08.07.2002 - 28.06.2003
Futures 02
nenastoupil

Zprávy

Polášek je prvním slovenským vítězem grandslamu. Čtyřhru na Australian Open dobyl s Chorvatem Dodigem

AUSTRALIAN OPEN - Filip Polášek se stal prvním slovenským grandslamovým šampionem mezi muži. Společně s Chorvatem Ivanem Dodigem vyhráli čtyřhru na Australian Open, když ve finále porazili 6-3 6-4 obhájce titulu Američana Rajeeva Rama a Brita Joea Salisburyho.

Češi jsou ve finále Davis Cupu! Po odvrácení mečbolu rozhodl Veselý

DAVIS CUP - Čeští tenisté si poprvé zahrají na finálovém turnaji Davis Cupu, na kterém se koncem listopadu v Madridu představí celkem 18 týmů. V kvalifikačním zápase na antuce v Bratislavě porazili 3-1 Slováky, když po nezdaru mladíků Jonáše Forejtka se Zdeňkem Kolářem ve čtyřhře získal vítězný bod Jiří Veselý. Ten zdolal Andreje Martina, přestože prohrával 4-6 a 2-5 a ve třetím setu čelil mečbolu.

Slováci na Davis Cup s Českem nominovali Martina i Gombose, chybí Kližan

V nominaci slovenských tenistů na kvalifikaci Davisova poháru s Českem je čtveřice Andrej Martin, Norbert Gombos, Jozef Kovalík a deblista Filip Polášek. Pátého hráče jmenuje kapitán Dominik Hrbatý dodatečně. Nominaci dnes v Bratislavě oznámil trenér slovenského daviscupového týmu Tibor Tóth na tiskové konferenci. Na antuce v bratislavském Národním tenisovém centru se bude hrát 6. a 7. března. Vítěz postoupí na finálový turnaj v Madridu.