Gerasimov Egor - profil

Gerasimov Egor 

Gerasimov Egor

Stát: Bělorusko
Věk: 26 (11. 11. 1992)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 164. / 121.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: - / 263.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 302/194 56/46 119/69 111/69 1/4 15/6
2018 28/23 1/5 17/8 8/5 1/2 1/3
2017 42/14 2/1 23/7 14/4 0/2 3/0
2016 22/20 0/1 3/5 16/14 - 3/0
2015 43/20 4/1 20/12 14/6 - 5/1
2014 34/30 6/8 15/12 11/9 - 2/1
2013 58/24 14/4 25/10 18/9 - 1/1
2012 37/27 5/7 10/7 22/13 - -
2011 27/20 17/12 5/5 5/3 - -
2010 9/11 6/5 1/2 2/4 - -
2009 2/3 1/1 - 1/2 - -
2008 0/2 0/1 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 66/47 18/6 29/23 18/17 - 1/1
2017 2/2 - 2/2 - - -
2016 4/5 - 1/1 3/3 - 0/1
2015 15/5 - 14/3 1/2 - -
2014 17/12 8/1 4/7 4/4 - 1/0
2013 19/15 5/3 5/6 9/6 - -
2012 9/8 5/2 3/4 1/2 - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 1
2017 - 4
2015 - 1
2013 - 2
Celkem: 0 8
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2015 - 3
2014 - 2
2012 - 1
Celkem: 0 6
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Bratislava challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.11.   Rosol L. - Gerasimov E. ČF 65-7, 6-3, 6-4 2.43 1.52
08.11.   Gerasimov E. - Lacko L. OF 6-3, 6-3 1.54 2.32
06.11.   Gerasimov E. - Masur D. 1K 6-2, 6-2 1.36 2.89
  Moskva Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Mannarino A. - Gerasimov E. ČF 7-63, 6-3 1.73 2.10
17.10.   Gerasimov E. - Paire B. OF 6-4, 6-4 2.27 1.63
16.10.   Gerasimov E. - Dzumhur D. 1K 6-1, 65-7, 6-2 2.25 1.64
14.10.   Gerasimov E. - Gabashvili T. Q-ČF 7-65, 6-0 1.38 2.82
13.10.   Gerasimov E. - Vatutin A. Q-OF 7-5, 6-2 1.65 2.13
 Tokio (Japan Open) Kolo Výsledek K1 K2
30.09.   Medvedev D. - Gerasimov E. Q-ČF 64-7, 6-3, 6-3 1.26 3.55
29.09.   Gerasimov E. - Copil M. Q-OF 6-4, 6-3 1.99 1.74
  Petrohrad Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Bemelmans R. - Gerasimov E. Q-OF 6-2, 4-6, 7-64 1.55 2.30
  Saint Brieuc challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.03.   Zopp J. - Gerasimov E. OF 6-4, 6-3 1.71 2.03
27.03.   Gerasimov E. - Lamasine T. 1K 64-7, 6-4, 6-2 2.20 1.61
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Saint Brieuc challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Gerasimov E. - Kamke T. F 7-63, 7-65 2.17 1.65
01.04.   Gerasimov E. - Moutet C. SF 4-6, 6-4, 6-3 1.32 3.08
31.03.   Gerasimov E. - Chiudinelli M ČF 7-5, 7-66 1.49 2.42
30.03.   Gerasimov E. - Bolelli S. OF 63-7, 6-4, 6-3 1.98 1.70
28.03.   Gerasimov E. - Melzer G. 1K 6-4, 7-5 1.55 2.24
27.03.   Gerasimov E. - Nielsen F. Q-ČF 64-7, 6-2, 6-0 1.24 3.48
26.03.   Gerasimov E. - Desein N. Q-OF 6-4, 6-2    
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
08.03.   Galovic V. - Gerasimov E. OF 6-1, 7-66 3.09 1.27
06.03.   Gerasimov E. - Michnev P. 1K 7-64, 6-3 1.45 2.37
  Bergamo challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.02.   Janowicz J. - Gerasimov E. ČF 61-7, 6-3, 7-5 1.35 2.86
23.02.   Gerasimov E. - Lacko L. OF 6-4, 1-6, 6-3 1.98 1.68
21.02.   Gerasimov E. - Bachinger M. 1K 6-4, 7-65 1.78 1.86
20.02.   Gerasimov E. - Przysiezny M. Q-ČF 65-7, 7-65, 6-4 1.85 1.80
19.02.   Gerasimov E. - Grigelis L. Q-OF 6-4, 6-2    
18.02.   Gerasimov E. - Virgili A. Q-1K 6-3, 6-4    
  Cherbourg challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.02.   Moutet C. - Gerasimov E. Q-ČF 7-613, 6-1 2.79 1.35
12.02.   Gerasimov E. - Penaud A. Q-OF 7-5, 6-1    
  Koblenz challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.01.   Schulte R. - Gerasimov E. Q-1K 6-3, 6-4    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Andria challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.11.   Berrettini M. - Gerasimov E. SF 7-67, 6-3 2.12 1.61
25.11.   Gerasimov E. - Tsitsipas S. ČF 4-6, 6-3, 7-5 1.57 2.13
24.11.   Gerasimov E. - Mektic N. OF 6-4, 6-2 1.53 2.19
23.11.   Gerasimov E. - Dima D. 1K 6-2, 7-5 1.23 3.44
  Brescia challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.11.   Grigelis L. - Gerasimov E. ČF 0-1 2.24 1.52
17.11.   Gerasimov E. - Jaloviec M. OF 7-66, 7-5 1.29 3.01
16.11.   Gerasimov E. - Santillan A. 1K 6-3, 7-64 1.44 2.41
14.11.   Gerasimov E. - Grigelis L. Q-ČF 6-1, 6-2 1.63 2.01
13.11.   Gerasimov E. - Galovic V. Q-OF 3-6, 6-3, 6-1    
  Bratislava challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.11.   Copil M. - Gerasimov E. ČF 7-64, 7-65 1.53 2.26
09.11.   Gerasimov E. - Ignatik U. OF 6-3, 6-2 1.94 1.69
07.11.   Gerasimov E. - Fabian P. 1K 6-3, 6-3 1.35 2.75
  Budapešť challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Boutillier R. - Gerasimov E. Q-1K 7-65, 2-6, 6-3    
  Moskva Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Bublik A. - Gerasimov E. Q-ČF 7-67, 4-6, 6-2 1.75 1.87
15.10.   Gerasimov E. - Skugor F. Q-OF 6-2, 2-6, 6-3 1.94 1.68
  Mons challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Tabatruong M. - Gerasimov E. Q-OF 6-4, 6-0    
  Orleans challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Boltz S. - Gerasimov E. Q-1K 7-5, 7-62    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Tiurnev E. - Gerasimov E. ČF 7-62, 6-1 2.32 1.47
31.08.   Gerasimov E. - Lebedev I. OF 3-6, 6-4, 6-2 1.09 5.12
29.08.   Gerasimov E. - Khomentovskiy 1K 4-6, 6-3, 6-3 1.19 3.72
28.08.   Ovcharov A. - Gerasimov E. Q-OF 6-4, 6-3    
  Saint Brieuc challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Sidorenko A. - Gerasimov E. 1K 7-64, 4-6, 6-1 2.43 1.43
  Kazaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Dustov F. - Gerasimov E. 1K 6-3, 2-6, 6-3 2.17 1.55
  Wroclaw challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Zopp J. - Gerasimov E. 1K 7-63, 4-6, 6-3 2.10 1.60
  Bergamo challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Herbert P. - Gerasimov E. F 6-3, 7-65 1.50 2.34
13.02.   Gerasimov E. - Moriya H. SF 6-2, 6-3 1.25 3.40
12.02.   Gerasimov E. - Setkic A. ČF 6-4, 6-4 1.33 2.83
10.02.   Gerasimov E. - Sijsling I. OF 6-1, 6-2 2.28 1.49
08.02.   Gerasimov E. - Basilashvili 1K 7-5, 6-3 1.74 1.88
  Montpellier Kolo Výsledek K1 K2
31.01.   Coppejans K. - Gerasimov E. Q-OF 7-5, 7-5 2.26 1.51
  Mons challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Arend / Koolh - Albot / Geras OF 7-63, 6-2    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Karlo / Matsu - Geras / Kudry ČF 6-3, 7-62    
29.08.   Geras / Kudry - Bubli / Golub OF 6-4, 6-1    
  Kazaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.03.   Kravc / Oswal - Elgin / Geras SF 1.65 1.98
17.03.   Elgin / Geras - Shyla / Vasil ČF 6-3, 3-6, 10-8 1.91 1.70
15.03.   Elgin / Geras - Lamas / Olive OF 7-5, 5-7, 10-4 2.15 1.55
  Wroclaw challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Jebav / Lacko - Betov / Geras OF 6-3, 6-4 2.15 1.55
Žádné zápasy.
 
  Andria challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.11.   Dodig I. - Gerasimov E. SF 6-4, 7-5 1.23 3.61
27.11.   Gerasimov E. - Marchenko I. ČF 65-7, 6-4, 6-4 3.01 1.29
25.11.   Gerasimov E. - De Loore J. OF 67-7, 6-4, 7-64 1.15 4.45
23.11.   Gerasimov E. - Brown D. 1K 6-3, 6-2 2.14 1.56
  Brescia challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.11.   Chiudinelli M - Gerasimov E. 1K 7-65, 7-63 1.80 1.80
  Bratislava challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Gerasimov E. - Lacko L. F 7-61, 7-65 2.40 1.48
14.11.   Gerasimov E. - Copil M. SF 7-64, 2-6, 6-2 2.28 1.52
13.11.   Gerasimov E. - Gombos N. ČF 7-62, 612-7, 7-65 2.33 1.48
11.11.   Gerasimov E. - Rosol L. OF 6-3, 7-64 4.46 1.15
09.11.   Gerasimov E. - Weintraub A. 1K 6-2, 6-1 1.50 2.28
08.11.   Gerasimov E. - Veger F. Q-ČF 6-2, 6-3    
07.11.   Gerasimov E. - Ursu V. Q-OF 6-4, 6-1    
07.11.   Gerasimov E. - Pavic M. Q-1K 7-68, 6-4    
  Eckental challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Jahn J. - Gerasimov E. Q-1K 6-4, 7-5    
  Kazaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.03.   Kravchuk K. - Gerasimov E. OF 7-61, 6-3 1.36 2.68
17.03.   Gerasimov E. - Millot V. 1K 6-1, 7-5 1.80 1.80
  Bergamo challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.02.   Pavlásek A. - Gerasimov E. Q-OF 7-612, 7-64    
07.02.   Gerasimov E. - Matsukevitch Q-1K 6-3, 7-65    
  Záhřeb Kolo Výsledek K1 K2
01.02.   Marchenko I. - Gerasimov E. Q-OF 6-2, 6-3 1.19 3.77
31.01.   Gerasimov E. - Veger F. Q-1K 6-4, 3-6, 6-4 1.63 2.02
  Andria challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.11.   Chiud / Moser - Geras / Kuzma ČF 4-6, 6-4, 10-7 1.50 2.25
24.11.   Geras / Kuzma - Grigo / Paval OF 6-1, 6-4 2.40 1.45
  Kazaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.03.   Shyla / Vasil - Geras / Zhyrm OF 2-6, 7-5, 10-6 1.70 1.91
Žádné zápasy.
 
  Helsinky challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Zopp J. - Gerasimov E. SF 6-4, 6-0 1.28 3.11
14.11.   Gerasimov E. - Laaksonen H. ČF 6-2, 6-4 2.84 1.33
13.11.   Gerasimov E. - Ymer E. OF 7-5, 2-6, 7-66 1.81 1.79
11.11.   Gerasimov E. - Davydenko P. 1K 6-3, 1-0    
09.11.   Davydenko P. - Gerasimov E. Q-ČF 6-3, 1-0    
08.11.   Gerasimov E. - Emmrich M. Q-OF 7-6, 6-4    
  Eckental challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Basic M. - Gerasimov E. 1K 6-1, 6-1 1.54 2.18
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Baluda V. - Gerasimov E. SF 67-7, 7-67, 6-4 2.24 1.50
22.10.   Gerasimov E. - Zhyrmont D. ČF 7-66, 6-4 1.55 2.16
21.10.   Gerasimov E. - Rublev A. OF 6-2, 1-6, 6-4 1.20 3.60
20.10.   Gerasimov E. - Badanov D. 1K 6-3, 6-3 1.08 5.40
  Moskva Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Krstin P. - Gerasimov E. Q-OF 6-4, 6-3 2.11 1.60
11.10.   Gerasimov E. - Cacic N. Q-1K 7-5, 7-5 1.42 2.54
  Kazaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Kuznetsov A. - Gerasimov E. 1K 6-4, 5-7, 7-67 1.26 3.25
  Astana challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Muller G. - Gerasimov E. OF 6-4, 6-4 1.32 2.96
18.02.   Gerasimov E. - Vatutin A. 1K 4-6, 6-3, 6-4 1.55 2.18
  Bergamo challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.02.   Fucsovics M. - Gerasimov E. 1K 6-3, 7-63 1.65 2.01
  Heilbronn challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.01.   Arnaboldi A. - Gerasimov E. Q-ČF 6-4, 3-6, 7-5 2.60 1.38
19.01.   Gerasimov E. - Phau B. Q-OF 6-0, 6-7, 7-5    
18.01.   Gerasimov E. - Fucsovics M. Q-1K 6-3, 6-2    
  Helsinky challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.11.   Konti / Niemi - Geras / Shyla ČF 7-5, 7-65 1.08 5.40
10.11.   Geras / Shyla - Arvid / Rosen OF 6-3, 7-65    
  Eckental challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Beck / Petzs - Geras / Karat ČF 7-5, 3-6, 11-9    
27.10.   Geras / Karat - Marca / Sanci OF 6-4, 4-6, 10-3 2.15 1.55
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Betov / Bury - Geras / Matsu SF 6-1, 6-0    
22.10.   Geras / Matsu - Biask / Novik ČF 6-4, 6-1    
21.10.   Geras / Matsu - Komar / Korol OF 6-2, 6-1    
  Astana challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.02.   Betov / Bury - Geras / Karat OF 6-3, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Ťumeň challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.11.   Kuznetsov A. - Gerasimov E. ČF 6-4, 6-2 1.68 1.95
21.11.   Gerasimov E. - Gadomski P. OF 6-3, 6-2 1.18 4.16
19.11.   Gerasimov E. - Kudryavtsev A 1K 7-62, 7-65 1.46 2.35
  Helsinky challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Berankis R. - Gerasimov E. ČF 6-2, 3-6, 6-2 1.37 2.69
13.11.   Gerasimov E. - Haider-Maurer OF 7-5, 6-1 2.00 1.65
11.11.   Gerasimov E. - Berrer M. 1K 7-67, 7-5 3.89 1.20
10.11.   Gerasimov E. - Eriksson M. Q-ČF 6-1, 7-5    
09.11.   Gerasimov E. - Huurinainen S Q-OF 6-1, 6-2    
09.11.   Gerasimov E. - Betov S. Q-1K 6-1, 6-2    
  Kazaň 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Nedovyesov A. - Gerasimov E. OF 6-1, 3-6, 6-4 1.33 2.85
22.10.   Gerasimov E. - Biryukov M. 1K 6-3, 4-6, 6-2 1.61 2.07
  Moskva Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Nedovyesov A. - Gerasimov E. Q-ČF 6-4, 5-7, 7-65 1.28 3.11
13.10.   Gerasimov E. - Lobkov A. Q-OF 6-4, 2-6, 7-5 1.98 1.66
12.10.   Gerasimov E. - Rublev A. Q-1K 6-2, 6-3    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
04.03.   Anikanov I. - Gerasimov E. 1K 6-4, 5-7, 6-4    
01.03.   Kravchuk K. - Gerasimov E. SF 7-5, 1-6, 6-4 1.37 2.65
28.02.   Gerasimov E. - Fidirko N. ČF 1-0    
27.02.   Gerasimov E. - Galkin A. OF 6-3, 6-3    
25.02.   Gerasimov E. - Chervyakov F. 1K 7-65, 6-3    
22.02.   Nedovyesov A. - Gerasimov E. ČF 68-7, 6-3, 6-2    
20.02.   Gerasimov E. - Vasilevski A. OF 6-3, 6-2    
18.02.   Gerasimov E. - Geib D. 1K 6-1, 6-4    
30.01.   Vinciguerra A - Gerasimov E. 1K 6-2, 6-2 1.35 2.70
26.01.   Mecir M. - Gerasimov E. SF 6-3, 6-3 1.51 2.23
25.01.   Gerasimov E. - Bjelica I. ČF 6-2, 5-7, 6-4    
24.01.   Gerasimov E. - Boelhouwer K. OF 6-3, 6-4    
22.01.   Gerasimov E. - Torebko P. 1K 6-1, 6-0 3.60 1.20
  Ťumeň challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Balud / Kravc - Geras / Zhyrm ČF 7-5, 6-1    
18.11.   Geras / Zhyrm - Artun / Sitak OF 6-3, 6-4    
  Kazaň 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.10.   Albot / Dusto - Geras / Zhyrm F 6-2, 63-7, 10-7 1.62 2.03
25.10.   Geras / Zhyrm - Menen / Puetz SF 7-63, 3-6, 10-6    
24.10.   Geras / Zhyrm - Elgin / Gabas ČF 3-6, 6-3, 10-7    
22.10.   Geras / Zhyrm - Bobor / Kiuam OF 6-0, 67-7, 11-9    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
01.03.   van d / Weste - Geras / Vasil F 7-68, 6-3    
28.02.   Geras / Vasil - Betov / Filin SF 6-3, 3-6, 10-8    
27.02.   Geras / Vasil - Bury / Fidir ČF 6-1, 4-6, 10-2    
25.02.   Geras / Vasil - Polya / Shash OF 6-3, 3-6, 10-3    
20.02.   van d / Weste - Geras / Vasil ČF 6-3, 6-4    
18.02.   Geras / Vasil - Elist / Strel OF 6-4, 6-2    
01.02.   Bjeli / Groen - Bury / Geras SF 3-6, 6-4, 10-6    
29.01.   Bury / Geras - Gast / Gruen ČF 6-4, 6-1    
22.01.   Abel / Wille - Geras / Vatut OF 4-6, 7-64, 10-3    
Žádné zápasy.
 
  Ťumeň challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.11.   Ouanna J. - Gerasimov E. OF 6-4, 5-7, 6-1 1.16 4.09
20.11.   Gerasimov E. - Shofayziev N. 1K 6-2, 6-2 1.24 3.33
19.11.   Gerasimov E. - Muzaev R. Q-ČF 4-6, 6-4, 6-3    
18.11.   Gerasimov E. - Chervyakov F. Q-OF 6-3, 7-6    
17.11.   Gerasimov E. - Pushnikov S. Q-1K 6-2, 6-1    
  Helsinky challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.11.   Puetz T. - Gerasimov E. Q-OF 6-0, 6-3    
09.11.   Gerasimov E. - Reinwein S. Q-1K 4-6, 6-1, 6-4    
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Ivanov V. - Gerasimov E. OF 7-65, 63-7, 6-4    
15.10.   Gerasimov E. - Khabibulin T. 1K 6-2, 6-3    
  Petrohrad Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Vasilevski A. - Gerasimov E. Q-OF 7-5, 6-1    
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
07.04.   Vatutin A. - Gerasimov E. F 7-6, 6-2    
06.04.   Gerasimov E. - Betov S. SF 7-6, 6-4    
05.04.   Gerasimov E. - Garzelli F. ČF 6-0, 6-1    
04.04.   Gerasimov E. - Dubinsky V. OF 6-3, 6-2    
03.04.   Gerasimov E. - Fufygin M. 1K 7-62, 6-2    
31.03.   Kedriouk A. - Gerasimov E. F 6-3, 1-6, 6-0    
30.03.   Gerasimov E. - Yevseyev D. SF 6-3, 6-3    
29.03.   Gerasimov E. - Biryukov M. ČF 7-65, 65-7, 6-4    
28.03.   Gerasimov E. - Kruk V. OF 6-1, 7-5    
27.03.   Gerasimov E. - Sabanin Y. 1K 7-64, 6-3    
21.03.   Pavlovs D. - Gerasimov E. OF 6-1, 6-4    
20.03.   Gerasimov E. - Kumantsov A. 1K    
19.03.   Gerasimov E. - Saveliev A. Q-OF 6-1, 6-3    
12.03.   Shatskiy I. - Gerasimov E. Q-OF 6-3, 4-6, 6-4    
11.03.   Gerasimov E. - Khachanov K. Q-2K 6-3, 65-7, 7-63    
21.02.   Kozin V. - Gerasimov E. 1K 6-3, 60-7, 7-63    
15.02.   Cacic N. - Gerasimov E. OF 6-3, 1-6, 6-4    
14.02.   Gerasimov E. - Kachanovskiy 1K    
  Kazaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.01.   Przysiezny M. - Gerasimov E. Q-1K 4-6, 6-0, 7-5    
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
17.01.   Kirillov E. - Gerasimov E. 1K 1-0    
16.01.   Gerasimov E. - Galkin A. Q-OF 6-2, 6-0    
15.01.   Gerasimov E. - Polyakov V. Q-2K 6-3, 6-1    
12.01.   Kuznetsov A. - Gerasimov E. ČF 6-7, 6-2, 6-3    
11.01.   Gerasimov E. - Juska A. OF 6-4, 6-2    
10.01.   Gerasimov E. - Kozyukov V. 1K 6-4, 5-7, 6-4    
09.01.   Gerasimov E. - Skvortsov P. Q-OF 6-1, 6-1    
08.01.   Gerasimov E. - Kalmutsky Y. Q-2K 6-1, 6-1    
  Ťumeň challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Kravc / Molch - Geras / Kroti OF 6-2, 6-4    
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Gawro / Kapas - Geras / Ivano ČF 61-7, 6-3, 10-7    
15.10.   Geras / Ivano - Metre / Tsiva OF 6-2, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2011 Kolo Výsledek K1 K2
01.12.   Bossel A. - Gerasimov E. ČF 6-4, 6-4    
30.11.   Gerasimov E. - Fufygin M. OF 6-2, 7-65    
29.11.   Gerasimov E. - Chervyakov F. 1K 6-4, 6-2    
28.11.   Gerasimov E. - Sabanin Y. Q-OF 6-4, 6-4    
22.11.   Kedriouk A. - Gerasimov E. 1K 2-6, 6-3, 7-67    
21.11.   Gerasimov E. - Shatskiy I. Q-OF 6-4, 6-4    
20.11.   Gerasimov E. - Malyshev M. Q-1K 6-1, 6-1    
12.02.   Androic T. - Gerasimov E. Q-1K 6-1, 6-4    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Futures 2010 Kolo Výsledek K1 K2
23.11.   Bubka S. - Gerasimov E. 1K 6-1, 7-63    
22.11.   Gerasimov E. - Androic T. Q-OF 3-6, 7-66, 7-5    
21.11.   Gerasimov E. - Lang P. Q-1K 3-6, 6-4, 7-66    
14.11.   Celt D. - Gerasimov E. Q-1K 6-1, 6-1    
19.10.   Janowicz J. - Gerasimov E. 1K 3-6, 6-1, 6-1    
12.10.   Gawron M. - Gerasimov E. 1K 6-4, 7-5    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Futures 09 Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Zhyrmont D. - Gerasimov E. 1K 7-5, 6-1    
12.10.   Sakinis D. - Gerasimov E. Q-OF 7-5, 7-66    
11.10.   Gerasimov E. - Klimenka A. Q-1K 6-3, 6-4    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
18.11.2016 - 23.11.2016  Brescia challenger skreč - žaludek
16.05.2016 - 23.08.2016  French Open skreč
01.07.2015 - 07.07.2015  Futures 2015 skreč
09.11.2014 - 10.11.2014  Helsinky challenger skreč
01.12.2013 - 08.01.2014  Futures 2013 nenastoupil
17.01.2012 - 28.01.2012  Futures 2012 skreč
 
 

Zprávy

 
 
 
 
 
TOPlist