12. den na US Open: O finále si to rozdají Zverev s Carreñem a Medveděv s Thiemem

  • V rámci dvanáctého hracího dne letošního ročníku US Open budou o postup do finále bojovat muži. Na centrálním dvorci Arthura Ashe se nejprve střetnou Pablo Carreño s Alexanderem Zverevem, druhý finalista vzejde ze souboje mezi největšími favority Daniilem Medveděvem a Dominicem Thiemem. Páteční program začne deblovým finále žen.
    11. 9., 12:00 | Previews |  45 komentářů
    Ilustrační fotografie 
     
NÁŠ DNEŠNÍ VÝBĚR
• Semifinále dvouhry mužů •
Carreño (20-Šp.) - A. Zverev (5-Něm.) | Arthur Ashe Stadium (22:00 SELČ)
Medveděv (3-Rus.) - Thiem (2-Rak.) | Arthur Ashe Stadium (23:59 SELČ)
• Finále čtyřhry žen •
Melicharová/Y. Xu (3-USA/Čína) - Siegemundová/Zvonarevová (Něm./Rus.) | Arthur Ashe Stadium (18:00 SELČ)


• Semifinále dvouhry mužů •
Pablo Carreño (27.) - Alexander Zverev (7.) | Arthur Ashe Stadium (22:00 SELČ)
Semifinalista ročníku 2017 Pablo Carreño a semifinalista letošního Australian Open Alexander Zverev dnes odehrají své druhé kariérní semifinále na grandslamech a poperou se o premiérové finále na akcích velké čtyřky. Jediný dosavadní souboj předloni v semifinále Masters v Miami bez ztráty setu vyhrál Zverev.

Devětadvacetiletý Španěl bude usilovat o své celkově osmé finále na hlavním okruhu a jednoznačně největší, dosud o titul nebojoval ani na podnicích Masters. To o šest let mladší Zverev už má z turnajů Masters tři trofeje a vyhrál také Turnaj mistrů, dnes ho čeká útok na 19. kariérní finále. Oba aktéři své poslední finále hráli loni na podzim.

Zverev je jednoznačně kvalitnějším hráčem, což by měl dnes potvrdit. Německý mladík má jedinečnou šanci si na grandslamech zahrát své první finále a bylo by velkým překvapením, kdyby v neděli o titul bojoval jeho dnešní soupeř. I ten má ovšem své kvality.

Tip: Zverev ve čtyřech setech

Aktuální forma
Carreñovým letošním maximem před startem US Open bylo semifinále z haly v Rotterdamu. Po pauze si stejně jako Zverev nenechal ujít přesunutý podnik Masters, kde skončil ve druhém kole po porážce s Karenem Chačanovem.

Cesta turnajem
Na US Open měl v prvním kole velké potíže s Jasutakou Učijamou, kterého porazil až po pětisetové bitvě. S Mitchellem Kruegerem ani Ričardasem Berankisem naopak neztratil jediný set. V osmifinále se očekával jeho konec na turnaji, největší favorit Novak Djokovič byl však diskvalifikován. Ve čtvrtfinále po pětisetové bitvě zdolal kanadského mladíka Denise Shapovalova.

Historie na US Open
Carreño se do druhého týdne amerického grandslamu dostal teprve podruhé. Premiérově se mu to povedlo před třemi lety, kdy až právě v semifinále nestačil na Kevina Andersona. Loni skončil ve třetím kole na Davidovi Goffinovi.

Pablo Carreño - Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Rotterdam (semifinále)
Největší úspěchy na venkovních betonech: US Open (semifinále)
Bilance: 12-6
Bilance z posledních 10 zápasů: 7-3
Bilance na venkovních betonech: 9-4
Bilance proti hráčům Top 10: 1-2 (kariérní 5-30)
Bilance v semifinále grandslamů: 0-0 (kariérní 0-1)
Grandslamy: Australian Open (3. kolo)

Pablo Carreño - US Open
Kariérní bilance: 18-6
Nejlepší výsledek: semifinále (2017, 2020)
Loňský výsledek: 3. kolo
Bilance v semifinále: 0-1
Generálka: New York (2. kolo)
Cesta turnajem: Učijama (4-6 6-3 1-6 6-3 6-3), Krueger (6-1 6-2 6-2), Berankis (6-4 6-3 6-2), (1) Djokovič (6-5 diskvalifikace), (12) Shapovalov (3-6 7-6 7-6 0-6 6-3)

Aktuální forma
Zverev letos startoval na čtyřech turnajích a až na Australian Open, kde si poprvé zahrál semifinále na grandslamech, to byla bída. Na dalších třech akcích zvládl vyhrát jediný zápas, na přípravce ve Flushing Meadows hned v úvodním utkání podlehl Andymu Murraymu.

Cesta turnajem
Na grandslamech se mu ale letos daří, což potvrzuje i na US Open. Ve Flushing Meadows si ve čtyřech setech poradil s Kevinem Andersonem, Brandonem Nakashimou i Adrianem Mannarinem. V osmifinále s Alejandrem Davidovichem Fokinou poprvé neztratil set. Ve čtvrtfinále proti Bornovi Čoričovi předvedl další čtyřsetové vítězství na turnaji.

Historie na US Open
Zverev hraje hlavní soutěž newyorského grandslamu pošesté v kariéře a již postupem do čtvrtfinále vylepšil své maximum. Tím ještě před pár dny bylo loňské osmifinále, ve kterém prohrál s Diegem Schwartzmanem.

Alexander Zverev - Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Australian Open (semifinále)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Australian Open (semifinále)
Bilance: 11-6
Bilance z posledních 10 zápasů: 7-3
Bilance na venkovních betonech: 11-6
Bilance proti hráčům Top 21-30: 0-0 (kariérní 22-16)
Bilance v semifinále grandslamů: 0-1 (kariérní 0-1)
Grandslamy: Australian Open (semifinále)

Alexander Zverev - US Open
Kariérní bilance: 12-5
Nejlepší výsledek: semifinále (2020)
Loňský výsledek: osmifinále
Bilance v semifinále: 0-0
Generálka: New York (2. kolo)
Cesta turnajem: Anderson (7-6 5-7 6-3 7-5), Nakashima (7-5 6-7 6-3 6-1), (32) Mannarino (6-7 6-4 6-2 6-2), Davidovich Fokina (6-2 6-2 6-1), (27) Čorič (1-6 7-6 7-6 6-3)


Daniil Medveděv (5.) - Dominic Thiem (3.) | Arthur Ashe Stadium (23:59 SELČ)
Mnohými je dnešní druhé semifinále mezi Daniilem Medveděvem a Dominicem Thiemem považováno za předčasné finále, jelikož po diskvalifikaci Novaka Djokoviče se jedná o dva největší favority na letošní triumf. Medveděv si své jediné předchozí finále na grandslamech zahrál loni právě v New Yorku, trojnásobný grandslamový finalista Thiem je v semifinále US Open premiérově. Ve vzájemné bilanci vede 2-1 Thiem, poslední souboj loni na Masters v Montréalu však suverénně ovládl Medveděv.

Čtyřiadvacetiletý Medveděv bude bojovat o první letošní a celkově 14. finále. Thiem, který v průběhu US Open oslavil své 27. narozeniny, byl dosud ve finále 26krát, naposledy letos na Australian Open.

Mírným, ale opravdu mírným, favoritem na postup do nedělního finále je Medveděv. Ruská jednička je v New Yorku o něco solidnější než ta rakouská. Měla by nás každopádně čekat parádní bitva.

Tip: Medveděv v pěti setech

Aktuální forma
Medveděv vypadá po dlouhé koronavirové pauze konečně odpočatě. Ve slušné formě se představil na přípravné akci právě ve Flushing Meadows, kde nedal šanci Marcosovi Gironovi ani Aljažovi Bedenemu a ve čtvrtfinále ve třech setech podlehl Robertovi Bautistovi.

Cesta turnajem
Na US Open je zatím nekompromisní a ještě neztratil jediný set. Postupně si poradil s Federicem Delbonisem, Christopherem O'Connelem, J. J. Wolfem, Francesem Tiafoem a krajanem Andrejem Rubljovem.

Historie na US Open
Medveděv hraje US Open pátým rokem v řadě, počtvrté v hlavní soutěži. Do druhého týdne se dostal až loni, kdy ve finále po pětisetové bitvě podlehl Rafaelovi Nadalovi.

Daniil Medveděv - Letošní sezona
Nejlepší výsledky: US Open (semifinále)
Největší úspěchy na venkovních betonech: US Open (semifinále)
Bilance: 15-5
Bilance z posledních 10 zápasů: 8-2
Bilance na venkovních betonech: 14-3
Bilance proti hráčům Top 10: 0-1 (kariérní 9-18)
Bilance v semifinále grandslamů: 0-0 (kariérní 1-0)
Grandslamy: Australian Open (osmifinále)

Daniil Medveděv - US Open
Kariérní bilance: 13-3
Nejlepší výsledek: finále (2019)
Loňský výsledek: finále
Bilance v semifinále: 1-0
Generálka: New York (čtvrtfinále)
Cesta turnajem: Delbonis (6-1 6-2 6-4), O'Connell (6-3 6-2 6-4), Wolf (6-3 6-3 6-2), Tiafoe (6-4 6-1 6-0), (10) Rubljov (7-6 6-3 7-6)

Aktuální forma
Finalista letošního Australian Open Thiem během koronavirové přestávky nelenil a odehrál celkem 28 zápasů s bilancí 25-3. Po restartu sezony se ale v dobré formě nepředvedl, na přípravném turnaji ve Flushing Meadows skončil hned na úvod po výprasku od Filipa Krajinoviče.

Cesta turnajem
Na US Open však hraje v úplně jiné formě. Po cestě do semifinále ztratil jen jeden set. V úvodním kole mu vzdal Jaume Munar, následně si poradil se Sumitem Nagalem, ve čtyřech setech se šampionem ročníku 2014 Marinem Čiličem, v osmifinále s Felixem Augerem-Aliassimem a ve čtvrtfinále s Alexem de Minaurem.

Historie na US Open
Thiem se obvykle závěrečného grandslamu sezony účastní posedmé. Nejhorší výsledek zaznamenal loni, kdy hned v prvním kole prohrál s Thomasem Fabbianem. Jeho maximem je letošní semifinále.

Dominic Thiem - Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Australian Open (finále)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Australian Open (finále)
Bilance: 14-5
Bilance z posledních 10 zápasů: 7-3
Bilance na venkovních betonech: 12-4
Bilance proti hráčům Top 10: 3-1 (kariérní 27-38)
Bilance v semifinále grandslamů: 1-0 (kariérní 3-2)
Grandslamy: Australian Open (finále)

Dominic Thiem - US Open
Kariérní bilance: 20-6
Nejlepší výsledek: semifinále (2020)
Loňský výsledek: 1. kolo
Bilance v semifinále: 0-0
Generálka: New York (2. kolo)
Cesta turnajem: Munar (7-6 6-3 skreč), Nagal (6-3 6-3 6-2), (31) Čilič (6-2 6-2 3-6 6-3), (15) Auger-Aliassime (7-6 6-1 6-1), (21) de Minaur (6-1 6-2 6-4)


• Finále čtyřhry žen •
/ N. Melicharová / Y. Xu - / L. Siegemundová / V. Zvonarevová | Arthur Ashe Stadium (18:00 SELČ)
Ženské deblové finále na letošním US Open obstarají domácí Nicole Melicharová po boku Číňanky Yi-Fan Xu a německo-ruská dvojice Laura Siegemundová, Věra Zvonarevová. Poslední jmenovaná čtyřhru žen na US Open ovládla před dlouhými 14 lety.

Melicharová s Xu zahájily spolupráci loni v říjnu na podniku v čínském Tianjinu. Zkraje roku se na novém turnaji WTA v Adelaide dočkaly premiérového společného triumfu. Po pauze mají skvělou formu, finále si zahrály také na generálce Western & Southern Open přesunuté do dějiště US Open. Ve čtyřhře žen obě stále čekají na premiérový triumf na grandslamech, 27letá Melicharová má aspoň titul z mixu (Wimbledon 2018) a zaútočí na osmý kariérní triumf, o pět let starší Xu na jubilejní desátý. Pro obě se bude jednat o druhé grandslamové finále v ženském deblu.

Cesta turnajem
1K: Flipkensová/van Uytvancková (6-4 7-6)
2K: Gauffová/McNallyová (7-6 7-6)
ČF: Carterová/Stefaniová (6-2 6-3)
SF: Muhammadová/Townsendová (6-4 3-6 7-6)

Siegemundová se Zvonarevovou spojily síly poprvé a hned je z toho grandslamové finále. Zatímco 32letá Siegemundová je ve čtyřhře žen ve finále grandslamu poprvé, i když už má titul z mixu (US Open 2016), Zvonarevová bude bojovat o třetí grandslamovou trofej (US Open 2006 a Australian Open 2012), dva triumfy slavila také v mixu (US Open 2004 a Wimbledon 2006). Siegemundová zatím ve své kariéře posbírala pět titulů v ženském deblu, 36letá Zvonarevová jich má devět.

Cesta turnajem
1K: Guaračiová/Krawczyková (6-3 6-0)
2K: (7) Azarenková/Keninová (7-6 6-3)
ČF: (2) Mertensová/Sabalenková (6-4 7-6)
SF: Blinkovová/Kuděrmetovová (5-7 6-3 7-5)

US OPEN 2020 - PROGRAM 12. HRACÍHO DNE
• ARTHUR ASHE STADIUM • (od 18:00 SELČ)
1. Melicharová/Y. Xu (3-USA/Čína) - Siegemundová/Zvonarevová (Něm./Rus.)
2. Carreño (20-Šp.) - A. Zverev (5-Něm.) / nejdříve ve 22:00 SELČ
3. Medveděv (3-Rus.) - Thiem (2-Rak.) / nejdříve ve 23:30 SELČ
Kompletní program 12. hracího dne
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (45)
11.09.2020 21:48Od: Forehand paddy 2019
"Thiem je antukár a nikdy nevyhra mimo antukovy GS."

Tož, stále sa to moze vyplnit, ale korunku by som na to nedal.
[ Reagovat ]
11.09.2020 22:20Od: paddy
po AO jsem mu přece předal diplom z hardu smile

dnešní preview betarena.cz
"Dominic Thiem je stále považován spíš za antukáře (byl už 2x ve finále French Open), stále častěji však dokazuje, že umí zahrát i na hardu"

https://www.betarena.cz/rubriky/tipy-na-sazeni-a-analyzy/predcasne-finale-us-open-medvedev-jde-na-thiema_5339.html
[ Reagovat ]
11.09.2020 20:24Od: team.wta Bepa
Skvěle. 14 let mezi prvním a posledním ziskem gs titulu.
[ Reagovat ]
11.09.2020 20:25Od: team.wta
Respektive 16, s přihlédnutím k mixusmile
[ Reagovat ]
11.09.2020 20:10Od: paddy Girl from the crowd flirts with Thiem [ Reagovat ]
11.09.2020 20:16Od: FulnekUltras
je to pohotově se socializující mrška - kdo ví, kde je jí dneska kovid... smile smile
[ Reagovat ]
11.09.2020 20:29Od: Tomas_Smid_fan
smile
Možná viděla tohle
https://www.youtube.com/watch?v=FvEr7JLvzV4
Jinak stažení výstřihu špatně načasovala, ale asi ani to by na Doma nezabralosmile
[ Reagovat ]
11.09.2020 20:33Od: FulnekUltras
na každý pád po něm šla jak se sluší a patří... smile
[ Reagovat ]
11.09.2020 20:06Od: paddy Thiem má kliku, že dnes může hrát
kdyby byl ještě s Mladenovič, pak by ho asi minulý týden diskvalifikovali smile
[ Reagovat ]
11.09.2020 19:42Od: annah
Držím všechny palce Domovi,ať Rusaka dá!!! Kdyby to pomohlo, možná bych se i modlila. :-))
[ Reagovat ]
11.09.2020 20:59Od: Fandina
Tak kdo to bude, Dom nebo Medvěd?
[ Reagovat ]
11.09.2020 21:32Od: annah
Je to 50 na 50...
[ Reagovat ]
11.09.2020 18:46Od: FulnekUltras Medvěd nebo Dom
vítěz tohoto sf bude na 99,9% brát i titul

pro mě oba sympoši - nejvíc z nastupující generace, takže ATP zatím v cajku - ještě aby Vika ve finále srazila chochol tomu svazáckému pimprleti
[ Reagovat ]
11.09.2020 17:36Od: Marduch Mats Wilander
I think this match has the potential to shape men?s tennis for the next few years, I really do, because they are so completely different. The way they play can be extremely attractive, Thiem hits the ball hard while Medvedev will absorb and run, play smart and serve. The contrast in style is incredible. There?s a little bit of Nadal versus Djokovic in contrast of style I suppose. I think it has the potential to become a great rivalry.

To be honest, I think Thiem is the better player but I don?t like the match-up for him. I think the match-up suits Medvedev. I would put money on Medvedev; he has a better chance of somehow wearing down Thiem?s patience than Thiem has of blowing Medvedev away.

https://www.sportskeeda.com/tennis/news-there-s-bit-nadal-vs-djokovic-rivalry-dominic-thiem-daniil-medvedev-mats-wilander?article-trending
[ Reagovat ]
11.09.2020 18:34Od: spaniel
Kontrast jako Nadal vs Djokovic smile Veliky kontrast mezi dvema obranari s hrou zalozenoz na pohybu a minimu chyb.
[ Reagovat ]
11.09.2020 21:50Od: Forehand
Thiem taktiez nie je lavák..

Nemoze sa to brat uplne doslova, ale podobnost a vybusnost Nadala v urcitom zmysle mozeme Domovi pripisat. Rovnako mohutný FH, s ktorym bude Thiem diktovat, kdezto Medvedev bude pokryvat kurt na 110%.
[ Reagovat ]
11.09.2020 18:42Od: paddy
Wilander má pravdu je v tom, že Medvěd bude dnes ve výhodě na rozdíl od místních, kteří favorizují Thiema smile

jinak přehání smile protože Big3 i bez Federera tady bude zatápět ještě tak 2 roky a mezitím Thiem zestárne na 29 a někdo další se vyškrábe na špici, možná Tsitsi
anebo se jich bude mlít více mezi sebou

na antuce bude Thiem s Méďou spíš zametat, takže o setup bych nemluvil
na hardu budou získávat velké tituly spíš specialisté, což Thiem není

donedávna hlavně antukář - levná a horší napodobenina Nadala, takže když budeme dělit 4 až 5, pak může získat 2-3x RG a 1-2 GS jinde smile
[ Reagovat ]
11.09.2020 20:49Od: Tomas_Smid_fan Re: s něčím souhlas, s něčím ne
Mats má pravdu s nepříjemným match-upem pro Doma. Potvrzuje moje přirovnání stylu/typu Medvěda k Jokerovi. Protože Dom není vyloženě útočný typ hráče, ale spíš agresivní baseliner, který občas výletí na síť, tak právě to ho v match-upu znevýhodňuje.
Paddy, Dom není ani levná ani horší a vůbec ne napodobenina Nadala. Podobný je ve spinech, které má myslím ještě větší než Rafa, ale už jednoručák další srovnání téměř znemožňuje. Levný je v kontextu s Domem hodně nevhodný výraz. Doufám, že Dom dokáže opak už tady na USO, což ani nemusí, protože od roku 2018 má s Rafou skóre 3:4 a z posledních tří zápasů 2:1. Asi tak...
[ Reagovat ]
11.09.2020 17:26Od: gigin Konečně!!!
https://www.sportskeeda.com/tennis/news-tennis-start-next-week-roger-federer-reaffirms-australian-open-ambitions?fbclid=IwAR1-iETPRa1bvqBcBnDzJKVJu-21qjWHQGotrQmkuaxqHRn82MlLxcFigxU
[ Reagovat ]
11.09.2020 18:08Od: Patik
V podstate je to len potvrdenie toho čo sme vedeli..ale potešilo že to stále platí..
[ Reagovat ]
11.09.2020 16:29Od: Ereinion
Medvedev-Thiem realistický začátek tak o půl 2, ne?
[ Reagovat ]
11.09.2020 13:46Od: Forehand
Tak az den cislo 12. si dobrovolne privstanem.

Medvedev Thiem, to bude proste sviatok pre kazdeho, kto má tenis naozaj rád.

Palce budem drzat tomu, kto prehra prvy set..Mojim prioritným záujmom je dlhý, kvalitný zapas.
[ Reagovat ]
11.09.2020 14:02Od: Pe3k
dnes nejdem spát smile
[ Reagovat ]
11.09.2020 15:45Od: LordMutademus
Medvěd 3:0 easy.
[ Reagovat ]
11.09.2020 16:37Od: Pe3k
smilesmile
[ Reagovat ]
11.09.2020 16:19Od: Marduch
Ještě budeš nad ránem prosit, ať už je konec smile smile
[ Reagovat ]
11.09.2020 13:30Od: Kamilos88 SF
U zápasu Zvereva s Bustou za mě není o čem. Busta je horší Čorič, má horší return i horší servis.

3:0 Saša

Medved - Thiem: PREfinals match. Pro Sašu do finále bude lepší Medved, takže tlačím Medveda. :D

Ale těžký zápas to bude, záleží co rameno Rusa, Thiem je šíleně nabušený.

Škoda, že to je pozdě, ráno mám v 7:00 tenis, takže to seru.
[ Reagovat ]
11.09.2020 13:41Od: peek
Máš to obráceně. Zverev nepřesvědčivý, Busta vyndal Djoka, Zvereva zmákne. Tým si sice s Medvědem pořádně mákne, ale dá ho.
[ Reagovat ]
11.09.2020 14:11Od: Pe3k
Zverevovi moc nevěřím, ale budu mu fandit. Ten zápas Dom vs Danil se těžko odhaduje. Zápas na 5 setů by tomu slušel smile
[ Reagovat ]
11.09.2020 14:25Od: Kamilos88
Pro Bustu jsou ideální útoční baselineři a uspávači hadů.

Bautista, Djokovič apod.

Zverev ho přehraje primárně přes backhand a servis. Ten cross Zvereva je asi nejlepší BH cross na ATP, to je strašné kurevstvo.

A druhý servis 205 km/h taky není k zahození.

Za mě Busta nemá čím vyhrát, ale samozřejmě stát se může cokoliv.
[ Reagovat ]
11.09.2020 14:59Od: Pe3k
Busta ho může upinkat a Zverev se vyháže.
[ Reagovat ]
11.09.2020 15:23Od: Kamilos88
To si právě nemyslím.

Upinkat se ho snažil Čorič a vyházel se on. Zverev hrál takticky výborný tenis.

Předpokládám, že dneska bude hrát totéž, soupeřův styl je prakticky stejný. Akorát, že Busta je dle mého horší hráč, než Čorič.
[ Reagovat ]
11.09.2020 16:40Od: Tomas_Smid_fan
Bustu jsem neviděl hrát dlouho. Kouknu aspoň na sestřih se Shapem. Jinak by vážně neměl být lepší než Čorič, ani nemá za poslední dobu na kontě moc zajímavých skalpů. Zvíře by neměl ohrozit, to může max ohrozit samo sebe...
[ Reagovat ]
11.09.2020 13:03Od: steve79
Medveděv 3:1 na sety.smile
[ Reagovat ]
11.09.2020 13:13Od: RF46
Taky verim Medvidkovi ale v 5ti smile
[ Reagovat ]
11.09.2020 12:58Od: Smazaný účet
No dnes verim Thiemovi ze to da a druhy zapas dufam ze vyhra Zverev aj ked nefandim ani jednemu.Ale finale Thiem-Busta ak by nastalo tak to by bolo velmi tragicke a myslim ze rychle 3:0. Kazdopadne Thiem-Medvedev predcasne finale,na tom sa asi vsetci zhodneme
[ Reagovat ]
11.09.2020 12:52Od: Krisboy
Sakra, jak to načasovat, abych aspoň něco viděl? Nejlepší asi bude, u odpoledního tenisu sázet jedno za druhým, přijít domů, vytuhnout a tak ve dvě se vzbudit smile
[ Reagovat ]
11.09.2020 12:45Od: Mayo
Dnes fandime: smile

Busta
Thiem
[ Reagovat ]
11.09.2020 12:53Od: Krisboy
Dnes fandíme opět hlavně Peťovi, dneska má celkem slušnou šanci stáhnout Benetku. Ostatně ten už odpadá teď smile
[ Reagovat ]
11.09.2020 13:04Od: Mayo
Peťovi v žiadnom prípade smile
[ Reagovat ]
11.09.2020 13:05Od: Krisboy
smile
[ Reagovat ]
11.09.2020 14:03Od: Pe3k
Pééééééťové jsou jako míčky gumové smile
[ Reagovat ]
11.09.2020 13:46Od: peek
zelená je tráva a Bennetův dres,
Sagan už mu mává, zbyl mu jenom stres.
Jen se s tím spurtem nepárej,
ostrým loktem všechny odpárej...smile
[ Reagovat ]
11.09.2020 14:42Od: blixa
Noooo, napřed musí Bennet přelízt Alpy, až pak si může prozpěvovat smile
[ Reagovat ]
11.09.2020 13:18Od: blixa
Peťo Sagan, fandíme ! smilesmilesmile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist