Chen, Xun - Guo, Zhao

11.07.2019, 07:55, Ulanqab ITF, čtvrtfinále, tvrdý p.
Chen Jiahui 2 : 0
(6-2, 7-64)
Guo Meiqi
Avatar 361. Žebříček čtyřhry 400. Avatar
26. 5. 1995 Datum nar. 9. 1. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Xun Fang Ying   Zhao Qianqian
Avatar 302. Žebříček čtyřhry 443. Avatar
14. 1. 1995 Datum nar. 27. 3. 1994
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Chen Jiahui
Xun Fang Ying
Guo Meiqi
Zhao Qianqian
Hala - -
Antuka - 4/0
Tráva - -
Tvrdý p. 2/1 1/1
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 4/4 1/1 3/3 - - -
2019 2/1 - 2/1 - - -
2016 2/2 1/1 1/1 - - -
2015 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 7/2 6/1 1/1 - - -
2019 5/1 4/0 1/1 - - -
2018 2/1 2/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 80/81 12/9 68/69 0/3 - -
2019 18/17 1/3 17/14 - - -
2018 16/14 1/1 15/13 - - -
2017 14/12 - 14/12 - - -
2016 12/14 5/2 7/10 0/2 - -
2015 13/14 4/2 9/12 - - -
2014 6/8 - 6/8 - - -
2013 0/1 - - 0/1 - -
2012 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 132/153 7/11 120/131 5/10 0/1 -
2019 18/21 0/2 18/17 0/2 - -
2018 21/22 0/2 20/18 1/2 - -
2017 25/22 5/2 20/20 - - -
2016 27/25 2/3 22/20 3/2 - -
2015 13/22 0/1 13/20 - 0/1 -
2014 16/22 - 16/20 0/2 - -
2013 12/18 - 11/16 1/2 - -
2012 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 30/23 13/7 17/16 - - -
2019 23/14 10/4 13/10 - - -
2018 7/8 3/3 4/5 - - -
2017 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 81/70 22/11 54/57 5/2 - -
2019 25/15 10/6 15/9 - - -
2018 20/16 9/3 11/13 - - -
2017 11/10 - 11/10 - - -
2016 17/10 - 12/8 5/2 - -
2015 4/8 3/2 1/6 - - -
2014 1/7 - 1/7 - - -
2013 0/1 - 0/1 - - -
2012 3/3 - 3/3 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Ulanqab ITF Chen / Xun 2   6 7       ČF
Guo / Zhao 0 2 64      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Ulanqab ITF, SF, 12.07.2019
  Okamu / Pliph - Chen / Xun 2:0
Ulanqab ITF, ČF, 11.07.2019
  Chen / Xun - Guo / Zhao 2:0
Ulanqab ITF, OF, 09.07.2019
  Chen / Xun - Sun / Zheng 2:0
Anning 3 ITF, ČF, 23.06.2016
  Sheng / Xin - Chen / Xun 2:1
Anning 3 ITF, OF, 20.06.2016
  Chen / Xun - Yi / Yi 2:0
Hongkong ITF, ČF, 06.01.2016
  Jang / Shari - Chen / Xun 2:0
Hongkong ITF, OF, 06.01.2016
  Chen / Xun - Chong / Ip 2:1
Wuhan 2 ITF, OF, 18.05.2015
  Chang / Han - Chen / Xun 2:0
Suzhou ITF, OF, 15.10.2019
  Dart / Savin - Feng / Xun 2:0
Tianjin WTA, OF, 09.10.2019
  Duan / Peng - Wang / Xun 1:0
Guangzhou, OF, 17.09.2019
  Bouzk / Zidan - Lu / Xun 2:0
Nanchang, OF, 11.09.2019
  Raina / Silva - Pliph / Xun 2:0
Changsha ITF, OF, 03.09.2019
  Jiang / Tang - Sun / Xun 2:1
Jinan ITF, ČF, 29.08.2019
  Murra / Silva - Sun / Xun 2:1
Jinan ITF, OF, 27.08.2019
  Sun / Xun - Ng / Sizik 2:0
Guiyang ITF, OF, 21.08.2019
  Sun / Zhang - Ng / Xun 2:0
Huangshan ITF, ČF, 15.08.2019
  Wang / Zhao - Sun / Xun 2:0
Huangshan ITF, OF, 14.08.2019
  Sun / Xun - Nayde / Yang 2:1
 
Anning 2 ITF, F, 21.09.2019
  Guo / Zhao - Okuno / Verne 2:0
Anning 2 ITF, SF, 20.09.2019
  Guo / Zhao - Mu / Yuan 2:0
Anning 2 ITF, ČF, 19.09.2019
  Guo / Zhao - Kawam / Kobay 2:0
Anning 2 ITF, OF, 17.09.2019
  Guo / Zhao - Ni Ma / Yang 2:0
Ulanqab ITF, ČF, 11.07.2019
  Chen / Xun - Guo / Zhao 2:0
Ulanqab ITF, OF, 10.07.2019
  Guo / Zhao - Guo / Yang 2:0
Anning ITF, SF, 13.09.2018
  Dong / Sun - Guo / Zhao 2:0
Anning ITF, ČF, 12.09.2018
  Guo / Zhao - Cheng / Tsang 2:0
Anning ITF, OF, 11.09.2018
  Guo / Zhao - He / Liu 2:1
Suzhou ITF, OF, 16.10.2019
  Raina / Van D - Guo / Zhu 2:0
Anning 2 ITF, F, 21.09.2019
  Guo / Zhao - Okuno / Verne 2:0
Anning 2 ITF, SF, 20.09.2019
  Guo / Zhao - Mu / Yuan 2:0
Anning 2 ITF, ČF, 19.09.2019
  Guo / Zhao - Kawam / Kobay 2:0
Anning 2 ITF, OF, 17.09.2019
  Guo / Zhao - Ni Ma / Yang 2:0
Anning ITF, SF, 13.09.2019
  Kulam / Ma - Cao / Guo 2:1
Anning ITF, ČF, 11.09.2019
  Cao / Guo - Easwa / Oliyn 1:0
Anning ITF, OF, 10.09.2019
  Cao / Guo - Cao / Zhu 2:0
Changsha ITF, ČF, 05.09.2019
  Jiang / Tang - Cao / Guo 2:0
Changsha ITF, OF, 03.09.2019
  Cao / Guo - Okuno / Tjand 1:0
Anning 3 ITF, F, 28.09.2019
  Sheng / Zheng - Sun / Zhao 2:0
Anning 3 ITF, SF, 27.09.2019
  Sun / Zhao - Lu / Wang 2:0
Anning 3 ITF, ČF, 26.09.2019
  Sun / Zhao - Liu / Yang 2:0
Anning 3 ITF, OF, 25.09.2019
  Sun / Zhao - Hondo / Yamag 2:1
Anning 2 ITF, F, 21.09.2019
  Guo / Zhao - Okuno / Verne 2:0
Anning 2 ITF, SF, 20.09.2019
  Guo / Zhao - Mu / Yuan 2:0
Anning 2 ITF, ČF, 19.09.2019
  Guo / Zhao - Kawam / Kobay 2:0
Anning 2 ITF, OF, 17.09.2019
  Guo / Zhao - Ni Ma / Yang 2:0
Anning ITF, OF, 11.09.2019
  Hoson / Jang - Wang / Zhao 2:0
Changsha ITF, OF, 03.09.2019
  Bhosa / Sema - Sun / Zhao 2:0
 
 
 
 
TOPlist