Kirchheimer, Lebedev - Beren, Latinovic

12.06.2019, 02:30, Futures 2019, osmifinále, tvrdý p.
Kirchheimer Strong 2 : 0
(6-2, 6-4)
Beren Samuel
Avatar -. Žebříček čtyřhry -. Avatar
26. 4. 1995 Datum nar. 2. 2. 1997
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Lebedev Alexander   Latinovic Stefan
Avatar -. Žebříček čtyřhry -. Avatar
29. 3. 1997 Datum nar. 22. 11. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Kirchheimer Strong
Lebedev Alexander
Beren Samuel
Latinovic Stefan
Hala - -
Antuka - -
Tráva - -
Tvrdý p. 2/1 0/1
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/1 - 2/1 - - -
2019 2/1 - 2/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 - 0/1 - - -
2019 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 17/26 6/6 11/18 0/2 - -
2019 9/5 4/1 5/4 - - -
2018 3/6 1/2 2/3 0/1 - -
2017 3/8 0/1 3/6 0/1 - -
2016 1/5 1/2 0/3 - - -
2014 1/2 - 1/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 8/9 - 8/9 - - -
2019 2/2 - 2/2 - - -
2018 6/7 - 6/7 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 5/12 - 5/12 - - -
2019 0/1 - 0/1 - - -
2018 2/4 - 2/4 - - -
2017 1/1 - 1/1 - - -
2016 1/2 - 1/2 - - -
2015 1/4 - 1/4 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/2 1/1 0/1 - - -
2019 0/1 - 0/1 - - -
2018 1/1 1/1 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Kirchheim / Lebedev 2   6 6       OF
Beren / Latinovic 0 2 4      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, SF, 14.06.2019
  Dunba / Fox - Kirch / Lebed 2:1
Futures 2019, ČF, 13.06.2019
  Kirch / Lebed - Kessl / Stald 2:1
Futures 2019, OF, 12.06.2019
  Kirch / Lebed - Beren / Latin 2:0
Futures 2019, SF, 14.06.2019
  Dunba / Fox - Kirch / Lebed 2:1
Futures 2019, ČF, 13.06.2019
  Kirch / Lebed - Kessl / Stald 2:1
Futures 2019, OF, 12.06.2019
  Kirch / Lebed - Beren / Latin 2:0
Futures 2019, OF, 04.06.2019
  Hidal / Rodri - Kirch / Shaba 2:0
Futures 2019, F, 16.02.2019
  Redli / Sell - Bradl / Kirch 2:0
Futures 2019, SF, 15.02.2019
  Bradl / Kirch - Brook / Rolli 2:0
Futures 2019, ČF, 13.02.2019
  Bradl / Kirch - Arcon / Arias 2:0
Futures 2019, OF, 13.02.2019
  Bradl / Kirch - Hasse / Wilso 2:0
Futures 2019, OF, 29.01.2019
  Korda / Mejia - Kirch / Kypso 2:0
Futures 2019, F, 19.01.2019
  Bradl / Kirch - Lama / Tabil 2:0
Futures 2019, SF, 14.06.2019
  Dunba / Fox - Kirch / Lebed 2:1
Futures 2019, ČF, 13.06.2019
  Kirch / Lebed - Kessl / Stald 2:1
Futures 2019, OF, 12.06.2019
  Kirch / Lebed - Beren / Latin 2:0
Futures 2019, OF, 02.01.2019
  Douga / Guina - Brook / Lebed 2:0
Futures 2018, ČF, 16.08.2018
  Corwi / Ooste - Lebed / Seidm 2:1
Futures 2018, OF, 15.08.2018
  Lebed / Seidm - Miran / Mullo 2:0
Futures 2018, OF, 07.08.2018
  Meist / Zhu - Lebed / Rodri 2:0
Futures 2018, ČF, 18.07.2018
  Ayeni / Thoma - Altam / Lebed 2:1
Futures 2018, OF, 17.07.2018
  Altam / Lebed - Davie / Tyler 2:0
Futures 2018, ČF, 04.07.2018
  Kessl / Kozlo - Altam / Lebed 2:1
 
Futures 2019, OF, 12.06.2019
  Kirch / Lebed - Beren / Latin 2:0
Futures 2019, OF, 12.06.2019
  Kirch / Lebed - Beren / Latin 2:0
Futures 2018, OF, 15.08.2018
  Cress / Seebe - Beren / Shi 2:0
Futures 2018, OF, 04.07.2018
  Douga / Iradu - Beren / Willi 2:0
Futures 2018, ČF, 28.06.2018
  Caste / Uryso - Beren / Green 2:0
Futures 2018, OF, 26.06.2018
  Beren / Green - Kobel / Tamar 2:0
Futures 2018, ČF, 20.06.2018
  Caste / Uryso - Beren / Danie 2:1
Futures 2018, OF, 18.06.2018
  Beren / Danie - Green / Luria 2:1
Futures 2017, ČF, 08.06.2017
  Guez / Lescu - Beren / Smila 2:1
Futures 2017, OF, 06.06.2017
  Beren / Smila - Dudoc / Shpin 2:1
Futures 2016, OF, 28.06.2016
  Kadhe / Lawso - Beren / Willi 2:0
Futures 2019, OF, 12.06.2019
  Kirch / Lebed - Beren / Latin 2:0
Futures 2018, ČF, 17.05.2018
  Taylo / Taylo - Drago / Latin 2:0
Futures 2018, OF, 15.05.2018
  Drago / Latin - Parod / Prevo 2:0
 
 
 
 
TOPlist