Ekshibarova Vlada - profil

Ekshibarova Vlada 

Ekshibarova Vlada

Stát: Izrael
Věk: 30 (14. 3. 1989)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 596. / 354.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 591. / 319.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 384/239 114/75 245/138 25/20 - 0/6
2019 24/14 9/7 15/7 - - -
2018 27/24 7/4 16/11 4/6 - 0/3
2017 52/28 33/15 9/8 10/5 - -
2016 53/26 4/4 47/19 2/3 - -
2015 26/19 3/3 23/15 0/1 - -
2014 28/17 - 24/15 4/2 - -
2013 27/18 7/5 17/12 3/1 - -
2012 21/15 2/1 19/13 0/1 - -
2011 30/19 12/7 16/11 2/1 - -
2010 31/11 11/7 20/4 - - -
2009 8/10 7/6 1/3 - - 0/1
2008 12/14 0/4 12/8 - - 0/2
2007 30/15 16/9 14/6 - - -
2006 14/6 3/3 11/3 - - -
2005 0/1 - 0/1 - - -
2004 1/1 - 1/1 - - -
2003 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 152/109 39/29 108/64 5/15 - 0/1
2019 16/11 8/5 8/6 - - -
2018 17/14 8/3 7/5 2/6 - -
2017 19/20 11/10 5/6 3/4 - -
2016 53/19 5/4 48/13 0/2 - -
2015 28/13 4/2 24/11 - - -
2014 10/9 - 10/7 0/2 - -
2013 9/14 3/4 6/9 0/1 - -
2012 0/4 0/1 0/3 - - -
2008 0/2 - 0/1 - - 0/1
2007 0/1 - 0/1 - - -
2006 0/1 - 0/1 - - -
2004 0/1 - 0/1 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2017 - 1
2016 - 1
2014 - 2
2011 - 1
2010 - 1
2007 - 1
2006 - 1
Celkem: 0 8
 
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 1
2018 - 2
2017 - 1
2016 - 8
2015 - 3
Celkem: 0 15
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Tel Aviv - Ramat Gan 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.12.   Paigina M. - Ekshibarova V. SF 6-4, 6-2 1.24 3.40
08.12.   Ekshibarova V. - Yashina E. ČF 6-4, 6-4 1.37 2.62
07.12.   Ekshibarova V - Kubareva A. OF 6-3, 6-1 1.60 2.06
06.12.   Ekshibarova V. - Khirin N. 1K 6-1, 6-3 1.05 6.30
  Tel Aviv - Ramat Gan 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.12.   Kolodziejova - Ekshibarova V ČF 6-0, 6-3 1.46 2.35
30.11.   Ekshibarova V - Kallmunzerova OF 6-2, 4-6, 6-3 1.20 3.60
29.11.   Ekshibarova V - Sosnovschi A. 1K 4-6, 7-63, 6-3 1.56 2.13
  Heraklion 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Wargnier L. - Ekshibarova V Q-OF 7-5, 4-6, 6-4    
  Heraklion 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.11.   Antonitsch M. - Ekshibarova V ČF 2-6, 6-3, 6-1    
09.11.   Ekshibarova V - Takamura S. OF 4-6, 6-2, 7-66 1.37 2.62
07.11.   Ekshibarova V. - Kern C. 1K 6-0, 6-2 1.01 8.26
  Heraklion 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.11.   Taylor G. - Ekshibarova V. ČF 6-1, 6-2 1.22 3.43
03.11.   Ekshibarova V. - Gkogkou E. OF 6-1, 6-0 1.01 8.26
02.11.   Ekshibarova V. - Bowtell A. 1K 6-4, 6-3 1.09 5.16
  Ramat Hasharon 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Paigina M. - Ekshibarova V. F 6-1, 6-4 1.47 2.32
08.10.   Ekshibarova V. - Ohana N. SF 7-63, 3-6, 6-3 1.15 4.13
07.10.   Ekshibarova V. - Lankri O. ČF 6-4, 6-2    
06.10.   Ekshibarova V. - Biran S. OF 6-2, 6-2    
05.10.   Ekshibarova V - Barad Itzhaki 1K 5-7, 6-3, 6-2 1.02 7.64
  Tiberias ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Sezer M. - Ekshibarova V. F 6-3, 6-3 1.50 2.25
01.10.   Ekshibarova V - Kazionova E. SF 6-2, 7-5 1.53 2.19
30.09.   Ekshibarova V. - Kobelt M. ČF 4-6, 6-4, 6-3 1.17 3.90
29.09.   Ekshibarova V - Shleptsova A. OF 6-1, 6-2 1.08 5.40
28.09.   Ekshibarova V. - Azran S. 1K 6-3, 6-3    
  Kiriyat Gat ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Sezer M. - Ekshibarova V. SF 7-5, 6-0 1.60 2.06
23.09.   Ekshibarova V. - Kobelt M. ČF 7-5, 4-6, 6-3    
22.09.   Ekshibarova V. - Nadel N. OF 6-1, 6-3    
20.09.   Ekshibarova V - Bereznyak S. 1K 6-3, 7-5    
  Ashkelon ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Zerbone J. - Ekshibarova V. F 7-65, 3-6, 6-2 1.91 1.70
17.09.   Ekshibarova V. - Shlomo K. SF 7-5, 6-1 1.30 2.93
16.09.   Ekshibarova V - Shleptsova A. ČF 6-1, 6-1 1.12 4.58
15.09.   Ekshibarova V. - Kobelt M. OF 6-4, 7-5 1.12 4.58
14.09.   Ekshibarova V. - Zinn T. 1K 6-0, 6-0    
  Astana 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Kudermetova V - Ekshibarova V OF 2-6, 6-4, 6-3 1.26 3.27
25.07.   Ekshibarova V - Kerimbayeva K 1K 4-6, 7-5, 6-3 2.15 1.56
  Buca Izmir ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Uzcategui A. - Ekshibarova V SF 6-3, 7-65 2.93 1.30
08.07.   Ekshibarova V. - Topsel M. ČF 6-1, 7-5 1.02 7.64
07.07.   Ekshibarova V. - Cevik I. OF 6-2, 6-1    
05.07.   Ekshibarova V - Mihaylova G. 1K 7-5, 6-1 1.03 7.12
  Antalya 45 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Larkin S. - Ekshibarova V. ČF 6-4, 5-7, 6-4 4.95 1.10
30.06.   Ekshibarova V. - Kokce E. OF 6-0, 6-1 1.01 8.26
29.06.   Ekshibarova V. - Kremer D. 1K 6-2, 6-3 1.30 2.92
  Akko ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Ekshibarova V. - Paigina M. F 6-3, 6-4 2.55 1.40
10.06.   Ekshibarova V. - Shlomo K. SF 6-1, 5-7, 6-2 1.37 2.61
09.06.   Ekshibarova V. - Khirin N. ČF 6-4, 6-2 1.02 7.64
08.06.   Ekshibarova V. - Tahan M. OF 6-4, 6-3 1.14 4.28
07.06.   Ekshibarova V. - Nadel N. 1K 6-0, 6-2 1.04 6.68
  Kiryat Shmona ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Paigina M. - Ekshibarova V. SF 7-63, 6-4 1.64 1.99
03.06.   Ekshibarova V. - Devits M. ČF 6-3, 7-5 1.11 4.76
01.06.   Ekshibarova V - Arol Wiegand OF 6-0, 6-1 1.18 3.79
31.05.   Ekshibarova V - Shakovets C. 1K 6-3, 6-1    
  Tel Aviv - Ramat Gan 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Zerbone J. - Ekshibarova V. 1K 5-7, 7-64, 6-1 2.46 1.42
  Tel Aviv - Ramat Gan ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.05.   Monova P. - Ekshibarova V. F 4-6, 6-1, 6-4 1.98 1.65
20.05.   Ekshibarova V. - Paigina M. SF 6-2, 7-65 2.66 1.37
19.05.   Ekshibarova V - Ainitdinova G ČF 7-5, 4-6, 7-5 1.33 2.80
18.05.   Ekshibarova V. - Codino F. OF 6-3, 6-3 1.06 5.95
16.05.   Ekshibarova V. - Zerbone J. 1K 6-4, 6-3 1.30 2.90
  Heraklion 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Sotnikova A. - Ekshibarova V OF 6-0, 7-65 1.65 1.98
26.04.   Ekshibarova V. - Bektas E. 1K 0-6, 6-4, 7-65 1.84 1.75
24.04.   Ekshibarova V. - Holton I. Q-OF 6-2, 6-0    
23.04.   Ekshibarova V - Shepherd I. Q-2K 6-0, 6-2    
  Heraklion 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.04.   Gilchrist N. - Ekshibarova V OF 3-6, 6-3, 6-3 1.80 1.80
12.04.   Ekshibarova V - Distelmans S. 1K 2-6, 6-4, 6-1 1.32 2.85
  Heraklion 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Oyen S. - Ekshibarova V. OF 5-7, 6-2, 6-3 1.35 2.70
05.04.   Ekshibarova V. - Stadler N. 1K 7-5, 7-68 1.30 2.90
  Heraklion ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.03.   Zerbone J. - Ekshibarova V. 1K 6-2, 6-2 2.85 1.32
  Tel Aviv - Ramat Gan 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.12.   Ekshi / Yashi - Dmitr / Priby F 6-4, 6-3    
08.12.   Ekshi / Yashi - John / Sisko SF 6-3, 6-4    
07.12.   Ekshi / Yashi - Shlom / Spieg ČF 6-0, 4-6, 10-5    
05.12.   Ekshi / Yashi - Gatte / Shosh OF 6-1, 6-1    
  Tel Aviv - Ramat Gan 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.12.   Ekshi / Yashi - Negre / Shlom F 6-2, 7-64    
03.12.   Ekshi / Yashi - Bejen / Ghite SF 6-3, 3-6, 10-6    
03.12.   Ekshi / Yashi - Dmitr / Priby ČF 7-64, 4-6, 10-3    
28.11.   Ekshi / Yashi - John / Sisko OF 6-1, 4-6, 10-3    
  Heraklion 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.11.   Ekshi / Serba - Boev / Ferra F 6-4, 7-64    
25.11.   Ekshi / Serba - Grey / Nicho SF 7-64, 6-0    
23.11.   Ekshi / Serba - Duers / Kern ČF 6-2, 6-2    
21.11.   Ekshi / Serba - Karvo / Nikol OF 6-2, 6-1    
  Heraklion 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.11.   Arcan / Papam - Ekshi / Vange SF 7-610, 6-1    
15.11.   Ekshi / Vange - Gaspa / Toanc ČF    
14.11.   Ekshi / Vange - Ho J. / Novci OF 6-4, 6-3    
  Heraklion 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.11.   Boev / Ka A. - Diste / Ekshi F 6-4, 6-4    
11.11.   Diste / Ekshi - Ghite / Serba SF 2-6, 6-4, 10-7    
09.11.   Diste / Ekshi - Caste / Ukolo ČF 6-0, 6-1    
  Heraklion 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.11.   Kruij / Lamen - Diste / Ekshi F 6-2, 4-6, 10-8    
04.11.   Diste / Ekshi - Forys / Wesse SF 7-5, 5-7, 10-8    
02.11.   Diste / Ekshi - Cakar / Payet ČF    
31.10.   Diste / Ekshi - Pietr / Zduni OF 6-4, 6-3    
  Ramat Hasharon 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Malmq / Shlep - Ekshi / Kobel SF 6-4, 4-6, 11-9    
06.10.   Ekshi / Kobel - Lodzk / Nadel ČF 6-4, 6-1    
04.10.   Ekshi / Kobel - Kimhi / Makar OF 6-3, 6-3    
  Tiberias ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.10.   Ekshi / Sezer - Kazio / Kobel F 6-1, 6-3    
30.09.   Ekshi / Sezer - Deigm / Schol SF 6-2, 6-4    
29.09.   Ekshi / Sezer - Kroli / Tahan ČF 6-1, 6-2    
27.09.   Ekshi / Sezer - Lodzk / Nadel OF 6-2, 4-6, 10-7    
  Kiriyat Gat ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Kazio / Kobel - Ekshi / Sezer F 7-65, 6-3    
23.09.   Ekshi / Sezer - Arol / Walte SF 6-3, 6-1    
21.09.   Ekshi / Sezer - Cohen / Tetru ČF 6-0, 6-2    
  Ashkelon ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Ekshi / Kobel - Puskk / Shlom F 4-6, 7-5, 10-8    
16.09.   Ekshi / Kobel - Kazio / Nikol SF 6-4, 6-1    
14.09.   Ekshi / Kobel - Biran / Lodzk ČF 6-0, 6-4    
  Astana 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Frolo / Gabue - Ekshi / Yashi OF 6-2, 6-2    
  Buca Izmir ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Ekshi / Vesel - Lodik / Munoz F 6-3, 6-3    
08.07.   Ekshi / Vesel - Ak S. / Cevik SF 6-0, 6-0    
06.07.   Ekshi / Vesel - Anil / Mihay ČF 6-2, 6-1    
  Antalya 45 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Sezer / Vesel - Ekshi / Sotni F 6-3, 6-4    
01.07.   Ekshi / Sotni - Kitag / Lodik SF 7-5, 6-0    
29.06.   Ekshi / Sotni - Carsw / Larki ČF 6-4, 6-3    
  Akko ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Ekshi / Totka - Shako / Stoty F 6-0, 3-6, 10-6    
09.06.   Ekshi / Totka - Devit / Nikol SF 6-1, 6-2    
07.06.   Ekshi / Totka - Baksh / Shlom ČF 6-1, 6-2    
  Kiryat Shmona ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Totka / Vesel - Ekshi / Shlom F 6-1, 1-6, 10-6    
02.06.   Ekshi / Shlom - Codin / Devit SF 6-3, 7-5    
31.05.   Ekshi / Shlom - Bogos / Shako ČF 7-62, 6-3    
  Tel Aviv - Ramat Gan 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Barad / Kronz - Ekshi / Paigi OF    
  Tel Aviv - Ramat Gan ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.05.   Ekshi / Totka - Kalab / Monov F 6-2, 6-1    
19.05.   Ekshi / Totka - Azran / Tahan SF 6-1, 6-0    
18.05.   Ekshi / Totka - Berez / Nadel ČF 6-3, 6-2    
16.05.   Ekshi / Totka - Ainit / Masur OF 6-1, 6-3    
  Heraklion 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Eklun / Grey - Ekshi / Marci ČF 6-3, 1-6, 10-8    
25.04.   Ekshi / Marci - Dynka / Parna OF 6-2, 1-6, 10-8    
  Heraklion 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Bekke / Serba - Ekshi / Silic ČF 6-1, 6-2    
18.04.   Ekshi / Silic - Buril / Walla OF 65-7, 7-5, 10-6    
  Heraklion 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Perpe / Sipek - Ekshi / Kordo OF 6-3, 6-4    
  Heraklion 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Kan V / Sotni - Ekshi / Tolja F 6-1, 6-2    
08.04.   Ekshi / Tolja - Sipek / Zagor SF 6-3, 2-6, 10-7    
07.04.   Ekshi / Tolja - Moral / Weedo ČF 6-4, 6-3    
05.04.   Ekshi / Tolja - Marci / Ubero OF 6-1, 4-6, 10-5    
  Heraklion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Pospe / Silic - Ekshi / Sotni SF 7-63, 64-7, 10-5    
29.03.   Ekshi / Sotni - Flood / Franc ČF    
28.03.   Ekshi / Sotni - Kordo / Shrof OF 6-4, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
07.06.2019 - 17.06.2019  Banja Luka ITF skreč
02.02.2019 - 02.02.2019  Antalya 3 ITF nenastoupila
01.11.2017 - 14.11.2017  Heraklion 9 ITF skreč
13.05.2017 - 14.05.2017  Antalya 15 ITF skreč
03.04.2017 - 25.04.2017  Istanbul 3 ITF skreč
27.04.2011 - 02.05.2011  Karshi 2 ITF skreč
 
 
 
 
 
TOPlist