Gomez, Ore - Gaston, Lopez Montagud

11.07.2019, 17:10, Futures 2019, čtvrtfinále, antuka
Gomez Alejandro 2 : 0
(6-3, 6-2)
Gaston Hugo
Avatar 295. Žebříček čtyřhry 872. Avatar
14. 8. 1991 Datum nar. 26. 9. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou L
- Profesionál od -
Ore Junior A.   Lopez Montagud Carlos
Avatar 282. Žebříček čtyřhry 878. Avatar
8. 9. 1992 Datum nar. 6. 7. 2000
- Výška -
- Váha -
L Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Gomez Alejandro
Ore Junior A.
Gaston Hugo
Lopez Montagud Carlos
Hala - -
Antuka 29/6 1/1
Tráva - -
Tvrdý p. 6/4 -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 35/10 29/6 6/4 - - -
2019 35/10 29/6 6/4 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 1/1 - - - -
2019 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 133/81 78/36 54/40 1/4 - 0/1
2019 48/16 31/8 17/8 - - -
2018 25/18 14/5 10/8 1/4 - 0/1
2017 10/6 0/1 10/5 - - -
2016 32/21 21/9 11/12 - - -
2015 18/17 12/11 6/6 - - -
2014 0/2 0/1 0/1 - - -
2009 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 133/60 80/30 44/23 9/7 - -
2019 46/16 34/9 12/7 - - -
2018 35/15 21/6 7/4 7/5 - -
2017 23/9 12/4 9/3 2/2 - -
2016 10/5 9/5 1/0 - - -
2015 12/12 4/6 8/6 - - -
2014 7/1 - 7/1 - - -
2012 0/1 - 0/1 - - -
2008 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 20/22 14/10 1/1 5/11 - -
2019 9/10 7/5 1/1 1/4 - -
2018 7/6 6/4 - 1/2 - -
2017 3/5 1/1 - 2/4 - -
2016 1/1 - - 1/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 12/18 12/18 - - - -
2019 12/16 12/16 - - - -
2017 0/2 0/2 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Gomez / Ore 2   6 6       ČF
Gaston / Lopez Mon 0 3 2      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, F, 21.09.2019
  Gomez / Ore - Arias / Pena 2:0
Futures 2019, SF, 20.09.2019
  Gomez / Ore - Gutie / Perez 2:1
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Gomez / Ore - Blanc / Valle 2:0
Futures 2019, OF, 18.09.2019
  Gomez / Ore - Lara / Serra 2:0
Futures 2019, ČF, 11.09.2019
  Gutie / Perez - Gomez / Ore 2:1
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Gomez / Ore - Garci / Marti 2:0
Futures 2019, ČF, 04.09.2019
  Sakam / Dutra - Gomez / Ore 2:1
Futures 2019, OF, 02.09.2019
  Gomez / Ore - Stepa / Tiurn 2:0
Futures 2019, SF, 30.08.2019
  Estev / Roca - Gomez / Ore 2:0
Futures 2019, ČF, 28.08.2019
  Gomez / Ore - Marti / Perez 2:0
Futures 2019, F, 21.09.2019
  Gomez / Ore - Arias / Pena 2:0
Futures 2019, SF, 20.09.2019
  Gomez / Ore - Gutie / Perez 2:1
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Gomez / Ore - Blanc / Valle 2:0
Futures 2019, OF, 18.09.2019
  Gomez / Ore - Lara / Serra 2:0
Futures 2019, ČF, 11.09.2019
  Gutie / Perez - Gomez / Ore 2:1
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Gomez / Ore - Garci / Marti 2:0
Futures 2019, ČF, 04.09.2019
  Sakam / Dutra - Gomez / Ore 2:1
Futures 2019, OF, 02.09.2019
  Gomez / Ore - Stepa / Tiurn 2:0
Futures 2019, SF, 30.08.2019
  Estev / Roca - Gomez / Ore 2:0
Futures 2019, ČF, 28.08.2019
  Gomez / Ore - Marti / Perez 2:0
Futures 2019, OF, 16.10.2019
  Perez / Zhu - Johns / Ore 2:0
Futures 2019, F, 21.09.2019
  Gomez / Ore - Arias / Pena 2:0
Futures 2019, SF, 20.09.2019
  Gomez / Ore - Gutie / Perez 2:1
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Gomez / Ore - Blanc / Valle 2:0
Futures 2019, OF, 18.09.2019
  Gomez / Ore - Lara / Serra 2:0
Futures 2019, ČF, 11.09.2019
  Gutie / Perez - Gomez / Ore 2:1
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Gomez / Ore - Garci / Marti 2:0
Futures 2019, ČF, 04.09.2019
  Sakam / Dutra - Gomez / Ore 2:1
Futures 2019, OF, 02.09.2019
  Gomez / Ore - Stepa / Tiurn 2:0
Futures 2019, SF, 30.08.2019
  Estev / Roca - Gomez / Ore 2:0
 
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Gomez / Ore - Gasto / Lopez 2:0
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Gasto / Lopez - Bayo / Garci 2:0
Futures 2019, ČF, 17.10.2019
  Bonzi / Jacq - Gasto / Tabur 2:1
Futures 2019, OF, 15.10.2019
  Gasto / Tabur - Griek / Merte 2:1
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Johns / Jones - Furne / Gasto 2:0
Futures 2019, OF, 28.08.2019
  Furne / Gasto - Spezi / Spezi 2:0
Futures 2019, F, 20.07.2019
  Eysse / Gasto - Gomez / Ore 2:1
Futures 2019, SF, 19.07.2019
  Eysse / Gasto - Rogla / Winte 2:0
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Eysse / Gasto - He / Te 2:0
Futures 2019, OF, 17.07.2019
  Eysse / Gasto - Migue / Romay 2:0
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Gomez / Ore - Gasto / Lopez 2:0
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Gasto / Lopez - Bayo / Garci 2:0
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Nikle / Perez - Grant / Lopez 2:0
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Gutie / Perez - Damas / Lopez 2:0
Futures 2019, OF, 18.09.2019
  Damas / Lopez - Šátra / Staně 1:0
Futures 2019, SF, 12.09.2019
  Gutie / Perez - Aranz / Lopez 2:0
Futures 2019, ČF, 11.09.2019
  Aranz / Lopez - Bobro / Manna 2:1
Futures 2019, OF, 09.09.2019
  Aranz / Lopez - Marti / Winte 2:1
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Marti / Perez - Lopez / Skato 2:1
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Rogla / Winte - Lopez / Skato 2:1
Futures 2019, OF, 17.07.2019
  Lopez / Skato - Sanch / Vives 2:1
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Gomez / Ore - Gasto / Lopez 2:0
 
 
 
 
TOPlist