Cabral, Strombachs - Bass, Coppini

11.07.2019, 17:10, Futures 2019, čtvrtfinále, tvrdý p.
Cabral Francisco 2 : 0
(6-0, 6-2)
Bass Finn
Avatar 593. Žebříček čtyřhry -. Avatar
8. 1. 1997 Datum nar. 9. 10. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Strombachs Robert   Coppini Alessandro
Avatar 778. Žebříček čtyřhry -. Avatar
15. 9. 1999 Datum nar. 1. 5. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Cabral Francisco
Strombachs Robert
Bass Finn
Coppini Alessandro
Hala - -
Antuka - -
Tráva - -
Tvrdý p. 3/1 1/1
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/1 - 3/1 - - -
2019 3/1 - 3/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 - 1/1 - - -
2019 1/1 - 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 106/68 34/31 72/37 - - -
2019 17/11 6/7 11/4 - - -
2018 39/19 5/7 34/12 - - -
2017 26/17 8/6 18/11 - - -
2016 14/15 6/7 8/8 - - -
2015 7/4 7/3 0/1 - - -
2014 2/1 2/1 - - - -
2013 1/1 - 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 47/29 16/11 27/15 4/3 - -
2019 21/13 3/3 16/9 2/1 - -
2018 24/14 11/7 11/6 2/1 - -
2017 2/2 2/1 - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 19/22 - 16/20 3/2 - -
2019 8/6 - 8/6 - - -
2018 5/8 - 5/8 - - -
2017 5/7 - 3/6 2/1 - -
2016 1/1 - - 1/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 8/15 4/7 2/7 2/1 - -
2019 4/8 3/3 1/5 - - -
2018 2/6 1/4 1/2 - - -
2017 2/1 - - 2/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Cabral / Strombachs 2   6 6       ČF
Bass / Coppini 0 0 2      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, F, 13.07.2019
  Dias / Falca - Cabra / Strom 2:1
Futures 2019, SF, 12.07.2019
  Cabra / Strom - Coelh / Salga 2:0
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Cabra / Strom - Bass / Coppi 2:0
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Cabra / Strom - Brand / Da Si 2:1
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Borge / Cabra - Coelh / Coppi 2:0
Futures 2019, F, 13.07.2019
  Dias / Falca - Cabra / Strom 2:1
Futures 2019, SF, 12.07.2019
  Cabra / Strom - Coelh / Salga 2:0
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Cabra / Strom - Bass / Coppi 2:0
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Cabra / Strom - Brand / Da Si 2:1
Futures 2019, F, 06.07.2019
  Borge / Cabra - Dias / Falca 2:0
Futures 2019, SF, 05.07.2019
  Borge / Cabra - Canas / Rogla 2:0
Futures 2019, ČF, 04.07.2019
  Borge / Cabra - Coelh / Salga 2:0
Futures 2019, OF, 03.07.2019
  Borge / Cabra - Urrea / Verni 2:0
Futures 2019, SF, 28.06.2019
  Crepa / Strom - Borge / Cabra 2:1
Futures 2019, OF, 17.07.2019
  Cacao / Strom - Faria / Salga 2:0
Futures 2019, F, 13.07.2019
  Dias / Falca - Cabra / Strom 2:1
Futures 2019, SF, 12.07.2019
  Cabra / Strom - Coelh / Salga 2:0
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Cabra / Strom - Bass / Coppi 2:0
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Cabra / Strom - Brand / Da Si 2:1
Futures 2019, OF, 03.07.2019
  Arauj / Gomes - Devia / Strom 1:0
Futures 2019, F, 29.06.2019
  Craig / Ivano - Crepa / Strom 2:1
Futures 2019, SF, 28.06.2019
  Crepa / Strom - Borge / Cabra 2:1
Futures 2019, ČF, 27.06.2019
  Crepa / Strom - Bayar / Greni 2:1
Futures 2019, OF, 25.06.2019
  Crepa / Strom - Gurev / Shume 2:0
 
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Cabra / Strom - Bass / Coppi 2:0
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Bass / Coppi - Enfed / Mulye 2:0
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Cabra / Strom - Bass / Coppi 2:0
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Bass / Coppi - Enfed / Mulye 2:0
Futures 2019, ČF, 04.07.2019
  Dias / Falca - Bass / Ivano 2:0
Futures 2019, OF, 02.07.2019
  Bass / Ivano - Brand / Mulye 2:0
Futures 2019, F, 08.06.2019
  Huert / Huert - Bass / Grass 2:0
Futures 2019, SF, 07.06.2019
  Bass / Grass - Aramb / Khotk 2:0
Futures 2019, ČF, 06.06.2019
  Bass / Grass - Estev / Patin 2:1
Futures 2019, OF, 05.06.2019
  Bass / Grass - Da Si / Ribei 2:1
Futures 2019, OF, 29.05.2019
  Arcon / Ugo C - Bass / Gonza 2:1
Futures 2019, SF, 24.05.2019
  Adams / Arcon - Bass / Grass 2:0
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Borge / Cabra - Coelh / Coppi 2:0
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Cabra / Strom - Bass / Coppi 2:0
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Bass / Coppi - Enfed / Mulye 2:0
Futures 2019, OF, 03.07.2019
  Greni / Jomby - Colas / Coppi 2:1
Futures 2019, OF, 25.06.2019
  Artun / Viver - Coppi / Perez 2:0
Futures 2019, ČF, 30.05.2019
  Igosh / Tiurn - Coppi / Orlov 2:0
Futures 2019, OF, 28.05.2019
  Coppi / Orlov - Radov / Suban 2:0
Futures 2019, ČF, 09.05.2019
  De Kr / Dias - Coppi / Virgi 2:1
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Coppi / Virgi - Dell' / Pla M 2:0
Futures 2019, ČF, 02.05.2019
  De Kr / Pla M - Coppi / Van D 2:0
 
 
 
 
TOPlist