Fukuoka ITF
skreč

Zprávy

Livesport Prague Open: České semifinále vyhrála Bouzková

WTA PRAHA - Vítězstvím zkušenější ze dvou českých tenistek dnes skončilo první semifinále Livesport Prague Open. Marie Bouzková ani ve svém čtvrtém utkání na turnaji neztratila set a po výhře 7-6 6-3 nad sedmnáctiletou krajankou Lindou Noskovou postoupila do finále. V něm se o svoji první turnajovou trofej utká s Anastasií Potapovovou, která smetla Číňanku Qiang Wang.

Stoprocentní Češky! V Indian Wells začaly vítězně Martincová, Bouzková a poprvé v sezoně i Siniaková

WTA INDIAN WELLS - Ve druhém kole turnaje WTA 1000 v Indian Wells nechybí ani jedna ze šesti českých zástupkyň. Nasazené trio doplnily tři hráčky, které musely projít přes úvodní kolo. Tereza Martincová smetla britskou kvalifikantku Heather Watsonovou a zajistila si souboj se španělskou obhájkyní titulu Paulou Badosaovou. Poprvé v sezoně vyhrála zápas v hlavní soutěži Kateřina Siniaková a zvítězit dokázala i kvalifikantka Marie Bouzková.

Bouzková v Indian Wells prošla kvalifikací prestižního turnaje WTA 1000

WTA INDIAN WELLS - Na turnaji WTA 1000 v Indian Wells si nakonec přeci jen zahraje šest českých tenistek. Kvalifikací prošla Marie Bouzková, jež v závěrečném druhém kole porazila 3-6 6-1 6-4 Francouzku Chloé Paquetovou a navazuje tak na povedená vystoupení v Mexiku. Na úvod hlavní soutěže ji čeká souboj kvalifikantek s Číňankou Qiang Wang.