Aichhorn, Ramskogler - Battaglino, Bolla

11.07.2019, 15:30, Futures 2019, čtvrtfinále, antuka
Aichhorn Jakob 2 : 0
(6-2, 7-65)
Battaglino Stefano
Avatar 1303. Žebříček čtyřhry 1180. Avatar
22. 9. 1998 Datum nar. 17. 6. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Ramskogler Gregor   Bolla Andrea
Avatar 1439. Žebříček čtyřhry 1446. Avatar
5. 12. 1998 Datum nar. 28. 10. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Aichhorn Jakob
Ramskogler Gregor
Battaglino Stefano
Bolla Andrea
Hala - -
Antuka 4/2 1/2
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 10/12 8/10 - 2/2 - -
2019 4/2 4/2 - - - -
2017 3/5 3/5 - - - -
2016 3/5 1/3 - 2/2 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/2 1/2 - - - -
2019 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 17/17 15/14 - 2/3 - -
2019 6/4 6/4 - - - -
2018 4/1 4/0 - 0/1 - -
2017 3/6 3/6 - - - -
2016 4/6 2/4 - 2/2 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 16/14 14/12 - 2/2 - -
2019 4/2 4/2 - - - -
2017 3/5 3/5 - - - -
2016 9/7 7/5 - 2/2 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 8/23 8/21 0/2 - - -
2019 6/12 6/12 - - - -
2018 2/10 2/8 0/2 - - -
2017 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 13/14 10/11 3/3 - - -
2019 4/3 4/3 - - - -
2018 7/5 5/3 2/2 - - -
2017 0/2 0/2 - - - -
2016 1/2 1/2 - - - -
2015 1/2 0/1 1/1 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Aichhorn / Ramskogle 2   6 7       ČF
Battaglino / Bolla 0 2 65      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, SF, 18.07.2019
  Krain / Ma - Aichh / Ramsk 2:1
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Aichh / Ramsk - Holis / Šprlá 2:0
Futures 2019, OF, 17.07.2019
  Aichh / Ramsk - Vodav / Walto 2:0
Futures 2019, SF, 13.07.2019
  Koneč / Sachk - Aichh / Ramsk 2:0
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Aichh / Ramsk - Batta / Bolla 2:0
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Aichh / Ramsk - Ehrat / Uryso 2:1
Futures 2017, ČF, 08.08.2017
  Monca / Sant' - Aichh / Ramsk 2:0
Futures 2017, OF, 07.08.2017
  Aichh / Ramsk - Xivil / Yamac 2:0
Futures 2017, OF, 01.08.2017
  Fink / Kossl - Aichh / Ramsk 2:0
Futures 2017, ČF, 26.07.2017
  Ameal / Xivil - Aichh / Ramsk 2:0
Futures 2019, OF, 16.10.2019
  Holis / Jerma - Aichh / Erler 1:0
Futures 2019, ČF, 25.07.2019
  Marti / Petre - Aichh / Krain 2:0
Futures 2019, OF, 23.07.2019
  Aichh / Krain - Krame / Leuch 2:0
Futures 2019, SF, 18.07.2019
  Krain / Ma - Aichh / Ramsk 2:1
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Aichh / Ramsk - Holis / Šprlá 2:0
Futures 2019, OF, 17.07.2019
  Aichh / Ramsk - Vodav / Walto 2:0
Futures 2019, SF, 13.07.2019
  Koneč / Sachk - Aichh / Ramsk 2:0
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Aichh / Ramsk - Batta / Bolla 2:0
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Aichh / Ramsk - Ehrat / Uryso 2:1
Futures 2019, ČF, 28.03.2019
  Saban / Saban - Aichh / Heger 2:1
Futures 2019, SF, 18.07.2019
  Krain / Ma - Aichh / Ramsk 2:1
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Aichh / Ramsk - Holis / Šprlá 2:0
Futures 2019, OF, 17.07.2019
  Aichh / Ramsk - Vodav / Walto 2:0
Futures 2019, SF, 13.07.2019
  Koneč / Sachk - Aichh / Ramsk 2:0
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Aichh / Ramsk - Batta / Bolla 2:0
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Aichh / Ramsk - Ehrat / Uryso 2:1
Futures 2017, ČF, 08.08.2017
  Monca / Sant' - Aichh / Ramsk 2:0
Futures 2017, OF, 07.08.2017
  Aichh / Ramsk - Xivil / Yamac 2:0
Futures 2017, OF, 01.08.2017
  Fink / Kossl - Aichh / Ramsk 2:0
Futures 2017, ČF, 26.07.2017
  Ameal / Xivil - Aichh / Ramsk 2:0
 
Futures 2019, OF, 17.07.2019
  Kopp / Veldh - Batta / Bolla 2:1
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Aichh / Ramsk - Batta / Bolla 2:0
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Batta / Bolla - Beauc / Dittm 2:0
Futures 2019, F, 28.09.2019
  Nazar / Wojci - Batta / Ornag 2:1
Futures 2019, SF, 27.09.2019
  Batta / Ornag - Beaup / Ernae 2:0
Futures 2019, ČF, 26.09.2019
  Batta / Ornag - Ogane / Voron 1:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Batta / Ornag - Elkam / Portm 2:0
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Murta / Sunis - Batta / Van D 2:1
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Batta / Van D - Gomaa / Shoke 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Elham / Gomaa - Batta / Dhoe 2:1
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Lipov / Zukas - Batta / Chepe 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Batta / Chepe - Skori / Taked 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Erhar / Ouaka - Batta / Dambr 2:0
Futures 2019, ČF, 08.08.2019
  Kalya / Recek - Bolla / Bolla 1:0
Futures 2019, OF, 07.08.2019
  Bolla / Bolla - Botez / Mridh 2:1
Futures 2019, OF, 17.07.2019
  Kopp / Veldh - Batta / Bolla 2:1
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Aichh / Ramsk - Batta / Bolla 2:0
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Batta / Bolla - Beauc / Dittm 2:0
Futures 2019, F, 29.06.2019
  Laure / Loots - Berto / Bolla 2:1
Futures 2019, SF, 28.06.2019
  Berto / Bolla - Malla / Zukas 1:0
Futures 2019, ČF, 27.06.2019
  Berto / Bolla - Herma / Steve 2:0
Futures 2019, OF, 25.06.2019
  Berto / Bolla - Borg / Veldh 2:0
Futures 2018, SF, 27.09.2018
  Adams / Berg - Bolla / Ruehl 2:0
 
 
 
 
TOPlist