Guinard, Kestelboim - Alcalde, Tepmahc

14.05.2019, 16:00, Futures 2019, osmifinále, antuka
Guinard Manuel 2 : 0
(6-3, 6-4)
Alcalde Juan Ignacio
Avatar 367. Žebříček čtyřhry -. Avatar
15. 11. 1995 Datum nar. 18. 7. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Kestelboim Mariano   Tepmahc Nicolas
Avatar -. Žebříček čtyřhry -. Avatar
6. 2. 1996 Datum nar. 23. 6. 2001
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Guinard Manuel
Kestelboim Mariano
Alcalde Juan Ignacio
Tepmahc Nicolas
Hala - -
Antuka 4/0 0/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 4/0 4/0 - - - -
2019 4/0 4/0 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 62/59 46/39 13/7 3/13 - -
2019 23/15 12/8 8/2 3/5 - -
2018 11/9 8/4 3/2 0/3 - -
2017 21/19 19/14 2/2 0/3 - -
2016 6/11 6/10 - 0/1 - -
2015 0/3 0/2 - 0/1 - -
2014 1/1 1/1 - - - -
2013 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 235/118 214/108 21/10 - - -
2019 25/8 25/8 - - - -
2018 55/18 47/15 8/3 - - -
2017 36/22 33/20 3/2 - - -
2016 56/19 51/18 5/1 - - -
2015 39/26 34/23 5/3 - - -
2014 21/22 21/21 0/1 - - -
2013 3/3 3/3 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/6 0/6 - - - -
2019 0/4 0/4 - - - -
2017 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/7 0/4 0/1 0/2 - -
2019 0/3 0/3 - - - -
2018 0/4 0/1 0/1 0/2 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Guinard / Kestelboi 2   6 6       OF
Alcalde / Tepmahc 0 3 4      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, F, 18.05.2019
  Guina / Keste - Douga / Ghorb 2:0
Futures 2019, SF, 17.05.2019
  Guina / Keste - Kawac / Onish 2:0
Futures 2019, ČF, 16.05.2019
  Guina / Keste - Liucc / Noce 2:1
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Guina / Keste - Alcal / Tepma 2:0
San Benedetto challenger, OF, 16.07.2019
  Bega / Duras - Guina / Mulle 2:0
Futures 2019, ČF, 04.07.2019
  De Jo / Nijbo - Guina / Moysa 2:1
Futures 2019, OF, 02.07.2019
  Guina / Moysa - Lonca / Weng 2:0
Futures 2019, F, 29.06.2019
  Kopri / Pospí - Douga / Guina 2:0
Futures 2019, SF, 28.06.2019
  Douga / Guina - Genge / Kello 2:1
Futures 2019, ČF, 27.06.2019
  Douga / Guina - Duda / Vrben 2:0
Futures 2019, OF, 26.06.2019
  Douga / Guina - Forej / Mertl 2:0
Blois challenger, ČF, 20.06.2019
  Denol / Mulle - Guina / Rinde 2:0
Blois challenger, OF, 19.06.2019
  Guina / Rinde - Sakam / Silva 2:0
Futures 2019, ČF, 06.06.2019
  Eriks / Linde - Blanc / Guina 2:0
Futures 2019, F, 20.07.2019
  Krain / Ma - Keste / Leite 2:0
Futures 2019, SF, 19.07.2019
  Keste / Leite - Kopp / Veldh 2:0
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Keste / Leite - De Kr / De Va 2:0
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Keste / Leite - Tomas / Van D 2:0
Futures 2019, OF, 02.07.2019
  Della / Neuba - Keste / Uryso 1:0
Futures 2019, OF, 26.06.2019
  Duda / Vrben - Keste / Sant' 2:0
Futures 2019, SF, 21.06.2019
  Hampe / Oberl - Keste / Lipov 2:1
Futures 2019, ČF, 20.06.2019
  Keste / Lipov - Balla / Madar 2:0
Futures 2019, OF, 18.06.2019
  Keste / Lipov - Radoj / Tepav 2:1
Futures 2019, F, 01.06.2019
  Keste / Marti - Olivi / Zukas 2:0
 
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Guina / Keste - Alcal / Tepma 2:0
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Herma / Steve - Alcal / Chila 2:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Guina / Keste - Alcal / Tepma 2:0
Futures 2019, OF, 08.05.2019
  Enach / Jianu - Alcal / Borge 2:0
Futures 2019, OF, 26.03.2019
  Olivi / Ugo C - Alcal / Saffr 2:0
Futures 2017, OF, 30.05.2017
  Grzeg / Kowal - Alcal / Sudzu 2:0
Futures 2017, OF, 25.04.2017
  Besad / Xivil - Alcal / Derdo 2:0
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Casay / Wenge - Makhl / Tepma 2:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Guina / Keste - Alcal / Tepma 2:0
Futures 2019, OF, 30.04.2019
  Janko / Kanar - Aubri / Tepma 2:0
Futures 2018, OF, 12.12.2018
  Palos / Pavel - Gueyd / Tepma 2:0
Futures 2018, OF, 17.09.2018
  Ouvra / Schot - Bonne / Tepma 2:0
Futures 2018, ČF, 12.09.2018
  Taylo / Taylo - Delag / Tepma 2:0
Futures 2018, OF, 11.09.2018
  Delag / Tepma - Chekh / Fukud 1:0
Futures 2018, OF, 16.07.2018
  Beaug / Musit - Reven / Tepma 2:0
 
 
 
 
TOPlist