Dempster, Lovett - Goldhoff, Touliatos

14.08.2019, 00:00, Futures 2019, osmifinále, tvrdý p.
Dempster Ian 2 : 1
(65-7, 6-3, 10-6)
Goldhoff George
Avatar 372. Žebříček čtyřhry 360. Avatar
20. 4. 1995 Datum nar. 14. 1. 1995
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Lovett Korey   Touliatos Preston
Avatar 337. Žebříček čtyřhry 673. Avatar
27. 4. 1996 Datum nar. 18. 9. 1995
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Dempster Ian
Lovett Korey
Goldhoff George
Touliatos Preston
Hala 0/1 -
Antuka 5/2 -
Tráva - -
Tvrdý p. 11/7 0/1
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 14/9 4/2 10/6 0/1 - -
2019 14/9 4/2 10/6 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 - 0/1 - - -
2019 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 40/42 7/9 27/25 6/8 - -
2019 26/19 5/4 18/11 3/4 - -
2018 12/17 1/4 8/10 3/3 - -
2017 0/2 - 0/1 0/1 - -
2016 2/3 1/1 1/2 - - -
2015 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 51/35 14/13 29/17 8/5 - -
2019 28/16 9/5 18/9 1/2 - -
2018 17/7 4/3 7/3 6/1 - -
2017 4/4 - 4/3 0/1 - -
2016 1/3 0/1 0/1 1/1 - -
2015 0/1 0/1 - - - -
2014 0/1 - 0/1 - - -
2013 1/2 1/2 - - - -
2012 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 52/28 2/3 50/25 - - -
2019 45/19 1/2 44/17 - - -
2018 2/3 - 2/3 - - -
2016 3/3 - 3/3 - - -
2015 1/1 - 1/1 - - -
2014 0/1 - 0/1 - - -
2013 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 21/16 8/3 12/10 1/3 - -
2019 16/14 4/3 12/10 0/1 - -
2018 5/1 4/0 - 1/1 - -
2017 0/1 - - 0/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Dempster / Lovett 2   65 6 10     OF
Goldhoff / Touliatos 1 7 3 6    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Champaign challenger, OF, 13.11.2019
  Merin / Pena - Demps / Lovet 2:0
Futures 2019, SF, 31.10.2019
  Bende / Rodri - Demps / Lovet 2:1
Futures 2019, ČF, 30.10.2019
  Demps / Lovet - Butsc / Desco 1:0
Futures 2019, OF, 29.10.2019
  Demps / Lovet - Andre / Carr 2:0
Futures 2019, OF, 16.10.2019
  Geert / White - Demps / Lovet 2:1
Futures 2019, ČF, 28.09.2019
  Bende / Stodd - Demps / Lovet 1:0
Futures 2019, OF, 27.09.2019
  Demps / Lovet - Farre / Langm 1:0
Futures 2019, SF, 22.09.2019
  Rapp / Touli - Demps / Lovet 2:0
Futures 2019, ČF, 21.09.2019
  Demps / Lovet - Barne / Paluc 2:1
Futures 2019, OF, 20.09.2019
  Demps / Lovet - Marti / Overm 2:0
Futures 2019, F, 23.11.2019
  Spizz / Zink - Butsc / Demps 2:1
Futures 2019, SF, 23.11.2019
  Butsc / Demps - Altam / Zhu 2:1
Futures 2019, ČF, 21.11.2019
  Butsc / Demps - Tallu / Wolde 2:0
Futures 2019, OF, 19.11.2019
  Butsc / Demps - Chave / Morri 2:0
Champaign challenger, OF, 13.11.2019
  Merin / Pena - Demps / Lovet 2:0
Futures 2019, SF, 08.11.2019
  Gomez / Ore - Demps / Roelo 2:0
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Demps / Roelo - Sarmi / Smith 2:1
Futures 2019, OF, 06.11.2019
  Demps / Roelo - Bende / Goldh 2:0
Futures 2019, SF, 31.10.2019
  Bende / Rodri - Demps / Lovet 2:1
Futures 2019, ČF, 30.10.2019
  Demps / Lovet - Butsc / Desco 1:0
Champaign challenger, OF, 13.11.2019
  Merin / Pena - Demps / Lovet 2:0
Futures 2019, SF, 31.10.2019
  Bende / Rodri - Demps / Lovet 2:1
Futures 2019, ČF, 30.10.2019
  Demps / Lovet - Butsc / Desco 1:0
Futures 2019, OF, 29.10.2019
  Demps / Lovet - Andre / Carr 2:0
Futures 2019, F, 26.10.2019
  Cid S / Song - Butsc / Lovet 2:0
Futures 2019, SF, 25.10.2019
  Butsc / Lovet - Magin / Rober 2:0
Futures 2019, ČF, 25.10.2019
  Butsc / Lovet - Carua / Sigou 2:0
Futures 2019, OF, 22.10.2019
  Butsc / Lovet - Harri / Howar 2:0
Futures 2019, OF, 16.10.2019
  Geert / White - Demps / Lovet 2:1
Fairfield challenger, ČF, 10.10.2019
  Baugh / Holt - Cerre / Lovet 2:1
 
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Demps / Lovet - Goldh / Touli 2:1
Futures 2019, SF, 22.11.2019
  Spizz / Zink - Bende / Goldh 2:0
Futures 2019, ČF, 21.11.2019
  Bende / Goldh - Alban / Diaz 2:0
Futures 2019, OF, 19.11.2019
  Bende / Goldh - Azoid / Sheeh 2:0
Futures 2019, OF, 06.11.2019
  Demps / Roelo - Bende / Goldh 2:0
Futures 2019, SF, 27.10.2019
  Johns / Johns - Adams / Goldh 2:1
Futures 2019, ČF, 26.10.2019
  Adams / Goldh - Broad / Glass 2:1
Futures 2019, OF, 23.10.2019
  Adams / Goldh - Fomba / Rolda 2:0
Futures 2019, OF, 16.10.2019
  Bradl / Finde - Adams / Goldh 2:1
Futures 2019, SF, 11.10.2019
  Ianak / Jeben - Goldh / Smith 2:1
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Goldh / Smith - Sigou / Stald 2:1
Futures 2019, ČF, 21.11.2019
  Arcon / Pena - Cozbi / Touli 2:0
Futures 2019, OF, 20.11.2019
  Cozbi / Touli - Ayeni / Crawf 2:1
Futures 2019, ČF, 14.11.2019
  Blanc / Olivi - Ponwi / Touli 2:0
Futures 2019, OF, 13.11.2019
  Ponwi / Touli - Etche / Lama 2:0
Knoxville challenger, OF, 07.11.2019
  Pasha / Schnu - Stodd / Touli 2:0
Futures 2019, SF, 31.10.2019
  Crawf / Riffi - Stodd / Touli 2:1
Futures 2019, ČF, 30.10.2019
  Stodd / Touli - Estev / Keste 2:0
Futures 2019, OF, 29.10.2019
  Stodd / Touli - Kohen / Rodri 2:0
Futures 2019, ČF, 24.10.2019
  Magin / Rober - Rapp / Touli 2:1
Futures 2019, OF, 22.10.2019
  Rapp / Touli - Casso / Han 2:0
 
 
 
 
TOPlist