Picchione, Rieder - Igoshin, Tiurnev

11.06.2019, 12:40, Futures 2019, osmifinále, tvrdý p.
Picchione Andrea 2 : 1
(2-6, 7-65, 10-6)
Igoshin Alexander
Avatar 1227. Žebříček čtyřhry 342. Avatar
7. 6. 1998 Datum nar. 10. 1. 1992
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Rieder Horst   Tiurnev Evgenii
Avatar 1690. Žebříček čtyřhry 565. Avatar
14. 4. 1997 Datum nar. 8. 4. 1997
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Picchione Andrea
Rieder Horst
Igoshin Alexander
Tiurnev Evgenii
Hala - 0/1
Antuka - 7/1
Tráva - -
Tvrdý p. 1/1 0/1
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 - 1/1 - - -
2019 1/1 - 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 11/3 7/1 4/1 0/1 - -
2019 7/3 7/1 0/1 0/1 - -
2018 4/0 - 4/0 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 6/6 0/3 6/3 - - -
2019 6/5 0/2 6/3 - - -
2018 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 7/19 6/17 1/2 - - -
2019 2/7 1/6 1/1 - - -
2018 2/8 2/7 0/1 - - -
2017 3/3 3/3 - - - -
2015 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 248/154 121/90 73/44 54/20 - -
2019 37/11 27/7 10/3 0/1 - -
2018 40/25 17/17 20/4 3/4 - -
2017 31/27 9/12 10/10 12/5 - -
2016 54/27 13/12 12/9 29/6 - -
2015 39/21 20/9 15/12 4/0 - -
2014 20/24 15/18 1/5 4/1 - -
2013 25/12 18/8 5/1 2/3 - -
2012 2/7 2/7 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 127/83 41/36 36/21 50/26 - -
2019 14/9 8/4 6/3 0/2 - -
2018 32/18 9/8 10/6 13/4 - -
2017 23/10 - 14/6 9/4 - -
2016 14/16 6/7 0/1 8/8 - -
2015 27/16 11/8 4/3 12/5 - -
2014 16/12 6/7 2/2 8/3 - -
2013 1/2 1/2 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Picchione / Rieder 2   2 7 10     OF
Igoshin / Tiurnev 1 6 65 6    
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Picchione Andrea
Rieder Horst
Igoshin Alexander
Tiurnev Evgenii
 Synot tip
6.34
1.05
Průměrný kurs
6.34
1.05
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, ČF, 13.06.2019
  Bierm / Hands - Picch / Riede 2:0
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Picch / Riede - Igosh / Tiurn 2:1
Futures 2019, OF, 18.09.2019
  De Ba / Tabur - Bertu / Picch 2:1
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Maiga / Ricca - Bertu / Picch 2:1
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Bertu / Picch - Kakon / Zonde 2:0
Futures 2019, F, 24.08.2019
  Bertu / Picch - Devia / Niki 2:1
Futures 2019, SF, 23.08.2019
  Bertu / Picch - Bega / Vilar 2:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Bertu / Picch - Sarou / Simon 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Bertu / Picch - Elbaz / Zemel 2:0
Futures 2019, OF, 06.08.2019
  Melni / Pavel - Bertu / Picch 2:1
Futures 2019, OF, 18.06.2019
  Jones / Orlov - Oswal / Picch 2:0
Futures 2019, ČF, 13.06.2019
  Bierm / Hands - Picch / Riede 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Leite / Sant' - Riede / Taddi 2:0
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Borto / Leite - Brzez / Riede 1:0
Futures 2019, OF, 08.08.2019
  Bonzi / Mora - Felli / Riede 2:0
Futures 2019, ČF, 01.08.2019
  Kalen / Yevse - Brzez / Riede 2:1
Futures 2019, OF, 30.07.2019
  Brzez / Riede - Dagni / De Ro 2:0
Futures 2019, OF, 17.07.2019
  Folli / Schot - Felli / Riede 2:0
Futures 2019, ČF, 13.06.2019
  Bierm / Hands - Picch / Riede 2:0
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Picch / Riede - Igosh / Tiurn 2:1
Futures 2019, OF, 21.05.2019
  Peter / Woern - Hiram / Riede 2:0
Futures 2018, OF, 06.11.2018
  Kiuam / Saban - Manda / Riede 2:0
 
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Picch / Riede - Igosh / Tiurn 2:1
Futures 2019, F, 08.06.2019
  Igosh / Tiurn - Donsk / Ivano 2:1
Futures 2019, SF, 07.06.2019
  Igosh / Tiurn - Konov / Temov 2:0
Futures 2019, ČF, 06.06.2019
  Igosh / Tiurn - Donev / Milus 1:0
Futures 2019, OF, 04.06.2019
  Igosh / Tiurn - Bobro / Dzhan 2:0
Futures 2019, F, 02.06.2019
  Borso / Maroz - Igosh / Tiurn 2:1
Futures 2019, SF, 31.05.2019
  Igosh / Tiurn - Balla / Madar 2:1
Futures 2019, ČF, 30.05.2019
  Igosh / Tiurn - Coppi / Orlov 2:0
Futures 2019, OF, 28.05.2019
  Igosh / Tiurn - Eriks / Mridh 2:0
Futures 2019, OF, 22.01.2019
  Danil / Noski - Igosh / Tiurn 2:1
Futures 2019, SF, 20.09.2019
  Korol / Uvaro - Dzhan / Igosh 2:1
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Dzhan / Igosh - Fomin / Karim 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Dzhan / Igosh - Gurev / Zhuka 2:0
Futures 2019, F, 14.09.2019
  Igosh / Zakha - Khabi / Manaf 2:0
Futures 2019, SF, 13.09.2019
  Igosh / Zakha - Ayap / Lomak 2:1
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Igosh / Zakha - Korol / Uvaro 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Igosh / Zakha - Fufyg / Nasha 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Davyd / Muzae - Dzhan / Igosh 2:0
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Boris / Muzae - Dzhan / Igosh 2:1
San Benedetto challenger, OF, 16.07.2019
  Šafrá / Šátra - Igosh / Safiu 1:0
Futures 2019, OF, 02.09.2019
  Gomez / Ore - Stepa / Tiurn 2:0
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Barra / Herna - Pla M / Tiurn 2:0
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Pla M / Tiurn - Aranz / Garci 2:0
Futures 2019, OF, 21.08.2019
  Ibrag / Myagk - Tiurn / Zhurb 2:0
Sopoty challenger, OF, 31.07.2019
  Barra / Merin - Nedel / Tiurn 1:0
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Fufyg / Nasha - Manaf / Tiurn 2:0
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Manaf / Tiurn - Atlan / Nelic 2:0
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Picch / Riede - Igosh / Tiurn 2:1
Futures 2019, F, 08.06.2019
  Igosh / Tiurn - Donsk / Ivano 2:1
Futures 2019, SF, 07.06.2019
  Igosh / Tiurn - Konov / Temov 2:0
 
 
 
 
TOPlist