Wu Pamela - profil

Wu Pamela 

Wu Pamela

Stát: Brazílie
Věk: 21 (25. 1. 1997)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: - / 1167.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 1073. / 1024.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 31/78 28/59 3/19 - - -
2018 11/19 11/16 0/3 - - -
2017 12/18 12/16 0/2 - - -
2016 5/23 3/17 2/6 - - -
2015 2/12 1/5 1/7 - - -
2014 1/4 1/3 0/1 - - -
2013 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 13/47 9/37 4/10 - - -
2018 5/15 4/12 1/3 - - -
2017 5/16 3/14 2/2 - - -
2016 3/13 2/9 1/4 - - -
2015 0/2 0/1 0/1 - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Antalya 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.11.   Sarioglan Z. - Wu P. Q-1K 6-2, 6-4    
  Buenos Aires 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Vazquez M. - Wu P. 1K 5-7, 6-3, 6-4 1.57 2.11
  Asuncion ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Ce G. - Wu P. OF 6-1, 6-0    
28.08.   Wu P. - Tami-Masi S. 1K 4-6, 6-2, 6-4 2.10 1.57
26.08.   Wu P. - Reimchen A. Q-OF 6-3, 6-2    
25.08.   Wu P. - Chianello S. Q-1K 6-1, 6-0    
  Lambare ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Gatica B. - Wu P. 1K 6-1, 6-3 1.01 8.32
19.08.   Wu P. - Bueno M. Q-OF 6-4, 4-6, 7-65    
  Guayaquil 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Brito F. - Wu P. ČF 6-3, 6-2    
15.08.   Wu P. - Luini S. OF 6-1, 6-1 6.02 1.06
14.08.   Wu P. - Gomez Estrada M. 1K 7-5, 6-1    
  Guayaquil ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Williford K. - Wu P. 1K 6-3, 6-2 1.33 2.77
  Haag ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Brune Olsen A. - Wu P. Q-1K 6-2, 6-1    
  Hammamet 39 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.06.   Marandel L. - Wu P. Q-1K 65-7, 6-3, 6-1    
  Hammamet 38 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Morales M. - Wu P. Q-1K 6-1, 4-6, 6-3    
  Hammamet 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Koller A. - Wu P. Q-OF 6-0, 6-3    
10.06.   Wu P. - Garcia C. Q-1K 6-3, 6-3    
  Villa del Dique ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Vazquez M. - Wu P. Q-OF 7-5, 6-4    
22.04.   Wu P. - Poj N. Q-2K 6-1, 6-0    
21.04.   Wu P. - Morini L. Q-1K 6-1, 4-6, 6-4    
  Villa Dolores ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.04.   Garbino J. - Wu P. Q-2K 6-1, 3-6, 6-4    
14.04.   Wu P. - Bayatyan M. Q-1K 6-2, 6-0    
  Sao Jose Dos Campos ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Tomita G. - Wu P. Q-2K 6-4, 6-0    
10.03.   Wu P. - Alexandre Da Q-1K 6-3, 6-4    
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.03.   Nemtsova S. - Wu P. Q-1K 6-1, 6-2    
  Sao Paulo ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.02.   Valero J. - Wu P. Q-1K 6-2, 6-1    
  Curitiba ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Carle M. - Wu P. Q-1K 6-1, 6-1    
  Antalya 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.11.   Cvetk / Gal A - Ovcha / Wu P. OF 6-2, 6-2    
  Buenos Aires 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Morin / Riera - Ferre / Wu P. OF 6-2, 6-3    
  Asuncion ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Brito / Giang - Wolf / Wu P. ČF 6-3, 6-1 1.08 5.50
29.08.   Wolf / Wu P. - Landa / Romer OF 6-0, 6-1 1.14 4.21
  Lambare ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Estab / Piai - Wolf / Wu P. OF 7-64, 7-64    
  Guayaquil 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Gatic / Perei - Drozd / Wu P. OF 6-3, 6-0    
  Guayaquil ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Gomez / Jimen - Drozd / Wu P. ČF 6-3, 6-3 1.93 1.69
06.08.   Drozd / Wu P. - Washi / Willi OF 6-4, 6-2 1.88 1.73
  Hammamet 38 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Buril / Hoste - Garci / Wu P. OF 6-4, 6-2    
  Hammamet 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Gerit / Rodri - Caste / Wu P. OF 6-2, 6-2    
  Villa del Dique ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Alves / Pedre - Garci / Wu P. ČF 6-1, 6-4    
23.04.   Garci / Wu P. - Becci / Bugno OF 6-4, 7-5    
  Villa Dolores ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Petit / Romeo - Garci / Wu P. OF 6-3, 6-4    
  Sao Jose Dos Campos ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Bosio / Petit - Marti / Wu P. OF 6-0, 6-2    
  Sao Paulo ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.02.   Pigos / Soler - Drozd / Wu P. ČF 6-1, 6-2    
27.02.   Drozd / Wu P. - Bueno / Guima OF 7-65, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Cantanduva ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.11.   Amicuzi M. - Wu P. 1K 7-67, 6-4 1.17 3.90
  Encarnacion ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.11.   Luini S. - Wu P. Q-OF 6-0, 7-66    
  Asuncion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Williford K. - Wu P. Q-OF 7-64, 6-3    
28.10.   Wu P. - Ferreira Benitez N. Q-1K 6-1, 6-2    
  Lambare ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Pedretti T. - Wu P. OF 6-1, 6-0    
23.10.   Wu P. - Mdlulwa W. 1K 6-4, 7-5    
  Buenos Aires 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Brito F. - Wu P. 1K 6-0, 6-2    
08.10.   Wu P. - Pereyra Sellart M. Q-OF 6-4, 7-63    
07.10.   Wu P. - Galdo F. Q-2K 66-7, 6-4, 6-1    
  Villa del Dique 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.10.   Jaime M. - Wu P. Q-OF 6-3, 6-4    
30.09.   Wu P. - Garcia C. Q-2K 6-0, 6-1    
  Buenos Aires 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Geller A. - Wu P. Q-1K 6-3, 6-1    
  Hammamet 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Lazaro Garcia A. - Wu P. Q-OF 6-3, 6-1 1.02 8.44
18.06.   Wu P. - Spicacci G. Q-1K 6-1, 6-1    
  Hammamet 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Malikova K. - Wu P. Q-1K 6-3, 0-6, 6-4    
  Hammamet 20 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Mugelli L. - Wu P. Q-1K 6-3, 6-1    
  Hammamet 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.05.   Bandecchi S. - Wu P. Q-1K 6-4, 6-2    
  Hammamet 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Simic J. - Wu P. 1K 6-1, 6-0 1.01 9.20
22.05.   Wu P. - Mahbouli F. Q-OF 7-62, 65-7, 6-3 1.30 2.92
  Sao Jose Dos Campos ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.04.   Baranano P. - Wu P. Q-OF 6-0, 6-0    
02.04.   Wu P. - Furlaneto C. Q-2K 6-1, 68-7, 6-4    
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Baranano P. - Wu P. Q-2K 6-3, 6-4    
25.03.   Wu P. - Spicacci G. Q-1K 6-1, 6-1    
  Sao Paulo ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Kurata N. - Wu P. Q-OF 6-0, 6-0 1.01 15.00
05.03.   Wu P. - Mecchi De Oli Q-2K 6-2, 6-2    
04.03.   Wu P. - Reis De Campos L. Q-1K 7-60, 6-2    
  Curitiba ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.02.   Kurata N. - Wu P. Q-OF 6-0, 6-0    
25.02.   Wu P. - Wagner R. Q-2K 6-4, 6-1    
  Cantanduva ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.11.   Kurat / Piai - Wolf / Wu P. ČF 6-4, 7-611    
27.11.   Wolf / Wu P. - Doura / Wagne OF 6-2, 7-62    
  Encarnacion ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.11.   Kurat / Pedre - Mdlul / Wu P. OF 6-1, 6-4    
  Asuncion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Brito / Giang - Glori / Wu P. OF 6-2, 6-1    
  Lambare ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Frenk / Willi - Mdlul / Wu P. OF 6-3, 6-2    
  Buenos Aires 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Gatic / Naya - Rodri / Wu P. ČF 6-1, 6-2    
09.10.   Rodri / Wu P. - Boniv / Garci OF 6-1, 7-5    
  Villa del Dique 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   Corre / Guima - Rodri / Wu P. ČF 6-3, 6-4    
03.10.   Rodri / Wu P. - Arce / Ramir OF 6-0, 6-1    
  Buenos Aires 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Amicu / Glori - Garci / Wu P. OF 6-2, 6-2    
  Hammamet 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   De La / Maris - Karun / Wu P. OF 6-2, 6-0 1.12 4.58
  Hammamet 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Hsieh / Wu F. - Wu P. / Ziril OF 6-1, 6-1    
  Hammamet 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.05.   Herdz / Kordo - Vanho / Wu P. OF 6-2, 7-5    
  Hammamet 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Simic / Stefa - Perei / Wu P. OF 6-1, 6-1 1.08 5.78
  Sao Jose Dos Campos ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.04.   Corre / Zelen - Andra / Wu P. OF 4-6, 6-3, 16-14    
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.03.   Capur / Codin - Andra / Wu P. OF 6-0, 6-2 1.08 5.40
  Sao Paulo ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.03.   Pella / Segue - Teodo / Wu P. OF 6-1, 6-0 1.02 7.64
Žádné zápasy.
 
  Santa Cruz ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.12.   Ce G. - Wu P. 1K 6-0, 6-0    
  La Paz ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.12.   Ferreira Caputo G. - Wu P. Q-OF 7-66, 6-2    
  Santiago 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.11.   Rodrigues Dos - Wu P. Q-OF 6-1, 6-1    
26.11.   Wu P. - Arce Riquelme C. Q-1K 6-0, 6-1    
  Santiago 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.11.   Teodoro De Ol - Wu P. Q-1K 6-1, 6-2    
  Cucuta ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Guarachi A. - Wu P. Q-OF 6-1, 6-3    
  Pereira ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Lucero C. - Wu P. 1K 6-0, 6-0    
22.10.   Wu P. - Rohira T. Q-OF 6-1, 6-1    
  Cali ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Osorio Serrano M. - Wu P. 1K 6-2, 6-1 1.05 6.30
  Medellín ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Carrillo D. - Wu P. Q-1K 6-1, 6-3    
  Breda ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Swaans C. - Wu P. Q-1K 6-4, 6-3    
  Přerov ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Lewandowska P. - Wu P. Q-1K 6-2, 6-1    
  Essen ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Bulatovic C. - Wu P. Q-1K 6-0, 7-62    
  Bauru ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Ferreira Caputo G. - Wu P. Q-1K 6-3, 6-4    
  Lins ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Perez-Garcia P. - Wu P. Q-OF 6-2, 6-3    
09.04.   Wu P. - Zapata A. Q-1K 6-3, 6-3    
  Sao Jose Do Rio Preto 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Brito F. - Wu P. 1K 6-4, 6-2 1.01 8.25
  Curitiba ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.03.   Kovalets S. - Wu P. Q-2K 6-2, 6-2    
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Perez Rojas G. - Wu P. Q-1K 6-1, 6-0    
  Sao Paulo ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Bosio V. - Wu P. Q-1K 6-2, 6-3    
  Santa Cruz ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.12.   Alvar / Zebal - Ferre / Wu P. OF 6-1, 6-1    
  La Paz ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.12.   Bugno / Naya - Silva / Wu P. OF 6-2, 6-4    
  Santiago 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.11.   Mayne / Yapur - Andra / Wu P. OF 6-4, 4-6, 10-5    
  Cucuta ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Moral / Weedo - Wijes / Wu P. ČF 6-2, 6-0    
31.10.   Wijes / Wu P. - Coron / Varga OF 6-1, 6-1    
  Pereira ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Kobel / Weedo - Echev / Wu P. OF    
  Medellín ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Plaza / Sanch - Basto / Wu P. OF 7-60, 6-3    
  Breda ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Wagem / Schoo - Rossi / Wu P. OF 6-3, 6-0    
  Bauru ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Resca / Zebal - Rossi / Wu P. OF 6-0, 6-2    
  Lins ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Kurat / Piai - Rossi / Wu P. ČF 6-1, 6-2    
11.04.   Rossi / Wu P. - Bueno / Guima OF 7-5, 3-6, 10-4    
  Sao Jose Do Rio Preto 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Capur / Resca - Silva / Wu P. OF 6-1, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Sao Paulo 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Martini R. - Wu P. Q-OF 7-66, 6-3    
  Sao Jose Do Rio Preto 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Guimaraes Y. - Wu P. Q-1K 5-7, 6-0, 6-1    
  Curitiba ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.02.   Gimenez S. - Wu P. Q-1K 6-1, 6-1    
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Podoroska N. - Wu P. Q-1K 6-1, 6-0    
  Sao Paulo ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.02.   Gamarra Martins I. - Wu P. Q-OF 6-0, 6-1    
08.02.   Wu P. - Andreotti T. Q-2K 6-4, 6-0    
  Sao Paulo 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Ferre / Lucer - Suzuk / Wu P. OF 6-1, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Sao Jose Do Rio Preto 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Sanz D. - Wu P. Q-1K 6-2, 6-1    
  Sao Jose Dos Campos ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.03.   Oliveira B. - Wu P. Q-1K 6-1, 6-0    
  Sao Paulo 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.03.   Zeballos C. - Wu P. Q-2K 6-0, 6-0    
08.03.   Wu P. - Santos S. Q-1K 6-1, 6-3    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Sao Paulo 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.11.   Guajardo B. - Wu P. Q-1K 6-4, 4-6, 6-1    
  Curitiba ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Merdeni T. - Wu P. Q-OF 6-1, 6-2    
  Curitiba ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Alvar / Kurat - Suzuk / Wu P. OF 6-0, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
U hráče nejsou evidována žádná zranění.
 
 
 
 
 
TOPlist