Mladenov, Niv - Heger, Paz

10.09.2019, 16:30, Futures 2019, osmifinále, antuka
Mladenov Vasko 2 : 1
(2-6, 6-2, 10-3)
Heger Tim
Avatar 869. Žebříček čtyřhry 1421. Avatar
30. 7. 1989 Datum nar. 26. 10. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Niv Benjamin   Paz Juan Pablo
Avatar 1806. Žebříček čtyřhry 788. Avatar
12. 10. 2000 Datum nar. 4. 1. 1995
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Mladenov Vasko
Niv Benjamin
Heger Tim
Paz Juan Pablo
Hala - -
Antuka 1/2 0/1
Tráva - -
Tvrdý p. 1/1 -
Nezadáno - -
Pár spolu ještě nehrál.
Pár spolu ještě nehrál.
U hráče není k dispozici žádná bilance.
U hráče není k dispozici žádná bilance.
U hráče není k dispozici žádná bilance.
U hráče není k dispozici žádná bilance.
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Mladenov / Niv 2   2 6 10     OF
Heger / Paz 1 6 2 3    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Folli / Matus - Mlade / Niv 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Mlade / Niv - Heger / Paz 2:1
Futures 2019, OF, 05.06.2019
  Donsk / Ivano - Mlade / Niv 2:1
Futures 2019, ČF, 09.05.2019
  Agabi / Celik - Mlade / Niv 2:0
Futures 2019, OF, 08.05.2019
  Mlade / Niv - Filip / Gloec 2:0
Futures 2019, OF, 10.10.2019
  Gelha / Wehne - Lunca / Mlade 2:1
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Smirn / Uzhyl - Mlade / Sachk 2:0
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Folli / Matus - Mlade / Niv 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Mlade / Niv - Heger / Paz 2:1
Futures 2019, SF, 30.08.2019
  Fomin / Karim - Altun / Mlade 2:1
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Altun / Mlade - Davyd / Pokot 2:0
Futures 2019, OF, 28.08.2019
  Altun / Mlade - Hulya / Mukht 2:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Liuta / Ursu - Lomak / Mlade 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Lomak / Mlade - Zhary / Zhuka 2:0
Futures 2019, F, 17.08.2019
  Orlov / Tsiva - Ayap / Mlade 2:1
Futures 2019, OF, 10.10.2019
  Apost / Grigo - Ivano / Niv 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Grynk / Wojna - Basko / Niv 2:0
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Folli / Matus - Mlade / Niv 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Mlade / Niv - Heger / Paz 2:1
Futures 2019, OF, 31.07.2019
  Bradl / Finde - Diarr / Niv 2:0
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Berna / Pokot - Niv / Zigan 2:0
Futures 2019, OF, 05.06.2019
  Donsk / Ivano - Mlade / Niv 2:1
Futures 2019, ČF, 09.05.2019
  Agabi / Celik - Mlade / Niv 2:0
Futures 2019, OF, 08.05.2019
  Mlade / Niv - Filip / Gloec 2:0
Futures 2018, OF, 24.07.2018
  Kalin / Kivat - Khach / Niv 2:0
 
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Mlade / Niv - Heger / Paz 2:1
Futures 2019, OF, 03.12.2019
  Belob / Smirn - Heger / Sim 2:1
Futures 2019, OF, 26.11.2019
  Paul / Staeh - Aaes / Heger 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Mlade / Niv - Heger / Paz 2:1
Futures 2019, SF, 23.08.2019
  Guent / Wesse - Heger / Hoffm 2:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Heger / Hoffm - Helle / Wehne 2:0
Futures 2019, OF, 21.08.2019
  Heger / Hoffm - Thurn / Thurn 2:0
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Frinz / Ianna - Aaes / Heger 2:0
Futures 2019, OF, 24.07.2019
  Kurz / Lemst - Heger / Van B 2:1
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Bosnj / Della - Aaes / Heger 2:0
Futures 2019, OF, 02.07.2019
  Balte / Von D - Heger / Kopei 2:0
Futures 2019, ČF, 21.11.2019
  Ajduk / Krani - Arrec / Paz 2:0
Futures 2019, OF, 19.11.2019
  Arrec / Paz - Durgu / Srblj 2:1
Futures 2019, SF, 17.11.2019
  Arrec / Zukas - Klier / Paz 2:0
Futures 2019, ČF, 16.11.2019
  Klier / Paz - Boyer / Erel 2:1
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Klier / Paz - Codes / Filip 2:0
Futures 2019, SF, 08.11.2019
  Batta / Bonad - Arrec / Paz 2:1
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Arrec / Paz - Zekic / Zlata 2:0
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Arrec / Paz - Gelha / Netus 2:0
Futures 2019, OF, 29.10.2019
  Apost / Madar - Dima / Paz 2:1
Futures 2019, SF, 25.10.2019
  Barbu / Palos - Galop / Paz 2:1
 
 
 
 
TOPlist