Z Hingisové je trenérka. Bude koučovat Pavljučenkovovou

  • Martina Hingisová se šest let po ukončení své kariéry vrací na okruh WTA. Tentokrát jako trenérka ruské tenistky Anastasie Pavljučenkovové, kterou by letos měla vést během antukové sezony.
    15. 4. 2013, 14:45 | Aktuality |  3 komentáře
    Ilustrační fotografie 
     

Pětinásobná grandslamová vítězka Hingisová, která byla letos přijata do tenisové Síně slávy, už s Pavljučenkovovou spolupracovala v pařížské akademii Patricka Mouratogloua. Od letošní sezony bude Rusku koučovat na plný úvazek.

"Nyní začínám spolupracovat s Martinou Hingisovou, zkusíme to na antukových turnajích," oznámila Pavljučenkovová. "Tenhle týden přiletí do Moskvy, aby mi pomohla během Fed Cupu," uvedla.

Pavljučenkovová před týdnem vyhrála turnaj v mexickém Monterrey a získala svůj čtvrtý titul v kariéře. Především díky tomu si ve světovém žebříčku polepšila na 19. příčku a přiblížila se tak svému dosavadnímu maximu. Všechny triumfy si ale připsala na tvrdém povrchu, na antuce se jí příliš nedaří - na okruhu WTA se ještě na žádném turnaji hraném na pomalém povrchu nedostala dále než do čtvrtfinále.

 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (3)
15.04.2013 17:29Od: Jan
Proč nejde trénopvat Petru ? Nebo Navrátilová ? Všichni významní čeští tenisté trénují cizince. A neříkejte, že je Švýcarka, když má československé rodiče.
[ Reagovat ]
15.04.2013 18:32Od: VlS
Asi by ji musel někdo oslovit a asi to nikdo neudělal. Petra trenéra má.
[ Reagovat ]
15.04.2013 22:28Od: Smazaný účet
Právě, navíc není jisté, že dobrý hráč bude i dobrý trenér.
[ Reagovat ]
 
 
 
 
 
TOPlist