Kremen Ilona - profil

Kremen Ilona 

Kremen Ilona

Stát: Bělorusko
Věk: 24 (18. 1. 1994)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 905. / 201.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 236. / 157.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 224/160 152/94 43/38 27/26 - 2/2
2018 19/18 10/11 9/6 0/1 - -
2017 23/21 18/14 2/3 3/4 - -
2016 34/20 26/12 1/2 7/6 - -
2015 2/10 0/4 2/6 - - -
2014 27/27 18/17 5/8 4/2 - -
2013 40/25 13/10 18/9 7/4 - 2/2
2012 30/20 20/12 5/3 5/5 - -
2011 48/15 47/14 1/1 - - -
2010 1/3 - - 1/3 - -
2009 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 205/92 135/47 35/32 35/13 - -
2018 38/10 24/5 10/5 4/0 - -
2017 39/13 32/9 0/2 7/2 - -
2016 50/18 37/9 1/1 12/8 - -
2015 15/8 7/2 8/6 - - -
2014 23/15 16/8 2/6 5/1 - -
2013 24/17 9/8 11/9 4/0 - -
2012 16/11 10/6 3/3 3/2 - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2016 - 1
2013 - 1
2011 - 2
Celkem: 0 4
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 6
2017 - 8
2016 - 5
2015 - 1
2014 - 4
2013 - 2
Celkem: 0 26
 
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Minsk 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.11.   Frolova A. - Kremen I. Q-1K 6-1, 6-0    
  Almaty ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Kubareva A. - Kremen I. Q-OF 2-6, 6-3, 7-66 2.01 1.63
  Varšava ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Kawa K. - Kremen I. 1K 6-1, 6-2 1.17 4.13
06.08.   Kremen I. - Mikulskyte J. Q-OF 6-0, 6-4 1.38 2.58
05.08.   Kremen I. - Stabel A. Q-2K 6-0, 6-0 1.21 3.48
04.08.   Kremen I. - Komar M. Q-1K 6-3, 6-2    
  Baja 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Takamura S. - Kremen I. Q-OF 6-4, 6-0 2.56 1.39
22.07.   Kremen I. - Bozicevic I. Q-1K 6-4, 6-1    
  Astana 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Jovanovski Pe - Kremen I. Q-ČF 6-2, 3-6, 6-2    
15.07.   Kremen I. - Koval V. Q-OF 6-1, 6-3 1.93 1.69
14.07.   Kremen I. - Sharapova A. Q-1K 6-0, 6-1 1.01 8.37
  Fergana ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Tolibova S. - Kremen I. 1K 6-4, 6-3    
18.06.   Kremen I. - Grinchishina A. Q-OF 6-1, 6-2    
17.06.   Kremen I. - Alimova M. Q-1K 6-1, 6-1    
  Namangan ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Vishnevskaya E. - Kremen I. 1K 6-2, 6-3 2.06 1.65
04.06.   Kremen I. - Cernecka A. Q-OF 6-1, 6-2    
02.06.   Kremen I. - Amedieva M. Q-1K 6-0, 6-0    
  Andijan ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Abduraimova N. - Kremen I. 1K 6-1, 6-2 1.37 2.78
27.05.   Kremen I. - Golubovskaya S. Q-OF 6-1, 6-2    
26.05.   Kremen I. - Sharipova E. Q-1K 6-2, 6-0    
  Antalya 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Bolkvadze M. - Kremen I. ČF 3-6, 6-4, 6-0    
10.05.   Kremen I. - Vangelova A. OF 6-0, 6-1    
09.05.   Kremen I. - Ene C. 1K 6-2, 6-1    
  Antalya 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Halbauer E. - Kremen I. 1K 6-2, 6-1    
  Antalya 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.04.   Zakarlyuk M. - Kremen I. 1K 6-3, 6-4    
  Tampa Bay ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Stewart K. - Kremen I. SF 6-1, 6-0 1.08 5.86
16.03.   Kremen I. - Evtimova D. ČF 6-2, 2-0    
15.03.   Kremen I. - Baptiste H. OF 6-2, 6-3    
14.03.   Kremen I. - Moreno-Kaste D. 1K 6-1, 6-1    
  Orlando 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Stewart K. - Kremen I. 1K 6-1, 4-6, 6-0    
  Rancho Santa Fe ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Anderson R. - Kremen I. Q-2K 6-3, 6-0    
18.02.   Kremen I. - Thoma A. Q-1K 6-0, 6-0    
  Surprise ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Weinhold A. - Kremen I. Q-1K 6-4, 6-3    
  Wesley Chapel ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.01.   Zacarias M. - Kremen I. Q-1K 6-1, 6-1    
  Orlando ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.01.   Jani R. - Kremen I. Q-2K 6-0, 6-4    
14.01.   Kremen I. - Wachaczyk J. Q-1K 6-2, 6-3    
  Daytona Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.01.   Chang H. - Kremen I. Q-1K 7-64, 7-65    
  Minsk 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.11.   Kreme / Shyma - Monov / Sizik F 6-3, 7-63    
08.11.   Kreme / Shyma - Aksu / Serba SF 6-4, 6-1    
07.11.   Kreme / Shyma - Frolo / Yashi ČF 7-5, 3-6, 13-11    
05.11.   Kreme / Shyma - Chern / Silic OF 2-6, 7-5, 10-6    
  Záhřeb ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Krejs / Maleč - Gryma / Kreme OF 3-6, 6-4, 10-3 1.55 2.15
  Varšava ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Kubka / Rogoz - Kreme / Pozni ČF    
07.08.   Kreme / Pozni - Svati / Trick OF 6-4, 6-0 1.03 7.18
  Astana 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Ng K. / Savin - Kreme / Shyma OF 6-1, 6-0 3.08 1.29
  Fergana ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Frolo / Yashi - Kreme / Kruzh SF 6-1, 6-3    
21.06.   Kreme / Kruzh - Shari / Shari ČF 6-2, 6-2    
20.06.   Kreme / Kruzh - Lazar / Lodik OF 6-4, 6-3    
  Namangan ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Morgi / Terzi - Kreme / Shyma SF 6-3, 6-2    
06.06.   Kreme / Shyma - Abdur / Frolo ČF 6-4, 1-6, 10-2    
05.06.   Kreme / Shyma - Ainit / Kruzh OF 6-1, 6-2    
  Andijan ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Kreme / Shyma - Gasan / Yashi F 6-4, 6-4    
31.05.   Kreme / Shyma - Doros / Strak SF 6-3, 6-4    
30.05.   Kreme / Shyma - Aksu / Palki ČF    
28.05.   Kreme / Shyma - Kazio / Lodik OF 3-6, 6-4, 10-4    
  Antalya 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Araka / Kreme - Braga / Simio F 6-1, 6-0    
11.05.   Araka / Kreme - Du Z. / Mu S. SF 6-1, 6-0    
10.05.   Araka / Kreme - Carri / Cianc ČF 6-4, 7-5    
08.05.   Araka / Kreme - Ozero / Solom OF 6-0, 6-0    
  Antalya 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Araka / Kreme - Ni Ma / You M F    
04.05.   Araka / Kreme - Escau / Giang SF 6-3, 6-3    
03.05.   Araka / Kreme - Nazar / Pospe ČF 6-2, 6-1    
02.05.   Araka / Kreme - Popla / Shytk OF 6-4, 6-0    
  Antalya 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Kreme / Vaňko - Pantu / Vanla F 7-5, 6-0    
27.04.   Kreme / Vaňko - Araka / Priby SF 6-2, 6-3    
26.04.   Kreme / Vaňko - Horac / Zakar ČF    
25.04.   Kreme / Vaňko - Halba / Stama OF 6-2, 6-0    
  Tampa Bay ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.03.   Mandl / Smith - Evtim / Kreme OF 6-2, 65-7, 10-3    
  Orlando 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.03.   McNal / Osuig - Evtim / Kreme F 6-2, 6-3    
08.03.   Evtim / Kreme - Gretk / Navar SF 7-5, 6-2    
07.03.   Evtim / Kreme - Mcado / Stewa ČF 4-6, 6-2, 10-8    
06.03.   Evtim / Kreme - Abram / Boula OF 6-4, 6-0    
  Rancho Santa Fe ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.02.   Elbab / Xu S. - Kreme / Schol ČF 6-2, 6-2    
21.02.   Kreme / Schol - Strak / Weinh OF 0-6, 7-5, 10-7    
  Surprise ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Doi M / Wickm - Kreme / Schol SF 6-0, 6-4    
16.02.   Kreme / Schol - Krawc / Olmos ČF 65-7, 7-63, 10-7    
16.02.   Kreme / Schol - Chian / Simmo OF 7-5, 6-2    
  Wesley Chapel ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.01.   Eiker / Kreme - Hsu C / Zheng F 6-2, 6-3    
26.01.   Eiker / Kreme - Guo H / Okamu SF 7-61, 6-3    
25.01.   Eiker / Kreme - Chian / Uzcat ČF 6-4, 6-3    
23.01.   Eiker / Kreme - Ander / Di Lo OF 6-3, 6-2    
  Orlando ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.01.   Guo H / Hsu C - Eiker / Kreme F 6-3, 3-6, 12-10    
19.01.   Eiker / Kreme - Di Lo / Li A. SF 6-1, 65-7, 10-8    
18.01.   Eiker / Kreme - Gerla / Wacha ČF 3-6, 6-3, 10-6    
16.01.   Eiker / Kreme - Chang / Muell OF 6-4, 6-3    
  Daytona Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.01.   Arcon / Guara - Eiker / Kreme F 6-3, 6-4    
13.01.   Eiker / Kreme - Gleas / Kobel SF 4-6, 6-3, 12-10    
12.01.   Eiker / Kreme - Neel / Whori ČF 6-2, 7-5    
11.01.   Eiker / Kreme - Abdur / Hsu C OF 6-3, 7-67    
Žádné zápasy.
 
  Obidos 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Spiteri D. - Kremen I. 1K 6-3, 6-3 2.75 1.38
16.10.   Pivovarova A. - Kremen I. Q-OF 62-7, 6-0, 6-4    
15.10.   Kremen I. - Zawadzka J. Q-2K 6-4, 65-7, 6-2    
  Obidos 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Jorge F. - Kremen I. Q-OF 6-1, 6-4    
08.10.   Kremen I. - Santos A. Q-2K 6-2, 6-2    
  Almaty ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Kulambayeva Z. - Kremen I. 1K 2-6, 7-66, 6-3 5.15 1.12
  Moskva 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.08.   Shymanovich I. - Kremen I. ČF 7-5, 6-3    
17.08.   Kremen I. - Morozova A. OF 6-1, 6-1    
15.08.   Kremen I. - Lazareva M. 1K 6-3, 6-1 1.36 2.66
  Moskva 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Pogrebnyak V. - Kremen I. 1K 4-6, 6-0, 6-2 3.15 1.26
  Moskva 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Marfutina M. - Kremen I. 1K 6-3, 6-4 1.99 1.67
10.07.   Kremen I. - Laskutova K. Q-OF 6-4, 6-1    
09.07.   Kremen I. - Sorokolet K. Q-1K 6-4, 6-0    
  Varšava ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Buczynska A. - Kremen I. Q-2K 6-2, 2-6, 6-4    
  Minsk 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Shymanovich I. - Kremen I. F 6-1, 4-6, 6-2 1.60 2.11
16.06.   Kremen I. - Skryabina M. SF 6-4, 6-1 2.25 1.55
15.06.   Kremen I. - Detiuc A. ČF 6-3, 6-1 1.80 1.80
14.06.   Kremen I. - Kubareva A. OF 6-2, 6-2    
13.06.   Kremen I. - Dmitrieva S. 1K 6-4, 6-1 1.04 6.68
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Ostlund F. - Kremen I. 1K 7-5, 6-3 2.89 1.33
14.05.   Kremen I. - Raaholdt A. Q-OF 0-6, 7-5, 6-0    
13.05.   Kremen I. - Jussi J. Q-1K 6-1, 6-0    
  Řím ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Gjorcheska L. - Kremen I. 1K 3-6, 6-2, 6-2 1.07 6.47
07.05.   Kremen I. - Capogrosso A. Q-OF 6-1, 6-0    
06.05.   Kremen I. - Porzio G. Q-1K 6-3, 6-0    
  Wiesbaden ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Von Deichmann - Kremen I. 1K 6-0, 6-1 1.11 5.00
02.05.   Kremen I. - Rueffer L. Q-OF 1-6, 6-4, 7-5    
02.05.   Kremen I. - Roth M. Q-1K 6-0, 6-4 1.01 15.00
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Khabibulina A. - Kremen I. 1K 6-0, 7-5    
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Perper A. - Kremen I. OF 6-2, 5-7, 7-5    
10.04.   Kremen I. - Sosnovschi A. 1K 6-0, 6-4 1.40 2.52
  Le Havre ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Zimmermann K. - Kremen I. ČF 2-6, 6-3, 6-4 1.75 1.85
23.03.   Kremen I. - Morlet G. OF 0-6, 6-3, 6-4 1.40 2.52
21.03.   Kremen I. - Yashina E. 1K 6-4, 6-0 1.11 4.76
  Gonesse ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Morderger T. - Kremen I. 1K 6-4, 7-64 1.42 2.46
  Amiens ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.03.   Rosatello C. - Kremen I. OF 6-4, 6-1 1.56 2.13
08.03.   Kremen I. - Mattel M. 1K 6-4, 6-4 1.05 6.30
  Macon ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Brianti A. - Kremen I. 1K 6-2, 7-63 2.06 1.60
  Grenoble ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.01.   Zaja A. - Kremen I. Q-OF 6-2, 6-3 1.27 3.09
29.01.   Kremen I. - Ville A. Q-2K 6-3, 6-3    
28.01.   Kremen I. - Truong T. Q-1K 6-0, 6-2    
  Andrezieux-Boutheon ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.01.   Schaeder L. - Kremen I. Q-1K 6-2, 7-5    
  Stuttgart-Stammheim ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.01.   Stadler N. - Kremen I. Q-OF 6-4, 7-61    
16.01.   Kremen I. - Distelmans S. Q-1K 6-4, 7-5    
  Obidos 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Armit / Bucsa - Dunne / Kreme OF 4-6, 7-5, 10-6    
  Obidos 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Andre / Herdz - Dunne / Kreme OF 6-4, 6-1    
  Almaty ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Abdur / Amanm - Kreme / Shyma OF 6-2, 2-6, 10-8    
  Moskva 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Kreme / Shyma - Kuzne / Lanse F 6-2, 6-0 1.18 3.79
18.08.   Kreme / Shyma - Koras / Sizik SF 6-2, 6-3 1.42 2.46
17.08.   Kreme / Shyma - Golub / Golub ČF 6-1, 6-4    
16.08.   Kreme / Shyma - Frolo / Gabue OF 1-6, 6-2, 10-5    
  Moskva 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Kreme / Shyma - Avane / Sayfe F 6-4, 6-4 1.11 4.76
11.08.   Kreme / Shyma - Gasan / Kulik SF 6-4, 6-2 1.23 3.35
10.08.   Kreme / Shyma - Lasku / Ukolo ČF 7-62, 6-3    
08.08.   Kreme / Shyma - Kruzh / Luss OF 6-1, 6-1 1.07 6.08
  Gstaad WTA Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Kunci / Wacan - Korpa / Kreme OF 6-1, 7-5 1.49 2.44
  Moskva 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Amanm / Ivakh - Kreme / Shyma F 6-4, 6-2 1.80 1.80
13.07.   Kreme / Shyma - Morgi / Yashi SF 5-7, 6-2, 10-8    
13.07.   Kreme / Shyma - Khaza / Taras ČF 6-2, 6-3 1.80 1.80
10.07.   Kreme / Shyma - Kazio / Kruzh OF 7-63, 6-2    
  Minsk 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Kreme / Kruzh - Mun V / Sakal F 6-0, 6-3    
15.06.   Kreme / Kruzh - Talbi / Ukolo SF 6-4, 6-3    
14.06.   Kreme / Kruzh - Kubar / Yersh ČF 6-3, 6-1    
12.06.   Kreme / Kruzh - Marci / Paule OF 6-4, 6-3    
  Brescia ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Glush / Hon P - Gonza / Kreme F 2-6, 7-64, 10-8 1.85 1.75
09.06.   Gonza / Kreme - Pigos / Teich SF    
08.06.   Gonza / Kreme - Chies / Colme ČF 6-0, 7-5 1.65 1.98
06.06.   Gonza / Kreme - Ferra / Herco OF    
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Mesta / Zimme - Kreme / Liste F 4-6, 6-2, 10-5 1.98 1.65
18.05.   Kreme / Liste - Laine / Tinji SF 6-0, 6-3 1.60 2.06
17.05.   Kreme / Liste - Ortev / Sofra ČF 6-3, 6-2 1.05 6.30
15.05.   Kreme / Liste - Bjork / Danil OF 6-3, 7-5    
  Řím ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Mrdez / Perpe - Kreme / Marfu ČF 6-3, 6-0 2.70 1.35
  Wiesbaden ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Husar / Zimme - Frech / Kreme ČF 4-6, 6-3, 10-7 2.06 1.60
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.04.   Kreme / Sizik - Kapsh / Perpe F 7-62, 6-1 1.56 2.13
20.04.   Kreme / Sizik - Gabue / Poutc SF 7-5, 6-2 1.40 2.52
19.04.   Kreme / Sizik - Meren / Umaro ČF 63-7, 6-3, 10-7    
17.04.   Kreme / Sizik - Iakov / Pogre OF 6-1, 6-2    
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.04.   Kreme / Sizik - Gasan / Priby F 6-4, 6-1 1.50 2.25
13.04.   Kreme / Sizik - Perpe / Palki SF 6-3, 6-1    
12.04.   Kreme / Sizik - Klyue / Shari ČF 3-6, 6-2, 12-10 1.36 2.66
10.04.   Kreme / Sizik - Folts / Slius OF 6-3, 0-6, 10-8 1.35 2.70
  Le Havre ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.03.   Al Na / Negre - Kreme / Pozni SF 5-7, 6-1, 10-7 2.15 1.55
22.03.   Kreme / Pozni - Colme / Stefa ČF 1.62 2.02
  Gonesse ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Kreme / Marci - Pozni / Yashi F 6-1, 6-4 1.71 1.90
16.03.   Kreme / Marci - Rueff / Zaja SF 4-6, 6-1, 10-4 1.65 1.98
15.03.   Kreme / Marci - Morde / Morde ČF 7-62, 6-4 2.06 1.60
  Amiens ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.03.   Rosat / Stokk - Kreme / Marci F 6-4, 6-1 2.06 1.60
09.03.   Kreme / Marci - Kolb / Kolb SF 6-3, 6-1 1.20 3.60
07.03.   Kreme / Marci - Lampl / Matte ČF 6-4, 7-63 1.01 8.26
  Macon ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.03.   Kreme / Marci - Matte / Rosat F 65-7, 7-61, 10-4 1.40 2.52
02.03.   Kreme / Marci - Armit / Leche SF 7-5, 2-6, 10-8 1.41 2.49
01.03.   Kreme / Marci - Kazio / Silic ČF 4-6, 6-0, 11-9 1.55 2.15
  Grenoble ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.02.   Kreme / Smitk - Cadan / Liste F 6-1, 7-5 1.77 1.83
02.02.   Kreme / Smitk - Garci / Saez SF 6-3, 6-2 1.71 1.90
01.02.   Kreme / Smitk - Lemoi / Wacan ČF 6-3, 3-6, 10-0 1.78 1.82
31.01.   Kreme / Smitk - Frapo / Solov OF 6-1, 3-6, 10-7    
  Andrezieux-Boutheon ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.01.   Bogda / Rosca - Kreme / Thomb OF 6-3, 6-4    
  Stuttgart-Stammheim ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.01.   Kolod / Vondr - Honco / Kreme ČF 6-4, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Minsk 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Kazionova E. - Kremen I. Q-OF 6-4, 6-4    
05.11.   Kremen I. - Sakalouskaya V. Q-1K 6-1, 6-0    
  Lucemburk WTA Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Tig P. - Kremen I. Q-1K 6-4, 7-5 1.29 3.11
  Equeurdreville ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Gravouil T. - Kremen I. 1K 7-63, 5-7, 6-2 2.79 1.34
09.10.   Kremen I. - Scholsen H. Q-OF 6-2, 6-1    
08.10.   Kremen I. - Ekani I. Q-1K 6-1, 6-0    
  Petrohrad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Rodina E. - Kremen I. 1K 7-67, 6-1 1.14 4.31
19.09.   Kremen I. - Vostrikova A. Q-ČF 6-2, 6-1    
18.09.   Kremen I. - Morgina A. Q-OF 6-1, 6-4    
17.09.   Kremen I. - Silich A. Q-1K 6-4, 6-0    
  Bucha 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Lukacs V. - Kremen I. 1K 6-2, 6-3 2.32 1.49
12.09.   Kremen I. - Kolb N. Q-OF 6-1, 6-2    
11.09.   Kremen I. - Savina A. Q-2K 6-1, 6-0    
  Bucha ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Perper A. - Kremen I. ČF 7-5, 6-3 2.15 1.55
07.09.   Kremen I. - Sakalouskaya V. OF 6-1, 6-2 1.13 4.42
06.09.   Kremen I. - Klymenko A. 1K 6-2, 6-3 1.04 6.68
  Charkov 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Monova P. - Kremen I. OF 6-4, 7-65 1.64 2.00
23.08.   Kremen I. - Morgina A. 1K 6-1, 6-3 1.34 2.81
22.08.   Kremen I. - Fedoryshyn A. Q-OF 6-0, 4-6, 6-4    
21.08.   Kremen I. - Belalova D. Q-2K 6-0, 6-2    
  Charkov ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Kremen I. - Fedoryshyn A. F 6-1, 7-5 1.52 2.22
19.08.   Kremen I. - Sotnikova A. SF 6-1, 6-3 2.34 1.47
18.08.   Kremen I. - Avanesyan L. ČF 6-3, 0-6, 6-2 1.15 4.14
17.08.   Kremen I. - Ploskina H. OF 6-3, 6-0 1.80 1.80
16.08.   Kremen I. - Korashvili O. 1K 2-6, 6-2, 6-2    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Frech M. - Kremen I. Q-OF 6-3, 6-2    
06.08.   Kremen I. - Sibille C. Q-1K 6-2    
  Schio ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Marchetti G. - Kremen I. OF 6-4, 7-64 3.21 1.25
18.07.   Kremen I. - Moser L. 1K 1-6, 6-3, 6-1 1.72 1.89
  Minsk 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Khazaniuk D. - Kremen I. 1K 6-4, 6-3 1.56 2.15
  Minsk ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Paulenka K. - Kremen I. Q-2K 4-6, 7-5, 6-1    
  Namangan ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Strakhova V. - Kremen I. 1K 6-2, 6-3 1.40 2.60
  Andijan ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Folts A. - Kremen I. 1K 6-3, 6-0 9.08 1.03
22.05.   Kremen I. - Shleyn V. Q-OF 6-0, 6-4    
  Chimki ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.05.   Gasanova A. - Kremen I. OF 6-3, 1-6, 7-5 1.65 1.98
03.05.   Kremen I. - Kukharchuk N. 1K 6-0, 6-2 1.30 2.90
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Kalinskaya A. - Kremen I. F 6-4, 6-2 1.25 3.21
29.04.   Kremen I. - Umarova K. SF 6-1, 6-2 1.30 2.93
28.04.   Kremen I. - Matviyenko L. ČF 6-4, 6-2 1.18 3.80
27.04.   Kremen I. - Folts A. OF 6-4, 6-0 1.06 5.95
26.04.   Kremen I. - Sarkisova K. 1K 2-6, 7-5, 6-2    
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.04.   Kerimbayeva K. - Kremen I. SF 6-2, 6-2 1.78 1.82
21.04.   Kremen I. - Matviyenko L. ČF 6-3, 6-2 1.22 3.45
20.04.   Kremen I. - Saidhujaeva S. OF 6-2, 6-0    
18.04.   Kremen I. - Paigina M. 1K 6-2, 3-6, 6-3 1.80 1.80
  Petrohrad WTA Kolo Výsledek K1 K2
06.02.   Koukalová K. - Kremen I. Q-1K 4-6, 6-1, 6-2 1.04 7.67
  Hammamet 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.01.   Grymalska A. - Kremen I. SF 6-1, 6-2 1.35 2.72
29.01.   Kremen I. - Perper A. ČF 7-5, 7-65 1.40 2.50
28.01.   Kremen I. - Dart H. OF 6-3, 7-5 1.55 2.16
26.01.   Kremen I. - Kordolaimi E. 1K 6-4, 65-7, 7-5 1.30 2.90
  Hammamet 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.01.   Larriere V. - Kremen I. OF 6-3, 6-2 2.50 1.40
20.01.   Kremen I. - Dart H. 1K 6-2, 4-6, 6-1 1.65 1.98
  Hammamet ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.01.   Moratelli A. - Kremen I. OF 6-4, 7-5 4.95 1.10
13.01.   Kremen I. - Bonic B. 1K 6-1, 6-0 1.25 3.20
  Zawada ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.11.   Jegio / Marci - Kreme / Lapko F 6-4, 7-5    
18.11.   Kreme / Lapko - Leyki / Savin SF 6-3, 6-2    
17.11.   Kreme / Lapko - Cabaj / Yashi ČF 6-3, 6-1    
16.11.   Kreme / Lapko - Kotli / Sosno OF 6-0, 6-0    
  Minsk 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.11.   Kalin / Shytk - Kreme / Lapko F 6-2, 6-3    
10.11.   Kreme / Lapko - Pozni / Savin SF 6-4, 7-5    
09.11.   Kreme / Lapko - Gorgo / Piraz ČF 6-4, 6-1    
08.11.   Kreme / Lapko - Khaza / Taras OF 6-2, 6-3    
  Poitiers ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.10.   Kerkh / Maroz - Kreme / Marci ČF 6-2, 6-1    
24.10.   Kreme / Marci - Amanm / Ivakh OF 3-6, 6-3, 10-8    
  Lucemburk WTA Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Golub / Melic - Honco / Kreme OF 6-4, 6-0 1.23 3.55
  Equeurdreville ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Liste / Monov - Cadan / Kreme SF 6-3, 5-7, 10-8    
12.10.   Cadan / Kreme - Parta / Payet ČF 6-1, 6-1    
10.10.   Cadan / Kreme - Barri / Bekke OF 6-1, 6-2    
  Petrohrad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Marfu / Morgi - Honco / Kreme SF 2-6, 7-61, 10-8    
21.09.   Honco / Kreme - Gramm / Kalin ČF 2-6, 6-1, 10-5    
20.09.   Honco / Kreme - Bukha / Strak OF 6-0, 6-1    
  Bucha 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Buzar / Perpe - Erayd / Kreme SF 6-3, 6-4    
14.09.   Erayd / Kreme - Kapsh / Shosh ČF 6-1, 6-4    
13.09.   Erayd / Kreme - Kvats / Lukac OF 6-1, 6-0    
  Bucha ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Kreme / Pozni - Kapsh / Shosh F 6-3, 6-2    
08.09.   Kreme / Pozni - Kolb / Kolb SF 6-3, 6-1    
07.09.   Kreme / Pozni - Malik / Stoty ČF 6-4, 6-2    
05.09.   Kreme / Pozni - Kyryl / Zueva OF 6-0, 6-3    
  Charkov 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Ivakh / Komar - Erayd / Kreme F 6-1, 6-3    
25.08.   Erayd / Kreme - Kerim / Shako SF 6-4, 5-7, 10-6    
24.08.   Erayd / Kreme - Herdz / Sezer ČF 6-4, 6-4    
23.08.   Erayd / Kreme - Malik / Stoty OF 6-3, 6-2    
  Charkov ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Kapsh / Shosh - Kreme / Pozni F 4-6, 6-4, 11-9    
18.08.   Kreme / Pozni - Kerim / Koras SF 6-2, 7-64    
17.08.   Kreme / Pozni - Sezer / Palki ČF 6-4, 6-1    
16.08.   Kreme / Pozni - Baran / Malik OF 6-0, 6-1    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Diste / Schuu - Erayd / Kreme F 6-1, 6-4    
11.08.   Erayd / Kreme - Hogen / Rus A SF 6-2, 6-1    
10.08.   Erayd / Kreme - Frech / Radan ČF 6-3, 6-3    
08.08.   Erayd / Kreme - Gramm / Van D OF 6-3, 6-4    
  Horb ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Hogen / Kerkh - Erayd / Kreme SF 6-4, 7-64 1.67 1.95
28.07.   Erayd / Kreme - Schae / Zaja ČF 6-2, 6-3    
27.07.   Erayd / Kreme - Herdz / Primo OF 6-0, 6-4    
  Schio ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   March / Masin - Kreme / Pisla ČF 7-64, 63-7, 10-8    
  Minsk 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Eiker / Pigos - Kreme / Shyma SF 6-2, 64-7, 14-12    
15.06.   Kreme / Shyma - Piraz / Taras ČF 6-3, 3-6, 10-6    
14.06.   Kreme / Shyma - Leyki / Pozni OF 6-0, 6-4    
  Minsk ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Eiker / Pigos - Kreme / Shyma F 6-2, 6-4    
09.06.   Kreme / Shyma - Morgi / Piraz SF 7-5, 6-1    
07.06.   Kreme / Shyma - Maroz / Vasyl ČF 6-4, 7-69    
06.06.   Kreme / Shyma - Chern / Sokal OF 6-3, 6-3    
  Andijan ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.05.   Kan V / Shari - Kerim / Kreme ČF 6-3, 6-0    
24.05.   Kerim / Kreme - Morgi / Raina OF 6-4, 6-3    
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Kreme / Piraz - Frolo / Kerim F 6-3, 6-4    
28.04.   Kreme / Piraz - Bolat / Rakhi SF    
27.04.   Kreme / Piraz - Ainit / Umaro ČF 6-1, 6-2    
26.04.   Kreme / Piraz - Folts / Matvi OF 6-4, 6-3    
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.04.   Kreme / Piraz - Frolo / Kerim F 4-6, 7-64, 10-8    
21.04.   Kreme / Piraz - Ainit / Talue SF 6-4, 6-4    
20.04.   Kreme / Piraz - Grinc / Terte ČF 6-0, 4-6, 10-6    
19.04.   Kreme / Piraz - Iakov / Novik OF 6-4, 6-2    
  Croissy-Beaubourg ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.03.   Andri / Sabal - Bogda / Kreme OF 6-1, 4-6, 13-11    
  Petrohrad WTA Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Medin / Parra - Bogda / Kreme ČF 7-5, 6-2 1.26 3.16
10.02.   Bogda / Kreme - Jurak / Melic OF 6-3, 5-7, 12-10 2.69 1.36
  Hammamet 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.01.   Kukha / Perpe - Gryma / Kreme F 6-3, 7-5    
29.01.   Gryma / Kreme - Albie / Peral SF 6-2, 6-3    
28.01.   Gryma / Kreme - Janus / Kordo ČF 6-2, 6-2    
  Hammamet 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.01.   Gryma / Kreme - Janus / Morat F 7-65, 6-1    
22.01.   Gryma / Kreme - Ene C / Ghite SF 6-4, 6-4    
21.01.   Gryma / Kreme - Bacqu / Noel ČF 6-4, 6-3    
  Hammamet ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.01.   Dento / Kreme - Janus / Morat F 7-62, 5-7, 10-5    
14.01.   Dento / Kreme - Cioba / Hrist SF 6-1, 6-1    
13.01.   Dento / Kreme - Mihai / Zarno ČF 6-2, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Bendigo ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.11.   Kuwata H. - Kremen I. 1K 4-6, 6-3, 6-4 1.09 5.62
  Canberra ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.11.   Embree L. - Kremen I. 1K 6-4, 6-1 1.36 2.72
  Brisbane ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Hon P. - Kremen I. OF 6-4, 6-1 1.50 2.26
20.10.   Kremen I. - Arcangioli M. 1K 6-4, 7-5 2.10 1.58
  Toowoomba ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Myers A. - Kremen I. 1K 1-6, 6-1, 7-5 2.67 1.38
  Cairns ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Tjandramulia O. - Kremen I. 1K 6-4, 65-7, 6-3 1.87 1.74
  Tweed Heads ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.10.   Sanders S. - Kremen I. OF 6-3, 3-6, 6-0    
29.09.   Kremen I. - Smith A. 1K 4-1    
  Barcelona ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Georges M. - Kremen I. 1K 6-0, 6-1    
  Bagnatica ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Schaefer A. - Kremen I. 1K 6-2, 3-6, 6-4 1.18 3.80
  Minsk 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Jaksic J. - Kremen I. 1K 6-2, 6-2 1.25 3.20
  Minsk ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Poznikhirenko - Kremen I. 1K 6-2, 6-0 1.75 1.84
  Bendigo ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.11.   Dzala / Kuwat - Kreme / Sema SF 6-4, 7-5    
12.11.   Kreme / Sema - Bai A / Peers ČF 6-4, 6-2    
10.11.   Kreme / Sema - Burge / Wloda OF 5-7, 6-4, 10-8    
  Canberra ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.11.   Moore / Sande - Dzala / Kreme OF 2-6, 6-4, 10-6    
  Brisbane ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Embre / Muham - Dzala / Kreme SF 6-3, 6-3    
21.10.   Dzala / Kreme - Bains / Elie ČF 6-4, 6-2    
20.10.   Dzala / Kreme - Corni / Wacni OF 6-1, 6-3    
  Toowoomba ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Corni / Wacni - Dzala / Kreme ČF 6-4, 3-6, 10-8    
13.10.   Dzala / Kreme - Birre / Moore OF 6-4, 6-3    
  Cairns ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Galfi / Hon P - Dzala / Kreme ČF 6-2, 6-3    
06.10.   Dzala / Kreme - Bai A / Peers OF 4-6, 6-3, 10-4    
  Tweed Heads ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.10.   Birre / Patte - Kreme / Muham SF 7-65, 7-64    
30.09.   Kreme / Muham - Kraem / Mcphe ČF 6-0, 6-1    
29.09.   Kreme / Muham - Cabre / Zloch OF 6-1, 3-6, 10-7    
  Bagnatica ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Gryma / Kreme - Baldu / Reix F 6-4, 6-2    
27.08.   Gryma / Kreme - Klaff / Schae SF 7-5, 4-6, 10-4    
26.08.   Gryma / Kreme - Turat / Turat ČF 1-6, 6-2, 10-4    
  Minsk 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Ivakh / Khrom - Kreme / Maroz SF 7-65, 6-2    
17.06.   Kreme / Maroz - Grib / Shytk ČF 6-2, 6-0    
16.06.   Kreme / Maroz - Jaksi / Palki OF 6-2, 1-6, 10-3    
  Minsk ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Ivakh / Monov - Kreme / Maroz SF 6-2, 6-0    
11.06.   Kreme / Maroz - Piraz / Zakar ČF 3-6, 7-65, 13-11    
09.06.   Kreme / Maroz - Sabal / Sakal OF 6-3, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Minsk 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Vrljic A. - Kremen I. SF 6-1, 6-3 1.53 2.19
13.11.   Kremen I. - Lapko V. ČF 6-4, 2-6, 6-4 1.33 2.80
12.11.   Kremen I. - Katsitadze M. OF 6-3, 6-4 1.68 1.94
10.11.   Kremen I. - Sabalenka A. 1K 7-63, 3-6, 6-3 1.08 5.40
  New Braunfels ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Chirico L. - Kremen I. 1K 6-4, 7-5 1.37 2.66
  Macon 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Brengle M. - Kremen I. OF 6-2, 6-0 1.12 4.91
21.10.   Kremen I. - Osaka N. 1K 6-4, 3-6, 6-4 2.94 1.31
  Florence (USA) ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Sanesi G. - Kremen I. 1K 6-4, 6-2    
  Moskva 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Ivakhnenko V. - Kremen I. OF 6-3, 6-4    
08.09.   Kremen I. - Yashina E. 1K 7-5, 6-1 1.12 4.60
  Moskva 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Palkina K. - Kremen I. OF 6-3, 4-6, 7-66    
02.09.   Kremen I. - Nefedova A. 1K 6-1, 6-3    
  Petrohrad ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Ivakhnenko V. - Kremen I. ČF 7-5, 6-2    
20.08.   Kremen I. - Danilina A. OF 7-5, 6-2    
18.08.   Kremen I. - Kalabina J. 1K 7-61, 6-3    
  Wuhan ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Duan Y. - Kremen I. 1K 7-5, 7-62 1.18 3.80
  Nanchang Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Peng S. - Kremen I. OF 6-3, 6-4 1.07 6.40
21.07.   Kremen I. - Tanaka M. 1K 6-1, 6-1 1.47 2.37
  Torun ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Solovieva V. - Kremen I. 1K 1-6, 6-1, 7-62 2.16 1.55
  Kristienhamn ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.06.   Shamayko M. - Kremen I. 1K 6-0, 6-3 2.90 1.30
  Minsk 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Khromacheva I. - Kremen I. SF 6-4, 3-6, 6-1 1.76 1.86
19.06.   Kremen I. - Flink V. ČF 3-6, 6-3, 6-2 1.42 2.46
18.06.   Kremen I. - Ianchuk E. OF 6-3, 6-3 1.54 2.16
17.06.   Kremen I. - Lazareva M. 1K 6-0, 7-62    
  Budapešť 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Malečková J. - Kremen I. OF 6-2, 6-1 2.90 1.30
10.06.   Kremen I. - Kramperova K. 1K 7-5, 6-4 1.35 2.70
  Moskva 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.05.   Diatchenko V. - Kremen I. OF 6-3, 6-3 1.40 2.50
27.05.   Kremen I. - Tarasova A. 1K 6-4, 6-0 1.17 3.90
  Norimberk Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Vinogradova P. - Kremen I. Q-1K 3-6, 6-1, 6-3 1.78 1.82
  Indian Harbour Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Larcher de Br - Kremen I. 1K 2-6, 6-1, 6-2 1.64 2.01
  Charlottesville ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.04.   Duval V. - Kremen I. OF 6-0, 6-2 1.26 3.23
23.04.   Kremen I. - Hsu C. 1K 7-5, 6-1 1.53 2.23
  Dothan ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Min G. - Kremen I. OF 6-2, 6-4 1.23 3.47
17.04.   Kremen I. - Rogers S. 1K 2-6, 6-1, 7-63 2.66 1.38
  Pelham ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Mueller A. - Kremen I. 1K 6-4, 6-2 3.60 1.20
  Jackson ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Eikeri U. - Kremen I. SF 6-4, 6-2 2.12 1.59
04.04.   Kremen I. - Hibi M. ČF 6-1, 3-6, 6-1 1.73 1.88
03.04.   Kremen I. - Siegemund L. OF 7-62, 7-5 2.51 1.41
02.04.   Kremen I. - Yergina K. 1K 7-64, 6-1    
  Osprey ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.03.   Cepelova J. - Kremen I. ČF 6-1, 6-3 1.25 3.36
27.03.   Kremen I. - Larcher de Br OF 6-4, 6-4 2.39 1.47
26.03.   Kremen I. - Pfizenmaier D. 1K 7-5, 7-66    
26.03.   Savchuk O. - Kremen I. Q-ČF 1-6, 6-0, 10-7    
25.03.   Kremen I. - Zhang L. Q-OF 3-6, 6-3, 10-8 1.58 2.10
23.03.   Kremen I. - Panova A. Q-1K 6-4, 6-2    
  Innisbrook ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.03.   Osaka M. - Kremen I. Q-1K 7-65, 6-0    
  Nové Dillí 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.02.   Wang Q. - Kremen I. SF 6-2, 6-3 1.54 2.19
21.02.   Kremen I. - Sema Y. ČF 6-3, 6-1    
20.02.   Kremen I. - Palha N. OF 6-3, 6-4 1.10 4.95
18.02.   Kremen I. - Hisami K. 1K 6-1, 6-2 1.22 3.45
  Andrezieux-Boutheon ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.01.   Parmentier P. - Kremen I. OF 6-2, 6-4 1.35 2.70
20.01.   Kremen I. - Hisami K. 1K 1-6, 6-1, 7-5 1.20 3.60
  Australian Open Kolo Výsledek K1 K2
09.01.   Dushevina V. - Kremen I. Q-1K 5-7, 6-2, 6-1 1.14 4.64
  Hobart Kolo Výsledek K1 K2
03.01.   Soler-Espinos - Kremen I. Q-1K 6-0, 6-3 1.32 2.83
  Minsk 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Kreme / Maroz - Doros / Shapa F 6-3, 6-4    
13.11.   Kreme / Maroz - Ozgen / Soylu SF 6-4, 6-1    
12.11.   Kreme / Maroz - Kalin / Shyma ČF 6-2, 2-6, 10-6    
11.11.   Kreme / Maroz - Dunne / Katsi OF 6-3, 7-5    
  New Braunfels ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Cako / Stanc - Kreme / Osaka OF 3-6, 7-5, 14-12    
  Macon 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Bonda / Cako - Kreme / Melni OF 6-2, 6-4    
  Florence (USA) ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Abaza / Slate - Glatc / Kreme OF 6-3, 6-4    
  Moskva 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Ivakh / Kalab - Kreme / Vasyl ČF 6-1, 6-3    
03.09.   Kreme / Vasyl - Frolo / Kerim OF 6-3, 3-1    
  Petrohrad ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Diatc / Kreme - Dzala / Pivov F 6-1, 6-3 1.38 2.59
21.08.   Diatc / Kreme - Danil / Pashk SF 6-4, 7-64    
20.08.   Diatc / Kreme - Artam / Dzeha ČF 7-5, 6-1    
18.08.   Diatc / Kreme - Chern / Lodik OF 6-1, 6-4    
  Wuhan ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.07.   Namig / Wang - Kreme / Lertc OF 7-67, 6-3    
  Nanchang Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Beyge / Minel - Kreme / Lertc ČF 5-7, 6-1, 10-8    
22.07.   Kreme / Lertc - Sun Z / Xu S. OF 5-7, 6-2, 10-6    
  Minsk 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Khrom / Kreme - Maroz / Piraz F 7-5, 6-0 1.45 2.37
19.06.   Khrom / Kreme - Ianch / Ianch SF 6-3, 6-1    
18.06.   Khrom / Kreme - Flink / Poutc ČF 6-0, 6-4    
16.06.   Khrom / Kreme - Kyrpo / Zakar OF 6-0, 6-3    
  Budapešť 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Blanc / Lekaj - Kosti / Kreme OF 6-3, 7-5    
  Norimberk Kolo Výsledek K1 K2
20.05.   Olaru / Peer - Kreme / Vrlji OF 6-0, 7-5 1.44 2.44
  Indian Harbour Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Falco / Sanch - Konta / Kreme OF 6-3, 6-3    
  Charlottesville ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.04.   Ceped / Molin - Konta / Kreme ČF    
23.04.   Konta / Kreme - Harma / Hibi OF 6-1, 6-3    
  Dothan ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Konta / Kreme - Roger / Rogow F 6-1, 5-7, 10-5 2.06 1.61
19.04.   Konta / Kreme - Muham / Towns SF 1.99 1.64
17.04.   Konta / Kreme - Ceped / Molin ČF 6-4, 6-4    
15.04.   Konta / Kreme - Eiker / Hsu C OF 6-2, 6-1    
  Pelham ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Lao D / Wong - Evtim / Kreme F 1-6, 6-4, 10-7    
11.04.   Evtim / Kreme - Cako / Guthr SF 6-1, 6-3    
10.04.   Evtim / Kreme - Kolar / Zec-P ČF 6-1, 7-61    
10.04.   Evtim / Kreme - Careg / Marfu OF 6-3, 6-2    
  Jackson ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Harma / Hibi - Kalin / Kreme OF 4-6, 7-65, 10-4    
  Osprey ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.03.   Fujiw / Hsieh - Cohen / Kreme ČF 7-65, 1-6, 10-8    
  Innisbrook ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.03.   Kiick / Vicke - Kosto / Kreme OF 6-3, 4-6, 10-5    
  Nové Dillí 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Sema / Sema - Khaza / Kreme ČF 6-4, 7-65    
17.02.   Khaza / Kreme - Balu / Palha OF 6-2, 6-1    
  Andrezieux-Boutheon ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.01.   Jans / Zanev - Kreme / Marci ČF 6-3, 7-5    
21.01.   Kreme / Marci - Mekov / Mikul OF 7-65, 7-5    
Žádné zápasy.
 
  Minsk 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Jaksic J. - Kremen I. ČF 7-67, 7-62    
13.11.   Kremen I. - Shymanovich I. OF 6-1, 6-4    
11.11.   Kremen I. - Danilina A. 1K 6-1, 6-2    
  Astana 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.11.   Kichenok N. - Kremen I. F 6-3, 6-1 1.35 2.73
08.11.   Kremen I. - Gasparyan M. SF 6-2, 1-6, 6-3 2.08 1.59
07.11.   Kremen I. - Pashkova E. ČF 6-4, 6-2    
06.11.   Kremen I. - Saitova A. OF 5-7, 7-63, 6-0 1.14 4.30
05.11.   Kremen I. - Lazareva M. 1K 6-4, 6-2 1.20 3.60
  Istanbul ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Pervak K. - Kremen I. OF 6-0, 6-0 1.18 3.80
29.10.   Kremen I. - Kramperova K. 1K 6-4, 4-6, 6-4 1.55 2.16
  Moskva Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   King V. - Kremen I. Q-1K 6-4, 6-1 1.11 4.75
  Telavi ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Kan V. - Kremen I. ČF 6-2, 6-1 1.46 2.35
26.09.   Kremen I. - Ivakhnenko V. 1K 7-63, 7-5    
25.09.   Kremen I. - Ianchuk O. OF 6-2, 6-3    
  Batumi ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Kozlova K. - Kremen I. ČF 6-4, 6-2 1.68 1.94
18.09.   Kremen I. - Lazareva M. OF 4-6, 6-2, 6-2 1.20 3.60
17.09.   Kremen I. - Kvatsabaia S. 1K 6-2, 6-3 1.17 3.90
  Taškent Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Panova A. - Kremen I. Q-OF 6-4, 6-4    
07.09.   Kremen I. - Yusupova G. Q-1K 6-1, 6-4    
  Kazaň 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Alexandrova E. - Kremen I. 1K 7-67, 6-4 2.46 1.42
  US Open Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Diyas Z. - Kremen I. Q-1K 6-3, 6-1 1.45 2.38
  Kazaň ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Vasylyeva A. - Kremen I. OF 1-6, 6-3, 6-3 2.06 1.60
14.08.   Kremen I. - Bai A. 1K 6-1, 6-3    
  Doněck ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Svitolina E. - Kremen I. 1K 6-2, 6-4 1.13 4.49
  Baku Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Peer S. - Kremen I. 1K 3-6, 6-2, 6-0 1.25 3.39
  Kristienhamn ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.06.   Jegiolka J. - Kremen I. 1K 6-3, 7-5    
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Ozgen P. - Kremen I. ČF 6-3, 6-3    
19.06.   Kremen I. - Onishi K. OF 5-7, 6-3, 6-1    
17.06.   Kremen I. - Osadchenko V. 1K 6-3, 6-0    
  Agri ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Kremen I. - Veselinovic A. F 6-4, 6-4 1.37 2.63
08.06.   Kremen I. - Shinikova I. SF 6-4, 6-1 1.42 2.45
05.06.   Kremen I. - Sezer M. ČF 6-3, 6-4    
04.06.   Kremen I. - Grajdek K. OF 6-1, 6-2    
03.06.   Kremen I. - Mutaguchi E. 1K 6-3, 6-3    
  Moskva 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Kontaveit A. - Kremen I. OF 6-4, 7-5    
28.05.   Kremen I. - Doroshina O. 1K 6-4, 6-3    
  Indian Harbour Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Rampre P. - Kremen I. ČF 0-6, 6-4, 6-1 1.86 1.75
02.05.   Kremen I. - Crawford S. OF 5-7, 6-3, 6-2 1.80 1.80
01.05.   Kremen I. - Alves M. 1K 6-3, 7-63 1.40 2.54
  Charlottesville ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Brengle M. - Kremen I. ČF 7-65, 6-3 1.62 2.03
25.04.   Kremen I. - Vandeweghe C. OF 6-2, 6-0 2.37 1.45
24.04.   Kremen I. - Scholl C. 1K 6-1, 6-2 1.77 1.83
  Dothan ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Brengle M. - Kremen I. 1K 6-3, 6-4 1.79 1.82
  Pelham ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Fichman S. - Kremen I. OF 6-0, 6-2    
10.04.   Kremen I. - Daniels C. 1K 6-4, 4-6, 6-2    
09.04.   Kremen I. - Kermet K. Q-OF 6-0, 6-3    
07.04.   Kremen I. - Bosio V. Q-2K 6-0, 6-0    
  Jackson ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Kiick A. - Kremen I. 1K 6-2, 6-1    
  Innisbrook 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.03.   Hofmann L. - Kremen I. Q-2K 6-1, 6-2    
15.03.   Kremen I. - Blanco S. Q-1K 6-4, 6-2    
  Fed Cup Kolo Výsledek K1 K2
09.02.   Peer S. - Kremen I.   6-3, 6-2    
08.02.   Vekic D. - Kremen I.   6-1, 7-6    
07.02.   Kremen I. - Meusburger Y.   6-2, 2-6, 6-1    
06.02.   Kremen I. - Shapatava S.   6-3, 6-7, 3-0    
  Eilat 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.02.   Svitolina E. - Kremen I. SF 6-0, 6-2 1.21 3.53
31.01.   Kremen I. - Smitkova T. ČF 6-3, 1-6, 6-1 2.11 1.57
30.01.   Kremen I. - Mayr P. OF 0-6, 6-4, 7-66 2.22 1.52
29.01.   Kremen I. - Shlomo K. 1K 6-0, 6-4 1.48 2.30
28.01.   Kremen I. - Sasnovich A. Q-ČF 6-1, 7-65    
27.01.   Kremen I. - Rottmann N. Q-OF 6-0, 4-6, 6-1    
26.01.   Kremen I. - Pillot C. Q-1K 6-0, 6-1    
  Eilat ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.01.   Kudryavtseva A. - Kremen I. SF 3-6, 6-1, 6-4 1.47 2.32
24.01.   Kremen I. - Ozgen P. ČF 6-3, 6-3    
22.01.   Kremen I. - Bonic B. OF 6-1, 6-4    
21.01.   Kremen I. - Chernikova V. 1K 6-0, 6-0    
  Minsk 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Kreme / Sasno - Danil / Doros F 7-63, 6-0    
13.11.   Kreme / Sasno - Shapa / Vasyl SF 6-1, 4-6, 10-3    
12.11.   Kreme / Sasno - Pashk / Shama ČF 6-0, 1-6, 10-4    
11.11.   Kreme / Sasno - Chern / Mun V OF 6-3, 6-0    
  Telavi ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Camer / Prisl - Kreme / Omae ČF 1-6, 6-4, 10-6    
24.09.   Kreme / Omae - Ivakh / Shama OF 7-64, 4-6, 10-7    
  Batumi ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Fomin / Shako - Kreme / Sasno ČF 6-2, 6-4    
16.09.   Kreme / Sasno - Erayd / Stein OF 6-3, 4-6, 10-7    
  Taškent Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Rodio / Zanev - Kreme / Sasno OF 6-4, 6-2 1.51 2.24
  Kazaň 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Erayd / Kapsh - Kreme / Sasno ČF 6-1, 3-6, 10-8    
26.08.   Kreme / Sasno - Kalim / Kalim OF 7-61, 6-0    
  Kazaň ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Kuder / Rodin - Kreme / Sasno SF 1-6, 6-0, 10-8    
15.08.   Kreme / Sasno - Fomin / Yashi ČF 6-3, 3-6, 10-3    
13.08.   Kreme / Sasno - Curov / Jegio OF 5-7, 6-4, 11-9    
  Doněck ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.07.   Fedor / Kalin - Abdur / Kreme OF 7-65, 6-2    
  Baku Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Burya / Kalas - Kreme / Melni ČF 6-4, 7-5 1.43 2.45
23.07.   Kreme / Melni - Chala / Jafar OF 6-2, 6-0 1.04 7.04
  Kristienhamn ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.06.   Peter / Ulvef - Kovin / Kreme OF    
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Barro / Stanc - Kovin / Kreme SF 2-6, 6-4, 10-7    
19.06.   Kovin / Kreme - Melan / Roma ČF 6-3, 6-1    
17.06.   Kovin / Kreme - Peter / Ulvef OF 6-3, 6-1    
  Agri ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Sezer / Tinji - Erayd / Kreme SF 6-2, 6-4    
05.06.   Erayd / Kreme - Gaver / Hoyna ČF 6-1, 4-6, 10-7    
04.06.   Erayd / Kreme - Akdem / Kokce OF 6-3, 6-0    
  Moskva 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Dzala / Zaja - Kreme / Shapa ČF 7-65, 65-7, 10-4    
28.05.   Kreme / Shapa - Saido / Shkud OF 6-4, 6-3    
  Indian Harbour Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Roger / Slate - Kramp / Kreme ČF 6-4, 6-2    
30.04.   Kramp / Kreme - Brian / Riske OF 4-6, 7-5, 10-8    
  Charlottesville ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Slate / Vande - Kramp / Kreme ČF 7-5, 6-3    
23.04.   Kramp / Kreme - Falco / Sanch OF 6-0, 6-4    
  Dothan ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Breng / Glatc - Kreme / Slate OF 7-5, 6-1    
  Pelham ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Fichm / Gonca - Kreme / Van D OF 7-64, 6-1    
  Jackson ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.04.   Kreme / Van D - Alvar / Ceped F 6-3, 6-4    
06.04.   Kreme / Van D - Melan / Roma SF 6-3, 4-6, 10-3    
05.04.   Kreme / Van D - Kao S / Lee H ČF 4-6, 6-1, 10-7    
02.04.   Kreme / Van D - Danie / Miche OF 6-3, 6-0    
  Osprey ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Hlavá / Hrade - Cohen / Kreme OF 6-2, 6-2    
  Innisbrook 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.03.   Beyge / Glush - Kreme / Woerl OF 6-4, 6-0    
  Eilat ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.01.   Kudry / Olaru - Kreme / Ozgen F 6-3, 6-3    
24.01.   Kreme / Ozgen - Jegio / Kapsh SF 6-3, 3-6, 13-11    
22.01.   Kreme / Ozgen - Krivo / Mesh ČF 6-2, 6-1    
21.01.   Kreme / Ozgen - Kalab / Leyki OF 6-3, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Pune 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.12.   Shlomo K. - Kremen I. ČF 1-6, 6-4, 6-4    
26.12.   Kremen I. - Akita S. OF 6-0, 2-6, 6-2    
24.12.   Kremen I. - Nunome C. 1K 0-6, 6-1, 6-2    
  Ankara ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.12.   Kalabina J. - Kremen I. Q-OF 6-2, 6-2    
15.12.   Kremen I. - Kvatsabaia S. Q-1K 7-66, 6-1    
  Helsinky ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.11.   Bychkova E. - Kremen I. 1K 6-4, 6-1 1.25 3.20
  Minsk 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.11.   Guisard E. - Kremen I. 1K 6-2, 6-1 1.80 1.80
  Netanya ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Parra-Santonj - Kremen I. OF 6-0, 7-64    
30.10.   Kremen I. - Shlomo K. 1K 6-3, 6-2    
  Sevilla ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Piter K. - Kremen I. 1K 6-2, 6-0    
  Podgorica ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Zaja A. - Kremen I. 1K 63-7, 6-1, 6-0 1.56 2.13
  Charleroi ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Friedsam A. - Kremen I. SF 7-62, 6-3 1.38 2.59
24.08.   Kremen I. - Mestach A. ČF 6-4, 6-1    
22.08.   Kremen I. - Buryachok I. OF 6-1, 6-1    
20.08.   Kremen I. - Barbieri G. 1K 6-2, 5-7, 7-64    
  Kazaň ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Majeric T. - Kremen I. ČF 0-6, 6-4, 7-5 1.70 1.91
15.08.   Kremen I. - Gojnea M. OF 7-5, 1-6, 6-1    
13.08.   Kremen I. - Vasylyeva A. 1K 6-1, 6-1    
  Torun ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Kramperova K. - Kremen I. OF 6-2, 6-4    
03.07.   Kremen I. - Kapshay V. 1K 6-4, 6-4    
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Witthoeft C. - Kremen I. SF 6-2, 4-6, 6-3    
28.06.   Kremen I. - Lemoine Q. ČF 7-5, 6-4    
27.06.   Kremen I. - Bovina E. OF 7-5, 7-62    
26.06.   Kremen I. - Melnikova M. 1K 6-2, 6-2    
24.06.   Kremen I. - Kawa K. Q-OF 6-2, 6-1    
23.06.   Kremen I. - Goransson A. Q-1K 6-4, 6-3    
  Kristienhamn ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Jones S. - Kremen I. SF 6-1, 6-0    
21.06.   Kremen I. - Roma S. ČF 6-2, 7-6    
20.06.   Kremen I. - Kalashnikova O. OF 6-1, 7-6    
19.06.   Kremen I. - Jugic-Salkic M. 1K 3-6, 7-6, 6-3    
  Moskva 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Ivakhnenko V. - Kremen I. OF 6-2, 6-0    
15.05.   Kremen I. - Kulichkova E. 1K 6-3, 4-6, 7-65    
  Civitavecchia ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Tabak R. - Kremen I. Q-OF 6-4, 6-2    
15.04.   Kremen I. - Kerkhove L. Q-1K 7-5, 6-1    
  Roma Pomezia ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Pillot C. - Kremen I. OF 6-4, 6-3    
09.04.   Kremen I. - Lechemia E. 1K 6-1, 6-4    
  Almaty ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.03.   Buyukakcay C. - Kremen I. ČF 4-6, 6-4, 6-0    
21.03.   Kremen I. - Grajdek K. OF 6-1, 6-1    
20.03.   Kremen I. - Allertová D. 1K 6-2, 6-4    
  Astana ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.03.   Pashkova E. - Kremen I. ČF 7-5, 6-0    
14.03.   Kremen I. - Marozava L. OF 6-3, 7-5    
13.03.   Kremen I. - Kerimbayeva K. 1K 6-2, 6-1    
  Rabat ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Flipkens K. - Kremen I. ČF 6-4, 6-3    
15.02.   Kremen I. - Berjane F. OF 6-2, 6-3    
14.02.   Kremen I. - Floris A. 1K 7-63, 0-6, 6-0    
  Antalya-Kaya Belek 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.02.   Milevskaya K. - Kremen I. OF 6-1, 6-3    
31.01.   Kremen I. - Gonen S. 1K 6-3, 6-1    
  Antalya-Kaya Belek 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.01.   Ungur L. - Kremen I. ČF 6-4, 6-0    
25.01.   Kremen I. - Martins Cecat OF 6-0, 6-2    
24.01.   Kremen I. - Caluk N. 1K 6-4, 6-1    
  Pune 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.12.   Erayd / Sezer - Kreme / Lazar OF 6-3, 7-5    
  Ankara ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.12.   Jugic / Kalas - Kreme / Maroz ČF 3-6, 6-4, 10-8    
17.12.   Kreme / Maroz - Gorgo / Pashk OF 6-2, 7-64    
  Minsk 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Kiche / Kiche - Kreme / Maroz SF 6-1, 6-2    
07.11.   Kreme / Maroz - Lykin / Melni ČF 6-2, 7-64    
05.11.   Kreme / Maroz - Bychk / Pashk OF 7-5, 6-2    
  Netanya ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Patiu / Sezer - Burya / Kreme ČF 1-6, 7-5, 10-6    
29.10.   Burya / Kreme - Masur / Tour OF 6-4, 6-3    
  Sevilla ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Kania / Piter - Gryma / Kreme SF 6-2, 1-6, 10-6    
16.10.   Gryma / Kreme - De La / Shako ČF 6-3, 67-7, 10-8    
  Podgorica ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Ferre / Hogen - Juhas / Kreme OF 6-2, 6-0    
  Charleroi ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Beltr / Thorp - Kreme / Marci F 3-6, 6-4, 10-7    
22.08.   Kreme / Marci - Mirci / Pekho SF 6-0, 3-6, 10-6    
21.08.   Kreme / Marci - Georg / Ghesq ČF 6-2, 0-6, 10-5    
20.08.   Kreme / Marci - Kitag / Werbr OF 6-1, 6-2    
  Kazaň ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Ivakh / Kozlo - Kreme / Maroz SF 6-2, 4-6, 10-6    
15.08.   Kreme / Maroz - Majer / Sotni ČF 6-2, 7-5    
14.08.   Kreme / Maroz - Wongt / Wongt OF 7-65, 64-7, 10-8    
  Torun ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Kramp / Kubic - Kreme / Linet SF 6-3, 6-4    
04.07.   Kreme / Linet - Gorgo / Kvats ČF 5-7, 6-2, 11-9    
03.07.   Kreme / Linet - Magus / Zawad OF 6-2, 6-0    
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Kalas / Wiene - Kisia / Kreme ČF 7-64, 6-3    
26.06.   Kisia / Kreme - Jegio / Kawa OF 4-6, 6-1, 10-7    
  Kristienhamn ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Bovin / Solov - Kisia / Kreme F 6-2, 6-2    
21.06.   Kisia / Kreme - Burya / Wiene SF 6-4, 6-2    
20.06.   Kisia / Kreme - Ejdes / Perri ČF 6-3, 6-0    
19.06.   Kisia / Kreme - Roma / Virta OF 6-2, 3-6, 10-2    
Žádné zápasy.
 
  Antalya 38 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.12.   Salnikova D. - Kremen I. SF 6-2, 6-1    
16.12.   Kremen I. - Andrei L. ČF 6-1, 6-1    
15.12.   Kremen I. - Stamatova J. OF 6-3, 6-3    
13.12.   Kremen I. - Tig P. 1K 6-3, 6-4    
  Antalya 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.12.   Vasylyeva A. - Kremen I. ČF 3-6, 6-2, 6-4    
07.12.   Kremen I. - Boeykens E. OF 6-0, 6-4    
06.12.   Kremen I. - Hopper S. 1K 6-1, 6-0    
  Antalya 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.12.   Kremen I. - Milevskaya K. F 7-6, 6-7, 6-1    
02.12.   Kremen I. - Grymalska A. SF 6-4, 6-1    
01.12.   Kremen I. - Kachar M. ČF 6-0, 6-2    
30.11.   Kremen I. - Lupu S. OF 6-4, 6-2    
29.11.   Kremen I. - Cadar E. 1K 2-6, 7-5, 6-0    
  Sevilla ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Lepore A. - Kremen I. Q-2K 6-2, 6-4    
15.10.   Kremen I. - Nancarrow A. Q-1K 6-1, 6-3    
  Sant Cugat ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Mrdeza T. - Kremen I. Q-OF 6-2, 6-2    
09.10.   Kremen I. - Fernandez-Reb Q-2K 4-6, 6-2, 6-3    
08.10.   Kremen I. - Giger S. Q-1K 6-3, 6-0    
  Rotterdam ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Dinu C. - Kremen I. OF 1-6, 6-3, 6-2    
13.09.   Kremen I. - Enache D. 1K 6-4, 6-3    
12.09.   Kremen I. - Kirillova K. Q-OF 6-4, 7-5    
  Alphen a/d Rijn ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Vogt S. - Kremen I. OF 6-2, 6-1    
06.09.   Kremen I. - Khabibulina A. 1K 6-1, 6-2    
05.09.   Kremen I. - Gledacheva M. Q-OF 1-6, 6-4, 6-1    
04.09.   Kremen I. - Van Diemen F. Q-1K 6-1, 6-3    
  Portschach ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Kan V. - Kremen I. ČF 6-4, 6-3    
24.08.   Kremen I. - Konig P. OF 6-2, 7-67    
23.08.   Kremen I. - Heil A. 1K 6-4, 6-0    
  Innsbruck ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Kan V. - Kremen I. ČF 6-3, 6-1    
10.08.   Kremen I. - Eccel S. OF 6-3, 6-1    
09.08.   Kremen I. - Heil A. 1K 6-2, 6-2    
  Vídeň ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Kremen I. - Vaňková K. F 6-1, 6-1 1.60 2.05
05.08.   Kremen I. - Dobra S. SF 6-3, 6-4 1.40 2.50
04.08.   Kremen I. - Allertová D. ČF 7-5, 6-1    
03.08.   Kremen I. - Daniels C. OF 6-1, 6-1    
02.08.   Kremen I. - Wegmair L. 1K 6-4, 6-0    
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Evtimova D. - Kremen I. ČF 6-2, 6-4    
29.06.   Kremen I. - Beltrame S. OF 6-2, 6-3    
28.06.   Kremen I. - Estlander C. 1K 6-3, 6-2    
26.06.   Kremen I. - Osadchenko V. Q-OF 4-6, 6-2, 6-1    
25.06.   Kremen I. - Andersson L. Q-1K 6-0, 6-1    
  Kristienhamn ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Cadantu A. - Kremen I. OF 6-2, 6-3    
21.06.   Kremen I. - Eric D. 1K 7-5, 3-6, 7-6    
20.06.   Kremen I. - Milutinovic M. Q-OF 6-4, 6-2    
19.06.   Kremen I. - Ornberg M. Q-1K 6-3, 6-0    
  Casarano ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.05.   Schaefer A. - Kremen I. OF 6-2, 6-0    
03.05.   Kremen I. - Clerici G. 1K 6-1, 6-2    
  Minsk 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Vasylyeva A. - Kremen I. OF 6-1, 6-4    
26.04.   Kremen I. - Klyueva A. 1K 6-3, 6-2    
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.03.   El Allami F. - Kremen I. OF 4-6, 7-67, 6-2    
22.03.   Kremen I. - Gorgodze E. 1K 6-1, 6-1    
21.03.   Kremen I. - Enache C. Q-OF 6-2, 6-0    
20.03.   Kremen I. - Danescu O. Q-3K 6-1, 6-2    
19.03.   Kremen I. - Horakova N. Q-2K 6-1, 6-1    
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.03.   Brazhnikova A. - Kremen I. OF 2-6, 6-3, 7-63    
15.03.   Kremen I. - Linhova Z. 1K 6-1, 6-0    
14.03.   Kremen I. - Koprcina N. Q-OF 6-4, 64-7, 6-1    
13.03.   Kremen I. - Esen L. Q-3K 6-0, 6-2    
12.03.   Kremen I. - Piskun O. Q-2K 6-3, 6-1    
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.03.   Enache D. - Kremen I. 1K 7-5, 65-7, 7-5    
07.03.   Kremen I. - Lukacs V. Q-OF 6-3, 6-0    
06.03.   Kremen I. - Zubkov M. Q-3K 6-2, 6-2    
05.03.   Kremen I. - Gorgodze E. Q-2K 6-4, 6-3    
04.03.   Kremen I. - Sweeting W. Q-1K 6-2, 6-1    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Minsk ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.11.   Kania P. - Kremen I. 1K 7-5, 7-5    
  Minsk 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.11.   Pekhova P. - Kremen I. OF 6-2, 7-62    
02.11.   Kremen I. - Yashina E. 1K 7-5, 6-3    
  Minsk 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.02.   Vrljic A. - Kremen I. Q-1K 6-2, 6-2    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Minsk ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.11.   Tchalova E. - Kremen I. 1K 7-5, 6-0    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
U hráče nejsou evidována žádná zranění.
 
 
 
 
 
TOPlist