28.01.2018 - 25.04.2018
Šarm aš-Šajch 3 ITF
skreč

Zprávy

Pegulaová vyhrála první zápas po Australian Open, v San Diegu si poradila s Niemeierovou

Jessica Pegulaová (30) úspěšně vstoupila do domácí pětistovky v San Diegu. Nasazená jednička a světová pětka začala v Kalifornii rychlou výhrou 6:0, 6:4 nad kvalifikantkou Jule Niemeierovou (24) a zvládla svůj první zápas po brzkém vyřazení na Australian Open a zdravotní pauze. O zopakování předloňské semifinálové účasti bude usilovat proti Anně Blinkovové, nebo Dajaně Jastremské.

Vondroušová a Bouzková jsou ve Wimbledonu ve třetím kole. Pět Češek vypadlo

WIMBLEDON - Markéta Vondroušová (24) pokračuje ve svém letošním působení ve Wimbledonu bez ztráty setu a po vítězství 6:3, 6:4 nad světovou dvanáctkou Veronikou Kuděrmetovovou (26) si poprvé zahraje třetí kolo nejslavnějšího turnaje. Za obhajobou loňského čtvrtfinále pokračuje Marie Bouzková (24), jež ukončila kariéru bývalé světové dvojky Anett Kontaveitové (27) z Estonska. Ve druhém kole naopak neuspěly Kateřina Siniaková (27), Barbora Krejčíková (27) ani Barbora Strýcová (37), jež odehrála svou poslední dvouhru v All England Clubu. Dokonce hned po svém úvodním vystoupení se ze soutěže poroučely Karolína Muchová (26) s Lindou Noskovou (18).

Vondroušová neztratila set ani s Niemeierovou a postoupila do prvního čtvrtfinále na trávě

WTA BERLÍN - Markéta Vondroušová (23) pokračuje na své první generálce na Wimbledon bez ztráty setu a zahraje si své premiérové čtvrtfinále na travnatých dvorcích. V Berlíně jí dnes za stavu 3:6, 5:6 ze svého pohledu kvůli zranění zápěstí vzdala domácí čtvrtfinalistka loňského ročníku nejslavnějšího turnaje Jule Niemeierová (23). V pátek bude rodačka ze Sokolova čelit člence TOP 10 Marii Sakkariové (27).