Schaeder - Tatarus

12.07.2019, 09:00, Bukurešť 4 ITF, čtvrtfinále, antuka
Schaeder Laura 2 : 1
(68-7, 6-4, 6-2)
Tatarus Gabriela Nicole
Avatar 541. Žebříček dvouhry 974. Avatar
25. 4. 1993 Datum nar. 10. 11. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Schaeder Laura Tatarus Gabriela Nicole
Hala - -
Antuka 25/15 12/13
Tráva - -
Tvrdý p. 5/4 -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 280/247 185/167 45/44 50/36 - -
2019 30/19 25/15 5/4 - - -
2018 25/27 25/25 0/1 0/1 - -
2017 20/29 19/25 0/2 1/2 - -
2016 60/32 37/20 7/5 16/7 - -
2015 39/23 27/10 5/8 7/5 - -
2014 25/26 12/13 4/8 9/5 - -
2013 27/34 14/24 10/7 3/3 - -
2012 26/29 7/17 11/6 8/6 - -
2011 13/15 7/9 3/3 3/3 - -
2010 14/9 11/7 - 3/2 - -
2009 1/3 1/2 - 0/1 - -
2008 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 101/95 97/90 2/3 2/2 - -
2019 12/13 12/13 - - - -
2018 20/21 17/17 2/3 1/1 - -
2017 20/21 20/21 - - - -
2016 19/19 19/19 - - - -
2015 14/10 14/10 - - - -
2014 16/11 15/10 - 1/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Bukurešť 4 ITF Schaeder 2   68 6 6     ČF
Tatarus 1 7 4 2    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

  • Schaeder
Santa Margherita Di Pula 15 ITF, 1K, 08.10.2019
  Naito - Schaeder 2:0
Santa Margherita Di Pula 15 ITF, Q-OF, 07.10.2019
  Schaeder - Prati 2:0
Santa Margherita Di Pula 14 ITF, OF, 03.10.2019
  Sherif - Schaeder 2:1
Santa Margherita Di Pula 14 ITF, 1K, 02.10.2019
  Schaeder - Fossa Huergo 2:0
Arad ITF, 1K, 18.09.2019
  Burillo Escor - Schaeder 2:0
Focsani ITF, F, 15.09.2019
  Schaeder - Mitu 2:0
Focsani ITF, SF, 14.09.2019
  Schaeder - Rosca 2:1
Focsani ITF, ČF, 13.09.2019
  Schaeder - Prisacariu 2:0
Focsani ITF, OF, 12.09.2019
  Schaeder - Bejenaru 2:0
Focsani ITF, 1K, 11.09.2019
  Schaeder - Duca 2:0
 
  • Tatarus
Arad ITF, 1K, 18.09.2019
  Sanchez - Tatarus 2:1
Arad ITF, Q-OF, 17.09.2019
  Tatarus - Escauriza 2:1
Arad ITF, Q-2K, 16.09.2019
  Tatarus - Malesevic 2:0
Arad ITF, Q-1K, 15.09.2019
  Tatarus - Muller 2:0
Focsani ITF, OF, 12.09.2019
  Rosca - Tatarus 2:0
Focsani ITF, 1K, 11.09.2019
  Tatarus - Botin 2:0
Curtea de Arges ITF, 1K, 03.09.2019
  Prisacariu - Tatarus 2:1
Vrnjacka Banja ITF, OF, 29.08.2019
  Milovanovic - Tatarus 2:1
Vrnjacka Banja ITF, 1K, 27.08.2019
  Tatarus - Jocovic 2:0
Horb ITF, Q-OF, 23.07.2019
  Tubello - Tatarus 2:0
 
 
 
 
TOPlist