Kawachi, Sumizawa - Shimabukuro, Takeuchi

12.06.2019, 06:00, Futures 2019, osmifinále, tvrdý p.
Kawachi Kazuma 2 : 1
(3-6, 6-4, 10-5)
Shimabukuro Sho
Avatar 783. Žebříček čtyřhry 880. Avatar
11. 10. 1994 Datum nar. 30. 7. 1997
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Sumizawa Daisuke   Takeuchi Kento
Avatar 1247. Žebříček čtyřhry 860. Avatar
31. 1. 1999 Datum nar. 19. 12. 1987
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou L
- Profesionál od -
Povrch Kawachi Kazuma
Sumizawa Daisuke
Shimabukuro Sho
Takeuchi Kento
Hala - -
Antuka - -
Tráva - -
Tvrdý p. 2/1 0/1
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/1 - 2/1 - - -
2019 2/1 - 2/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 - 0/1 - - -
2019 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 58/91 15/25 43/65 0/1 - -
2019 18/16 8/7 10/8 0/1 - -
2018 10/17 2/5 8/12 - - -
2017 3/7 0/2 3/5 - - -
2016 4/13 1/3 3/10 - - -
2015 4/13 0/1 4/12 - - -
2014 16/19 4/5 12/14 - - -
2013 3/5 0/2 3/3 - - -
2012 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 18/37 6/13 12/24 - - -
2019 6/10 4/5 2/5 - - -
2018 3/11 2/4 1/7 - - -
2017 5/10 0/3 5/7 - - -
2016 4/6 0/1 4/5 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 26/21 4/4 22/16 0/1 - -
2019 13/9 1/2 12/7 - - -
2018 8/5 2/1 6/4 - - -
2017 5/6 1/1 4/4 0/1 - -
2016 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 118/142 11/10 101/121 6/11 - -
2019 13/15 7/3 5/11 1/1 - -
2018 14/16 - 14/16 - - -
2017 22/19 0/1 22/18 - - -
2016 19/22 0/2 19/20 - - -
2015 13/15 4/3 9/11 0/1 - -
2014 9/17 - 8/16 1/1 - -
2013 22/23 0/1 22/21 0/1 - -
2012 2/7 - 2/7 - - -
2011 2/3 - 0/1 2/2 - -
2010 0/1 - - 0/1 - -
2009 2/2 - - 2/2 - -
2006 0/1 - - 0/1 - -
2005 0/1 - - 0/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Kawachi / Sumizawa 2   3 6 10     OF
Shimabuku / Takeuchi 1 6 4 5    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, SF, 14.06.2019
  Ehara / Katay - Kawac / Sumiz 2:0
Futures 2019, ČF, 13.06.2019
  Kawac / Sumiz - Ito / Masab 2:0
Futures 2019, OF, 12.06.2019
  Kawac / Sumiz - Shima / Takeu 2:1
Futures 2019, SF, 13.09.2019
  Khabi / Manaf - Kawac / Meng 2:1
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Kawac / Meng - Maule / Tashb 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Kawac / Meng - Houke / Van B 2:1
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Hsu / Lin - Kawac / Suzuk 2:0
Futures 2019, OF, 28.08.2019
  Kawac / Suzuk - Charo / Rober 2:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Morit / Suzuk - Kawac / Okamu 2:1
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Kawac / Okamu - Kumth / Sookt 2:0
Futures 2019, OF, 24.07.2019
  Kibi / Watan - Kawac / Takeu 2:0
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Hsu / Liu - Kawac / Noguc 2:0
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Krain / Wang - Kawac / Noguc 2:1
Futures 2019, ČF, 27.06.2019
  Han / Lee - Nakam / Sumiz 2:0
Futures 2019, OF, 25.06.2019
  Nakam / Sumiz - Kerdl / Kerdl 2:0
Futures 2019, OF, 19.06.2019
  Mende / Thiro - Sumiz / Tanum 2:0
Futures 2019, SF, 14.06.2019
  Ehara / Katay - Kawac / Sumiz 2:0
Futures 2019, ČF, 13.06.2019
  Kawac / Sumiz - Ito / Masab 2:0
Futures 2019, OF, 12.06.2019
  Kawac / Sumiz - Shima / Takeu 2:1
Futures 2019, ČF, 30.05.2019
  Kawah / Morit - Sumiz / Takeu 2:1
Futures 2019, OF, 28.05.2019
  Sumiz / Takeu - Nakam / Ono 2:0
Futures 2019, OF, 08.05.2019
  Noguc / Tanum - Okamu / Sumiz 2:0
Futures 2019, OF, 02.04.2019
  Shira / Watan - Okamu / Sumiz 2:1
 
Futures 2019, OF, 12.06.2019
  Kawac / Sumiz - Shima / Takeu 2:1
Futures 2019, F, 24.08.2019
  Ehara / Shima - Gray / Yamas 2:0
Futures 2019, SF, 23.08.2019
  Ehara / Shima - Barki / Roelo 2:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Ehara / Shima - M Rif / Susan 2:1
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Ehara / Shima - Chin / Nguye 2:0
Futures 2019, F, 17.08.2019
  Barki / Roelo - Ehara / Shima 2:0
Futures 2019, SF, 16.08.2019
  Ehara / Shima - Caste / Purce 2:1
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Ehara / Shima - Susan / Susan 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Ehara / Shima - Altha / Rahma 2:0
Yokkaichi challenger, ČF, 08.08.2019
  Ratiw / Ratiw - Sekig / Shima 2:1
Yokkaichi challenger, OF, 07.08.2019
  Sekig / Shima - Yamas / Zhu 2:0
Futures 2019, ČF, 05.09.2019
  Loffh / Rai - Alcan / Takeu 2:1
Futures 2019, OF, 03.09.2019
  Alcan / Takeu - Chila / Rawat 2:0
Baotou challenger, ČF, 30.08.2019
  Sun / Wu - Nedel / Takeu 2:0
Baotou challenger, OF, 28.08.2019
  Nedel / Takeu - Liu / Wang 2:0
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Anand / Sures - Morit / Takeu 2:0
Futures 2019, OF, 24.07.2019
  Kibi / Watan - Kawac / Takeu 2:0
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Meng / Yang - Takeu / Yamas 2:1
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Takeu / Yamas - Yang / Yu 2:0
Futures 2019, OF, 12.06.2019
  Kawac / Sumiz - Shima / Takeu 2:1
Futures 2019, SF, 07.06.2019
  Kovap / Singh - Morit / Takeu 2:0
 
 
 
 
TOPlist