Ortega-Olmedo Roberto - profil

Ortega-Olmedo Roberto 

Ortega-Olmedo Roberto

Stát: Španělsko
Věk: 27 (30. 4. 1991)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 311. / 257.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 561. / 226.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 478/322 118/107 343/190 16/24 1/1 -
2018 44/33 10/8 30/19 3/5 1/1 -
2017 63/28 13/8 50/19 0/1 - -
2016 52/36 15/14 33/14 4/8 - -
2015 61/27 7/7 52/17 2/3 - -
2014 60/34 10/7 48/24 2/3 - -
2013 63/38 4/5 57/31 2/2 - -
2012 22/25 5/7 17/17 0/1 - -
2011 32/22 12/10 20/12 - - -
2010 48/36 25/21 20/14 3/1 - -
2009 16/17 12/10 4/7 - - -
2008 10/14 2/5 8/9 - - -
2007 3/6 2/3 1/3 - - -
2006 4/5 1/1 3/4 - - -
2005 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 197/135 29/28 160/100 8/7 - -
2018 11/17 1/3 10/12 0/2 - -
2017 46/23 12/7 34/16 - - -
2016 27/17 6/4 19/11 2/2 - -
2015 29/14 2/2 27/12 - - -
2014 34/26 5/6 24/18 5/2 - -
2013 42/27 1/3 40/23 1/1 - -
2012 8/8 2/2 6/6 - - -
2011 0/2 0/1 0/1 - - -
2010 0/1 - 0/1 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 1
2017 - 5
2016 - 1
2015 - 2
2014 - 3
2013 - 2
Celkem: 0 14
 
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 1
2017 - 6
2016 - 2
2015 - 3
2014 - 2
2013 - 5
Celkem: 0 19
 
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
16.12.   Bambridge L. - Ortega-Olmedo 1K 3-1    
13.12.   Shabaz M. - Ortega-Olmedo SF 3-6, 6-1, 6-2 2.08 1.60
12.12.   Ortega-Olmedo - Chazal M. ČF 7-64, 6-0 1.36 2.65
11.12.   Ortega-Olmedo R. - Barry S. OF 7-68, 4-6, 6-2 1.68 1.94
10.12.   Ortega-Olmedo - Nastasi U. 1K 6-2, 3-1    
05.12.   Basso A. - Ortega-Olmedo R. OF 6-2, 6-2    
04.12.   Ortega-Olmedo R. - Short M. 1K 7-63, 6-4    
30.11.   Vatutin A. - Ortega-Olmedo SF 6-4, 6-4    
29.11.   Ortega-Olmedo - Ribeiro Navar ČF 6-1, 6-3    
28.11.   Ortega-Olmedo - Esteve Lobato OF 6-3, 6-4    
27.11.   Ortega-Olmedo - Salazar Marti 1K 7-64, 6-2    
24.11.   Ortega-Olmedo - Checa-Calvo J F 7-5, 7-5    
23.11.   Ortega-Olmedo - Arenas-Gualda SF 6-0, 6-2    
22.11.   Ortega-Olmedo - Hernando-Ruan ČF 6-2, 6-1    
21.11.   Ortega-Olmedo - Boluda-Purkis OF 6-1, 6-4    
20.11.   Ortega-Olmedo - Arce Garcia A 1K 6-0, 6-2    
14.11.   Pulgar-Garcia - Ortega-Olmedo OF 3-6, 6-4, 7-5    
12.11.   Ortega-Olmedo R. - Raab D. 1K 6-3, 7-5    
10.11.   Mertens Y. - Ortega-Olmedo F 6-2, 6-3    
09.11.   Ortega-Olmedo - Arenas-Gualda SF 7-5, 7-65    
08.11.   Ortega-Olmedo - Ojeda Lara R. ČF 6-2, 7-65    
07.11.   Ortega-Olmedo R. - Raab D. OF 6-4, 6-3    
06.11.   Ortega-Olmedo - Jorda Sanchis 1K 6-2, 6-3    
25.10.   Machado R. - Ortega-Olmedo ČF 7-65, 6-1    
23.10.   Ortega-Olmedo - Urgell Bustam OF 6-1, 6-1    
22.10.   Ortega-Olmedo - Completo A. 1K 7-61, 6-2    
15.10.   Ojeda Lara R. - Ortega-Olmedo 1K 6-3, 7-64    
19.09.   Villacorta-Al - Ortega-Olmedo ČF 6-2, 5-7, 6-4    
18.09.   Ortega-Olmedo - Santos Bravo OF 6-1, 7-60    
16.09.   Ortega-Olmedo - Salazar Marti 1K 6-1, 1-6, 6-3    
26.08.   Villacorta-Al - Ortega-Olmedo 1K 7-64, 65-7, 7-65    
22.08.   Villacorta-Al - Ortega-Olmedo ČF 7-63, 7-5    
20.08.   Ortega-Olmedo - Lopez Jaen M. OF 6-4, 6-4    
19.08.   Ortega-Olmedo - Sanjurjo Herm 1K 6-4, 6-4    
08.08.   Pereira G. - Ortega-Olmedo OF 6-4, 0-6, 6-4    
07.08.   Ortega-Olmedo - Semmler M. 1K 6-1, 6-4    
  Segovia challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Olivetti A. - Ortega-Olmedo SF 6-3, 3-6, 7-610 1.27 3.12
02.08.   Ortega-Olmedo - Granollers-Pu ČF 7-65, 6-3 2.35 1.46
31.07.   Ortega-Olmedo - Teixeira M. OF 61-7, 6-1, 6-1 3.24 1.25
30.07.   Ortega-Olmedo R. - Elgin M. 1K 6-4, 6-1 1.95 1.68
  Guimaraes challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Sousa J. - Ortega-Olmedo R. OF 6-2, 6-0 1.19 3.69
23.07.   Ortega-Olmedo R. - Silva R. 1K 6-0, 6-0 1.06 6.10
  Peking challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Zhang Z. - Ortega-Olmedo R. OF 7-5, 6-2 1.17 3.93
10.07.   Ortega-Olmedo R. - Ning Y. 1K 2-6, 6-3, 6-1 1.51 2.74
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Boluda-Purkis - Ortega-Olmedo ČF 3-6, 6-2, 6-2    
02.07.   Ortega-Olmedo - Vivanco-Guzma OF 6-4, 2-6, 7-5    
01.07.   Ortega-Olmedo - Al Awadhy O. 1K 6-1, 6-0    
24.06.   Chen T. - Ortega-Olmedo R. 1K 7-62, 7-5    
20.06.   Villacorta-Al - Ortega-Olmedo ČF 6-0, 7-5    
19.06.   Ortega-Olmedo - Salazar Marti OF 5-7, 7-5, 6-4    
17.06.   Ortega-Olmedo - Bakhodur F. 1K 6-0, 6-0    
13.06.   Vega Hernande - Ortega-Olmedo ČF 6-4, 6-2    
12.06.   Ortega-Olmedo - Pla Malfeito OF 6-2, 6-1    
11.06.   Ortega-Olmedo - Esteve Lobato 1K 6-2, 4-6, 6-2    
28.05.   Glancy D. - Ortega-Olmedo 1K 6-1, 6-0    
21.05.   Rodrigues M. - Ortega-Olmedo 1K 0-6, 7-5, 6-1    
16.05.   Rousset E. - Ortega-Olmedo ČF 7-65, 6-4    
15.05.   Ortega-Olmedo - Vega Hernande OF 6-4, 7-5    
14.05.   Ortega-Olmedo R. - Deus N. 1K 6-4, 6-3    
10.05.   Grassi C. - Ortega-Olmedo SF 6-4, 6-4    
09.05.   Ortega-Olmedo - Gaspar Murta ČF 7-66, 6-1    
08.05.   Ortega-Olmedo R. - Nunes J. OF 7-5, 6-4    
07.05.   Ortega-Olmedo - Falcao G. 1K 6-1, 62-7, 6-1    
06.04.   Ortega-Olmedo - Granollers-Pu F 6-0, 5-7, 6-3 3.60 1.20
05.04.   Ortega-Olmedo - Checa-Calvo J SF 7-64, 7-66 3.20 1.25
04.04.   Ortega-Olmedo - Werner J. ČF 6-0, 6-4 1.46 2.36
03.04.   Ortega-Olmedo - Domingues J. OF 6-4, 6-3    
02.04.   Ortega-Olmedo R. - Giner M. 1K 7-5, 7-5 2.20 1.52
29.03.   Rodriguez-Pac - Ortega-Olmedo ČF 7-65, 1-6, 6-4 1.46 2.36
28.03.   Ortega-Olmedo - Navarro-Pasto OF 4-6, 6-4, 7-5 2.90 1.30
26.03.   Ortega-Olmedo - Bonet-De Gisp 1K 6-3, 6-3    
22.03.   Ouahab L. - Ortega-Olmedo ČF 6-1, 7-5 1.16 4.00
21.03.   Ortega-Olmedo - Gadomski P. OF 7-5, 6-4    
19.03.   Ortega-Olmedo R. - Giner M. 1K 6-3, 62-7, 6-1    
14.03.   Falcao G. - Ortega-Olmedo OF 7-5, 6-4    
12.03.   Ortega-Olmedo - Blumenberg A. 1K 7-62, 6-1    
06.03.   Botti K. - Ortega-Olmedo R. OF 2-6, 6-1, 6-4    
05.03.   Ortega-Olmedo R. - Obry J. 1K 6-3, 7-62    
05.03.   Ortega-Olmedo - Domingues J. Q-OF 6-2, 6-4    
04.03.   Ortega-Olmedo - Raickovic P. Q-3K 6-1, 6-2    
03.03.   Ortega-Olmedo - Dettinger M. Q-2K 6-2, 6-4    
26.02.   Severino C. - Ortega-Olmedo 1K 7-64, 4-6, 6-3 1.86 1.74
21.02.   Boutillier R. - Ortega-Olmedo 1K 6-0, 6-3    
30.01.   Cecchinato M. - Ortega-Olmedo OF 6-1, 6-4    
29.01.   Ortega-Olmedo - Giacalone O. 1K 3-6, 6-4, 7-63    
21.01.   Giacalone O. - Ortega-Olmedo Q-OF 6-3, 3-6, 7-65    
20.01.   Ortega-Olmedo R. - Baran A. Q-2K 6-2, 6-2    
19.01.   Ortega-Olmedo - Attrice A. Q-1K 6-3, 6-0    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
12.12.   Hoyt / Manso - Bolud / Orteg SF 6-3, 2-6, 10-6    
11.12.   Bolud / Orteg - Chaza / Malou ČF 6-2, 6-3    
09.12.   Bolud / Orteg - Karlo / Kocev OF 6-3, 6-2    
02.12.   Basso / Picco - Bolud / Orteg OF 4-6, 6-4, 10-7    
26.11.   Conde / Marre - Bolud / Orteg OF 6-3, 6-4    
21.11.   Gomez / Sanju - Bolud / Orteg SF 7-64, 65-7, 15-13    
19.11.   Bolud / Orteg - Garci / Mazon ČF    
18.11.   Bolud / Orteg - Ribei / Roman OF 6-2, 6-2    
16.11.   Bolud / Orteg - Perez / Vega F 6-1, 6-3    
15.11.   Bolud / Orteg - Ojeda / Salaz SF 4-6, 6-3, 10-6    
14.11.   Bolud / Orteg - Raab / Toreb ČF 6-4, 65-7, 13-11    
12.11.   Bolud / Orteg - Arauz / Gomez OF 6-2, 6-4    
09.11.   Checa / Orteg - Pla M / Uspen F 7-65, 6-4    
07.11.   Checa / Orteg - Ribei / Vidal SF 6-4, 6-2    
06.11.   Checa / Orteg - Duber / Loglo ČF 6-4, 6-2    
05.11.   Checa / Orteg - Costa / Ricca OF 6-2, 6-3    
26.10.   Bolud / Orteg - Sanju / Semml F 6-3, 6-4    
25.10.   Bolud / Orteg - Falca / Perei SF 6-4, 6-2    
23.10.   Bolud / Orteg - Nunes / Sousa ČF 6-0, 5-3    
22.10.   Bolud / Orteg - Barbo / Malou OF 6-4, 6-3    
15.10.   Barbo / Voine - Bolud / Orteg OF 6-3, 7-5    
20.09.   Perez / Pulga - Orteg / Roca F 5-7, 6-4, 10-8    
18.09.   Orteg / Roca - Mazon / Micol SF 6-0, 6-1    
17.09.   Orteg / Roca - Burri / Semml ČF 6-4, 7-65    
16.09.   Orteg / Roca - Aleks / Lopez OF 6-4, 6-3    
26.08.   Sanju / Vega - Artun / Orteg OF 6-4, 6-3    
19.08.   Gonza / Mosqu - Orteg / Sanju OF 63-7, 7-65, 10-8    
  Segovia challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.07.   Rice / Thorn - Orteg / Villa OF 6-1, 6-2    
  Guimaraes challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Clusk / Neuch - Orteg / Villa F 65-7, 6-2, 10-8 1.65 1.99
26.07.   Orteg / Villa - Cipol / Munoz SF    
24.07.   Orteg / Villa - Ouann / Rouss ČF 6-3, 6-4    
22.07.   Orteg / Villa - Truse / Viola OF 6-1, 6-4    
  Peking challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Gong / Zhang - Crepa / Orteg ČF 4-6, 7-5, 10-8    
09.07.   Crepa / Orteg - Sitak / Stath OF 6-4, 1-6, 10-7    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Arauz / Pulga - Orteg / Villa F 7-5, 3-6, 10-6    
26.06.   Orteg / Villa - Gomez / Mohs SF 6-4, 6-4    
25.06.   Orteg / Villa - Salaz / Vega ČF 6-3, 6-2    
24.06.   Orteg / Villa - Raman / Vijay OF 6-4, 6-2    
19.06.   Arena / Pulga - Orteg / Villa SF 7-65, 6-3    
18.06.   Orteg / Villa - Aleks / Gakho ČF 6-3, 7-5    
17.06.   Orteg / Villa - Olive / Short OF    
14.06.   Raman / Vijay - Orteg / Villa F 6-3, 5-7, 11-9    
13.06.   Orteg / Villa - Arena / Pulga SF 6-2, 6-3    
12.06.   Orteg / Villa - Pla M / Toled ČF 6-3, 6-3    
11.06.   Orteg / Villa - Ojeda / Ribei OF 6-3, 7-64    
31.05.   Bolud / Orteg - Ghedi / Glanc F 6-2, 6-3    
30.05.   Bolud / Orteg - Domin / Gaspa SF 6-3, 6-1    
29.05.   Bolud / Orteg - Falca / Mensu ČF 6-2, 6-4    
28.05.   Bolud / Orteg - Compl / Perei OF 6-2, 6-2    
24.05.   Falca / Gil F - Bolud / Orteg F 7-64, 7-67    
23.05.   Bolud / Orteg - Crepa / Janko SF 5-7, 6-2, 10-4    
22.05.   Bolud / Orteg - Domin / Gaspa ČF 7-5, 7-5    
21.05.   Bolud / Orteg - Arena / Villa OF    
15.05.   Ghedi / Suale - Orteg / Villa ČF 4-6, 6-2, 10-5    
14.05.   Orteg / Villa - Domin / Gaspa OF 4-6, 7-65, 10-8    
10.05.   Orteg / Villa - Domin / Gaspa F 6-1, 6-4    
10.05.   Orteg / Villa - Grass / Pulga SF 6-4, 63-7, 10-7    
08.05.   Orteg / Villa - Perei / Sousa ČF 6-0, 6-3    
07.05.   Orteg / Villa - Meis / Ramal OF 6-2, 6-3    
02.04.   Giral / Rosen - Orteg / Sanju OF 4-6, 6-3, 10-7    
26.03.   Bolud / Navar - Arena / Orteg OF 6-3, 4-6, 12-10    
19.03.   Pulga / Vivan - Orteg / Sanju OF 6-4, 6-2    
26.02.   Lamas / Lokol - Orteg / Sanju OF 6-3, 6-4    
20.02.   Ernst / Monek - Orteg / Sanju OF 7-5, 4-6, 13-11    
30.01.   Giaca / Grass - Orteg / Sanju ČF 7-5, 6-1    
28.01.   Orteg / Sanju - Belfe / Eros OF 6-4, 6-3    
21.01.   Cecch / Rondo - Chada / Orteg OF 5-7, 7-5, 10-8    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
17.06.2014 - 30.06.2014  Mohammedia challenger skreč - žaludek
16.12.2013 - 30.01.2014  Futures 2013 skreč
30.09.2008 - 02.11.2008  Futures 08 skreč
 

Zprávy

 
 
 
 
 
TOPlist