Boehler, Woerner - Liska, Shcherba

09.07.2019, 14:00, Futures 2019, osmifinále, antuka
Boehler Dominik 2 : 0
(6-4, 6-4)
Liska Tomas
Avatar 1070. Žebříček čtyřhry 1267. Avatar
21. 2. 1996 Datum nar. 31. 7. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Woerner Paul   Shcherba Vitalii
Avatar 870. Žebříček čtyřhry 892. Avatar
23. 8. 1996 Datum nar. 24. 3. 1997
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Boehler Dominik
Woerner Paul
Liska Tomas
Shcherba Vitalii
Hala - -
Antuka 1/1 3/4
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 1/1 - - - -
2019 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/4 3/4 - - - -
2019 3/4 3/4 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 27/37 13/16 5/4 9/17 - -
2019 10/12 6/7 4/3 0/2 - -
2018 7/7 5/4 - 2/3 - -
2017 1/5 0/1 0/1 1/3 - -
2016 1/3 0/1 - 1/2 - -
2015 7/8 1/2 1/0 5/6 - -
2014 1/2 1/1 - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 59/68 48/48 8/12 3/8 - -
2019 18/15 17/14 1/1 - - -
2018 8/14 7/10 1/3 0/1 - -
2017 6/12 6/10 0/1 0/1 - -
2016 5/8 5/4 0/4 - - -
2015 12/10 8/5 2/2 2/3 - -
2014 10/6 5/4 4/1 1/1 - -
2013 0/2 0/1 - 0/1 - -
2012 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 25/41 24/36 1/4 0/1 - -
2019 7/18 7/15 0/2 0/1 - -
2018 11/12 10/11 1/1 - - -
2017 7/11 7/10 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 47/71 39/49 8/20 0/2 - -
2019 13/14 13/13 0/1 - - -
2018 12/15 8/11 4/4 - - -
2017 6/10 6/10 - - - -
2016 7/12 5/6 2/6 - - -
2015 5/8 5/6 0/1 0/1 - -
2014 2/7 2/3 0/4 - - -
2013 2/5 - 2/4 0/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Boehler / Woerner 2   6 6       OF
Liska / Shcherba 0 4 4      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, ČF, 10.07.2019
  Kopri / Pichl - Boehl / Woern 2:0
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Boehl / Woern - Liska / Shche 2:0
Futures 2019, OF, 21.08.2019
  Galar / Strel - Boehl / Hande 2:0
Futures 2019, SF, 16.08.2019
  Schel / Schmi - Boehl / Hande 2:0
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Boehl / Hande - Lemst / Lemst 2:0
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Boehl / Hande - Arias / Melze 2:0
Futures 2019, SF, 26.07.2019
  Schmi / Wehne - Boehl / Pfann 2:0
Futures 2019, ČF, 25.07.2019
  Boehl / Pfann - Moghi / Pariz 2:0
Futures 2019, OF, 23.07.2019
  Boehl / Pfann - Rief / Roth 2:1
Futures 2019, ČF, 10.07.2019
  Kopri / Pichl - Boehl / Woern 2:0
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Boehl / Woern - Liska / Shche 2:0
Futures 2019, OF, 25.06.2019
  Barra / Nikle - Boehl / Cubel 2:0
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Batta / Bonad - Prech / Woern 2:0
Futures 2019, ČF, 31.10.2019
  Herma / Steve - Kirci / Woern 2:0
Futures 2019, OF, 29.10.2019
  Kirci / Woern - Dabry / Minar 2:1
Futures 2019, F, 29.09.2019
  Herma / Steve - Agabi / Woern 2:0
Futures 2019, SF, 28.09.2019
  Agabi / Woern - Gelha / Wehne 2:0
Futures 2019, ČF, 25.09.2019
  Agabi / Woern - Skori / Walde 1:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Agabi / Woern - Sakel / Sakel 2:0
Futures 2019, F, 14.09.2019
  Echar / Setod - Squir / Woern 2:0
Futures 2019, SF, 13.09.2019
  Squir / Woern - Eisin / Stuur 2:0
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Squir / Woern - Ghorb / Kilan 2:1
 
Futures 2019, OF, 23.07.2019
  Kijam / Lah - Liska / Shche 2:0
Futures 2019, SF, 19.07.2019
  Kopri / Nouza - Liska / Shche 2:0
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Liska / Shche - Kruty / Sachk 2:0
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Liska / Shche - Arbet / Talac 2:0
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Boehl / Woern - Liska / Shche 2:0
Futures 2019, ČF, 23.05.2019
  Lomak / Tsiva - Liska / Shche 2:1
Futures 2019, OF, 22.05.2019
  Liska / Shche - Gorod / Malak 2:0
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Vilar / White - Liska / Puska 2:0
Futures 2019, OF, 29.10.2019
  Lomak / Priho - Liska / Puska 2:0
Futures 2019, ČF, 24.10.2019
  Galop / Paz - Liska / Puska 2:1
Futures 2019, OF, 22.10.2019
  Liska / Puska - Bovy / Passa 2:0
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Agabi / Ilkel - Liska / Puska 2:1
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Gelha / Wehne - Liska / Puska 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Zieli / Zuk - Liska / Puska 2:0
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Rajsk / Wojci - Liska / Semja 2:1
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Liska / Semja - Puska / Vajda 2:1
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Balla / Madar - Jandr / Liska 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Polac / Skoch - Manna / Shche 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Pierc / Stout - Shche / Strin 2:1
Futures 2019, F, 31.08.2019
  Rajsk / Wojci - Barbu / Shche 2:0
Futures 2019, SF, 30.08.2019
  Barbu / Shche - Sachk / Ursu 2:1
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Barbu / Shche - Feket / Minar 2:0
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Barbu / Shche - Fonio / Turch 2:0
Futures 2019, F, 18.08.2019
  Herma / Steve - Manna / Shche 2:1
Futures 2019, SF, 16.08.2019
  Manna / Shche - De Jo / Nijbo 2:0
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Manna / Shche - Eisin / Wasse 1:0
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Manna / Shche - Dijkh / Van B 2:0
 
 
 
 
TOPlist