Olivieri, Ugo Carabelli - Matuszewski, Mikula

13.08.2019, 16:10, Futures 2019, osmifinále, antuka
Olivieri Genaro Alberto 2 : 0
(6-3, 7-62)
Matuszewski Piotr
Avatar 576. Žebříček čtyřhry 508. Avatar
4. 8. 1998 Datum nar. 22. 4. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Ugo Carabelli Camilo   Mikula Michal
Avatar 409. Žebříček čtyřhry 1325. Avatar
17. 6. 1999 Datum nar. 4. 3. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Olivieri Genaro Alberto
Ugo Carabelli Camilo
Matuszewski Piotr
Mikula Michal
Hala - -
Antuka 11/8 0/2
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 21/15 21/15 - - - -
2019 10/8 10/8 - - - -
2018 11/5 11/5 - - - -
2017 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/2 0/2 - - - -
2019 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 56/52 54/48 2/4 - - -
2019 27/22 25/18 2/4 - - -
2018 24/20 24/20 - - - -
2017 0/3 0/3 - - - -
2016 2/3 2/3 - - - -
2015 2/3 2/3 - - - -
2014 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 76/52 62/46 14/6 - - -
2019 31/19 20/15 11/4 - - -
2018 18/14 18/13 0/1 - - -
2017 10/7 10/7 - - - -
2016 15/10 12/9 3/1 - - -
2015 2/2 2/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 70/44 26/19 36/17 8/8 - -
2019 30/15 14/6 13/5 3/4 - -
2018 2/10 0/4 1/5 1/1 - -
2017 16/13 5/5 11/5 0/3 - -
2016 22/5 7/4 11/1 4/0 - -
2015 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 12/21 9/13 3/7 0/1 - -
2019 4/11 3/7 1/4 - - -
2018 5/7 3/3 2/3 0/1 - -
2017 3/3 3/3 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Olivieri / Ugo Carab 2   6 7       OF
Matuszews / Mikula 0 3 62      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Olivieri Genaro Alberto
Ugo Carabelli Camilo
Matuszewski Piotr
Mikula Michal
 Synot tip
1.13
4.41
Průměrný kurs
1.13
4.41
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, OF, 04.09.2019
  Kosse / Kowal - Olivi / Ugo C 2:1
Futures 2019, SF, 23.08.2019
  Hidal / Sakam - Olivi / Ugo C 2:1
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Olivi / Ugo C - Gajew / Tadys 2:0
Futures 2019, OF, 21.08.2019
  Olivi / Ugo C - Berre / Strom 2:1
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Alvar / Douga - Olivi / Ugo C 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Olivi / Ugo C - Matus / Mikul 2:0
Futures 2019, ČF, 12.07.2019
  Alvar / Eguez - Olivi / Ugo C 1:0
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Olivi / Ugo C - Bianc / Cerun 1:0
Futures 2019, ČF, 04.07.2019
  Alves / Soto - Olivi / Ugo C 2:0
Futures 2019, OF, 03.07.2019
  Olivi / Ugo C - Bianc / Posta 2:0
Futures 2019, OF, 20.11.2019
  Arias / Zebal - Olivi / Villa 2:0
Futures 2019, SF, 15.11.2019
  Alvar / Sakam - Blanc / Olivi 2:1
Futures 2019, ČF, 14.11.2019
  Blanc / Olivi - Ponwi / Touli 2:0
Futures 2019, OF, 13.11.2019
  Blanc / Olivi - Cozbi / Mound 2:0
Futures 2019, OF, 29.10.2019
  Estev / Keste - Oliva / Olivi 2:0
Futures 2019, OF, 04.09.2019
  Kosse / Kowal - Olivi / Ugo C 2:1
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Dolgo / Kamyn - Ficov / Olivi 2:1
Futures 2019, SF, 23.08.2019
  Hidal / Sakam - Olivi / Ugo C 2:1
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Olivi / Ugo C - Gajew / Tadys 2:0
Futures 2019, OF, 21.08.2019
  Olivi / Ugo C - Berre / Strom 2:1
Futures 2019, OF, 03.12.2019
  Chukh / Vega - Perei / Ugo C 2:1
Futures 2019, F, 30.11.2019
  Huert / Ugo C - Choin / Mora 2:0
Futures 2019, SF, 29.11.2019
  Huert / Ugo C - Iamac / Verni 2:0
Futures 2019, ČF, 28.11.2019
  Huert / Ugo C - Mende / Phill 2:1
Futures 2019, OF, 26.11.2019
  Huert / Ugo C - Bertr / Villa 2:1
Futures 2019, F, 23.11.2019
  Etche / Ugo C - Dhoe / Mora 2:0
Futures 2019, SF, 22.11.2019
  Etche / Ugo C - Ignat / Mound 2:0
Futures 2019, ČF, 21.11.2019
  Etche / Ugo C - Helle / Leite 2:0
Futures 2019, OF, 19.11.2019
  Etche / Ugo C - Malla / Rodri 2:0
Futures 2019, ČF, 12.10.2019
  Baez / Tiran - Ugo C / Zukas 2:1
 
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Den H / Pontj - Matus / Mikul 2:1
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Olivi / Ugo C - Matus / Mikul 2:0
Futures 2019, F, 30.11.2019
  Ornag / Zukas - Matus / Micha 1:0
Futures 2019, SF, 29.11.2019
  Matus / Micha - Monzo / Tenti 2:1
Futures 2019, ČF, 28.11.2019
  Matus / Micha - Batta / Prech 2:0
Futures 2019, OF, 26.11.2019
  Matus / Micha - Marti / Marti 2:1
Futures 2019, F, 23.11.2019
  Matus / Smola - Uzhyl / Zakha 2:0
Futures 2019, SF, 22.11.2019
  Matus / Smola - Nijbo / Pontj 2:1
Futures 2019, ČF, 21.11.2019
  Matus / Smola - Inui / Kawac 2:0
Futures 2019, OF, 19.11.2019
  Matus / Smola - Lane / Presu 2:0
Futures 2019, F, 09.11.2019
  Ayap / Lemst - Matus / Zuk 2:0
Futures 2019, SF, 08.11.2019
  Matus / Zuk - Crepa / Viver 2:0
Futures 2019, OF, 15.10.2019
  Kiuam / Uzhyl - Belob / Mikul 2:1
Futures 2019, SF, 11.10.2019
  Mound / Ricca - Mikul / Wozni 2:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Mikul / Wozni - Munoz / Perez 1:0
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Mikul / Wozni - Palan / Recci 2:1
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Den H / Pontj - Matus / Mikul 2:1
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Kopri / Velot - Galus / Mikul 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Galus / Mikul - Kyrat / Stamo 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Olivi / Ugo C - Matus / Mikul 2:0
Futures 2019, ČF, 08.08.2019
  Galka / Galus - Mikul / Wojci 2:0
Futures 2019, OF, 07.08.2019
  Mikul / Wojci - Ambro / Sowin 2:0
 
 
 
 
TOPlist