Korovin, Prihodko - Mashtakov, Shevchenko

11.07.2019, 14:35, Futures 2019, čtvrtfinále, antuka
Korovin Mikhail 2 : 0
(7-64, 7-5)
Mashtakov Mykyta
Avatar -. Žebříček čtyřhry -. Avatar
26. 2. 1996 Datum nar. 18. 3. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Prihodko Oleg   Shevchenko Alexander
Avatar -. Žebříček čtyřhry -. Avatar
3. 10. 1997 Datum nar. 29. 11. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Korovin Mikhail
Prihodko Oleg
Mashtakov Mykyta
Shevchenko Alexander
Hala - -
Antuka 18/5 1/2
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 22/10 22/10 - - - -
2019 17/5 17/5 - - - -
2018 5/5 5/5 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/2 1/2 - - - -
2019 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 59/73 59/69 0/4 - - -
2019 19/11 19/9 0/2 - - -
2018 16/23 16/23 - - - -
2017 8/19 8/19 - - - -
2016 3/6 3/5 0/1 - - -
2015 7/7 7/7 - - - -
2014 1/1 1/1 - - - -
2013 5/6 5/5 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 122/82 103/61 19/21 - - -
2019 25/10 25/10 - - - -
2018 34/23 34/23 - - - -
2017 42/28 33/15 9/13 - - -
2016 20/16 10/8 10/8 - - -
2015 1/5 1/5 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 18/36 9/25 9/8 0/3 - -
2019 3/10 2/8 1/2 - - -
2018 9/17 5/11 4/4 0/2 - -
2017 4/6 1/4 3/1 0/1 - -
2016 1/2 0/1 1/1 - - -
2015 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 15/18 15/17 0/1 - - -
2019 12/10 12/9 0/1 - - -
2018 3/8 3/8 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 2 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Korovin / Prihodko 2   7 7       ČF
Mashtakov / Shevchenk 0 64 5      
2019 Futures 2019 Korovin / Prihodko 2   6 4 10     OF
Mashtakov / Shevchenk 1 2 6 3    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, F, 13.07.2019
  Korov / Priho - Sakal / Vaise 2:0
Futures 2019, SF, 12.07.2019
  Korov / Priho - Delma / Vache 2:0
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Korov / Priho - Masht / Shevc 2:0
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Korov / Priho - Lozan / Zakha 2:0
Futures 2019, SF, 05.07.2019
  Galka / Galus - Korov / Priho 2:0
Futures 2019, ČF, 04.07.2019
  Korov / Priho - Dembe / Micha 2:0
Futures 2019, OF, 02.07.2019
  Korov / Priho - Masht / Shevc 2:1
Futures 2019, F, 18.05.2019
  Korov / Priho - Agabi / Lomak 2:1
Futures 2019, SF, 17.05.2019
  Korov / Priho - Corne / Jecan 2:1
Futures 2019, ČF, 16.05.2019
  Korov / Priho - Bosnj / Della 2:0
Futures 2019, OF, 19.07.2019
  Golds / Vasa - Bobro / Korov 2:0
Futures 2019, F, 13.07.2019
  Korov / Priho - Sakal / Vaise 2:0
Futures 2019, SF, 12.07.2019
  Korov / Priho - Delma / Vache 2:0
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Korov / Priho - Masht / Shevc 2:0
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Korov / Priho - Lozan / Zakha 2:0
Futures 2019, SF, 05.07.2019
  Galka / Galus - Korov / Priho 2:0
Futures 2019, ČF, 04.07.2019
  Korov / Priho - Dembe / Micha 2:0
Futures 2019, OF, 02.07.2019
  Korov / Priho - Masht / Shevc 2:1
Futures 2019, F, 18.05.2019
  Korov / Priho - Agabi / Lomak 2:1
Futures 2019, SF, 17.05.2019
  Korov / Priho - Corne / Jecan 2:1
Futures 2019, F, 13.07.2019
  Korov / Priho - Sakal / Vaise 2:0
Futures 2019, SF, 12.07.2019
  Korov / Priho - Delma / Vache 2:0
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Korov / Priho - Masht / Shevc 2:0
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Korov / Priho - Lozan / Zakha 2:0
Futures 2019, SF, 05.07.2019
  Galka / Galus - Korov / Priho 2:0
Futures 2019, ČF, 04.07.2019
  Korov / Priho - Dembe / Micha 2:0
Futures 2019, OF, 02.07.2019
  Korov / Priho - Masht / Shevc 2:1
Futures 2019, ČF, 27.06.2019
  Kopri / Pospí - Matvi / Priho 2:0
Futures 2019, OF, 26.06.2019
  Matvi / Priho - Šafrá / Šátra 1:0
Futures 2019, F, 01.06.2019
  Kravc / Priho - Matus / Zhu 2:0
 
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Korov / Priho - Masht / Shevc 2:0
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Masht / Shevc - Babel / Rocen 2:0
Futures 2019, OF, 02.07.2019
  Korov / Priho - Masht / Shevc 2:1
Futures 2019, OF, 19.07.2019
  Raism / Zopp - Fribe / Masht 2:0
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Korov / Priho - Masht / Shevc 2:0
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Masht / Shevc - Babel / Rocen 2:0
Futures 2019, OF, 02.07.2019
  Korov / Priho - Masht / Shevc 2:1
Futures 2019, OF, 29.05.2019
  Matus / Zhu - Bobro / Masht 1:0
Futures 2019, OF, 22.05.2019
  Fribe / Taylo - Masht / Shume 2:0
Futures 2019, ČF, 09.05.2019
  Donsk / Lazar - Ianak / Masht 2:0
Futures 2019, OF, 08.05.2019
  Ianak / Masht - Donev / Milus 2:1
Futures 2019, OF, 30.04.2019
  Lomak / Tsiva - Masht / Shume 2:0
Futures 2019, OF, 16.04.2019
  Estev / Pla M - Chepe / Masht 2:0
Futures 2019, ČF, 19.07.2019
  Raism / Zopp - Kravc / Shevc 2:0
Futures 2019, OF, 19.07.2019
  Kravc / Shevc - Parts / Troos 2:0
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Korov / Priho - Masht / Shevc 2:0
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Masht / Shevc - Babel / Rocen 2:0
Futures 2019, OF, 02.07.2019
  Korov / Priho - Masht / Shevc 2:1
Futures 2019, SF, 11.05.2019
  Balte / Khome - Dubri / Shevc 2:0
Futures 2019, ČF, 10.05.2019
  Dubri / Shevc - Marek / Polja 2:0
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Dubri / Shevc - Fekia / Puska 2:0
Futures 2019, OF, 16.04.2019
  Koneč / Macha - Ratni / Shevc 2:0
Futures 2019, F, 13.04.2019
  Ratni / Shevc - Gelha / Rajes 2:0
 
 
 
 
TOPlist