Manda, Tomescu - Konov, Valeov

13.08.2019, 13:40, Futures 2019, osmifinále, antuka
Manda Calin 2 : 0
(6-2, 6-2)
Konov Samuil
Avatar 950. Žebříček čtyřhry 1730. Avatar
3. 4. 1998 Datum nar. 7. 12. 2002
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Tomescu Dan Alexandru   Valeov Hristo
Avatar 868. Žebříček čtyřhry 2133. Avatar
30. 3. 1999 Datum nar. 11. 9. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Manda Calin
Tomescu Dan Alexandru
Konov Samuil
Valeov Hristo
Hala - -
Antuka 3/3 0/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/3 3/3 - - - -
2019 3/3 3/3 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 43/56 40/52 3/4 - - -
2019 11/9 11/9 - - - -
2018 13/15 11/12 2/3 - - -
2017 12/10 11/9 1/1 - - -
2016 3/8 3/8 - - - -
2015 2/7 2/7 - - - -
2014 2/5 2/5 - - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
2012 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 34/32 31/28 3/4 - - -
2019 14/13 14/13 - - - -
2018 17/12 14/10 3/2 - - -
2017 3/6 3/5 0/1 - - -
2016 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/3 1/3 - - - -
2019 1/3 1/3 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/8 1/5 1/3 - - -
2019 1/3 1/2 0/1 - - -
2018 1/1 - 1/1 - - -
2017 0/4 0/3 0/1 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Manda / Tomescu 2   6 6       OF
Konov / Valeov 0 2 2      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Manda Calin
Tomescu Dan Alexandru
Konov Samuil
Valeov Hristo
 Synot tip
1.14
4.22
Průměrný kurs
1.14
4.22
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Manol / Pavel - Manda / Tomes 2:1
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Manda / Tomes - Konov / Valeo 2:0
Futures 2019, SF, 09.08.2019
  Donev / Tikho - Manda / Tomes 2:0
Futures 2019, ČF, 08.08.2019
  Manda / Tomes - Melni / Pavel 2:0
Futures 2019, OF, 07.08.2019
  Manda / Tomes - Anton / Lazar 2:0
Futures 2019, OF, 22.05.2019
  Dancu / Lunca - Manda / Tomes 2:1
Futures 2019, OF, 19.11.2019
  Ajduk / Krani - Filip / Manda 2:0
Futures 2019, ČF, 12.10.2019
  Gelha / Wehne - Manda / Masht 2:0
Futures 2019, OF, 10.10.2019
  Manda / Masht - Dhoe / Vanta 2:0
Futures 2019, SF, 20.09.2019
  Apost / Lunca - Manda / Moldo 2:0
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Manda / Moldo - Korov / Kruty 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Manda / Moldo - Pavlo / Zelch 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Cretu / Tomes - Georg / Manda 2:0
Futures 2019, F, 24.08.2019
  Lazar / Manda - Lunca / Palos 2:0
Futures 2019, SF, 23.08.2019
  Lazar / Manda - Korov / Priho 2:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Lazar / Manda - Donsk / Tikho 2:0
Futures 2019, ČF, 17.10.2019
  Alkay / Cagni - Barbu / Tomes 2:1
Futures 2019, OF, 15.10.2019
  Barbu / Tomes - Lavag / Prino 2:0
Futures 2019, SF, 20.09.2019
  Cretu / Dica - Palos / Tomes 2:0
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Palos / Tomes - Borsa / Tepav 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Palos / Tomes - Vanka / Walde 2:0
Futures 2019, F, 14.09.2019
  Apost / Frunz - Cretu / Tomes 2:0
Futures 2019, SF, 13.09.2019
  Cretu / Tomes - Cekir / Nicul 2:0
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Cretu / Tomes - Dancu / Ionel 2:1
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Cretu / Tomes - Georg / Manda 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Casan / Juare - Barbu / Tomes 2:0
 
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Manda / Tomes - Konov / Valeo 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Manda / Tomes - Konov / Valeo 2:0
Futures 2019, OF, 30.07.2019
  Filip / Tatom - Dimit / Konov 2:0
Futures 2019, SF, 07.06.2019
  Igosh / Tiurn - Konov / Temov 2:0
Futures 2019, ČF, 06.06.2019
  Konov / Temov - Sinha / Tomes 1:0
Futures 2019, OF, 05.06.2019
  Konov / Temov - Apost / Frunz 1:0
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Galar / Genna - Shand / Valeo 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Shand / Valeo - Durgu / Micov 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Manda / Tomes - Konov / Valeo 2:0
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Donsk / Lazar - Ivano / Valeo 2:0
Futures 2018, ČF, 16.05.2018
  Boltz / Silva - Georg / Valeo 2:0
Futures 2018, OF, 15.05.2018
  Georg / Valeo - Ivano / Penev 2:0
Futures 2017, OF, 18.12.2017
  Hamou / Humbe - Khach / Valeo 2:0
Futures 2017, OF, 16.08.2017
  Shand / Shand - Khach / Valeo 2:1
Futures 2017, OF, 01.08.2017
  Kekez / Marko - Donev / Valeo 2:0
Futures 2017, OF, 20.06.2017
  Greve / Kahlk - Dokov / Valeo 2:0
 
 
 
 
TOPlist