Praha 2 challenger
skreč

Zprávy

Češi se v Monte Carlu nepředstaví. Lehečka se omluvil kvůli zranění zad a následoval Macháče s Menšíkem

První letošní turnaj Masters 1000 na antuce bude bez českých tenistů. Po Tomáši Macháčovi (23) a Jakubu Menšíkovi (18) nebude v Monte Carlu startovat ani Jiří Lehečka (22). Loňského osmifinalistu, který měl v prvním kole čelit soupeři z kvalifikace, stále trápí bolesti zad.

Kopřiva si poprvé zahraje turnaj Masters, Menšík se v Miami nekvalifikoval

Vít Kopřiva (26) si při svém debutu na Miami Open poprvé v kariéře zahraje hlavní soutěž prestižních podniků Masters. Aktuálně 116. hráč pořadí porazil ve finále kvalifikace 6:3, 1:6, 6:4 domácího favorita Jeffreyho Johna Wolfa (25). Jakub Menšík (18) proti Slovákovi Lukáši Kleinovi (25) nepotvrdil skvělou letošní formu a prohrál ve dvou setech 6:7, 5:7.

Menšík i Kopřiva v Miami zvládli vstup do kvalifikace. Porazili vítěze Australian Open a přemožitele Djokoviče

ATP INDIAN WELLS - Oba čeští tenisté v Miami slaví vítězný vstup do dvoukolové kvalifikace turnaje Masters 1000. Vít Kopřiva (26) si poradil s vítězem letošního Australian Open juniorů Reiem Sakamotem (17) z Japonska, Jakub Menšík (18) pak přehrál přemožitele Novaka Djokoviče z Indian Wells Itala Lucu Nardiho (25).