Eraydin Basak - profil

Eraydin Basak 

Eraydin Basak

Stát: Turecko
Narození: 21. 6. 1994
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 183. / 156.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 424. / 151.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
 Sevilla ITF OF 17.10. 12:35 Eraydin B. - Fetecau I. 1.42 2.67
 Sevilla ITF ČF 17.10. 16:30 Buril / Lazar - Erayd / Komar    
 
Rok Kolo
Hráč hraje na tomto turnaji poprvé.
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 326/202 124/83 176/89 22/25 1/2 3/3
2018 41/23 36/16 5/4 0/1 - 0/2
2017 43/23 30/13 10/5 3/4 0/1 -
2016 31/31 18/16 8/10 4/5 - 1/0
2015 46/24 13/10 19/9 14/4 - 0/1
2014 29/25 8/6 21/15 0/4 - -
2013 47/26 3/1 40/21 1/3 1/1 2/0
2012 63/17 8/6 55/10 0/1 - -
2011 6/10 2/3 4/6 0/1 - -
2010 13/13 4/7 9/6 - - -
2009 7/9 2/5 5/3 0/1 - -
2008 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 155/100 56/39 79/48 20/13 - -
2018 13/11 9/9 4/2 - - -
2017 16/8 15/6 0/1 1/1 - -
2016 25/22 17/13 7/7 1/2 - -
2015 28/19 9/8 9/8 10/3 - -
2014 16/12 3/3 11/6 2/3 - -
2013 38/21 3/0 30/18 5/3 - -
2012 19/7 - 18/6 1/1 - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Sevilla ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Eraydin B. - Sanesi G. 1K 7-61, 6-3 1.32 2.98
  Santa Margherita Di Pula 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Samir S. - Eraydin B. 1K 6-2, 6-1 4.16 1.17
  Valencie ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Badosa Gibert - Eraydin B. SF 2-6, 7-62, 2-0 1.65 2.10
28.09.   Eraydin B. - Zanevska M. ČF 6-1, 2-3 2.05 1.68
27.09.   Eraydin B. - Zarazua R. OF 7-61, 6-4 1.47 2.45
25.09.   Eraydin B. - Ce G. 1K 6-3, 6-2    
  Santa Margherita Di Pula 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Kordolaimi E. - Eraydin B. 1K 7-66, 6-4 4.18 1.17
  Santa Margherita Di Pula 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Ruse E. - Eraydin B. ČF 6-2, 65-7, 6-2 1.94 1.73
13.09.   Eraydin B. - Lim A. OF 6-4, 7-62 1.19 3.95
12.09.   Eraydin B. - Alves C. 1K 6-3, 2-6, 6-0 1.10 5.47
  Sofie ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Haas B. - Eraydin B. SF 6-4, 6-3 1.80 1.89
07.09.   Eraydin B. - Ianchuk O. ČF 4-0 1.56 2.20
06.09.   Eraydin B. - Parrizas-Diaz OF 7-5, 7-65 1.09 5.66
04.09.   Eraydin B. - Soylu I. 1K 3-0 1.18 4.03
  Bagnatica ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Samsonova L. - Eraydin B. 1K 1-6, 6-3, 6-4 1.77 1.88
  Gran Canaria 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.08.   Eraydin B. - Paquet C. F 6-2, 6-1 1.79 1.89
17.08.   Eraydin B. - Eikeri U. SF 6-1, 7-5 1.66 2.06
16.08.   Eraydin B. - Lemoine Q. ČF 7-5, 6-3 1.84 1.81
15.08.   Eraydin B. - Yashina E. OF 6-3, 6-1 1.09 5.81
14.08.   Eraydin B. - Detiuc A. 1K 7-5, 6-1 1.49 2.36
  Gran Canaria ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Eraydin B. - Maristany Zul F 6-4, 6-3 1.65 2.11
10.08.   Eraydin B. - Burillo Escor SF 6-2, 7-5 1.34 2.95
09.08.   Eraydin B. - Soylu I. ČF 6-4, 6-1 1.47 2.42
08.08.   Eraydin B. - Suvrijn J. OF 4-6, 6-4, 6-3 1.24 3.49
06.08.   Eraydin B. - Colmegna M. 1K 6-2, 6-3 1.44 2.52
  El Espinar ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.08.   Samsonova L. - Eraydin B. F 6-2, 6-0 1.64 2.12
03.08.   Eraydin B. - Lazaro Garcia SF 6-4, 6-1 1.67 2.06
02.08.   Eraydin B. - Bucsa C. ČF 6-3, 4-6, 6-4 3.09 1.30
01.08.   Eraydin B. - Maristany Zul OF 4-6, 6-0, 6-4 1.52 2.31
31.07.   Eraydin B. - Gutierrez Car 1K 7-5, 6-2 1.75 1.92
  Bukurešť WTA Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Sramkova R. - Eraydin B. Q-1K 7-63, 6-3 1.26 3.48
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Gracheva V. - Eraydin B. 1K 7-610, 65-7, 6-4 1.85 1.82
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Zaja A. - Eraydin B. SF 6-1, 6-1 1.45 2.50
06.07.   Eraydin B. - Benoit M. ČF 6-3, 6-4 2.06 1.64
05.07.   Eraydin B. - Gabric A. OF 6-1, 6-1 1.66 2.03
04.07.   Eraydin B. - Rueffer L. 1K 6-3, 6-3 2.06 1.64
  Essen ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Minella M. - Eraydin B. ČF 6-0, 6-1 1.23 3.62
13.06.   Eraydin B. - Hodzic M. OF 6-1, 7-5 1.08 6.18
12.06.   Eraydin B. - Kamenskaya V. 1K 7-5, 6-2 2.00 1.69
  Řím ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Meliss V. - Eraydin B. 1K 6-0, 6-4 5.69 1.10
  Rabat Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Badosa Gibert - Eraydin B. Q-1K 3-6, 7-5, 6-1 1.68 2.05
  Istanbul WTA Kolo Výsledek K1 K2
22.04.   Sorribes Torm - Eraydin B. Q-1K 6-4, 7-5 1.52 2.37
  Istanbul 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Ghioroaie Y. - Eraydin B. 1K 6-2, 5-7, 6-1 2.22 1.57
  Santa Margherita Di Pula 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Kostova E. - Eraydin B. OF 6-4, 6-1 1.83 1.82
22.03.   Eraydin B. - Stokke M. 1K 6-4, 6-3 1.59 2.15
  Santa Margherita Di Pula ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.03.   Eraydin B. - Kostova E. F 6-4, 6-1 2.01 1.70
17.03.   Eraydin B. - Honcova M. SF 6-2, 6-3 1.96 1.73
16.03.   Eraydin B. - Ferro F. ČF 1-6, 6-3, 6-3 3.31 1.26
15.03.   Eraydin B. - Zavatska K. OF 2-6, 6-2, 6-3 2.80 1.36
14.03.   Eraydin B. - Meliss V. 1K 6-4, 6-4 6.55 1.06
  Antalya 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Anshba A. - Eraydin B. F 6-0, 6-0 1.53 2.34
10.03.   Eraydin B. - Sezer M. SF 6-2, 6-4 1.18 4.12
09.03.   Eraydin B. - Sizikova Y. ČF 6-4, 7-5    
08.03.   Eraydin B. - Radisic N. OF 6-2, 6-2    
07.03.   Eraydin B. - Meers L. 1K 3-6, 6-1, 6-4    
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.03.   Bejenaru K. - Eraydin B. ČF 7-63, 6-4    
01.03.   Eraydin B. - Dmitrieva S. OF 6-2, 6-1    
27.02.   Eraydin B. - Shytkouskaya 1K 6-3, 7-5    
  Fed Cup Kolo Výsledek K1 K2
09.02.   Linette M. - Eraydin B.   6-4, 7-5    
08.02.   Grabher J. - Eraydin B.   5-7, 6-4, 7-5    
  Petrohrad WTA Kolo Výsledek K1 K2
27.01.   Plíšková Kr. - Eraydin B. Q-1K 6-0, 6-2 1.07 7.13
  Australian Open Kolo Výsledek K1 K2
11.01.   Falconi I. - Eraydin B. Q-1K 6-1, 6-0 1.18 4.36
  Playford ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.01.   Hives Z. - Eraydin B. OF 6-4, 6-4 1.95 1.72
03.01.   Eraydin B. - Haet M. 1K 6-4, 6-4 1.43 2.55
  Sevilla ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Erayd / Komar - Lim A / Mitu OF 3-6, 6-1, 10-4 1.40 2.53
  Santa Margherita Di Pula 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   March / Rosat - Bogda / Erayd ČF 6-4, 6-2    
11.10.   Bogda / Erayd - Cao S / Ma S. OF 4-6, 7-5, 10-4    
  Santa Margherita Di Pula 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Arbut / Hobga - Erayd / Ruse ČF 6-1, 6-2 2.17 1.54
12.09.   Erayd / Ruse - Pieri / Stefa OF 6-1, 6-2    
  Gran Canaria ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.08.   Eiker / Sizik - Erayd / Soylu F 6-2, 6-4 1.83 1.78
09.08.   Erayd / Soylu - Priby / Stokk SF 6-1, 6-2 1.35 2.70
08.08.   Erayd / Soylu - Suvri / Yashi ČF 6-2, 6-0 1.63 2.01
07.08.   Erayd / Soylu - De Sa / Guerr OF 6-2, 6-1 1.02 7.76
  El Espinar ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Basso / Parre - Curov / Erayd F 7-5, 6-4 1.99 1.64
02.08.   Curov / Erayd - Carri / Moren SF 6-1, 4-6, 11-9 1.44 2.41
01.08.   Curov / Erayd - Mende / Parri ČF 7-66, 6-3 1.93 1.69
31.07.   Curov / Erayd - Drazi / Eklun OF 6-4, 6-3 1.64 1.99
  Bukurešť WTA Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Crist / Ruse - Erayd / Zvona OF 6-4, 6-1 1.96 1.78
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Gerla / Rueff - Erayd / Jorov ČF 6-3, 6-3 1.93 1.69
03.07.   Erayd / Jorov - Heise / Patte OF 6-1, 6-3    
  Essen ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Gerla / Wacha - Erayd / Schol ČF 6-4, 4-6, 10-5    
13.06.   Erayd / Schol - Khabi / Ponom OF 6-3, 2-6, 10-3    
  Řím ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Glush / Stoll - Erayd / Palki ČF 7-5, 6-0    
07.05.   Erayd / Palki - Cresc / Giova OF 7-61, 6-3    
  Rabat Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Krejč / Smith - Erayd / Soylu OF 6-2, 6-3 1.22 3.78
  Antalya 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Munte / Munte - Erayd / Oz I. OF 4-6, 6-3, 10-8    
  Playford ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.01.   Jakup / Khrom - Erayd / Soylu ČF 6-2, 7-61    
02.01.   Erayd / Soylu - McBry / Mcphe OF 6-2, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Limoges Kolo Výsledek K1 K2
09.11.   Parmentier P. - Eraydin B. OF 6-2, 6-4 1.16 5.11
06.11.   Eraydin B. - Gamiz A. 1K 7-5, 5-7, 6-3 1.54 2.36
  Sant Cugat ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Udvardy P. - Eraydin B. 1K 7-67, 6-1 1.87 1.79
  Poitiers ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.10.   Wickmayer Y. - Eraydin B. OF 6-4, 6-2 1.18 4.10
24.10.   Eraydin B. - Fett J. 1K 6-2, 3-6, 6-3 7.45 1.05
  Moskva Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Jorovic I. - Eraydin B. Q-1K 3-6, 6-3, 6-3 1.27 3.40
 Tokio Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Sasnovich A. - Eraydin B. Q-OF 6-4, 6-0 1.12 5.26
16.09.   Eraydin B. - Okuno A. Q-1K 6-1, 6-2 1.09 6.15
 Tokio WTA Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Kato M. - Eraydin B. Q-OF 6-3, 6-0 1.62 2.15
09.09.   Eraydin B. - Sawayanagi R. Q-1K 4-6, 7-64, 6-3 1.50 2.38
  US Open Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Kuzmova V. - Eraydin B. Q-2K 6-3, 6-1 1.20 4.13
23.08.   Eraydin B. - Pfizenmaier D. Q-1K 64-7, 6-4, 6-3 1.28 3.38
  Vancouver 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Soler-Espinos - Eraydin B. Q-ČF 6-3, 6-1 1.97 1.70
14.08.   Eraydin B. - Adamczak M. Q-OF 7-5, 3-6, 6-2    
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Kozlova K. - Eraydin B. Q-OF 6-3, 6-1 1.39 2.70
23.07.   Eraydin B. - Lim A. Q-1K 0-6, 6-2, 6-2 1.66 2.07
  Gstaad WTA Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Haas B. - Eraydin B. 1K 6-4, 4-6, 7-63 1.66 2.11
16.07.   Eraydin B. - Naydenova A. Q-OF 7-64, 6-1 1.49 2.39
15.07.   Eraydin B. - In-Albon Y. Q-1K 6-4, 6-3 1.19 3.92
  Wimbledon Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Martic P. - Eraydin B. Q-1K 6-1, 6-1 1.18 4.51
  Izmir 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Buzarnescu M. - Eraydin B. OF 7-63, 6-2 1.78 1.85
20.06.   Eraydin B. - Sezer M. 1K 6-4, 6-1 1.13 4.52
  Barcelona 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Hesse A. - Eraydin B. ČF 6-2, 6-2 2.08 1.63
14.06.   Eraydin B. - Paigina M. OF 7-5, 6-4 1.59 2.15
13.06.   Eraydin B. - Allertová D. 1K 4-6, 6-4, 6-1 2.35 1.50
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
25.05.   Bogdan A. - Eraydin B. Q-2K 6-4, 6-3 1.73 2.02
23.05.   Eraydin B. - Loeb J. Q-1K 6-1, 6-3 2.07 1.69
  Lleida ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Ruse E. - Eraydin B. 1K 6-0, 6-3 2.17 1.56
  Istanbul WTA Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Begu I. - Eraydin B. ČF 2-6, 7-65, 6-1 1.23 4.14
27.04.   Eraydin B. - Aksu A. OF 6-1, 6-3 1.43 2.78
25.04.   Eraydin B. - Pironkova T. 1K 6-2, 6-4 2.69 1.43
24.04.   Eraydin B. - Kudryavtseva Q-OF 6-4, 4-6, 6-2 1.84 1.84
23.04.   Eraydin B. - Smitkova T. Q-1K 4-6, 6-2, 7-63 1.91 1.77
  Istanbul 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.04.   Eraydin B. - Krejsova P. F 6-3, 6-0 1.78 1.86
14.04.   Eraydin B. - Frech M. SF 6-3, 6-2 1.82 1.82
13.04.   Eraydin B. - Monova P. ČF 6-3, 5-7, 6-4 2.70 1.38
12.04.   Eraydin B. - Grammatikopou OF 6-1, 6-2 1.51 2.28
11.04.   Eraydin B. - Robson L. 1K 6-4, 4-6, 7-68 2.34 1.49
  Istanbul 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Ivakhnenko V. - Eraydin B. OF 6-4, 6-1 1.90 1.75
05.04.   Eraydin B. - Shinikova I. 1K 6-4, 6-3 2.25 1.52
  Santa Margherita Di Pula 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.03.   Hobgarski K. - Eraydin B. ČF 7-5, 6-2 1.74 1.92
30.03.   Eraydin B. - Schmiedlova K. OF 6-3, 4-6, 6-2 2.58 1.40
29.03.   Eraydin B. - Solovieva V. 1K 0-6, 7-64, 6-1 1.93 1.71
28.03.   Eraydin B. - Kovalets S. Q-OF 6-2, 65-7, 6-3 1.48 2.30
27.03.   Eraydin B. - Samsonova L. Q-2K 6-2, 6-3 1.20 3.60
  Santa Margherita Di Pula ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Zavatska K. - Eraydin B. ČF 6-2, 6-4 1.48 2.34
23.03.   Eraydin B. - Ruse E. OF 6-2, 6-2 2.15 1.57
22.03.   Eraydin B. - Georges M. 1K 7-5, 4-6, 7-64 2.28 1.50
21.03.   Eraydin B. - Juhaszova V. Q-OF 6-4, 4-6, 6-4 1.40 2.52
  Antalya 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Mitu C. - Eraydin B. SF 6-2, 6-4 1.21 4.07
10.03.   Eraydin B. - Konig P. ČF 7-62, 7-5 1.35 2.70
09.03.   Eraydin B. - Evtimova D. OF 7-5, 6-4 1.42 2.46
08.03.   Eraydin B. - Cohen I. 1K 6-1, 6-0    
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Dinu C. - Eraydin B. SF 6-2, 4-6, 7-65 1.49 2.34
24.02.   Eraydin B. - Konig P. ČF 6-1, 7-5 1.35 2.70
23.02.   Eraydin B. - Herazo Gonzal OF 6-4, 6-4 1.35 2.70
21.02.   Eraydin B. - Miroshnichenk 1K 6-4, 6-4 1.40 2.52
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Radanovic D. - Eraydin B. F 6-4, 7-61 1.74 1.91
18.02.   Eraydin B. - Dinu C. SF 6-2, 3-6, 6-4 2.62 1.39
17.02.   Eraydin B. - Ene C. ČF 6-3, 6-0    
15.02.   Eraydin B. - Antonitsch M. OF 6-3, 7-5 1.57 2.11
14.02.   Eraydin B. - Ilowska C. 1K 4-6, 6-1, 6-3    
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Ivakhnenko V. - Eraydin B. SF 6-0, 7-65 1.45 2.44
10.02.   Eraydin B. - Vanlangendonc ČF 6-3, 6-3    
08.02.   Eraydin B. - Weedon K. OF 7-62, 6-1 1.06 5.96
07.02.   Eraydin B. - Khrustaleva A. 1K 6-0, 7-5    
  Sant Cugat ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Gonza / Pigos - Erayd / Masar OF 6-2, 6-4    
  Poitiers ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Irigo / Liste - Erayd / Segue ČF 1-6, 6-3, 10-6    
23.10.   Erayd / Segue - Heise / Parta OF 6-3, 6-4    
  Barcelona 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Pigos / Teich - Erayd / Perri OF 7-5, 6-4    
  Lleida ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.05.   Gamiz / Garci - Erayd / Shapa SF 7-5, 6-4 1.75 1.85
03.05.   Erayd / Shapa - Buril / Caval ČF 6-3, 2-6, 10-1 1.45 2.37
02.05.   Erayd / Shapa - Ferna / Sekul OF 6-3, 6-2    
  Istanbul 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Shari / Yashi - Erayd / Gorgo OF 6-3, 4-6, 10-8 1.80 1.80
  Santa Margherita Di Pula 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.03.   Thomb / Wacan - Bara / Erayd SF 6-3, 6-1 1.80 1.80
30.03.   Bara / Erayd - Andre / Hobga ČF 6-3, 6-4 1.50 2.25
29.03.   Bara / Erayd - Careg / Di Gi OF 7-5, 7-65 1.16 4.02
  Santa Margherita Di Pula ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.03.   Arcon / Hobga - Bara / Erayd ČF 6-2, 4-6, 10-2 1.98 1.65
22.03.   Bara / Erayd - Ferro / Paque OF 6-4, 6-3 1.48 2.30
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Aksu / Gorgo - Erayd / Kenne F 6-3, 6-1 1.80 1.80
24.02.   Erayd / Kenne - Fomin / Takun SF 6-3, 6-2    
22.02.   Erayd / Kenne - Anton / Potoc ČF 1.20 3.60
21.02.   Erayd / Kenne - Okuda / Sisko OF 6-2, 6-2    
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.02.   Erayd / Kenne - Dinu / Ene C F 6-3, 2-6, 10-5 1.58 2.09
17.02.   Erayd / Kenne - Iakov / Kawas SF 6-0, 6-1    
16.02.   Erayd / Kenne - Aksu / Oz I. ČF 6-3, 7-5 1.08 5.40
14.02.   Erayd / Kenne - Anil / Vange OF 6-1, 7-62 1.06 5.96
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Erayd / Ivakh - Kenne / Kolar F 7-66, 6-2 1.22 3.43
10.02.   Erayd / Ivakh - Bonda / Kan V SF 6-1, 6-4 1.33 2.78
09.02.   Erayd / Ivakh - Pantů / Pantu ČF 6-1, 6-0    
07.02.   Erayd / Ivakh - Anil / Cresc OF 7-5, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Ankara ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.12.   Yashina E. - Eraydin B. Q-OF 6-3, 2-6, 6-4    
17.12.   Eraydin B. - Marozava L. Q-1K 6-1, 7-64    
  Dubaj ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.12.   Hozumi E. - Eraydin B. Q-1K 7-610, 6-3    
  Valencie ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.11.   Gjorcheska L. - Eraydin B. 1K 6-2, 7-5 1.28 3.12
  Limoges Kolo Výsledek K1 K2
13.11.   Cadantu A. - Eraydin B. Q-ČF 6-4, 6-3 1.58 2.21
  Minsk 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Solovieva V. - Eraydin B. 1K 6-2, 6-3 1.35 2.76
  Scottsdale ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.11.   Min G. - Eraydin B. OF 4-6, 6-4, 6-4 1.11 5.07
01.11.   Eraydin B. - Lim A. 1K 7-65, 6-4 2.70 1.37
  Macon 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.10.   Min G. - Eraydin B. OF 6-2, 6-4 1.16 4.15
26.10.   Eraydin B. - Ianchuk E. 1K 1-6, 6-2, 6-3 2.07 1.60
  Šarm aš-Šajch 38 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Mestach A. - Eraydin B. 1K 6-4, 6-1 1.24 3.31
  Hongkong WTA Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Mattek B. - Eraydin B. 1K 6-1, 6-2 1.09 6.35
  Bucha 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Ianchuk O. - Eraydin B. 1K 6-0, 6-1 1.37 2.65
  Telavi 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Yastremska D. - Eraydin B. ČF 3-6, 6-0, 6-4 1.51 2.23
08.09.   Eraydin B. - Hsu C. OF 4-6, 6-3, 6-1 1.31 2.95
06.09.   Eraydin B. - Chikalkina A. 1K 6-3, 6-1 1.31 2.99
  Almaty ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.09.   Blinkova A. - Eraydin B. SF 6-2, 6-3 1.22 3.58
01.09.   Eraydin B. - Perrin C. ČF 7-62, 6-2 1.95 1.68
31.08.   Eraydin B. - Detkovskaya D. OF 6-2, 6-3 1.02 8.75
30.08.   Eraydin B. - Tarasova A. 1K 6-1, 6-3 1.29 3.08
  Charkov 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Kalinskaya A. - Eraydin B. ČF 6-3, 6-1 1.21 3.69
24.08.   Eraydin B. - Savinykh V. OF 3-6, 6-4, 6-4 2.22 1.52
23.08.   Eraydin B. - Yashina E. 1K 6-2, 6-3 1.07 6.58
  Lipsko ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.08.   Bara I. - Eraydin B. OF 7-5, 7-66 1.42 2.50
17.08.   Eraydin B. - Honcova M. 1K 6-2, 6-2 2.02 1.63
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Stollar F. - Eraydin B. 1K 6-4, 6-4 1.16 4.43
  Horb ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Tomova V. - Eraydin B. 1K 6-4, 6-0 1.11 4.76
  Darmstadt ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Kamenskaya V. - Eraydin B. 1K 6-4, 6-3 1.12 4.95
  Bukurešť WTA Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Tomova V. - Eraydin B. Q-1K 6-2, 6-2 1.11 5.03
  Antalya 45 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Zlochova Z. - Eraydin B. ČF 6-3, 6-4 2.32 1.47
30.06.   Eraydin B. - Zerbone J. OF 6-4, 65-7, 7-64 1.58 2.09
29.06.   Eraydin B. - Herazo Gonzal 1K 7-5, 6-2 1.25 3.21
  Antalya 44 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.06.   Lodikova D. - Eraydin B. ČF 6-3, 4-6, 6-4 4.76 1.11
23.06.   Eraydin B. - Faber T. OF 6-4, 3-6, 6-4 1.05 6.30
21.06.   Eraydin B. - Confalonieri 1K 6-1, 7-65 1.10 4.95
  Szeged ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.06.   Sakkari M. - Eraydin B. OF 6-3, 6-4 1.15 4.28
14.06.   Eraydin B. - Ene C. 1K 6-3, 6-1 1.41 2.55
  Brescia ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Dinu C. - Eraydin B. 1K 6-4, 6-4 1.27 3.17
  Grado ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Jani R. - Eraydin B. 1K 6-1, 6-2 1.45 2.43
  Norimberk Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Lu J. - Eraydin B. Q-1K 6-4, 6-1 2.04 1.61
  Chiasso ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Samir S. - Eraydin B. OF 0-6, 6-2, 6-2 2.69 1.37
27.04.   Eraydin B. - Sugnaux T. 1K 6-1, 7-5 1.42 2.47
  Istanbul WTA Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Cirstea S. - Eraydin B. Q-OF 7-5, 6-3 1.10 5.21
17.04.   Eraydin B. - Pous-Tio L. Q-1K 6-2, 7-610 1.74 1.86
  Istanbul 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Štefková B. - Eraydin B. 1K 6-3, 6-0 2.04 1.61
  Katovice Kolo Výsledek K1 K2
04.04.   Golubic V. - Eraydin B. Q-ČF 6-0, 6-3 1.20 3.65
03.04.   Eraydin B. - Hesse A. Q-OF 7-65, 6-0 2.19 1.54
02.04.   Eraydin B. - Ferro F. Q-1K 6-2, 3-0 1.46 2.37
  Croissy-Beaubourg ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.03.   Terziyska J. - Eraydin B. Q-OF 6-2, 6-0 1.95 1.67
26.03.   Eraydin B. - Arcangioli M. Q-1K 6-3, 6-1    
  Rancho Santa Fe ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.02.   Liu C. - Eraydin B. 1K 7-63, 6-3 1.58 2.10
  Surprise ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Scholl C. - Eraydin B. ČF 0-6, 7-5, 6-0 1.95 1.69
18.02.   Eraydin B. - Liu C. OF 65-7, 6-3, 7-5 2.10 1.59
17.02.   Eraydin B. - Weinhold A. 1K 6-3, 7-63 1.82 1.79
  Fed Cup Kolo Výsledek K1 K2
05.02.   Eraydin B. - Gorlats V.   6-2, 6-3    
  Antalya 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.01.   Eraydin B. - Amiraghyan A. F 3-6, 6-2, 6-4 1.65 1.98
30.01.   Eraydin B. - Boualem J. SF 6-4, 6-2 1.40 2.50
29.01.   Eraydin B. - Ekshibarova V. ČF 6-4, 6-1 1.30 2.90
28.01.   Eraydin B. - Comlek A. OF 6-0, 6-3    
27.01.   Eraydin B. - Anil C. 1K 6-3, 6-2 1.01 8.25
25.01.   Eraydin B. - Lavender E. Q-OF 2-6, 6-1, 6-0    
23.01.   Eraydin B. - Kalkenova K. Q-2K 6-3, 6-1    
  Ankara ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.12.   Kania / Melni - Aksu / Erayd OF 6-4, 7-65    
  Dubaj ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.12.   Hsieh / Savin - Bogda / Erayd OF 6-2, 2-6, 10-1    
  Valencie ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.11.   Herre / Shari - Erayd / Garci ČF    
21.11.   Erayd / Garci - Ferna / Roeme OF 7-5, 6-1    
  Scottsdale ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.11.   Neel / Towns - Erayd / Pivov SF 6-2, 7-65    
03.11.   Erayd / Pivov - Georg / Schmi ČF 6-4, 6-2    
02.11.   Erayd / Pivov - Maran / Peter OF 6-4, 6-4    
  Macon 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.10.   Harri / Ho J. - Beyge / Erayd OF 64-7, 6-0, 10-4    
  Šarm aš-Šajch 38 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Jani / Sizik - Erayd / Komar ČF    
18.10.   Erayd / Komar - Cabaj / Samir OF 2-6, 6-1, 10-5    
  Hongkong WTA Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Klepa / Srebo - Erayd / Leyki OF 6-3, 6-4 1.06 6.67
  Bucha 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Buzar / Perpe - Erayd / Kreme SF 6-3, 6-4    
14.09.   Erayd / Kreme - Kapsh / Shosh ČF 6-1, 6-4    
13.09.   Erayd / Kreme - Kvats / Lukac OF 6-1, 6-0    
  Telavi 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Khaza / Taras - Erayd / Ianch ČF 2-6, 7-65, 10-7    
06.09.   Erayd / Ianch - Fomin / Herdz OF 6-1, 6-1    
  Charkov 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Ivakh / Komar - Erayd / Kreme F 6-1, 6-3    
25.08.   Erayd / Kreme - Kerim / Shako SF 6-4, 5-7, 10-6    
24.08.   Erayd / Kreme - Herdz / Sezer ČF 6-4, 6-4    
23.08.   Erayd / Kreme - Malik / Stoty OF 6-3, 6-2    
  Lipsko ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Ewijk / Van D - Erayd / Husar OF 6-2, 6-2    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Diste / Schuu - Erayd / Kreme F 6-1, 6-4    
11.08.   Erayd / Kreme - Hogen / Rus A SF 6-2, 6-1    
10.08.   Erayd / Kreme - Frech / Radan ČF 6-3, 6-3    
08.08.   Erayd / Kreme - Gramm / Van D OF 6-3, 6-4    
  Horb ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Hogen / Kerkh - Erayd / Kreme SF 6-4, 7-64 1.67 1.95
28.07.   Erayd / Kreme - Schae / Zaja ČF 6-2, 6-3    
27.07.   Erayd / Kreme - Herdz / Primo OF 6-0, 6-4    
  Darmstadt ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Husar / Jakup - Erayd / Štefk SF 4-6, 6-0, 14-12    
20.07.   Erayd / Štefk - Komme / Schec ČF 6-1, 6-3    
  Bukurešť WTA Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Dinu / Ruse - Erayd / Maroz OF 6-3, 6-3 1.68 1.94
  Szeged ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Bogda / Lukac - Erayd / Vogt OF 6-3, 66-7, 10-7    
  Brescia ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Burge / Vogt - Erayd / Matte SF 1-6, 6-3, 10-6    
02.06.   Erayd / Matte - Hadda / Tomov ČF    
01.06.   Erayd / Matte - Bonom / Lioi OF    
  Grado ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Pella / Segue - Erayd / Matte F 6-2, 7-68    
26.05.   Erayd / Matte - Molin / Shapa SF 2-6, 6-0, 10-8    
25.05.   Erayd / Matte - Rodri / Sanch ČF 6-3, 0-6, 10-7    
  Istanbul WTA Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Knoll / Kovin - Erayd / Monov OF 6-2, 6-4 1.36 2.67
  Istanbul 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.04.   Ivakh / Maroz - Erayd / Monov SF 6-2, 7-5    
14.04.   Erayd / Monov - Piter / Shini ČF 6-3, 6-3    
13.04.   Erayd / Monov - Bogda / Dinu OF 6-1, 6-3    
  Katovice Kolo Výsledek K1 K2
07.04.   Hozum / Kato - Erayd / Maroz ČF 7-5, 6-4 1.60 2.07
06.04.   Erayd / Maroz - Dushe / Marti OF 3-6, 6-4, 15-13 3.01 1.29
  Rancho Santa Fe ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Kuwat / Okuno - Erayd / Schol OF 64-7, 6-4, 10-6    
  Surprise ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Cako / Lao D - Chang / Erayd SF 6-4, 7-65    
19.02.   Chang / Erayd - Belli / Liu C ČF 6-3, 5-7, 12-10    
17.02.   Chang / Erayd - Jaksi / Kuwat OF 7-65, 6-2    
  Antalya 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.01.   Kuzmo / Ubera - Ekshi / Erayd SF 6-3, 6-2    
28.01.   Ekshi / Erayd - Bovy / Londo ČF 6-2, 6-1    
26.01.   Ekshi / Erayd - Anil / Payko OF 6-1, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Ankara ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.12.   Cadantu A. - Eraydin B. 1K 7-66, 6-3 1.72 1.88
  Minsk 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Khromacheva I. - Eraydin B. F 6-2, 7-5 1.53 2.29
13.11.   Eraydin B. - Lapko V. SF 5-7, 6-2, 6-3 1.68 1.99
12.11.   Eraydin B. - Kawa K. ČF 6-2, 6-0 1.64 1.99
11.11.   Eraydin B. - Strakhova V. OF 6-4, 5-7, 6-3 1.87 1.74
09.11.   Eraydin B. - Yashina E. 1K 5-7, 6-4, 7-5 1.12 5.05
  Istanbul ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Jorovic I. - Eraydin B. SF 6-3, 6-4 1.33 2.91
29.10.   Eraydin B. - Khromacheva I. ČF 7-5, 6-0 2.20 1.53
28.10.   Eraydin B. - Vaňková K. OF 6-4, 6-3 1.72 1.90
27.10.   Eraydin B. - Brianti A. 1K 6-4, 4-6, 6-4 1.87 1.74
25.10.   Eraydin B. - Kudermetova V. Q-OF 6-4, 6-3    
24.10.   Eraydin B. - Comlek A. Q-1K 6-0, 6-3    
  Joue-Les-Tours ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Foretz Gacon - Eraydin B. ČF 6-1, 2-6, 7-65 1.19 3.86
22.10.   Eraydin B. - Garcia-Perez OF 6-1, 6-2 2.12 1.57
21.10.   Eraydin B. - Georges M. 1K 6-3, 3-6, 7-65 4.22 1.15
19.10.   Eraydin B. - Albie A. Q-ČF 6-2, 1-6, 6-0    
18.10.   Eraydin B. - Le Bihan K. Q-OF 6-3, 6-1    
17.10.   Eraydin B. - Bacquie A. Q-1K 6-3, 3-6, 6-2    
  Bucha 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Enache D. - Eraydin B. 1K 6-2, 7-5 1.51 2.27
  Biarritz ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Koukalová K. - Eraydin B. 1K 6-2, 6-4 1.19 3.80
08.09.   Eraydin B. - Sanesi G. Q-ČF 7-5, 6-4    
07.09.   Eraydin B. - Atucha Gomez Q-OF 6-4, 7-5    
06.09.   Eraydin B. - Maisonnave C. Q-1K 6-2, 6-2    
  Westende ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Buzarnescu M. - Eraydin B. SF 7-65, 6-1 1.46 2.50
15.08.   Eraydin B. - Boeykens E. ČF 7-69, 7-5 1.79 1.82
12.08.   Eraydin B. - Zimmermann K. OF 6-3, 6-3 1.22 3.45
11.08.   Eraydin B. - Versteeg K. 1K 6-1, 7-63 1.54 2.16
  Moskva 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Kamenskaya V. - Eraydin B. F 6-2, 6-2 1.29 3.03
08.08.   Eraydin B. - Tarasova A. SF 6-2, 6-1 2.34 1.52
07.08.   Eraydin B. - Leykina P. ČF 7-66, 6-4 2.82 1.33
06.08.   Eraydin B. - Khazaniuk D. OF 7-64, 6-3 2.65 1.38
05.08.   Eraydin B. - Morgina A. 1K 6-1, 6-3 1.64 2.00
03.08.   Eraydin B. - Vasilyeva L. Q-OF 6-3, 6-2    
02.08.   Eraydin B. - Lyukshinova E. Q-1K 6-1, 6-2    
  Astana 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Pervak K. - Eraydin B. OF 6-1, 6-1 1.16 4.00
28.07.   Eraydin B. - Grajdek K. 1K 4-6, 6-1, 6-2    
  Bursa ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Kulichkova E. - Eraydin B. 1K 6-2, 6-3 1.06 6.58
  Sakarya ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Eraydin B. - Prosperi V. F 6-3, 6-1 1.55 2.16
03.07.   Eraydin B. - Lazareva M. SF 6-2, 6-3 1.96 1.66
02.07.   Eraydin B. - Yashina E. ČF 6-0, 6-3 1.75 1.84
01.07.   Eraydin B. - Anil C. OF 6-2, 6-0    
30.06.   Eraydin B. - Demirci M. 1K 6-0, 6-0    
  Balikesir ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Eraydin B. - Sezer M. F 6-3, 5-7, 6-3 2.50 1.40
26.06.   Eraydin B. - Aksu A. SF 6-4, 6-4 1.92 1.70
25.06.   Eraydin B. - Njoze M. ČF 7-5, 1-6, 6-3 1.65 1.98
24.06.   Eraydin B. - Horvat I. OF 6-0, 6-0    
22.06.   Eraydin B. - Akdemir Y. 1K 6-0, 6-1 1.02 7.65
  Fergana ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Kuwata H. - Eraydin B. 1K 6-3, 7-5 1.20 3.60
  Namangan ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Komardina A. - Eraydin B. OF 6-0, 6-4    
09.06.   Eraydin B. - Kerimbayeva K. 1K 6-1, 3-6, 6-1 1.96 1.66
  Andijan ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Raina A. - Eraydin B. OF 4-6, 6-2, 6-1    
02.06.   Eraydin B. - Yusupova G. 1K 6-4, 6-4 1.20 3.60
  Monzon ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Boualem J. - Eraydin B. ČF 6-3, 6-3 1.57 2.12
13.05.   Eraydin B. - Hoste Ferrer OF 6-3, 6-2 1.01 8.25
11.05.   Eraydin B. - Carrillo Mari 1K 6-1, 6-4 1.55 2.16
  Tunis ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Botto-Arias B. - Eraydin B. 1K 6-4, 6-4 1.09 5.69
  Istanbul 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.04.   Plíšková Kr. - Eraydin B. 1K 6-1, 6-1 1.03 8.50
  Antalya 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Negreanu D. - Eraydin B. OF 3-6, 6-4, 6-4 1.98 1.65
15.04.   Eraydin B. - Fomina A. 1K 6-2, 6-1 1.42 2.46
  Antalya 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.04.   Vajdova N. - Eraydin B. 1K 6-2, 6-2 2.20 1.52
  Palm Harbor ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.03.   Zhuravleva A. - Eraydin B. Q-1K 6-1, 3-6, 7-5    
  Orlando ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Broomfield A. - Eraydin B. 1K 6-2, 6-3    
  Gainesville ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Oyen S. - Eraydin B. OF 6-4, 6-2 1.40 2.50
11.03.   Eraydin B. - Daniell A. 1K 6-3, 6-2 1.66 1.96
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Cengiz B. - Eraydin B. OF 4-6, 6-4, 10-7    
26.02.   Eraydin B. - Tekbas Z. 1K 7-5, 6-1    
23.02.   Eraydin B. - Pakatsochvili Q-OF 6-0, 6-1    
22.02.   Eraydin B. - Yordanova N. Q-2K 6-3, 6-2    
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.02.   Kurz K. - Eraydin B. Q-OF 7-5, 2-6, 6-3    
  Fed Cup Kolo Výsledek K1 K2
07.02.   Bolkvadze M. - Eraydin B.   6-3, 6-3    
  Ankara ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.12.   Kania / Kerkh - Erayd / Gjorc OF 6-4, 6-2    
  Minsk 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.11.   Erayd / Kuder - Frolo / Yashi F 6-3, 6-1    
12.11.   Erayd / Kuder - Lapko / Sarki SF 6-1, 7-5    
11.11.   Erayd / Kuder - Jegio / Kawa ČF 6-2, 6-4    
10.11.   Erayd / Kuder - Kolb / Kolb OF 6-1, 6-2    
  Nantes ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Giovi / Korpa - Bua T / Erayd OF 6-1, 1-6, 12-10    
  Istanbul ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Erayd / Leyki - Dinu / Fett F 7-5, 62-7, 10-5    
29.10.   Erayd / Leyki - Ivakh / Kuder SF 6-3, 6-1    
28.10.   Erayd / Leyki - Bayra / Oral ČF 6-0, 6-0    
26.10.   Erayd / Leyki - Cevik / Takun OF 6-0, 6-2    
  Joue-Les-Tours ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Cadan / Dinu - Erayd / Monov SF 6-4, 4-6, 10-6    
21.10.   Erayd / Monov - Ianch / Pera ČF 6-3, 6-2    
20.10.   Erayd / Monov - Schny / Yurtk OF 6-2, 6-4    
  Bucha 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Ianch / Vasyl - Erayd / Palki ČF 6-2, 6-2    
21.09.   Erayd / Palki - Kolb / Kolb OF 6-2, 4-6, 10-5    
  Biarritz ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Erayd / Maroz - Jani / Vogt F 6-4, 6-4 2.70 1.35
11.09.   Erayd / Maroz - Bua T / Garci SF 6-0, 5-7, 11-9    
10.09.   Erayd / Maroz - Sanes / Teich ČF 7-6, 4-6, 10-5    
08.09.   Erayd / Maroz - Parme / Thorp OF 6-2, 6-3    
  Westende ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Raina / Sotni - Erayd / Lykin OF 6-1, 5-7, 10-5    
  Moskva 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.08.   Koras / Strak - Erayd / Palki OF 7-5, 5-7, 11-9    
  Astana 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.08.   Dzala / Taras - Erayd / Palki F 6-0, 6-1    
31.07.   Erayd / Palki - Grinc / Mun V SF 6-2, 6-1    
29.07.   Erayd / Palki - Kuder / Poutc ČF 4-6, 7-5, 10-6    
28.07.   Erayd / Palki - Lasku / Malyk OF 6-1, 6-4    
  Bursa ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Gjorc / Sezer - Erayd / Gabue OF 6-2, 4-6, 10-5    
  Sakarya ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Curov / Yashi - Erayd / Lazar F 4-6, 6-1, 10-6    
02.07.   Erayd / Lazar - Adame / Anil SF 6-3, 6-2    
01.07.   Erayd / Lazar - Bayra / Kajev ČF    
  Fergana ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Shari / Strak - Erayd / Jegio OF 4-6, 6-3, 10-4    
  Namangan ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Komar / Terzi - Erayd / Shari SF 2-6, 6-2, 12-10    
10.06.   Erayd / Shari - Kiche / Strak ČF 6-4, 4-6, 10-6    
08.06.   Erayd / Shari - Khabi / Meren OF 6-2, 7-5    
  Monzon ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Garci / Parre - Erayd / Steph F 6-4, 6-2    
14.05.   Erayd / Steph - Eklun / Murta SF 6-1, 3-6, 10-3    
13.05.   Erayd / Steph - Sanch / Tanie ČF 6-4, 5-7, 10-4    
  Istanbul 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.04.   Doros / Kleme - Erayd / Shini OF 6-3, 7-64    
  Antalya 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Gayda / Tomic - Erayd / Negre ČF 4-6, 6-4, 10-1    
08.04.   Erayd / Negre - Engel / Pisku OF 6-2, 6-2    
  Palm Harbor ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Irigo / Ormae - Erayd / Gabue ČF 6-1, 7-5    
25.03.   Erayd / Gabue - Drake / McCar OF 6-3, 6-3    
  Orlando ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.03.   Osaka / Valde - Erayd / Gabue OF 6-3, 0-6, 10-6    
  Gainesville ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Chang / Danie - Erayd / Kramp OF 3-6, 6-2, 10-6    
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Sezer / Wiene - Erayd / Poika OF 6-4, 3-6, 10-8    
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Husar / Zimme - Erayd / Melis F 6-0, 6-3    
20.02.   Erayd / Melis - Gjorc / Wiene SF 7-61, 4-6, 10-7    
18.02.   Erayd / Melis - Kolb / Kolb ČF 6-2, 2-6, 10-7    
17.02.   Erayd / Melis - Chimu / Kawas OF 6-4, 2-6, 10-7    
Žádné zápasy.
 
  Istanbul 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.12.   Heisen V. - Eraydin B. 1K 6-2, 6-4 2.40 1.44
  Ankara ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.12.   Alexandrova E. - Eraydin B. 1K 65-7, 6-4, 7-64 1.09 5.71
  Antalya 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.11.   Wikkerink J. - Eraydin B. OF 6-2, 4-0 2.40 1.44
26.11.   Eraydin B. - Konig P. 1K 6-4, 7-5    
  Antalya 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Schmiedlova K. - Eraydin B. OF 6-2, 6-0    
19.11.   Eraydin B. - Wikkerink J. 1K 6-3, 6-2 1.98 1.65
17.11.   Eraydin B. - Hering K. Q-OF 3-6, 6-2, 6-1    
16.11.   Eraydin B. - Abbate C. Q-2K 3-6, 6-3, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 54 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.11.   Pantůčková G. - Eraydin B. 1K 6-2, 6-2 1.60 2.06
  Šarm aš-Šajch 53 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Profit E. - Eraydin B. Q-2K 6-3, 6-0    
  Istanbul ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Voráčová R. - Eraydin B. 1K 6-4, 6-0 1.12 4.60
  Podgorica ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Husaric A. - Eraydin B. Q-OF 6-3, 2-2    
20.09.   Eraydin B. - Belovukovic M. Q-1K 6-2, 2-6, 6-1    
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.08.   Wacanno E. - Eraydin B. 1K 6-3, 68-7, 7-5 2.24 1.50
  Westende ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Rodina E. - Eraydin B. OF 6-0, 6-1 1.06 5.95
12.08.   Eraydin B. - Knoll X. 1K 5-7, 6-3, 7-5 3.60 1.20
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Schuurs D. - Eraydin B. 1K 7-5, 6-3 1.45 2.36
  Istanbul 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Wang Y. - Eraydin B. ČF 6-3, 6-1 2.24 1.50
30.07.   Eraydin B. - Vangelova A. OF 6-3, 6-3 1.03 7.15
28.07.   Eraydin B. - Gao X. 1K 4-6, 6-2, 6-1    
  Istanbul 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Brouleau L. - Eraydin B. ČF 6-2, 6-0 1.80 1.80
24.07.   Eraydin B. - Vorontsova V. OF 6-4, 6-3 1.05 6.30
23.07.   Eraydin B. - Honigova S. 1K 6-1, 2-6, 6-3    
  Istanbul 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Kolb N. - Eraydin B. OF 7-5, 7-62 3.45 1.22
01.07.   Eraydin B. - Gaydarzhi K. 1K 4-6, 6-2, 6-3 1.01 8.25
  Istanbul 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Soylu I. - Eraydin B. SF 6-2, 6-1 1.30 2.90
20.06.   Eraydin B. - Stamatova J. ČF 6-3, 7-5 1.35 2.70
19.06.   Eraydin B. - Kaufinger I. OF 6-0, 6-4    
18.06.   Eraydin B. - Lemmens E. 1K 6-4, 6-3    
  Adana 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Stamatova J. - Eraydin B. SF 7-5, 3-6, 6-2 2.36 1.45
12.06.   Eraydin B. - Heil A. ČF 2-6, 7-61, 6-0 1.20 3.60
11.06.   Eraydin B. - Cepelyte A. OF 3-6, 6-2, 7-5 1.01 8.25
10.06.   Eraydin B. - Tsiklauri E. 1K 6-1, 6-3    
  Adana ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Soylu I. - Eraydin B. F 4-6, 6-1, 6-2 1.62 2.02
07.06.   Eraydin B. - Adamescu C. SF 6-3, 6-3 1.15 4.15
06.06.   Eraydin B. - Fomina A. ČF 6-1, 6-0    
04.06.   Eraydin B. - Sehovic M. OF 6-3, 6-0    
02.06.   Eraydin B. - Anil C. 1K 6-2, 6-0    
  Bukhara ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.05.   Amanmuradova - Eraydin B. OF 6-3, 7-61    
26.05.   Eraydin B. - Malikova K. 1K 6-4, 3-6, 6-2    
  Incheon ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Jang S. - Eraydin B. OF 6-1, 6-3 1.45 2.36
07.05.   Eraydin B. - Bai A. 1K 3-6, 6-2, 6-2 1.80 1.80
  Soul 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Bai A. - Eraydin B. 1K 7-5, 68-7, 6-4    
  Istanbul 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Ozgen P. - Eraydin B. 1K 6-2, 7-63 1.45 2.44
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Romeo C. - Eraydin B. ČF 6-1, 6-3 3.80 1.18
10.04.   Eraydin B. - Rychagova A. OF 7-61, 64-7, 6-2 1.15 4.15
09.04.   Eraydin B. - Kazimova K. 1K 6-1, 6-0    
  Antalya 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.03.   Schoofs B. - Eraydin B. SF 62-7, 6-1, 6-4 1.65 1.98
28.03.   Eraydin B. - Katsitadze M. ČF 1-6, 6-4, 6-4 2.16 1.55
27.03.   Eraydin B. - Bayraktaroglu OF 6-3, 6-0    
25.03.   Eraydin B. - Sugnaux T. 1K 3-6, 6-1, 6-4    
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.03.   Ponomar L. - Eraydin B. OF 6-3, 6-2    
18.03.   Eraydin B. - Prenkovic L. 1K 6-2, 6-0    
  Moskva ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Pervak K. - Eraydin B. 1K 6-4, 6-0 1.10 4.95
  Istanbul 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.12.   Aksu / Soylu - Erayd / Shari SF 7-63, 6-3    
24.12.   Erayd / Shari - Palki / Prenk ČF 4-6, 6-1, 10-4    
  Ankara ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.12.   Enach / Jani - Erayd / Shari ČF 6-2, 6-3    
15.12.   Erayd / Shari - Kokce / Kvats OF 6-1, 6-1    
  Šarm aš-Šajch 53 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.11.   Kan V / Kuder - Erayd / Morgi OF 6-4, 6-4    
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Bua T / Segue - Celik / Erayd SF 6-0, 6-2    
20.08.   Celik / Erayd - Esen / Esen ČF 3-6, 6-4, 11-9    
18.08.   Celik / Erayd - Benoi / Kerfs OF 6-1, 6-3    
  Westende ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Boeyk / Michi - Celik / Erayd OF 6-3, 6-4    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.08.   Pera / Schuu - Celik / Erayd OF 6-1, 6-0    
  Istanbul 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Erayd / Sezer - Mokh / Munoz F 2-6, 6-0, 10-7    
03.07.   Erayd / Sezer - Kolb / Kolb SF 6-1, 6-1    
02.07.   Erayd / Sezer - Chala / Degti ČF 6-1, 6-0    
  Adana 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Lemme / Munoz - Erayd / Tsikl SF 6-2, 6-2    
11.06.   Erayd / Tsikl - Topse / Unlug ČF 6-3, 6-3    
  Adana ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Erayd / Soylu - Fomin / Tsikl F 6-3, 6-1    
05.06.   Erayd / Soylu - Adame / Botus SF    
05.06.   Erayd / Soylu - Aksu / Topse ČF 6-3, 6-2    
04.06.   Erayd / Soylu - Akyur / Kadag OF 6-0, 6-0    
  Bukhara ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.05.   Abdur / Amanm - Erayd / Soylu ČF 6-3, 7-63    
27.05.   Erayd / Soylu - Folts / Meren OF 6-3, 6-0    
  Soul 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Chen / Liang - Erayd / Sezer ČF 6-3, 6-2    
29.04.   Erayd / Sezer - Buaya / Shari OF 4-6, 6-0, 10-8    
  Istanbul 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Al Na / Sezer - Erayd / Soylu ČF 6-3, 7-64    
22.04.   Erayd / Soylu - Beyge / Kozlo OF 1-6, 6-4, 13-11    
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Gorgo / Kvats - Erayd / Krejč SF 6-3, 6-4    
20.03.   Erayd / Krejč - Celik / Takah ČF 6-3, 3-6, 10-7    
19.03.   Erayd / Krejč - Kokce / Reimc OF 6-0, 6-3    
  Moskva ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.02.   Kuder / Piraz - Amira / Erayd OF 3-6, 6-2, 10-8    
Žádné zápasy.
 
  Ankara ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.12.   Diatchenko V. - Eraydin B. 1K 6-4, 2-6, 6-1 1.80 1.80
  Nová Bombaj ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.12.   Fujiwara R. - Eraydin B. OF 6-2, 3-6, 6-3 1.65 1.98
10.12.   Eraydin B. - Reddy S. 1K 6-4, 6-2 1.14 4.30
  Istanbul 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.11.   Kulichkova E. - Eraydin B. Q-ČF 7-66, 6-3 1.14 4.30
03.11.   Eraydin B. - Anil C. Q-OF 6-4, 3-6, 6-0    
  Istanbul ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Pervak K. - Eraydin B. 1K 6-4, 6-1 1.22 3.45
  Herzlia 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Kucova K. - Eraydin B. SF 6-3, 7-5 1.29 2.99
23.10.   Eraydin B. - Panova A. ČF 7-5    
22.10.   Eraydin B. - Poznikhirenko OF 6-4, 6-4    
21.10.   Eraydin B. - Vinogradova P. 1K 7-5, 6-3    
  Fergana ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Kichenok L. - Eraydin B. ČF 6-2, 6-1    
25.09.   Eraydin B. - Khazaniuk D. OF 7-63, 6-2    
24.09.   Eraydin B. - Chilumula N. 1K 6-4, 6-1    
  Batumi ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Panova A. - Eraydin B. OF 6-3, 6-1 1.22 3.45
17.09.   Eraydin B. - Shkudun A. 1K 6-3, 6-3    
  Trabzon 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Kalashnikova - Eraydin B. 1K 6-3, 4-6, 6-0 1.57 2.12
  Kazaň 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Rodionova A. - Eraydin B. 1K 6-2, 6-0 1.71 1.90
  Kazaň ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Ivakhnenko V. - Eraydin B. 1K 6-0, 6-1 1.80 1.80
  Izmir 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Ostapenko J. - Eraydin B. 1K 1-6 2.24 1.50
  Izmir 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.08.   Kontaveit A. - Eraydin B. F 4-6, 7-64, 6-0 1.40 2.50
03.08.   Eraydin B. - Takao E. SF 6-3, 6-2 1.40 2.50
02.08.   Eraydin B. - Esen H. ČF 6-1, 6-1    
01.08.   Eraydin B. - Sehovic M. OF 6-4, 6-0    
31.07.   Eraydin B. - Romeo C. 1K 6-3, 7-5    
28.07.   Eraydin B. - Mladin D. Q-OF 6-3, 7-65    
  Istanbul 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Sezer M. - Eraydin B. F 6-2, 63-7, 6-2 1.80 1.80
27.07.   Eraydin B. - Stefanou A. SF 7-64, 6-2 1.18 3.80
26.07.   Eraydin B. - Aksu A. ČF 7-65, 6-2    
25.07.   Eraydin B. - Xun F. OF 6-1, 6-3    
22.07.   Eraydin B. - Aguirri C. 1K 6-2, 6-1    
  Izmir 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Sezer M. - Eraydin B. SF 6-1, 6-2 2.06 1.60
19.07.   Eraydin B. - Bessonova V. ČF 62-7, 6-0, 6-0    
17.07.   Eraydin B. - Aguirri C. OF 6-0, 6-1    
16.07.   Eraydin B. - Gianotti M. 1K 6-2, 6-2    
  Istanbul 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Tinjic J. - Eraydin B. OF 6-4, 7-64 1.80 1.80
09.07.   Eraydin B. - Lazareva M. 1K 6-4, 3-6, 6-0 1.35 2.70
  Istanbul 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.06.   Eraydin B. - Lebesheva D. F 6-3, 6-4    
14.06.   Eraydin B. - Sezer M. SF 6-2, 2-0    
13.06.   Eraydin B. - Soylu I. ČF 6-4, 7-5    
12.06.   Eraydin B. - Veselinovic A. OF 5-4    
11.06.   Eraydin B. - Munozova A. 1K 6-0, 65-7, 6-1    
  Agri ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Shinikova I. - Eraydin B. ČF 6-4, 6-4    
04.06.   Eraydin B. - Fafaliou S. OF 6-1, 6-1    
03.06.   Eraydin B. - Ianchuk O. 1K 7-65, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Kharchenko A. - Eraydin B. SF 6-3, 7-5    
23.05.   Eraydin B. - Fitzpatrick A. ČF 6-4, 6-2    
22.05.   Eraydin B. - Panfilkina Z. OF 7-62, 6-0    
21.05.   Eraydin B. - Zhu A. 1K 6-3, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Sezer M. - Eraydin B. F 6-2, 4-6, 6-3    
17.05.   Eraydin B. - Liebens K. SF 6-2, 5-7, 6-2    
16.05.   Eraydin B. - Frech M. ČF 6-2, 6-1    
15.05.   Eraydin B. - Mun V. OF 6-3, 6-0    
14.05.   Eraydin B. - Yurchenko Y. 1K 6-1, 6-2    
  Johannesburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Linette M. - Eraydin B. 1K 7-5, 6-1    
  Istanbul 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Plíšková Kr. - Eraydin B. OF 6-4, 6-4    
23.04.   Eraydin B. - Naydenova A. 1K 7-61, 6-3    
  Namangan ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.04.   Sezer M. - Eraydin B. 1K 7-64, 7-64    
  Antalya 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Allgurin E. - Eraydin B. ČF 6-0, 7-5    
04.04.   Eraydin B. - Gai A. OF 7-63, 4-6, 6-3    
03.04.   Eraydin B. - Njiric S. 1K 6-3, 2-6, 6-4    
  Antalya 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.03.   Amiraghyan A. - Eraydin B. OF 6-3, 3-6, 6-3    
26.03.   Eraydin B. - Gorgodze E. 1K 4-6, 6-3, 6-1    
  Šarm aš-Šajch 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.03.   Broady N. - Eraydin B. SF 7-64, 7-5 2.06 1.60
08.03.   Eraydin B. - Furlanetto V. ČF 6-2, 6-2    
06.03.   Eraydin B. - Lebesheva D. OF 7-5, 7-5    
05.03.   Eraydin B. - Veselinovic A. 1K 6-3, 2-6, 6-1    
  Muzfarnagar ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Klaffner M. - Eraydin B. OF 6-3, 6-3    
20.02.   Eraydin B. - Sezer M. 1K 6-4, 6-3    
  Fed Cup Kolo Výsledek K1 K2
09.02.   Eraydin B. - Kvatsabaia S.   6-0, 6-3    
08.02.   Eraydin B. - Dinu C.   6-2, 6-4    
  Eilat 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.01.   Dentoni C. - Eraydin B. Q-ČF 6-4, 6-3    
27.01.   Eraydin B. - Katsitadze M. Q-OF 6-2, 6-4    
26.01.   Eraydin B. - Caciotti M. Q-1K 3-0    
  Ankara ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.12.   Broad / Linet - Erayd / Kovin ČF 7-5, 6-1    
16.12.   Erayd / Kovin - Kan V / Pozni OF 6-0, 6-1    
  Nová Bombaj ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.12.   Kalas / Marci - Erayd / Sezer SF 6-1, 6-1    
11.12.   Erayd / Sezer - Fujiw / Inoue ČF 2-6, 7-5, 10-1    
09.12.   Erayd / Sezer - Kerim / Shkud OF 6-4, 4-6, 10-4    
  Istanbul 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Abdur / Camer - Erayd / Sezer SF 7-5, 6-1    
06.11.   Erayd / Sezer - Ivakh / Kozlo ČF 6-2, 6-0    
04.11.   Erayd / Sezer - Anil / Bukha OF 6-1, 6-1    
  Istanbul ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Shapa / Vasyl - Erayd / Sezer SF 6-3, 6-0    
30.10.   Erayd / Sezer - Piraz / Zec-P ČF 6-3, 6-4    
28.10.   Erayd / Sezer - Leyki / Pozni OF 6-3, 7-5    
  Herzlia 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Beyge / Vasyl - Erayd / Sezer F 6-3, 6-3    
24.10.   Erayd / Sezer - Kolar / Pozni SF 6-2, 6-1    
22.10.   Erayd / Sezer - Parri / Shlom ČF    
21.10.   Erayd / Sezer - Cohen / Mizra OF 6-0, 6-0    
  Fergana ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Honco / Kapsh - Erayd / Sezer SF 6-3, 6-3    
25.09.   Erayd / Sezer - Chilu / Smoli ČF 6-2, 6-2    
24.09.   Erayd / Sezer - Abdur / Palki OF 7-63, 7-61    
  Batumi ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Kreme / Sasno - Erayd / Stein OF 6-3, 4-6, 10-7    
  Trabzon 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Foret / Weble - Erayd / Prisl ČF 64-7, 6-2, 10-7    
10.09.   Erayd / Prisl - Broad / Stein OF 6-3, 6-4    
  Kazaň 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Ivakh / Kozlo - Erayd / Kapsh F 6-4, 6-1    
29.08.   Erayd / Kapsh - Lertc / Rodio SF 7-67, 6-4    
28.08.   Erayd / Kapsh - Kreme / Sasno ČF 6-1, 3-6, 10-8    
26.08.   Erayd / Kapsh - Doros / Monov OF 5-7, 6-2, 10-6    
  Izmir 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Erayd / Zloch - Esen / Esen F 6-1, 6-3    
18.07.   Erayd / Zloch - Kazim / Sezer SF 6-0, 4-6, 10-7    
17.07.   Erayd / Zloch - Aguir / Lutti ČF 6-2, 6-0    
  Istanbul 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Kalas / Kiche - Erayd / Kulic SF 6-1, 7-60    
10.07.   Erayd / Kulic - Maroz / Zloch ČF 6-3, 6-1    
08.07.   Erayd / Kulic - Kolb / Kolb OF 6-2, 6-4    
  Istanbul 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Sezer / Soylu - Erayd / Tinji F 6-4    
13.06.   Erayd / Tinji - Arant / Saido SF 2-0    
12.06.   Erayd / Tinji - Andre / Munoz ČF 6-0, 6-2    
  Agri ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Sezer / Tinji - Erayd / Kreme SF 6-2, 6-4    
05.06.   Erayd / Kreme - Gaver / Hoyna ČF 6-1, 4-6, 10-7    
04.06.   Erayd / Kreme - Akdem / Kokce OF 6-3, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Rosat / Zhu A - Erayd / Sezer SF 6-4, 65-7, 11-9    
22.05.   Erayd / Sezer - Panfi / Vishn ČF 6-2, 6-2    
21.05.   Erayd / Sezer - Eklun / Stokk OF 6-1, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Fitzp / Vesel - Erayd / Sezer F 2-6, 6-4, 10-3    
16.05.   Erayd / Sezer - Rosat / Zhu A SF 6-3, 6-4    
15.05.   Erayd / Sezer - Gulbe / Morgi ČF 6-2, 6-2    
  Johannesburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Murra / Windl - Erayd / Glush ČF 6-4, 4-6, 10-6    
07.05.   Erayd / Glush - Hatti / Le Ro OF 6-4, 6-4    
  Istanbul 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Bychk / Kiche - Erayd / Nayde F 3-6, 6-2, 10-5 1.42 2.46
26.04.   Erayd / Nayde - Gaspa / Khrom SF 6-2, 1-2    
25.04.   Erayd / Nayde - Fomin / Gjorc ČF 4-6, 6-2, 10-6    
24.04.   Erayd / Nayde - Anil / Gulda OF 6-1, 6-1    
  Namangan ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.04.   Abdur / Shapa - Erayd / Sezer OF 6-4, 6-2    
  Antalya 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Golub / Lehne - Erayd / Myers SF 6-4, 4-6, 10-7    
05.04.   Erayd / Myers - Kazim / Samus ČF 6-1, 6-0    
02.04.   Erayd / Myers - Zakar / Zanos OF 6-3, 6-2    
  Antalya 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Kalas / Palki - Erayd / Myers F 6-4, 4-6, 10-8    
29.03.   Erayd / Myers - Borec / Krejs SF 7-5, 6-3    
29.03.   Erayd / Myers - Bharg / Wong ČF 3-6, 6-0, 10-7    
26.03.   Erayd / Myers - Rosat / Zhao OF 6-3, 6-4    
  Šarm aš-Šajch 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.03.   Cadar / Morgi - Erayd / Sezer OF 0-6, 6-2, 10-7    
  Muzfarnagar ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.02.   Jegio / Kapsh - Erayd / Sezer ČF 6-4, 6-2    
18.02.   Erayd / Sezer - Gupta / Swaru OF 6-0, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Pune 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.12.   Majeric T. - Eraydin B. F 6-2, 6-4 1.69 1.93
28.12.   Eraydin B. - Bratchikova N. SF 7-5, 6-3    
27.12.   Eraydin B. - Sun S. ČF 6-2, 2-6, 7-5    
26.12.   Eraydin B. - Kalashnikova OF 64-7, 7-5, 6-3    
24.12.   Eraydin B. - Perrin C. 1K 4-6, 6-4, 6-2    
  Ankara ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.12.   Savic A. - Eraydin B. 1K 6-2, 6-3 1.44 2.40
  Antalya 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.11.   Kushkhova A. - Eraydin B. OF 6-3, 6-1    
27.11.   Eraydin B. - Allertová D. 1K 6-2, 6-2    
  Heraklion 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.11.   Kocher I. - Eraydin B. SF 6-3, 6-4 4.95 1.10
15.11.   Eraydin B. - Jaeger C. ČF 7-66, 6-3 1.20 3.60
14.11.   Eraydin B. - Botusharova B. OF 6-1, 6-2 1.22 3.45
12.11.   Eraydin B. - Spigarelli M. 1K 6-3, 6-4    
  Heraklion 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.11.   Eraydin B. - Hofmann L. F 6-4, 6-0    
10.11.   Eraydin B. - Botusharova B. SF 6-3, 6-3    
09.11.   Eraydin B. - Vogasari D. ČF 6-0, 6-1    
07.11.   Eraydin B. - Podda V. OF 6-1, 4-6, 6-3    
05.11.   Eraydin B. - Myers A. 1K 6-1, 6-1    
  Monastir ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.10.   Eraydin B. - Shamayko M. F 6-2, 7-65    
26.10.   Eraydin B. - Borecká M. SF 6-3, 6-4    
25.10.   Eraydin B. - Van Riet L. ČF 3-6, 6-4, 6-2    
23.10.   Eraydin B. - Brunskog L. OF 6-1, 6-1    
22.10.   Eraydin B. - Boudjadi Y. 1K 6-1, 6-1    
  Antalya 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Bogdan A. - Eraydin B. SF 6-3, 7-63    
14.09.   Eraydin B. - Brown L. ČF 7-65, 6-4    
13.09.   Eraydin B. - Sakkari M. OF 6-1, 6-3    
11.09.   Eraydin B. - Isaeva D. 1K 6-2, 6-1    
  Istanbul 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Sunkara R. - Eraydin B. 1K 6-1, 6-2    
  Istanbul 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Eraydin B. - Kalabina J. F 6-3, 6-0    
21.07.   Eraydin B. - Leykina P. SF 6-1, 6-2    
20.07.   Eraydin B. - Inoue A. ČF 6-0, 7-65    
19.07.   Eraydin B. - Onishi K. OF 6-1, 5-7, 6-1    
18.07.   Eraydin B. - Watanabe H. 1K 6-1, 6-3    
  Istanbul 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Eraydin B. - Bua T. F 5-7, 6-4, 6-1    
14.07.   Eraydin B. - Zlochova Z. SF 6-0, 7-5    
13.07.   Eraydin B. - Inoue A. ČF 6-2, 6-1    
12.07.   Eraydin B. - Horakova N. OF 6-1, 6-0    
10.07.   Eraydin B. - Daniel K. 1K 6-1, 6-4    
  Istanbul 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Roma S. - Eraydin B. ČF 6-2, 6-4    
05.07.   Eraydin B. - Fournier E. OF 6-4, 5-7, 6-2    
02.07.   Eraydin B. - Wowchuk B. 1K 6-4, 6-4    
  Erzincan ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Skamlova C. - Eraydin B. SF 6-2, 7-5    
15.06.   Eraydin B. - Lazareva M. ČF 4-6, 6-1, 6-1    
14.06.   Eraydin B. - Anil C. OF 6-1, 6-1    
12.06.   Eraydin B. - Kiknadze M. 1K 6-0, 6-1    
  Agri ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Eraydin B. - Prentner J. F 6-3, 6-3    
08.06.   Eraydin B. - Sizikova Y. SF 5-7, 7-6, 1-0    
07.06.   Eraydin B. - Mair L. ČF 6-0, 6-1    
06.06.   Eraydin B. - Akgul Y. OF 6-1, 6-1    
05.06.   Eraydin B. - Skamlova C. 1K 6-4, 7-5    
  Izmir ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Eraydin B. - Cedermark B. F 6-0, 6-1    
26.05.   Eraydin B. - Jespersen M. SF 7-5, 5-7, 6-2    
24.05.   Eraydin B. - Siedliska N. ČF 6-1, 6-2    
23.05.   Eraydin B. - Parasyuk J. OF 6-0, 6-3    
22.05.   Eraydin B. - Parrizas-Diaz 1K 6-3, 6-3    
  Istanbul 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Carreras A. - Eraydin B. OF 6-0, 4-6, 6-4    
15.05.   Eraydin B. - Bahitli E. 1K 6-1, 6-0    
  Istanbul 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Eraydin B. - Parrizas-Diaz F 6-3, 6-1    
11.05.   Eraydin B. - Sakkari M. SF 6-3, 6-2    
10.05.   Eraydin B. - Zaja A. ČF 6-3, 6-4    
09.05.   Eraydin B. - Al Nabhani F. OF 6-3, 6-2    
08.05.   Eraydin B. - Mocete-Talama 1K 6-0, 1-6, 6-4    
  Antalya - Ihtisis ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Tsuji K. - Eraydin B. ČF 6-2, 6-0    
02.05.   Eraydin B. - Al Nabhani F. OF 3-6, 6-3, 6-4    
01.05.   Eraydin B. - Khabibulina A. 1K 6-4, 6-3    
  Antalya-Belconti 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Nakano Y. - Eraydin B. 1K 4-6, 6-3, 7-65    
09.04.   Eraydin B. - Johansson L. Q-OF 6-3, 6-1    
08.04.   Eraydin B. - Dom E. Q-2K 6-2, 7-5    
  Antalya-Belconti 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.04.   Schmiedlova K. - Eraydin B. 1K 6-4, 7-65    
  Antalya - Ali Bey ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Sabino L. - Eraydin B. Q-OF 7-5, 6-2    
11.03.   Eraydin B. - Albano S. Q-2K 6-4, 6-1    
10.03.   Eraydin B. - Pairone G. Q-1K 6-2, 6-3    
  Antalya-Kaya Belek 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.03.   Bruzzone G. - Eraydin B. Q-1K 0-6, 7-63, 6-4    
  Antalya-Kaya Belek 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.01.   Milevskaya K. - Eraydin B. ČF 7-6, 6-2    
25.01.   Eraydin B. - Frolova A. OF 7-6, 6-0    
24.01.   Eraydin B. - Atilgan F. 1K 6-0, 6-0    
  Antalya-Kaya Belek 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.01.   Giral M. - Eraydin B. 1K 6-1, 6-4    
16.01.   Eraydin B. - Burrone E. Q-OF 6-3, 6-2    
15.01.   Eraydin B. - Nagode N. Q-1K 6-3, 2-6, 7-5    
  Antalya-Kaya Belek ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.01.   Frolova A. - Eraydin B. 1K 7-5, 7-64    
09.01.   Eraydin B. - Ciobanu D. Q-OF 65-7, 7-5, 7-64    
  Pune 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.12.   Majer / Perri - Erayd / Sezer SF 6-1, 3-6, 11-9    
26.12.   Erayd / Sezer - Balu / Wanna ČF    
24.12.   Erayd / Sezer - Kreme / Lazar OF 6-3, 7-5    
  Ankara ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.12.   Linet / Piter - Erayd / Soylu ČF 7-64, 5-7, 10-5    
17.12.   Erayd / Soylu - Buyuk / Ozgen OF 6-2, 6-2    
  Heraklion 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.11.   Erayd / Myers - Curov / Sizik F 6-4, 6-4    
15.11.   Erayd / Myers - Botus / Zlata SF 4-6, 6-3, 10-5    
14.11.   Erayd / Myers - Chris / Stefa ČF 7-64, 6-2    
  Heraklion 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.11.   Erayd / Myers - Botus / Zlata F 6-0, 6-1    
09.11.   Erayd / Myers - Gjorc / Zafir SF 61-7, 6-2, 10-2    
06.11.   Erayd / Myers - Vange / Wagem ČF 6-1, 6-0    
05.11.   Erayd / Myers - De Be / Sugih OF 6-4, 6-1    
  Monastir ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.10.   Borec / Cazea - Erayd / Sezer SF 7-62, 6-2    
24.10.   Erayd / Sezer - Vajdo / Vajdo ČF 6-1, 6-2    
22.10.   Erayd / Sezer - Drazi / Isaev OF 6-3, 6-4    
  Antalya 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Bogol / Zakar - Erayd / Sezer OF 7-62, 6-1    
  Istanbul 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Tanak / Tanak - Erayd / Sezer ČF 4-6, 6-1, 12-10    
14.08.   Erayd / Sezer - Munoz / Zubko OF 6-1, 6-2    
  Istanbul 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Inoue / Onish - Erayd / Sizik SF 7-5, 6-4    
18.07.   Erayd / Sizik - Kayru / Soylu ČF 1-6, 7-5, 10-6    
17.07.   Erayd / Sizik - Chala / Saric OF 6-2, 6-1    
  Istanbul 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Bua T / Stoml - Erayd / Kawas ČF 6-3, 7-5    
10.07.   Erayd / Kawas - Berez / Leyki OF 3-6, 6-1, 10-2    
  Istanbul 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Erayd / Sezer - Fourn / Wowch F 6-1, 6-4    
06.07.   Erayd / Sezer - Hamli / Roma SF 2-6, 6-2, 10-6    
04.07.   Erayd / Sezer - Cetin / Zubko ČF 6-1, 6-1    
03.07.   Erayd / Sezer - Farha / Koken OF 6-0, 6-3    
  Istanbul 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Duvan / Fomin - Erayd / Sezer ČF    
Žádné zápasy.
 
  Ankara ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.12.   Buzarnescu M. - Eraydin B. 1K 6-2, 6-3 1.10 5.03
  Antalya 38 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.12.   Kutuzova V. - Eraydin B. OF 6-4, 6-2    
14.12.   Eraydin B. - Bulgakova V. 1K 7-6, 6-4    
  Antalya 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.12.   Tinjic J. - Eraydin B. OF 6-1, 6-3    
06.12.   Eraydin B. - Liu M. 1K 6-0, 5-7, 6-4    
  Antalya 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Frankova N. - Eraydin B. ČF 6-1, 6-1    
14.09.   Eraydin B. - Brunskog L. OF 7-5, 6-1    
13.09.   Eraydin B. - Isaeva D. 1K 6-3, 6-2    
  Istanbul 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Rottmann N. - Eraydin B. Q-1K 6-4, 6-1    
  Istanbul 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Allgurin E. - Eraydin B. 1K 7-5, 6-2    
  Istanbul 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Esen H. - Eraydin B. 1K 6-4, 2-6, 6-3    
  Istanbul 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Esen L. - Eraydin B. Q-OF 7-64, 1-6, 6-2    
  Gaziantep ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.05.   Sezer M. - Eraydin B. ČF 7-6, 6-0    
25.05.   Eraydin B. - Gonen S. OF 6-2, 6-2    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Tringa J. - Eraydin B. Q-2K 7-65, 7-63    
09.04.   Eraydin B. - Sweeting W. Q-1K 5-7, 6-4, 6-1    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Istanbul ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.10.   Haas S. - Eraydin B. 1K 6-0, 6-4    
  Antalya-Belek 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Vinogradova P. - Eraydin B. 1K 6-4, 6-0    
  Antalya-Belek 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Sobaszkiewicz - Eraydin B. 1K 6-1, 6-1    
  Thessaloniki ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Mukhametova A. - Eraydin B. F 1-6, 6-1, 6-3    
24.09.   Eraydin B. - Shlomo K. SF 6-1, 3-6, 6-2    
23.09.   Eraydin B. - Astrugo C. ČF 2-6, 6-4, 6-2    
22.09.   Eraydin B. - Papamichail D. OF 6-2, 6-0    
21.09.   Eraydin B. - Fafaliou S. 1K 6-3, 6-4    
  Mytilini ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Papamichail D. - Eraydin B. OF 6-1, 6-2    
14.09.   Eraydin B. - Riley A. 1K 6-1, 6-2    
  Istanbul 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Bona A. - Eraydin B. SF 6-1, 6-2    
02.09.   Eraydin B. - Palkina K. ČF 6-2, 6-1    
01.09.   Eraydin B. - Dumitrescu C. OF 6-2, 6-2    
31.08.   Eraydin B. - Artamonova A. 1K 7-5, 5-7, 6-3    
30.08.   Eraydin B. - Anil C. Q-OF 6-0, 6-3    
  Istanbul 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Barry E. - Eraydin B. OF 6-4, 6-3    
10.08.   Eraydin B. - Fatic N. 1K 6-1, 6-1    
  Gaziantep ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Ozgen P. - Eraydin B. SF 6-3, 6-0    
05.08.   Eraydin B. - Al Nabhani F. ČF 1-6, 6-1, 6-0    
04.08.   Eraydin B. - Chirea P. OF 6-4, 4-6, 6-1    
03.08.   Eraydin B. - Linhova Z. 1K 7-63, 6-0    
  Istanbul WTA Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Rodionova A. - Eraydin B. 1K 6-1, 6-3 1.10 4.98
  Antalya-Belek 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.03.   Linette M. - Eraydin B. Q-1K 6-1, 6-2    
  Antalya-Belek 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Skripnik G. - Eraydin B. Q-1K 5-7, 6-4, 7-5    
  Antalya-Belek 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.03.   Marcu D. - Eraydin B. Q-1K 7-65, 4-6, 6-2    
  Antalya - Belek ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Kolesnichenko - Eraydin B. Q-2K 6-1, 4-6, 6-4    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Istanbul - Ted ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.10.   Cetkovská P. - Eraydin B. 1K 6-3, 6-0    
  Antalya-Belek 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Dinu C. - Eraydin B. 1K 6-1, 6-1    
  Antalya-Belek 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Dzalamidze N. - Eraydin B. Q-2K 3-6, 6-3, 6-3    
10.10.   Eraydin B. - Sabeshinskaja Q-1K 7-5, 6-2    
  Antalya-Belek 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   Flood E. - Eraydin B. Q-2K 7-65, 6-4    
  Antalya-Belek 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Flood E. - Eraydin B. 1K 4-6, 6-2, 6-4    
  Istanbul WTA Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Shapakidze M. - Eraydin B. Q-1K 6-4, 6-3    
  Izmir ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Ozgen P. - Eraydin B. SF 6-1, 6-2    
16.07.   Eraydin B. - Scivetti D. ČF 6-1, 3-6, 6-2    
15.07.   Eraydin B. - Lim A. OF 6-4, 3-6, 6-3    
14.07.   Eraydin B. - Kvatsabaia S. 1K 6-3, 6-2    
13.07.   Eraydin B. - Tepper B. Q-OF 3-6, 6-2, 6-1    
  Gaziantep ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Bizhukova T. - Eraydin B. 1K 6-4, 7-63    
06.07.   Eraydin B. - Zubkov M. Q-OF 6-3, 6-1    
  Antalya-Belek 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.04.   Santos-Bravo - Eraydin B. 1K 6-2, 6-2    
  Antalya - Belek ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Georgatou I. - Eraydin B. OF    
31.03.   Eraydin B. - Haciraifoglu 1K 6-3, 7-66    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Istanbul ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Siegemund L. - Eraydin B. 1K 6-1, 6-3    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
29.09.2018 - 09.10.2018  Valencie ITF skreč
27.11.2014 - 15.12.2014  Antalya 35 ITF skreč
21.09.2014 - 28.10.2014  Podgorica ITF skreč
06.08.2013 - 14.08.2013  Izmir 6 ITF skreč
01.04.2009 - 14.04.2009  Antalya - Belek ITF nenastoupila
 
 
 
 
 
 
TOPlist