Korovin, Prihodko - Mashtakov, Shevchenko

11.07.2019, 14:35, Futures 2019, čtvrtfinále, antuka
Korovin Mikhail 2 : 0
(7-64, 7-5)
Mashtakov Mykyta
Avatar 545. Žebříček čtyřhry 1131. Avatar
26. 2. 1996 Datum nar. 18. 3. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Prihodko Oleg   Shevchenko Alexander
Avatar 424. Žebříček čtyřhry 763. Avatar
3. 10. 1997 Datum nar. 29. 11. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Korovin Mikhail
Prihodko Oleg
Mashtakov Mykyta
Shevchenko Alexander
Hala - -
Antuka 22/10 1/2
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 25/15 25/15 - - - -
2019 20/10 20/10 - - - -
2018 5/5 5/5 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/2 1/2 - - - -
2019 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 63/80 63/76 0/4 - - -
2019 23/18 23/16 0/2 - - -
2018 16/23 16/23 - - - -
2017 8/19 8/19 - - - -
2016 3/6 3/5 0/1 - - -
2015 7/7 7/7 - - - -
2014 1/1 1/1 - - - -
2013 5/6 5/5 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 127/89 108/68 19/21 - - -
2019 30/17 30/17 - - - -
2018 34/23 34/23 - - - -
2017 42/28 33/15 9/13 - - -
2016 20/16 10/8 10/8 - - -
2015 1/5 1/5 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 25/44 16/33 9/8 0/3 - -
2019 10/18 9/16 1/2 - - -
2018 9/17 5/11 4/4 0/2 - -
2017 4/6 1/4 3/1 0/1 - -
2016 1/2 0/1 1/1 - - -
2015 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 23/23 23/21 0/1 0/1 - -
2019 20/15 20/13 0/1 0/1 - -
2018 3/8 3/8 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 2 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Korovin / Prihodko 2   7 7       ČF
Mashtakov / Shevchenk 0 64 5      
2019 Futures 2019 Korovin / Prihodko 2   6 4 10     OF
Mashtakov / Shevchenk 1 2 6 3    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Barbu / Palos - Korov / Priho 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Korov / Priho - Dima / Lunca 2:1
Futures 2019, ČF, 05.09.2019
  Ajduk / Kalen - Korov / Priho 2:1
Futures 2019, OF, 04.09.2019
  Korov / Priho - Kivat / Meng 2:0
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Šafrá / Šátra - Korov / Priho 2:0
Futures 2019, SF, 23.08.2019
  Lazar / Manda - Korov / Priho 2:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Korov / Priho - Frunz / Ionel 1:0
Futures 2019, OF, 21.08.2019
  Korov / Priho - Apost / Vidan 2:1
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Manol / Pavel - Korov / Priho 2:0
Futures 2019, F, 13.07.2019
  Korov / Priho - Sakal / Vaise 2:0
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Manda / Moldo - Korov / Kruty 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Korov / Kruty - Van D / Vatte 2:0
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Barbu / Palos - Korov / Priho 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Korov / Priho - Dima / Lunca 2:1
Futures 2019, ČF, 05.09.2019
  Ajduk / Kalen - Korov / Priho 2:1
Futures 2019, OF, 04.09.2019
  Korov / Priho - Kivat / Meng 2:0
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Šafrá / Šátra - Korov / Priho 2:0
Futures 2019, SF, 23.08.2019
  Lazar / Manda - Korov / Priho 2:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Korov / Priho - Frunz / Ionel 1:0
Futures 2019, OF, 21.08.2019
  Korov / Priho - Apost / Vidan 2:1
Futures 2019, SF, 28.09.2019
  Fuele / Madar - Matvi / Priho 2:1
Futures 2019, ČF, 26.09.2019
  Matvi / Priho - Donev / Kruty 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Matvi / Priho - Butul / Mora 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Gima / Papoe - Matvi / Priho 2:1
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Barbu / Palos - Korov / Priho 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Korov / Priho - Dima / Lunca 2:1
Futures 2019, ČF, 05.09.2019
  Ajduk / Kalen - Korov / Priho 2:1
Futures 2019, OF, 04.09.2019
  Korov / Priho - Kivat / Meng 2:0
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Šafrá / Šátra - Korov / Priho 2:0
Futures 2019, SF, 23.08.2019
  Lazar / Manda - Korov / Priho 2:0
 
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Korov / Priho - Masht / Shevc 2:0
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Masht / Shevc - Babel / Rocen 2:0
Futures 2019, OF, 02.07.2019
  Korov / Priho - Masht / Shevc 2:1
Futures 2019, ČF, 12.10.2019
  Gelha / Wehne - Manda / Masht 2:0
Futures 2019, OF, 10.10.2019
  Manda / Masht - Dhoe / Vanta 2:0
Futures 2019, F, 29.09.2019
  Fuele / Madar - Kamyn / Masht 2:1
Futures 2019, SF, 27.09.2019
  Kamyn / Masht - Grynk / Wojna 2:0
Futures 2019, ČF, 26.09.2019
  Kamyn / Masht - Bakla / Bakla 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Kamyn / Masht - Bessi / Borto 2:1
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Cretu / Dica - Ionel / Masht 2:1
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Ionel / Masht - Cekir / Nicul 2:1
Futures 2019, OF, 11.09.2019
  Gelha / Schel - Klok / Masht 2:1
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Fomin / Karim - Masht / Uspen 2:0
Futures 2019, F, 12.10.2019
  Hanss / Mridh - Ovcha / Shevc 2:0
Futures 2019, SF, 11.10.2019
  Ovcha / Shevc - Nejed / Vrben 2:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Ovcha / Shevc - Bachm / Tabri 2:0
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Ovcha / Shevc - Maroz / Valku 2:0
Futures 2019, ČF, 03.10.2019
  Akkoy / Aksu - Ovcha / Shevc 2:0
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Ovcha / Shevc - Kijam / Weind 2:1
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Taylo / Taylo - Avidz / Shevc 2:0
Futures 2019, F, 24.08.2019
  Ratni / Shevc - Chekh / Kiuam 2:1
Futures 2019, SF, 23.08.2019
  Ratni / Shevc - Korol / Uvaro 2:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Ratni / Shevc - Davyd / Muzae 2:1
 
 
 
 
TOPlist