodri - Adams / Dunba 2:0
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Perez / Zhu - Adams / Dunba 2:1
Futures 2019, OF, 18.07.2019
  Adams / Dunba - Rapp / Stald 2:1
Futures 2019, SF, 14.06.2019
  Addis / Green - Adams / Kovap 2:0
Futures 2019, ČF, 14.06.2019
  Adams / Kovap - Chant / Samre 1:0
Futures 2019, OF, 12.06.2019
  Adams / Kovap - Nkomb / Ross 2:0
Futures 2019, SF, 08.06.2019
  Kawac / Nishi - Adams / Bourc 2:1
Futures 2019, F, 17.08.2019
  Bothw / Tchou - Parke / Tveri 2:0
Futures 2019, SF, 16.08.2019
  Bothw / Tchou - Jorda / Viver 2:1
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Bothw / Tchou - Brand / Coelh 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Bothw / Tchou - Abdul / De Ca 2:0
Futures 2019, SF, 09.08.2019
  Lescu / Struv - Bothw / Petit 2:0
Futures 2019, ČF, 08.08.2019
  Bothw / Petit - Dubri / Petre 2:0
Futures 2019, OF, 06.08.2019
  Bothw / Petit - Echev / Olive 2:1
Futures 2019, ČF, 01.08.2019
  Carr / Pecot - Bothw / Pichl 2:1
Futures 2019, OF, 31.07.2019
  Bothw / Pichl - Brugn / Pozzi 2:0
Futures 2019, OF, 03.07.2019
  Falle / Jeben - Bothw / Celik 1:0
 
Futures 2019, OF, 28.05.2019
  Dimit / Ma - Benya / Yesha 2:1
Futures 2019, OF, 15.05.2019
  Adams / Bothw - Benya / Yesha 2:0
Futures 2019, OF, 27.03.2019
  Igosh / Sarai - Benya / Yesha 2:0
Futures 2018, ČF, 18.10.2018
  Desco / Ferra - Benya / Yesha 2:0
Futures 2018, OF, 15.10.2018
  Benya / Yesha - Dagan / Ginat 2:0
Futures 2018, OF, 30.04.2018
  Desco / Zhu - Benya / Yesha 2:0
Futures 2018, OF, 24.04.2018
  Caste / Zhu - Benya / Yesha 2:0
Futures 2018, ČF, 15.03.2018
  Devia / Uzhyl - Benya / Yesha 2:0
Futures 2018, OF, 13.03.2018
  Benya / Yesha - Cante / Elbaz 2:1
Futures 2017, OF, 24.10.2017
  Desco / Volja - Benya / Yesha 2:0
Futures 2019, OF, 01.08.2019
  Crepa / Rober - Benya / Maker 2:0
Futures 2019, OF, 19.06.2019
  Elbaz / Elia - Benya / Ovil 2:0
Futures 2019, ČF, 13.06.2019
  Kalov / Pervo - Benya / Golde 2:0
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Benya / Golde - Azoid / Gabay 2:0
Futures 2019, OF, 28.05.2019
  Dimit / Ma - Benya / Yesha 2:1
Futures 2019, OF, 15.05.2019
  Adams / Bothw - Benya / Yesha 2:0
Futures 2019, OF, 27.03.2019
  Igosh / Sarai - Benya / Yesha 2:0
Futures 2018, ČF, 18.10.2018
  Desco / Ferra - Benya / Yesha 2:0
Futures 2018, OF, 15.10.2018
  Benya / Yesha - Dagan / Ginat 2:0
Futures 2018, OF, 08.10.2018
  Den H / Pontj - Benya / Golde 2:1
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Lock / Lock - Amar / Yesha 2:0
Futures 2019, OF, 28.05.2019
  Dimit / Ma - Benya / Yesha 2:1
Futures 2019, OF, 15.05.2019
  Adams / Bothw - Benya / Yesha 2:0
Futures 2019, OF, 27.03.2019
  Igosh / Sarai - Benya / Yesha 2:0
Futures 2018, ČF, 18.10.2018
  Desco / Ferra - Benya / Yesha 2:0
Futures 2018, OF, 15.10.2018
  Benya / Yesha - Dagan / Ginat 2:0
Futures 2018, OF, 08.10.2018
  Decke / Nijbo - Hasso / Yesha 2:0
Futures 2018, ČF, 04.10.2018
  Cante / Maiga - Hasso / Yesha 2:0
Futures 2018, OF, 02.10.2018
  Hasso / Yesha - Steel / Werth 2:0
Futures 2018, OF, 26.06.2018
  Baksh / Tashi - Dudoc / Yesha 2:0
 
 
 
 
TOPlist