Mladenov, Niv - Heger, Paz

10.09.2019, 16:30, Futures 2019, osmifinále, antuka
Mladenov Vasko 2 : 1
(2-6, 6-2, 10-3)
Heger Tim
Avatar 624. Žebříček čtyřhry 1073. Avatar
30. 7. 1989 Datum nar. 26. 10. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Niv Benjamin   Paz Juan Pablo
Avatar 1801. Žebříček čtyřhry 679. Avatar
12. 10. 2000 Datum nar. 4. 1. 1995
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Mladenov Vasko
Niv Benjamin
Heger Tim
Paz Juan Pablo
Hala - -
Antuka 1/2 0/1
Tráva - -
Tvrdý p. 1/1 -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/3 1/2 1/1 - - -
2019 2/3 1/2 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 140/78 64/34 64/34 11/10 - 1/0
2019 14/11 11/7 3/4 - - -
2018 25/9 - 19/5 6/4 - -
2017 13/12 6/5 7/7 - - -
2016 26/15 13/5 10/8 2/2 - 1/0
2015 37/16 15/8 22/8 - - -
2014 24/14 18/8 3/2 3/4 - -
2009 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 5/12 3/7 2/5 - - -
2019 2/5 1/2 1/3 - - -
2018 1/4 0/2 1/2 - - -
2017 2/2 2/2 - - - -
2016 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 10/24 6/16 - 4/8 - -
2019 4/11 3/9 - 1/2 - -
2018 4/6 3/4 - 1/2 - -
2017 1/3 0/2 - 1/1 - -
2016 1/2 - - 1/2 - -
2015 0/2 0/1 - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 153/131 152/126 0/1 1/4 - -
2019 7/8 7/8 - - - -
2018 30/23 29/19 - 1/4 - -
2017 20/13 20/12 0/1 - - -
2016 26/23 26/23 - - - -
2015 22/22 22/22 - - - -
2014 29/19 29/19 - - - -
2013 12/16 12/16 - - - -
2012 7/7 7/7 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Mladenov / Niv 2   2 6 10     OF
Heger / Paz 1 6 2 3    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Folli / Matus - Mlade / Niv 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Mlade / Niv - Heger / Paz 2:1
Futures 2019, OF, 05.06.2019
  Donsk / Ivano - Mlade / Niv 2:1
Futures 2019, ČF, 09.05.2019
  Agabi / Celik - Mlade / Niv 2:0
Futures 2019, OF, 08.05.2019
  Mlade / Niv - Filip / Gloec 2:0
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Folli / Matus - Mlade / Niv 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Mlade / Niv - Heger / Paz 2:1
Futures 2019, SF, 30.08.2019
  Fomin / Karim - Altun / Mlade 2:1
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Altun / Mlade - Davyd / Pokot 2:0
Futures 2019, OF, 28.08.2019
  Altun / Mlade - Hulya / Mukht 2:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Liuta / Ursu - Lomak / Mlade 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Lomak / Mlade - Zhary / Zhuka 2:0
Futures 2019, F, 17.08.2019
  Orlov / Tsiva - Ayap / Mlade 2:1
Futures 2019, SF, 16.08.2019
  Ayap / Mlade - Belob / Masht 2:1
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Ayap / Mlade - Kulib / Volfs 2:0
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Folli / Matus - Mlade / Niv 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Mlade / Niv - Heger / Paz 2:1
Futures 2019, OF, 31.07.2019
  Bradl / Finde - Diarr / Niv 2:0
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Berna / Pokot - Niv / Zigan 2:0
Futures 2019, OF, 05.06.2019
  Donsk / Ivano - Mlade / Niv 2:1
Futures 2019, ČF, 09.05.2019
  Agabi / Celik - Mlade / Niv 2:0
Futures 2019, OF, 08.05.2019
  Mlade / Niv - Filip / Gloec 2:0
Futures 2018, OF, 24.07.2018
  Kalin / Kivat - Khach / Niv 2:0
Futures 2018, ČF, 30.05.2018
  Munoz / Perez - Kalya / Niv 2:0
Futures 2018, OF, 28.05.2018
  Kalya / Niv - Roca / Tinag 2:0
 
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Mlade / Niv - Heger / Paz 2:1
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Mlade / Niv - Heger / Paz 2:1
Futures 2019, SF, 23.08.2019
  Guent / Wesse - Heger / Hoffm 2:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Heger / Hoffm - Helle / Wehne 2:0
Futures 2019, OF, 21.08.2019
  Heger / Hoffm - Thurn / Thurn 2:0
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Frinz / Ianna - Aaes / Heger 2:0
Futures 2019, OF, 24.07.2019
  Kurz / Lemst - Heger / Van B 2:1
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Bosnj / Della - Aaes / Heger 2:0
Futures 2019, OF, 02.07.2019
  Balte / Von D - Heger / Kopei 2:0
Futures 2019, OF, 04.06.2019
  Balte / Marti - Aaes / Heger 2:0
Futures 2019, OF, 23.04.2019
  Herma / Orlov - Heger / Rajes 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Mlade / Niv - Heger / Paz 2:1
Futures 2019, ČF, 05.09.2019
  Kalen / Pichl - Casan / Paz 2:0
Futures 2019, OF, 03.09.2019
  Casan / Paz - Ferra / Tikho 2:1
Futures 2019, SF, 26.04.2019
  Luz / Matos - Egea / Paz 2:1
Futures 2019, ČF, 25.04.2019
  Egea / Paz - Marti / Schmi 1:0
Futures 2019, OF, 24.04.2019
  Egea / Paz - Beaup / Bross 1:0
Futures 2019, OF, 26.03.2019
  Bocch / Cutul - Cordo / Paz 1:0
Futures 2019, SF, 24.03.2019
  Lopez / Toled - Carou / Paz 2:1
Futures 2019, ČF, 23.03.2019
  Carou / Paz - Felli / Rizzu 2:1
Futures 2019, OF, 23.03.2019
  Carou / Paz - Liska / Puska 2:1
 
 
 
 
TOPlist