Gorodynskyi, Maulenov - Alosha Ushakov, Chernov

13.08.2019, 16:25, Futures 2019, osmifinále, antuka
Gorodynskyi Vladyslav 2 : 1
(7-5, 0-6, 10-8)
Alosha Ushakov Nikita
Avatar 1169. Žebříček čtyřhry -. Avatar
12. 8. 1997 Datum nar. 17. 4. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Maulenov Timur   Chernov Oleksandr
Avatar 1947. Žebříček čtyřhry -. Avatar
30. 5. 2000 Datum nar. 24. 6. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Gorodynskyi Vladyslav
Maulenov Timur
Alosha Ushakov Nikita
Chernov Oleksandr
Hala - -
Antuka 1/1 0/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 1/1 - - - -
2019 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 9/14 6/6 3/8 - - -
2019 3/4 3/3 0/1 - - -
2018 6/9 3/2 3/7 - - -
2017 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 4/23 4/16 0/3 0/4 - -
2019 2/7 2/4 0/1 0/2 - -
2018 2/11 2/9 0/1 0/1 - -
2017 0/5 0/3 0/1 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/3 0/2 0/1 - - -
2019 0/2 0/2 - - - -
2018 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/4 0/2 0/2 - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
2014 0/3 0/1 0/2 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Gorodynsk / Maulenov 2   7 0 10     OF
Alosha Us / Chernov 1 5 6 8    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Orlov / Tsiva - Gorod / Maule 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Gorod / Maule - Alosh / Chern 2:1
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Orlov / Tsiva - Gorod / Maule 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Gorod / Maule - Alosh / Chern 2:1
Futures 2019, SF, 02.08.2019
  Donsk / Tikho - Gorod / Liaon 2:1
Futures 2019, ČF, 01.08.2019
  Gorod / Liaon - Bulit / Davli 2:0
Futures 2019, OF, 30.07.2019
  Gorod / Liaon - Korid / Neima 2:0
Futures 2019, OF, 22.05.2019
  Liska / Shche - Gorod / Malak 2:0
Futures 2019, OF, 01.05.2019
  Dzhan / Saban - Gorod / Gurev 2:0
Futures 2018, ČF, 15.11.2018
  Orlov / Zuk - Boych / Gorod 2:0
Futures 2018, OF, 13.11.2018
  Boych / Gorod - Ajduk / Ronca 2:1
Futures 2018, OF, 06.11.2018
  Munoz / Perez - Boych / Gorod 2:0
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Orlov / Tsiva - Gorod / Maule 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Gorod / Maule - Alosh / Chern 2:1
Futures 2019, OF, 30.07.2019
  Donsk / Tikho - Ayap / Maule 2:1
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Golub / Kravc - Maule / Zhuka 2:0
Futures 2019, OF, 16.04.2019
  Fayzi / Manaf - Maule / Zhuka 2:0
Futures 2019, ČF, 12.04.2019
  Bonda / Liuta - Maule / Zhuka 2:0
Futures 2019, OF, 11.04.2019
  Maule / Zhuka - Dubri / Kirki 2:1
Futures 2019, OF, 19.02.2019
  Ayap / Klok - Maule / Narbe 2:0
Futures 2019, OF, 12.02.2019
  Kiuam / Tabil - Maule / Narbe 2:0
Futures 2018, OF, 25.09.2018
  Fayzi / Shofa - Maule / Zhuka 2:0
 
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Gorod / Maule - Alosh / Chern 2:1
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Gorod / Maule - Alosh / Chern 2:1
Futures 2019, OF, 26.03.2019
  Prevo / Tomes - Alosh / Kravc 2:0
Futures 2018, OF, 04.04.2018
  Frutt / Sarai - Alosh / Elhal 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Gorod / Maule - Alosh / Chern 2:1
Futures 2014, OF, 11.11.2014
  Popko / Yevse - Chern / Diden 2:0
Futures 2014, OF, 29.10.2014
  Janko / Kanar - Chern / Sergi 2:0
Futures 2014, OF, 09.06.2014
  Rosen / Strac - Chern / Kamyn 2:0
 
 
 
 
TOPlist