4. den v Londýně: Dimitrov se utká s Goffinem, náhradník Carreño začne proti Thiemovi

  • V rámci čtvrtého hracího dne letošního ročníku Turnaje mistrů se bude bojovat ve skupině Peta Samprase. První dnešní souboj obstarají pondělní vítězové Grigor Dimitrov a David Goffin. Večerní duel bude patřit Pablovi Carreñovi, který se do akce dostane jako náhradník po odhlášení Nadala, a Dominicovi Thiemovi.
    15. 11. 2017, 01:00 | Previews |  38 komentářů
    Ilustrační fotografie 
     

Centre Court (Start v 15:00 SEČ)

1. Grigor Dimitrov (6.) - David Goffin (8.) | Skupina Peta Samprase
V prvním středečním souboji se utkají vítězové pondělních zápasů. Debutant Grigor Dimitrov vyzve Davida Goffina, který vlastně coby kvalifikovaný hráč také zatím prožívá úspěšnou premiéru. Oba hráči se střetnou již poosmé. Šest prvních soubojů vyhrál Dimitrov včetně dvou letošních, na Australian Open a v hale v Sofii. Goffin ale hned o týden později v hale v Rotterdamu sérii porážek s Bulharem přerušil.

Dimitrov na konci srpna získal svůj nejcennější titul na Masters v Cincinnati a po zklamání na US Open, kde vypadl již ve druhém kole, se rychle dostal do formy. V Pekingu došel do semifinále a na šanghajském Masters skončil o kolo dříve. Vždy ho ve třech setech vyřadil Nadal. Na první podzimní halové akci ve Stockholmu si zahrál finále, v Paříži naopak už popáté v řadě prohrál v osmifinále. Svou premiéru na Turnaji mistrů zahájil vydřeným vítězstvím nad Thiemem.

Goffinovi se v Asii rovněž dařilo. Belgičan v Shenzhenu získal první letošní trofej a hned o týden později v Tokiu slavil druhý triumf. Vstup do halové sezony se mu ale nepovedl. V domácích Antverpách skončil již ve čtvrtfinále, v němž mu překvapivou porážku uštědřil Tsitsipas. V Basileji v semifinále podlehl Federerovi. V Paříži skončil stejně jako jeho dnešní soupeř v osmifinále. Letošní vystoupení v londýnské O2 areně odstartoval výhrou v dramatickém duelu se zdravotně indisponovaným Nadalem.

Dimitrov měl naprosto famózní vstup do letošní sezony. Bulhar ovládl podnik ATP v Brisbane, došel do semifinále Australian Open, v němž prohrál pětisetovou bitvu s Nadalem, a triumfoval na domácí halové akci v Sofii. Poté se mu však přestalo dařit. Po čtvrtfinále v Rotterdamu vyhrál jen pět ze třinácti zápasů. Na French Open skončil ve třetím kole. Dvě výhry v řadě už zaznamenal jen v Madridu.

Ani travnatá část sezony nezačala pro šestadvacetiletého Bulhara slibně. Ve Stuttgartu skončil hned po prvním utkání. Na dalších turnajích se ale přece jen rozehrál. V londýnském Queen's Clubu došel do semifinále a ve Wimbledonu splnil svou povinnost postupem do osmifinále.

Následoval ovšem další výsledkový propad. Z Washingtonu i Montréalu odjížděl s bilancí jedné výhry a jedné porážky. V Cincinnati se však Dimitrovovi vše sešlo a Bulhar premiérově dobyl podnik Masters, dokonce beze ztráty setu. Následovalo ale další zklamání v podobě vypadnutí ve druhém kole US Open.

Dimitrov si poté dal více než měsíční pauzu a na kurty se vrátil v Pekingu, kde uhrál semifinále, ve kterém ho porazil Nadal. Se Španělem prohrál i o týden později ve čtvrtfinále šanghajského Masters.

V hale si střihnul generálku ve Stockholmu a došel až do finále, v němž nestačil na obhájce titulu Del Potra. Na Masters v Paříži se Dimitrovovi nikdy moc nedařilo a potvrdil to i letos, když pátým rokem po sobě skončil v osmifinále. Na Turnaji mistrů hraje poprvé.

Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Cincinnati, Sofie,  Brisbane (vítěz);  Stockholm (finále);  Peking, Queens,  Australian Open (semifinále)
Největší úspěchy v hale: Sofie (vítěz); Stockholm (finále)
Bilance: 45-19
Bilance z posledních 10 zápasů: 7-3
Bilance v hale: 11-3
Bilance vs Top 10: 4-5 (kariérní 17-51)
Grandslamy: Australian Open (semifinále), French Open (3. kolo), Wimbledon (osmifinále), US Open (2. kolo)

Bilance na Turnaji mistrů
Kariérní bilance: 1-0
Nejlepší výsledek: premiéra
Loňský výsledek: -
Generálka: Stockholm (finále), Paříž (osmifinále)
Výsledky ve skupině: Thiem (6-3 5-7 7-5)

Goffinovi se v prvních měsících dařilo náramně. Po osmifinále v Dauhá došel až do čtvrtfinále Australian Open a na halových akcích v Sofii a Rotterdamu postoupil do finále. Poté přišel lehký útlum. V Acapulku, Indian Wells i Miami skončil shodně v osmifinále.

Na antuce hrál velmi dobře. Ve čtvrtfinále turnaje Masters v Monte Carlu překvapil vítězstvím nad Djokovičem a postoupil do svého prvního semifinále na antukovém Masters. Další úspěch přidal v podobě čtvrtfinálové účasti v Madridu. V Barceloně a Římě bylo nad jeho síly osmifinále.

Na letošní French Open nebude Belgičan vzpomínat v dobrém. V průběhu utkání třetího kola si totiž po ošklivém pádu zranil pravý kotník, zápas musel skrečovat a téměř dva měsíce se na kurty nedostal.

Vrátil se až na konci července na antuce v Umagu a z chorvatské metropole stejně jako ze Gstaadu odjížděl s bilancí jedné výhry a jedné porážky. Nedařilo se mu ani na amerických betonech. V Montréalu vyhrál jediný duel a v Cincinnati v prvním kole jasně prohrál s Kyrgiosem. Mnohem lepší výkony podával na US Open, kde nakonec uhrál osmifinále.

V pořadí třetí finále v hale nepřidal. Po úspěšných taženích v Sofii a Rotterdamu skončil v Métách už ve čtvrtfinále na raketě domácího Paireho. S přechodem do Asie se ale Goffinovi začalo dařit náramně. Na asijském kontinentu vyhrál prvních devět zápasů, v Shenzhenu tak získal první letošní titul a vzápětí slavil druhý v Tokiu. V Šanghaji se na Belgičanovi zřejmě podepsala i únava a vypadl hned po prvním utkání.

Začátek halových turnajů absolvoval na domácí půdě v Antverpách, kde k neradosti domácího publika skončil již ve čtvrtfinále. Na nadcházejícím podniku v Basileji prohrál v semifinále s Federerem. V Paříži vyrovnal své maximum a potřetí v řadě se loučil v osmifinále.

Premiéru na Turnaji mistrů si odbyl loni, kdy si v roli náhradníka zahrál jediný zápas. V něm uhrál pouhé tři gamy s Djokovičem.

Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Tokio,  Shenzhen (vítěz);  Rotterdam,  Sofie (finále);  Basilej,  Monte Carlo (semifinále)
Největší úspěchy v hale: Rotterdam, Sofie (finále); Basilej (semifinále)
Bilance: 55-22
Bilance z posledních 10 zápasů: 6-4
Bilance v hale: 14-6
Bilance vs Top 10: 5-4 (kariérní 9-36)
Grandslamy: Australian Open (čtvrtfinále), French Open (3. kolo), Wimbledon (nehrál), US Open (osmifinále)

Bilance na Turnaji mistrů
Kariérní bilance: 1-1
Nejlepší výsledek: skupina (2016)
Loňský výsledek: skupina
Generálka: Antverpy (čtvrtfinále), Basilej (semifinále), Paříž (osmifinále)
Výsledky ve skupině: Nadal (7-6 6-7 6-4)


2. Pablo Carreño (10.) - Dominic Thiem (4.) | Skupina Peta Samprase
Pablo Carreño přijel do Londýna plnit roli prvního náhradníka a nakonec se do hry po odstoupení světové jedničky Nadala dostane. Šestadvacetiletý Španěl ideálně potřebuje oba zápasy vyhrát, aby měl šanci postoupit do další fáze. Jeho prvním soupeřem bude Dominic Thiem. S Rakušanem má výrazně negativní bilanci. Thiem vyhrál letošní finálový souboj na brazilské antuce i jediný dosavadní duel na tvrdém povrchu. Oba hráči se v posledních týdnech extrémně trápí.

Carreño dosáhl na US Open na největší úspěch své kariéry, když využil výpadku favoritů a probojoval se poprvé v kariéře do semifinále grandslamu. Od té doby ale zažívá krušné časy. Po skončení závěrečného grandslamu sezony totiž vyhrál jen jedno ze šesti odehraných utkání. Na Turnaji mistrů si dnes odbyde premiéru.

Thiem na tom není o moc lépe. Poslední dobrý výsledek zaznamenal rovněž na US Open. Ve Flushing Meadows nevyužil dva mečboly v osmifinále s Del Potrem a od té doby má na turnajích na kontě pouhé dvě výhry a šest porážek. V Londýně loni skončil ve skupině a kvůli úvodní letošní porážce s Dimitrovem to zatím nevypadá na postup ze skupiny ani letos.

Carreño prožívá životní sezonu, která ale nezačala až tak dobře. V Sydney uhrál čtvrtfinále a v Melbourne vypadl ve třetím kole. Na únorových antukových turnajích v Jižní Americe už to bylo lepší. Španěl došel do semifinále v Buenos Aires, další přidal v Sao Paulu a mezitím si zahrál finále v Rio de Janeiru.

Velkého úspěchu se dočkal v Indian Wells, kde poprvé v kariéře postoupil do semifinále akce Masters, v Miami naopak skončil hned po prvním zápase. V průběhu antukového jara střídal lepší výsledky s horšími. V Monte Carlu v osmifinále podlehl Djokovičovi, v Estorilu vybojoval svůj dosud jediný letošní titul, v Madridu a Římě se mu nedařilo vůbec a na French Open si premiérově zahrál grandslamové čtvrtfinále.

V něm musel pro zranění břišního svalu vzdát pozdějšímu šampionovi Nadalovi a zdravotní komplikace, kvůli kterým musel vynechat travnatou část sezony včetně Wimbledonu, ho trápily ještě další dva měsíce. Ve svém prvním vystoupení po zranění musel Carreño hned první utkání na antuce v Bastadu skrečovat.

Do formy se dlouho nemohl dostat ani na amerických betonech. V Montréalu uhrál druhé kolo, v Cincinnati osmifinále a ve Winston-Salemu se loučil po prvním duelu. Na US Open však dokázal načasovat formu. Španěl dokonale využil výpadku favoritů a došel až do semifinále. Ve svém premiérovém grandslamovém semifinále podlehl Andersonovi.

Od životního grandslamu se Carreñovi ale vůbec nedaří. Španěl z šesti zápasů vyhrál jediný. V Pekingu i Šanghaji skončil po prvním utkání a stejně tak v Moskvě, kde obhajoval loňský triumf. Sérii porážek přerušil v hale ve Vídni, nicméně z rakouské metropole nakonec odjížděl s bilancí jedné výhry a jedné prohry. Na prvním soupeři ztroskotal také na Masters v Paříži.

Turnaje mistrů se účastní v roli náhradníka po odstoupení světové jedničky Nadala. V Londýně startuje premiérově.

Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Estoril (vítěz);  Rio de Janeiro (finále);  US Open,  Indian Wells,  Sao Paulo,  Buenos Aires (semifinále)
Největší úspěchy v hale: Vídeň (2. kolo)
Bilance: 36-24
Bilance z posledních 10 zápasů: 4-6
Bilance v hale: 1-3
Bilance vs Top 10: 1-4 (kariérní 1-17)
Grandslamy: Australian Open (3. kolo), French Open (čtvrtfinále), Wimbledon (nehrál), US Open (semifinále)

Bilance na Turnaji mistrů
Kariérní bilance: premiéra
Nejlepší výsledek: -
Loňský výsledek: -
Generálka: Moskva (2. kolo), Vídeň (2. kolo), Paříž (2. kolo)

Thiem měl solidní vstup do letošní sezony, ale žádná velká sláva to nebyla. Rakušan uhrál čtvrtfinále v Brisbane a Sydney, na Australian Open skončil v osmifinále, na halové akci v Sofii nezvládl hned první duel a na dalším halovém podniku v Rotterdamu došel do čtvrtfinále.

Herně se zvedl až na svém nejoblíbenějším povrchu. Na antuku si odskočil již na konci února do Rio de Janeira a získal titul. Návrat na betony mu ale příliš nevyšel. V Acapulku a Indian Wells skončil shodně ve čtvrtfinále a v Miami po prvním zápase.

Po vyřazení v osmifinále Masters v Monte Carlu se na oranžové drti rozehrál do vynikající formy a byl jasně druhým nejlepším hráčem uplynulého antukového jara. V Barceloně a Madridu si zahrál finále, vždy ho v něm o trofej pro vítěze připravil "antukový král" Nadal. Legendární Španěl Thiemovi uštědřil porážku ještě v semifinále French Open. Další semifinále přidal Rakušan v Římě, kde jako jediný letos dokázal na antuce porazit Nadala.

Na travnatou část sezony by Thiem asi nejraději zapomněl. Z Halle odjížděl s bilancí jedné výhry a jedné porážky, v Antalyi prohrál s hráčem třetí stovky a ve Wimbledonu skončil v osmifinále na raketě Berdycha.

Ani na amerických betonech si letošní bilanci na tvrdém povrchu příliš nevylepšil. Během přípravy na US Open vyhrál i prohrál tři utkání. Ve Flushing Meadows hrál mnohem lépe, ovšem v osmifinále nevyužil dva mečboly proti Del Potrovi.

Velké trápení prožil v Asii a potvrdil, že mimo antukové dvorce letos nevyniká. V Asii na podzim nevyhrál jediný zápas. V Chengdu po volném losu v prvním kole prohrál s argentinským antukovým specialistou Pellou, v Tokiu hned v prvním kole s Američanem Johnsonem a v Šanghaji po volném losu se Srbem Troickým.

Sérii porážek přerušil až v domácí hale ve Vídni, když porazil Rubljova. Ihned v dalším utkání ovšem podlehl Gasquetovi. Také z pařížského Masters odjížděl s bilancí jedné výhry a jedné porážky. Před startem akce pro osm nejlepších tenistů sezony měl tak na kontě dvě vítězství a pět proher.

Na Turnaji mistrů startuje druhým rokem po sobě. Při loňské premiéře skončil s bilancí 1-2 ve skupině.

Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Rio de Janeiro (vítěz);  Madrid,  Barcelona (finále);  French Open,  Řím (semifinále)
Největší úspěchy v hale: Rotterdam (čtvrtfinále)
Bilance: 48-26
Bilance z posledních 10 zápasů: 4-6
Bilance v hale: 4-5
Bilance vs Top 10: 3-6 (kariérní 9-24)
Grandslamy: Australian Open (osmifinále), French Open (semifinále), Wimbledon (osmifinále), US Open (osmifinále)

Bilance na Turnaji mistrů
Kariérní bilance: 1-3
Nejlepší výsledek: skupina (2016 - 2017)
Loňský výsledek: skupina
Generálka: Vídeň (2. kolo), Paříž (osmifinále)
Výsledky ve skupině: Dimitrov (3-6 7-5 5-7)

NITTO ATP FINALS 2017 - PROGRAM 4. HRACÍHO DNE
• CENTRE COURT • (od 13:00 SEČ)
1. Kubot/Melo (1-Pol./Braz.) - B. Bryan/M. Bryan (5-USA)
2. Dimitrov (6-Bulh.) - Goffin (7-Belg.) / nejdříve v 15:00 SEČ
3. J. Murray/Soares (4-Brit./Braz.) - Dodig/M. Granollers (7-Chorv./Šp.) / nejdříve v 19:00 SEČ
4. Carreño (Šp.) - Thiem (4-Rak.) / nejdříve ve 21:00 SEČ
TenisPortal.cz, Ondřej Jirásek
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (38)
15.11.2017 21:39Od: Fandina
Dom momentálně přehrává Bustičku, hraje líp a nic na tom nemění situace na konci druhého game, který byl ukončen i když Domova rána šla ven.
[ Reagovat ]
15.11.2017 22:14Od: Mayo
Fandino, fandíme Bustovi že? (:
[ Reagovat ]
15.11.2017 22:23Od: Fandina
Jj, je to můj top oblíbenec. Můj nejlepší ze Španěláků :-)).
[ Reagovat ]
15.11.2017 16:29Od: Krisboy
Teď jsem to zapnul. Co to tam ten Grigor s tím nebožákem vyvádí? A šlus. Pěknej fofr. Gratulace Grigorovi k semíčku.
[ Reagovat ]
15.11.2017 16:19Od: Fandina
Nemám Digi Sport, ale na satelitu jsem našla TM,sice bez komentáře, ale jinak super v HD kvalitě. Jde o RSI LA 2 volně k naladění na Hot Bird 6/8.

Gríšánek jede. Tak ještě dva game. Chajde!
[ Reagovat ]
15.11.2017 16:30Od: Fandina
Gratulka, 6:0 6:2, Gríša proměnil MB na returnu po celkem pohodové výměně, kdy si přitáhl Dejva k síti. Sice to byl třetí MB, ale i tak. Gratulka!!!!!!!!!!!
[ Reagovat ]
15.11.2017 16:31Od: DORSCH
by ma zaujimalo,vo finale Fed-Dim komu by si fandila?
[ Reagovat ]
15.11.2017 16:34Od: Fandina
Rogerovi, ale kdyby to byl Grigor, tak se vůbec zlobit nebudu. Je mi to jedno, ale Rogerovi věřím víc.
[ Reagovat ]
15.11.2017 16:00Od: Kozoroh Dimitrov-Goffin 6:0, 3:0
Goffinův výkon působí, jako kdyby se nevzpamatoval z kocoviny po výhře nad Rafou.
[ Reagovat ]
15.11.2017 16:02Od: a.magerova
No koukám na skóre a nestačím se divit... :-/
[ Reagovat ]
15.11.2017 16:05Od: a.magerova
Ale první vyhraný Davidův game jsem už viděla na vlastní oči.... ;-)
[ Reagovat ]
15.11.2017 16:10Od: DORSCH
aj Darcis raz tak dopadol...
[ Reagovat ]
15.11.2017 16:11Od: DORSCH
kto porazi Rafu,v dalsom kole dostane naklad,Roger ma len stastie v tom ze hraju vzdy finale
[ Reagovat ]
15.11.2017 16:28Od: Nola
psychicke vycerpanie, na druhu stranu Grigor ma velke stastie, Rafa ma nehrozi, Bustu dorazi, aj na somara raz musi sadnut :D
[ Reagovat ]
15.11.2017 16:39Od: a.magerova Re: :-))
Tak letos v IW tu kletbu zažehnal... :-))

Já zas odporozovala, že kdo porazí Rogera na důležitém turnaji, tak má utrum s nějakým velkým sbíráním titulů... jen tak namátkou Berdych OH, Blake OH, DelPo USO, Gulbis FO .... samozřejmě to neplatí na členy velké 4 a Stana, ale jinak bych si vždy před zápasem s Rogerem rozmyslela (být tenistou) čeho chci v tom tenisovém světě dosáhnout.... takový David Ferrer to ví a má 26 titulů... ;-)
[ Reagovat ]
15.11.2017 19:05Od: turista
Už 27.
[ Reagovat ]
15.11.2017 19:43Od: a.magerova Re: Dík... :-)
Jo vlastně... ty potvory na české Wikipedii nebyly schopny za čtvrt roku mu tam dopsat letošní Bastad... :-/

Příště se budu obracet raději jen na atpworldtour.com... ;-)
[ Reagovat ]
15.11.2017 20:07Od: Kozoroh
Aktuální informace mají na anglické Wikipedii.
[ Reagovat ]
15.11.2017 20:40Od: a.magerova
Jj už to taky vím, než jsem začla nadávat na Wikipedii, tak jsem si to raději ověřila, jakože komu nadávat, jestli celé nebo jen české... ;-)
[ Reagovat ]
15.11.2017 20:32Od: janek_da
příště se obracej na turistu
[ Reagovat ]
15.11.2017 20:46Od: a.magerova
No... tady tyto jednoduché informace se pokusím shánět si sama, aaaale.... už se k němu dloouho chystám na nějakou preventivní prohlídku.... ;-)
[ Reagovat ]
15.11.2017 21:31Od: janek_da
na složité se obracej samozřejmě na mě
[ Reagovat ]
15.11.2017 21:58Od: a.magerova
Samozřejmě... ;-)
[ Reagovat ]
15.11.2017 15:11Od: Kozoroh Kozorohova predikce - 4. den TM 2017
Dimitrov-Goffin:
Souboj o to, kdo ze skupiny postoupí z 1. místa a vyhne se největšímu favoritovi turnaje - Fedexovi - v SF. Oba v prvních zápasech porazili tenisty, kterým mnohem víc vyhovuje venkovní prostředí než hala. Výkony Gríši i Davida však měly rezervy, oba mohli své zápasy vyhrát snadněji, než ve třech setech. Před zápasem favorizuji Grigora, utkání se nejspíš protáhne do tří setů.

Thiem-Busta:
Thiem na podzim neoplývá dobrou formou, to samé ale platí i o Bustovi. Matchup hovoří pro Thiema, dále Busta nemá s TM žádné zkušenosti, tudíž předpovídám Domovu výhru.
[ Reagovat ]
15.11.2017 09:37Od: kada.tom Středa 15. 11.
Kubot/Melo = > Bryan/Bryan
Dimitrov > = Goffin
Murray/Soares < Dodig/Granollers
Carre?o Busta = < Thiem
[ Reagovat ]
15.11.2017 08:11Od: Tuttovka
Tak včera to bylo excelentní. Roger to urval, byť to bylo s problémy. Na druhou stranu je fajn, ze i pres 46% prvního servisu hrál se Zverevem ve druhém setu vyrovnane. Hodně to zachraňoval chytrou hrou na síti a zkracovanim. Měl problém dost výměn ukončit a dost chyboval. Zverev ty zkušenosti ještě nemá, ale je to na svůj věk nesmírně vyspělý hráč. Chce ale prostě moc a hned. Ta gestikulace po winnerech Rogera byla fakt hrozná. Bylo vidět, jak byli oba na ten zápas nabuzeni a strašně chtěli vyhrát. Roger tam chodil jako lev v kleci. Byl na sebe dost naštvaný. Hrálo se i o psychologickou výhodu do případného finále.

Dnešní program bude proti tomu asi poloviční. Jsem zvědavý na Dimitrova s Goffinem. Je to zápas dvou trošku labilu tak uvidíme. Ten druhý zápas klidně prespim :).
[ Reagovat ]
15.11.2017 06:38Od: aligo Na Turnaji mistryň si dnes odbyde premiéru
Chudák, takhle to degradovat :DDDD
[ Reagovat ]
15.11.2017 09:25Od: Ondřej.Jirásek
ty kráso, omlouvám se Pablovi a všem, okamžitě opravím :( :D
[ Reagovat ]
15.11.2017 09:30Od: annah
Omluvy zbytečné - při takové porci práce se nedá chybě vyhnout. Spíš je s podivem, že je tam jen jedna. Palec nahoru!!!!
[ Reagovat ]
15.11.2017 09:33Od: Ondřej.Jirásek
děkuju za pochvalu, snažím se :) ale tahle hrubka teda byla snad spíš vtipná. stejně půjdu do pekla.
[ Reagovat ]
15.11.2017 13:30Od: aligo
Jo všichni věděli o co se jedná i když to nebylo úplně ok :)
[ Reagovat ]
15.11.2017 09:32Od: aligo
V pohodě, jen mě to pobavilo :D
[ Reagovat ]
15.11.2017 09:34Od: Ondřej.Jirásek
to se vůbec nedivim :D
[ Reagovat ]
15.11.2017 10:38Od: blixa
No co co, možná by si s babama zahrál mnohem radši ;-) :D
[ Reagovat ]
15.11.2017 01:08Od: mara10 Poradi ve skupine
Poradi ve skupine urcuje vzajemna bilance zapasu? pri shodnem poctu bodu?
[ Reagovat ]
15.11.2017 02:39Od: Fandina
Když se jedná o dva, tak ano.
[ Reagovat ]
15.11.2017 08:42Od: Franky
ked o 3 tak pomer setov resp.Gemov
[ Reagovat ]
15.11.2017 01:05Od: Fandina
Takže držím palce Gríšánku a Bustičko. Nakonec mám na TM tři oblíbence. Go go go!!!
[ Reagovat ]
 
 
 
 
 
TOPlist