Faber Tea - profil

Faber Tea 

Faber Tea

Stát: Chorvatsko
Narození: 27. 6. 1989
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: - / 862.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: - / 717.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 102/197 86/158 16/35 0/4 - -
2018 3/5 2/4 1/1 - - -
2017 6/13 5/11 1/2 - - -
2016 7/13 5/11 2/2 - - -
2015 8/19 4/12 4/7 - - -
2014 11/17 10/14 1/3 - - -
2013 8/22 6/10 2/12 - - -
2012 17/16 13/11 4/5 - - -
2011 12/18 12/16 0/1 0/1 - -
2010 11/24 10/20 1/2 0/2 - -
2009 11/26 11/25 - 0/1 - -
2008 0/3 0/3 - - - -
2007 3/6 3/6 - - - -
2006 5/14 5/14 - - - -
2005 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 39/70 28/49 11/21 - - -
2018 2/5 1/4 1/1 - - -
2017 6/11 6/10 0/1 - - -
2016 11/13 11/11 0/2 - - -
2015 9/16 3/9 6/7 - - -
2014 11/13 7/10 4/3 - - -
2013 0/8 0/1 0/7 - - -
2012 0/4 0/4 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Vrnjacka Banja ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Curovic T. - Faber T. 1K 6-2, 6-3 1.11 4.72
  Telavi 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Kurginyan N. - Faber T. ČF 6-4, 6-0 1.18 3.99
26.07.   Faber T. - Oz I. OF 6-3, 1-0    
26.07.   Faber T. - Paykoc D. 1K 5-7, 6-2, 6-4 1.39 2.62
  Banja Luka ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Argyelan C. - Faber T. 1K 6-3, 6-3    
  Tucepi ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.04.   Cipetic R. - Faber T. Q-2K 5-7, 6-3, 6-2    
  Manama ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Morvayova V. - Faber T. OF 6-3, 6-2    
20.03.   Faber T. - Williams C. 1K 6-3, 6-2    
  Vrnjacka Banja ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Cvoro / Mejic - Faber / Lopez ČF 6-4, 6-2 2.96 1.29
21.08.   Faber / Lopez - Kajev / Takam OF 6-3, 4-2 2.96 1.29
  Telavi 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Barav / Kuzne - Apona / Faber OF 6-4, 7-64    
  Banja Luka ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Gal A / Glava - Faber / Makho OF 6-1, 6-3    
  Tucepi ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Arcid / Spiga - Faber / Pirok OF 6-3, 6-2    
  Manama ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Al Na / Capad - Easwa / Faber ČF 6-3, 6-1    
19.03.   Easwa / Faber - Espin / Stuij OF 7-5, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Antalya 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Horackova G. - Faber T. 1K 6-3, 6-1    
  Antalya 28 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Stamat V. - Faber T. OF 6-2, 6-2 1.12 4.58
05.09.   Faber T. - Ovcharenko E. 1K 3-6, 6-3, 6-4    
04.09.   Faber T. - Vujovic M. Q-OF 7-5, 6-4    
  Antalya 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Stamat V. - Faber T. 1K 6-0, 6-4 1.20 3.94
  Artvin ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Bolkvadze M. - Faber T. Q-OF 6-0, 6-1    
19.08.   Faber T. - Anil C. Q-1K 6-1, 6-2    
  Istanbul 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Nikolopoulou N. - Faber T. Q-2K 7-5, 4-6, 6-1    
  Istanbul 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Kajevic E. - Faber T. 1K 6-0, 6-2 1.25 3.21
  Bursa ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Stoilkovska M. - Faber T. Q-1K 6-3, 3-6, 6-0    
  Istanbul 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Kazionova E. - Faber T. OF 6-2, 6-4 1.02 8.44
28.06.   Faber T. - Racine-Beauch 1K 6-4, 6-3 1.80 1.80
  Izmir 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Aponasenko V. - Faber T. Q-1K 1-6, 7-64, 6-2    
  Káhira 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Bhatia R. - Faber T. 1K 6-0, 6-2 1.03 7.12
  Káhira 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Bhatia R. - Faber T. 1K 6-0, 6-1 1.06 5.96
24.04.   Faber T. - Kulkarni S. Q-OF 6-2, 6-2 1.18 3.79
  Káhira ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Kremer D. - Faber T. 1K 6-2, 6-1 1.05 6.30
17.04.   Faber T. - Altukhova P. Q-OF 6-4, 6-2    
  Tucepi ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Schneider M. - Faber T. Q-2K 5-7, 6-3, 6-1    
  Antalya 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Stama / Vukov - Faber / Siedl OF 1-6, 7-5, 10-6    
  Antalya 28 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Iakov / Nazar - Ay Z. / Faber OF 6-1, 6-0    
  Antalya 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Nazar / Vishn - Apona / Faber OF 6-4, 6-2    
  Istanbul 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Cengi / Oz I. - Apona / Faber F 6-4, 6-1 1.20 3.60
11.08.   Apona / Faber - Kitag / Vanla SF 6-3, 7-61 2.52 1.40
10.08.   Apona / Faber - Arshi / Georg ČF 1.63 2.01
08.08.   Apona / Faber - Ay Z. / Demir OF 6-1, 6-0 1.02 8.44
  Istanbul 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Arshi / Kajev - Faber / Mihay ČF 6-1, 6-1 1.25 3.21
01.08.   Faber / Mihay - Anil / Tresh OF 3-6, 6-3, 10-6    
  Istanbul 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Danai / Molin - Faber / Njoze OF 6-1, 2-6, 10-8 1.25 3.21
  Izmir 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Laine / Takah - Apona / Faber OF 6-2, 6-1    
  Káhira 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Bavis / Sunka - Faber / Stoja SF 6-3, 6-2 1.35 2.70
04.05.   Faber / Stoja - Gevel / Sukho ČF 2-6, 6-3, 10-7 1.55 2.15
02.05.   Faber / Stoja - Daujo / Samav OF 6-0, 7-63 1.16 4.02
  Káhira 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Moral / Weedo - Faber / Papam ČF 3-6, 6-3, 10-4 1.91 1.70
25.04.   Faber / Papam - Bhati / Herdz OF 6-1, 7-5 2.43 1.43
  Káhira ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Bavis / Sunka - Faber / Fetec OF 6-4, 6-1 1.45 2.37
  Tucepi ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Fetec / Tona - Faber / Papam OF 6-3, 5-7, 10-6 2.32 1.47
Žádné zápasy.
 
  Antalya 28 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Kvatsabaia S. - Faber T. OF 6-2, 6-3 1.06 5.96
18.10.   Faber T. - Tokareva A. 1K 6-2, 6-1 1.30 2.92
16.10.   Faber T. - Paykoc D. Q-OF 6-2, 6-2    
  Antalya 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Tolibova S. - Faber T. 1K 6-4, 6-1 1.23 3.35
  Hammamet 21 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Aponasenko V. - Faber T. 1K 6-1, 6-2 1.52 2.21
  Hammamet 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Natali M. - Faber T. 1K 6-4, 6-1 1.28 3.03
  Vrnjacka Banja ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Ostojic K. - Faber T. OF 6-4, 6-0    
30.08.   Faber T. - Cvorovic S. 1K 63-7, 7-62, 6-1    
  Čakovec ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Kajevic E. - Faber T. 1K 4-6, 6-2, 6-4 1.40 2.52
  Graz ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Wolfgruber C. - Faber T. Q-1K 6-0, 6-3    
  Vinkovci ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Jovicic M. - Faber T. Q-2K 6-4, 6-2    
  Banja Luka ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Pantuckova M. - Faber T. OF 6-0, 7-5 1.03 7.12
29.06.   Faber T. - Pirok A. 1K 1-6, 6-3, 7-67 1.98 1.65
  Antalya 44 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Eraydin B. - Faber T. OF 6-4, 3-6, 6-4 1.05 6.30
21.06.   Faber T. - Biter L. 1K 6-0, 6-2 1.08 5.40
  Antalya 43 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Zlochova Z. - Faber T. OF 6-2, 6-0 1.03 7.12
14.06.   Faber T. - Hillyer N. 1K 6-2, 6-1 3.43 1.22
  Antalya 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.01.   Kerfs D. - Faber T. 1K 6-4, 3-6, 6-2    
  Antalya ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.01.   Grabher J. - Faber T. OF 6-0, 6-2 1.02 7.65
05.01.   Faber T. - Cuypers D. 1K 3-6, 6-2, 6-1 2.80 1.33
  Antalya 28 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Evtim / Kvats - Donal / Faber ČF 6-2, 6-3    
18.10.   Donal / Faber - Kitag / Popes OF 64-7, 6-2, 12-10    
  Antalya 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Kokce / Oz I. - Donal / Faber ČF 7-5, 65-7, 11-9    
12.10.   Donal / Faber - Aksu / Stama OF 6-3, 6-1    
  Hammamet 21 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Daves / Kotel - Faber / Savic ČF 6-1, 6-2    
14.09.   Faber / Savic - Niedm / Peckl OF 6-2, 3-6, 10-7    
  Hammamet 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Codin / Devit - Faber / Savic OF 7-68, 6-4    
  Vrnjacka Banja ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Ostoj / Vange - Faber / Savic SF 6-4, 6-3    
31.08.   Faber / Savic - Cohen / Stosi ČF 6-3, 6-4    
30.08.   Faber / Savic - Arol / Zotta OF 7-65, 2-6, 11-9    
  Čakovec ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Palci / Potoc - Faber / Savic SF 6-2, 7-60    
24.08.   Faber / Savic - Jamri / Miklo ČF 6-1, 7-62    
  Graz ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Neuwi / Steph - Faber / Savic OF 6-1, 66-7, 13-11    
  Vinkovci ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Bekef / Szlav - Faber / Savic F 6-4, 6-4    
05.08.   Faber / Savic - Ostoj / Vange SF 6-4, 6-4    
04.08.   Faber / Savic - Bonic / Prenk ČF 6-3, 4-6, 10-3    
02.08.   Faber / Savic - Anton / Tmusi OF 6-3, 6-1    
  Banja Luka ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Kallm / Novot - Faber / Makho ČF 6-2, 2-6, 10-8    
28.06.   Faber / Makho - Radis / Turko OF 6-4, 6-2    
  Antalya 44 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Kitag / Ueda - D'Oli / Faber OF 6-2, 64-7, 10-6    
  Antalya 43 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.06.   Samwa / Wilke - Faber / Fafal OF 6-3, 3-6, 10-6    
  Antalya 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.01.   Bonda / Stolm - Drazi / Faber OF 6-3, 6-1    
  Antalya ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.01.   Kolar / Tinji - Drazi / Faber ČF 6-2, 6-1    
06.01.   Drazi / Faber - Van D / Zotta OF 6-4, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Rabat ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.11.   Aponasenko V. - Faber T. 1K 6-4, 2-6, 6-1 1.10 4.95
  Casablanca 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.11.   Drazic M. - Faber T. 1K 7-66, 6-3 1.25 3.20
  Antalya 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.11.   Juhaszova V. - Faber T. 1K 6-1, 6-1 1.01 8.25
  Antalya 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.11.   Fomina A. - Faber T. 1K 6-3, 6-1 1.10 4.95
  Heraklion 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Anshba A. - Faber T. 1K 6-1, 6-2 1.05 6.30
  Brčko ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Argyelan C. - Faber T. OF 6-3, 6-1 1.06 5.95
15.09.   Faber T. - Djokic H. 1K 7-5, 6-1 2.40 1.44
  Bol 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Nagymihaly L. - Faber T. 1K 6-2, 6-4 1.11 4.75
07.09.   You M. - Faber T. Q-OF 6-2, 6-1    
06.09.   Faber T. - Nikitovic N. Q-2K 6-4, 6-2    
  Bol 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.09.   Sipek N. - Faber T. 1K 6-2, 6-3 1.04 6.70
  Čakovec ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Juhaszova V. - Faber T. 1K 6-2, 6-2 1.06 5.95
  Vinkovci ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Pantůčková G. - Faber T. OF 6-0, 6-1 1.02 7.65
19.08.   Faber T. - Mejic M. 1K 6-3, 7-5 1.25 3.20
  Bursa 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Smith A. - Faber T. 1K 6-2, 6-2    
  Bursa 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Alvarez-Teran M. - Faber T. OF 6-0, 6-2 1.05 6.30
05.08.   Faber T. - Luttikhuis N. 1K 7-5, 3-3 2.50 1.40
  Balikesir ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.06.   Niedmers N. - Faber T. OF 6-4, 6-2 1.20 3.60
23.06.   Faber T. - Boz O. 1K 6-3, 6-1    
  Tarsus ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Wachaczyk J. - Faber T. OF 6-4, 6-0 1.10 4.95
15.06.   Faber T. - Wessel A. 1K 7-610, 6-1 2.32 1.47
  Antalya 20 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.05.   Touly C. - Faber T. OF 6-3, 6-0 1.15 4.15
27.05.   Faber T. - Zimmermann K. 1K 4-6, 7-64, 6-2 4.00 1.16
  Antalya 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.05.   Matviyenko L. - Faber T. 1K 6-2, 6-2 1.08 5.40
  Bol 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Cuypers D. - Faber T. Q-1K 7-62, 6-2    
  Manama ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Heisen V. - Faber T. OF 7-5, 6-1 1.12 4.60
31.03.   Faber T. - Morvayova V. 1K 2-6, 6-4, 6-1 1.12 4.60
  Rabat ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.11.   Lalam / Ziout - Drazi / Faber ČF 6-1, 6-3    
  Casablanca 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.11.   Knoeb / Tona - Drazi / Faber ČF 6-4, 2-6, 10-3    
16.11.   Drazi / Faber - Benda / Lanca OF 6-3, 7-66    
  Antalya 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.11.   Fomin / Shako - Faber / Steur OF 6-4, 7-63    
  Antalya 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.11.   Fomin / Shako - Faber / Matvi OF 3-6, 6-3, 10-1    
  Heraklion 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Kuzmo / Serba - Drazi / Faber ČF 6-3, 6-3    
12.10.   Drazi / Faber - Raaho / Wulca OF 6-4, 6-4    
  Brčko ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Bukta / Juhas - Faber / Van D SF 6-0, 6-1    
16.09.   Faber / Van D - Mejic / Novak ČF 6-0, 6-3    
  Bol 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Carru / Silic - Faber / Lekaj OF    
  Bol 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Heinr / Van D - Faber / Janss OF 6-1, 6-2    
  Čakovec ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Coope / Marin - Faber / Novot ČF 7-5, 6-3    
  Vinkovci ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Babic / Polan - Faber / Wloda SF 6-3, 6-1    
19.08.   Faber / Wloda - Klyme / Weeni ČF 6-4, 6-1    
  Bursa 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Alvar / Zebal - Faber / Prenk OF 6-1, 6-1    
  Bursa 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Niedm / Wacha - Faber / Prenk SF 7-5, 6-2    
06.08.   Faber / Prenk - Folts / Topse ČF 4-6, 6-4, 10-7    
04.08.   Faber / Prenk - Arol / Birnb OF 6-2, 6-3    
  Balikesir ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.06.   Birnb / Zebal - Easwa / Faber ČF 1-6, 6-3, 10-7    
  Tarsus ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.06.   Niedm / Wesse - Faber / Horva OF 6-1, 6-3    
  Antalya 20 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Palmi / Touly - Bara / Faber F 6-4, 6-0    
29.05.   Bara / Faber - Ainit / Terte SF 7-66, 6-3    
27.05.   Bara / Faber - Gutie / Matvi ČF 6-4, 6-4    
  Antalya 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Gutie / Marti - Faber / Serra OF 6-2, 6-3    
  Manama ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Heise / Herin - Bekke / Faber ČF 6-2, 6-1    
30.03.   Bekke / Faber - Pradi / Samso OF 6-0, 6-0    
Žádné zápasy.
 
  Džíbútí 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.12.   Jebawy J. - Faber T. OF 6-1, 6-1 1.12 4.60
  Džíbútí ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.12.   Jebawy J. - Faber T. OF 6-4, 6-2    
02.12.   Faber T. - Buzkova R. 1K 6-2, 7-63    
  Casablanca 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.11.   Murta I. - Faber T. 1K 6-0, 6-3    
11.11.   Faber T. - Husak R. Q-OF 6-2, 6-2    
08.11.   Faber T. - Benabdeljalil S. Q-1K 4-6, 6-2, 6-3    
  Casablanca 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.11.   Aleshcheva V. - Faber T. OF 6-4, 4-6, 7-5    
03.11.   Faber T. - Rajib Z. 1K 6-3, 6-0    
  Bol 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Oparenovic A. - Faber T. 1K 6-4, 6-2 1.25 3.20
22.09.   Faber T. - Stevanovic A. Q-OF 2-2 1.05 6.30
21.09.   Faber T. - Nilsson A. Q-2K 6-4, 6-0    
  Bol 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Leweurs A. - Faber T. 1K 3-6, 7-5, 6-3 1.08 5.40
  Bol 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Basic M. - Faber T. Q-OF 7-5, 6-3    
  Vinkovci ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Pantůčková G. - Faber T. 1K 6-1, 6-0 1.05 6.30
  Brčko ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Novotna N. - Faber T. Q-OF 6-0, 3-6, 6-2    
10.08.   Faber T. - Stevanovic A. Q-2K 6-1, 6-2    
  Istanbul 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Kajevic E. - Faber T. 1K 4-6, 6-3, 6-2    
  Bol 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Harris S. - Faber T. 1K 6-1, 6-3    
  Bol 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Rohanova P. - Faber T. 1K 6-3, 6-2    
  Bol 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.05.   Laine E. - Faber T. 1K 6-1, 6-2    
18.05.   Faber T. - Bacic B. Q-OF 6-2, 6-0    
  Bol 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Lukas T. - Faber T. 1K 6-4, 6-2 1.10 4.95
11.05.   Zagorac E. - Faber T. Q-OF 7-60, 6-0    
10.05.   Faber T. - Samardzic K. Q-1K 7-62, 6-3    
  Bol 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Vorih S. - Faber T. 1K 6-2, 6-2    
  Bol ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.04.   Simion O. - Faber T. 1K 6-3, 6-0 1.32 2.85
06.04.   Faber T. - Bogatova S. Q-OF 6-4, 6-2    
05.04.   Faber T. - Jasarevic A. Q-1K 6-0, 6-0    
  Džíbútí 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.12.   Kempe / Wang - Drazi / Faber SF 3-6, 6-1, 10-4    
09.12.   Drazi / Faber - Isaev / Jebaw ČF 7-5, 6-3    
08.12.   Drazi / Faber - Mahet / Wang OF 7-5, 6-1    
  Džíbútí ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.12.   Kempe / Steph - Drazi / Faber ČF 6-1, 6-0    
01.12.   Drazi / Faber - Buzko / Horva OF 6-3, 6-4    
  Casablanca 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.11.   Garci / Parre - Faber / Njiri F 6-2, 6-4    
14.11.   Faber / Njiri - Kulik / Murta SF 6-3, 4-6, 10-7    
14.11.   Faber / Njiri - Benab / Benab ČF 6-0, 6-2    
13.11.   Faber / Njiri - Hadab / Ziout OF 6-2, 6-1    
  Casablanca 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Cacio / Njiri - Faber / Savic SF 6-2, 7-5    
06.11.   Faber / Savic - Alesh / Fetec ČF 6-1, 6-4    
03.11.   Faber / Savic - El Fa / Lalam OF 6-0, 6-2    
  Bol 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Klein / Vorih - Faber / Palci ČF 6-3, 6-2    
23.09.   Faber / Palci - Alay / Parsh OF 6-3, 7-63    
  Bol 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Fett / Primo - Faber / Palci OF 6-2, 6-2    
  Vinkovci ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Barzo / Bukta - Faber / Palci SF 6-4, 6-0    
20.08.   Faber / Palci - Curov / Reber ČF    
  Brčko ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Burgi / Husar - Faber / Kajta ČF 6-4, 6-2    
12.08.   Faber / Kajta - Mehik / Peric OF 6-2, 6-2    
  Istanbul 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   De Be / Sezer - Faber / Gulda ČF 6-0, 6-3    
17.06.   Faber / Gulda - Boyan / Te Ta OF 5-4    
  Bol 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Borr / Pertu - Faber / Sugih OF 6-3, 7-5    
  Bol 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.05.   Klein / Vilac - Faber / Sipek OF 6-2, 6-2    
  Bol 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   De Su / Zuur - Faber / Sugih OF 6-1, 6-2    
  Bol 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Kulha / Mikso - Faber / Sugih OF 4-6, 7-5, 10-4    
Žádné zápasy.
 
  Džíbútí 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.12.   Haas B. - Faber T. OF 6-2, 6-0    
09.12.   Faber T. - Yamaguchi T. 1K 6-1, 6-0    
  Džíbútí ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.12.   Sizikova Y. - Faber T. OF 6-2, 6-2    
  Bol 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.11.   Kulhankova D. - Faber T. 1K 2-6, 6-0, 6-2    
  Bol 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.11.   Cuk P. - Faber T. Q-1K 2-6, 6-2, 6-1    
  Bol 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Spremo M. - Faber T. OF 6-0, 6-1 1.15 4.15
13.11.   Faber T. - Mihaila A. 1K 2-6, 7-5, 6-4 2.06 1.60
  Umag 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.11.   Pirok A. - Faber T. Q-2K 6-2, 6-4    
  Antalya 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Benoit M. - Faber T. OF 7-5, 6-1 1.05 6.30
01.10.   Faber T. - Kayser S. 1K 4-6, 6-3, 6-4    
29.09.   Faber T. - Werbrouck M. Q-OF 7-66, 2-6    
28.09.   Faber T. - Novikova M. Q-1K 6-2, 1-6, 6-2    
  Antalya 25 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Benoit M. - Faber T. 1K 6-1, 6-0    
22.09.   Faber T. - Sugihara R. Q-OF 7-61, 64-7, 6-2    
  Antalya 24 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Marenko A. - Faber T. Q-1K 2-6, 6-4, 6-4    
  Brčko ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.08.   Ceranic E. - Faber T. Q-1K 6-4, 6-1    
  Istanbul 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Herrero Garci - Faber T. Q-1K 4-6, 7-5, 6-3    
  Istanbul 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.07.   Frlicka M. - Faber T. Q-1K 6-1, 6-1    
  Istanbul 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Honigova S. - Faber T. 1K 6-2, 6-2    
  Istanbul 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Otegui A. - Faber T. 1K 2-6, 7-5, 6-1    
  Agri ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Grajdek K. - Faber T. 1K 6-4, 3-6, 6-4    
01.06.   Faber T. - Bolkvadze M. Q-1K 7-68, 7-66    
  Adana ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Stamatova J. - Faber T. 1K 6-1, 6-3    
  Antalya 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Munozova A. - Faber T. 1K 7-61, 6-3    
  Antalya 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Zhang Y. - Faber T. 1K 6-1, 6-0    
  Antalya 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Werner C. - Faber T. 1K 6-1, 6-2    
  Šibenik ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.04.   Miko Z. - Faber T. Q-2K 6-4, 6-0    
  Bol ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.04.   Colmegna M. - Faber T. Q-2K 6-3, 6-4    
06.04.   Faber T. - Jeresic S. Q-1K 6-2, 6-2    
  Antalya ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.01.   Glimakova I. - Faber T. 1K 7-5, 3-6, 7-63    
  Džíbútí 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.12.   Rana / Wang - Faber / Gomar ČF 6-1, 6-1    
  Džíbútí ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.12.   Lee H / Sizik - Faber / Gomar ČF 6-3, 6-1    
  Antalya 24 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Lehne / Skaml - Faber / Nekho OF 6-0, 6-1    
  Istanbul 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Kulic / Myers - Faber / Nikit OF 6-0, 6-1    
  Adana ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Shini / Sizik - Faber / Hoyna ČF 6-1, 6-4    
  Antalya 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Frolo / Gabue - Faber / Sheik OF 6-1, 6-2    
  Antalya 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Kolb / Kolb - Faber / Garci OF 6-3, 3-6, 10-4    
  Antalya ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.01.   Glima / Rudak - Faber / Munte OF 6-3, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Antalya 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Jeanjean L. - Faber T. Q-2K 6-2, 6-0    
  Antalya 28 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.10.   Schuurs D. - Faber T. Q-OF 6-1, 6-3    
30.09.   Faber T. - Vorontsova V. Q-2K 6-2, 6-1    
  Antalya 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Vdovenco A. - Faber T. 1K 7-5, 1-6, 6-4    
  Trieste ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Savoretti A. - Faber T. 1K 6-0, 6-1    
02.09.   Faber T. - Kajevic E. Q-OF 7-66, 4-6, 6-2    
01.09.   Faber T. - Vitale G. Q-1K 6-1, 6-1    
  Osijek ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Hejlova T. - Faber T. Q-2K 6-4, 6-4    
  Brčko ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Popovic K. - Faber T. ČF 6-0, 6-1    
15.08.   Faber T. - Krejsova P. OF 6-4, 6-3    
13.08.   Faber T. - Kubicikova M. 1K 3-6, 6-4, 3-0    
13.08.   Faber T. - Spasojevic G. Q-OF 6-0, 2-6, 6-3    
12.08.   Faber T. - Kalezic N. Q-2K 6-4, 6-0    
  Trnava ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Golubic V. - Faber T. Q-1K 6-1, 6-2    
  Palic ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Honigova S. - Faber T. 1K 6-2, 6-0    
23.07.   Faber T. - Matejevic V. Q-OF 7-5, 6-2    
22.07.   Faber T. - Bogicevic M. Q-2K 6-1, 6-3    
21.07.   Faber T. - Mihai A. Q-1K 3-6, 7-65, 7-5    
  Erzincan ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Myers A. - Faber T. OF 1-6, 6-1, 6-1    
12.06.   Faber T. - Sezer M. 1K 6-3, 7-5    
  Agri ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Gianotti M. - Faber T. OF 6-1, 6-3    
05.06.   Faber T. - Abdala N. 1K 6-2, 6-1    
  Trabzon ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Stomlega D. - Faber T. OF 6-3, 6-1    
29.05.   Faber T. - Kokce E. 1K 6-0, 6-4    
  Izmir ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.05.   Zagorska S. - Faber T. 1K 7-5, 6-4    
  Istanbul 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Liu C. - Faber T. 1K 6-4, 6-2    
14.05.   Faber T. - Dmitrieva S. Q-OF 1-6, 6-3, 7-65    
  Bol ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Rohanova P. - Faber T. Q-OF 7-64, 6-3    
15.04.   Faber T. - Janssen L. Q-2K 6-2, 6-0    
  Hvar ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.04.   Stanikova M. - Faber T. Q-3K 4-6, 6-2, 6-3    
07.04.   Faber T. - Arcidiacono F. Q-2K 6-3, 7-66    
  Šibenik ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Alexandrova E. - Faber T. Q-2K 6-4, 6-1    
31.03.   Faber T. - Razumovic J. Q-1K 6-1, 6-0    
  Antalya 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Isaev / Kenne - Faber / Flink OF 6-2, 5-7, 10-7    
  Trieste ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Sussa / Sussa - Bua T / Faber ČF 6-4, 7-5    
  Brčko ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Kubic / Vlach - Faber / Koprc OF 6-4, 6-2    
  Palic ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Andre / Vladu - Faber / Novci OF 6-0, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Pirot ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.10.   Flood E. - Faber T. OF 6-1, 6-2    
04.10.   Faber T. - Argyelan C. 1K 3-6, 7-65, 7-5    
  Antalya 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Hincu B. - Faber T. ČF 2-6, 6-3, 6-2    
28.09.   Faber T. - Mazzali F. OF 0-6, 6-3, 7-5    
27.09.   Faber T. - Tepper A. 1K 6-1, 6-2    
  Adana ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Esen H. - Faber T. 1K 6-2, 6-4    
  Záhřeb 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Juhaszova V. - Faber T. Q-1K 6-3, 6-2    
  Vinkovci ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Tepper B. - Faber T. Q-2K 6-4, 6-4    
  Doboj ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Tomic D. - Faber T. Q-2K 1-6, 6-4, 6-1    
  Trnava ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Banovec D. - Faber T. Q-1K 6-2, 6-0    
  Palic ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Stamatova J. - Faber T. 1K 6-1, 6-2    
  Sarajevo ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Kajtazovic J. - Faber T. 1K 66-7, 6-2, 6-2    
  Izmir 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Bogdan A. - Faber T. 1K 6-1, 6-1    
27.06.   Faber T. - Bon V. Q-OF 7-5, 6-1    
26.06.   Faber T. - Istrate A. Q-1K 6-2, 6-0    
  Izmir 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Pashkova E. - Faber T. OF 6-2, 6-0    
21.06.   Faber T. - Jorjoliani V. 1K 6-0, 6-0    
  Zlín ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Kalabina J. - Faber T. Q-1K 6-4, 6-3    
  Florencie ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.05.   Quercia F. - Faber T. 1K 6-0, 6-2    
30.05.   Faber T. - Lo Re L. Q-OF 6-1, 6-3    
  Velenje ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.05.   Stamenkovic D. - Faber T. Q-2K 6-4, 6-0    
  Záhřeb ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Juhaszova V. - Faber T. Q-1K 6-2, 6-2    
  Hvar ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Burgic E. - Faber T. 1K 6-2, 6-1    
18.04.   Faber T. - Timsit A. Q-OF 7-610, 6-4    
17.04.   Faber T. - Primorac I. Q-2K 6-3, 66-7, 6-2    
  Bol ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Gaud M. - Faber T. 1K 6-3, 7-5    
11.04.   Faber T. - Collombon A. Q-OF 1-6, 6-1, 7-5    
10.04.   Faber T. - Dall'Osso M. Q-3K 6-1, 6-1    
09.04.   Faber T. - Palhoto M. Q-2K 6-2, 6-0    
  Stuttgart-Stammheim ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.01.   Melnikova M. - Faber T. Q-1K 6-4, 6-4    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Antalya 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.11.   Mitu C. - Faber T. 1K 6-2, 6-2    
  Antalya 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.11.   Balogova M. - Faber T. OF 6-1, 6-1    
02.11.   Faber T. - Nemchinov E. 1K 6-3, 6-4    
  Bol 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Topcic I. - Faber T. 1K 6-2, 6-4    
  Antalya-Belek 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Dinu C. - Faber T. OF 6-0, 6-2    
05.10.   Faber T. - Lytovchenko A. 1K 6-4, 7-5    
04.10.   Faber T. - Chilumula N. Q-OF 6-3, 6-1    
03.10.   Faber T. - Gariglio F. Q-1K 6-2, 6-3    
  Antalya ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Kamenskaya V. - Faber T. OF 6-2, 6-0    
28.09.   Faber T. - Marackova K. 1K 6-1, 1-6, 7-5    
  Novi Sad ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Radu I. - Faber T. 1K 6-0, 6-3    
  Záhřeb 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Stanciute L. - Faber T. 1K 6-4, 6-1    
12.09.   Rebersak P. - Faber T. Q-OF 6-1, 6-0    
11.09.   Faber T. - Koleta J. Q-1K 6-2, 6-2    
  Sarajevo 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Zafirova D. - Faber T. 1K 6-1, 6-0    
  Osijek ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Boczova K. - Faber T. OF 6-2, 6-2    
31.08.   Faber T. - Bulgakova V. 1K 6-2, 7-5    
  Vinkovci ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Akiki I. - Faber T. 1K 6-0, 6-4    
  Čakovec ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Topcic I. - Faber T. 1K 6-2, 6-3    
  Vídeň ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Marackova K. - Faber T. 1K 66-7, 6-2, 7-65    
  Palic ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Kolarova V. - Faber T. 1K 6-2, 7-5    
  Prokuplje 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Vinogradova P. - Faber T. OF 6-1, 6-2    
13.07.   Faber T. - Kapshay T. 1K 6-1, 6-2    
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.07.   Bertolaso M. - Faber T. 1K 6-4, 7-65    
  Maribor ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Perrin C. - Faber T. Q-OF 6-0, 6-1    
29.05.   Faber T. - Kraljevic D. Q-1K 6-3, 4-6, 6-2    
  Velenje ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.05.   Susanyi Z. - Faber T. 1K 6-0, 6-3    
  Antalya-Belek 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Burman S. - Faber T. 1K 3-6, 6-4, 6-3    
  Šibenik ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Gospodinova K. - Faber T. Q-3K 7-5, 6-3    
17.04.   Faber T. - Stojanova V. Q-2K 6-1, 6-3    
  Bol ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Bauer E. - Faber T. Q-2K 6-1, 7-66    
  Hvar ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.04.   Drazic M. - Faber T. Q-3K 7-65, 7-611    
03.04.   Faber T. - Kaminkova K. Q-2K 3-6, 6-4, 6-3    
  Wetzikon ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Gonzalez M. - Faber T. Q-1K 3-6, 6-3, 6-0    
  Buchen ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Tinjic J. - Faber T. Q-1K 6-0, 6-2    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Bratislava 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Khanna I. - Faber T. Q-1K 6-3, 6-2    
  Dubrovník 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Spremo M. - Faber T. 1K 6-1, 6-0    
  Dubrovník ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Bulgakova V. - Faber T. Q-2K 6-3, 7-5    
  Doboj ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Mezak M. - Faber T. ČF 6-1, 6-3    
16.09.   Faber T. - Ticic T. OF 6-4, 6-1    
15.09.   Faber T. - Nemcevic A. 1K 6-0, 6-4    
  Sarajevo 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Burgic E. - Faber T. OF 6-3, 6-2    
08.09.   Faber T. - Polic E. 1K 0-6, 6-3, 6-1    
  Brčko ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Stamatova J. - Faber T. Q-2K 6-2, 1-6, 7-5    
  Portschach ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Virgili A. - Faber T. OF 6-2, 4-6, 6-1    
25.08.   Faber T. - Caciotti M. 1K 5-7, 6-4, 6-0    
24.08.   Vock S. - Faber T. Q-OF 6-3, 6-4    
23.08.   Faber T. - Hafner S. Q-2K 6-2, 6-1    
  Vinkovci ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Prislan A. - Faber T. OF 6-4, 6-4    
18.08.   Faber T. - Fatic N. 1K 3-6, 7-5, 6-0    
17.08.   Gospodinova K. - Faber T. Q-OF 3-6, 6-3, 6-4    
16.08.   Faber T. - Danielova L. Q-2K 6-4, 6-3    
  Versmold ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Xi L. - Faber T. 1K 6-2, 6-0    
  Vídeň ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.08.   Luknarova Z. - Faber T. Q-1K 6-3, 7-5    
  Palic ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.07.   Gerlova I. - Faber T. OF 6-1, 1-6, 6-1    
28.07.   Faber T. - Tepper B. 1K 6-4, 7-63    
  Piešťany ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.07.   Domagala V. - Faber T. 1K 6-2, 6-2    
  Darmstadt ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Haas S. - Faber T. Q-1K 1-6, 6-3, 6-1    
  Záhřeb 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Kajtazovic J. - Faber T. Q-1K 6-0, 7-65    
  Prokuplje ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Parajova S. - Faber T. Q-2K 6-2, 6-4    
  Štětín ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Esperon S. - Faber T. 1K 6-1, 6-0    
  Sarajevo ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.06.   Panova A. - Faber T. 1K 6-3, 4-6, 6-1    
  Grado ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Di Giuseppe M. - Faber T. Q-2K 6-1, 6-2    
  Michalovce ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Skamlova C. - Faber T. Q-2K 6-3, 6-1    
  Záhřeb ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.05.   Pervak K. - Faber T. 1K 6-0, 6-3    
04.05.   Mirkovic M. - Faber T. Q-ČF 6-2, 6-0    
03.05.   Faber T. - Orlova N. Q-OF 1-0    
02.05.   Faber T. - Sunic P. Q-1K 6-2, 6-3    
  Bol ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Obrez T. - Faber T. Q-3K 6-4, 6-2    
18.04.   Faber T. - Ljubic I. Q-2K 6-3, 7-5    
  Hvar ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Illova T. - Faber T. Q-1K 6-4, 6-3    
  Šibenik ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.04.   Korochinskaya K. - Faber T. Q-1K 6-2, 6-2    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Vinkovci ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Bezdickova M. - Faber T. Q-1K 63-7, 7-5, 6-1    
  Záhřeb ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Dobra S. - Faber T. Q-1K 6-3, 6-2    
  Makarska ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Zoric N. - Faber T. Q-1K 6-0, 6-0    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Záhřeb ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Rosolska A. - Faber T. Q-1K 6-1, 6-0    
  Makarska ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Sunic P. - Faber T. Q-2K 5-7, 6-0, 7-5    
27.04.   Faber T. - Kraljevic D. Q-1K 7-5, 6-4    
  Bol ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Gwizdowski A. - Faber T. Q-2K 6-2, 4-6, 6-3    
  Hvar ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Melnikova M. - Faber T. Q-2K 6-1, 6-3    
12.04.   Faber T. - Dzygovska L. Q-1K 2-0    
  Cavtat ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.03.   Cicak M. - Faber T. Q-1K 6-1, 6-4    
  Dubrovník 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Plíšková Kr. - Faber T. Q-2K 6-2, 6-1    
23.03.   Faber T. - Vesse K. Q-1K 6-2, 6-3    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Dubrovník 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Sunic P. - Faber T. Q-3K 6-2, 6-4    
20.10.   Faber T. - Vulovich N. Q-2K 6-3, 6-2    
  Palic Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Tucakov A. - Faber T. Q-2K 6-1, 6-1    
  Maribor ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.08.   Zovko M. - Faber T. Q-2K 7-66, 6-0    
  Anif ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Sadikovic A. - Faber T. Q-1K 6-0, 3-6, 6-4    
  Gorizia ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Davydova V. - Faber T. Q-1K 6-2, 6-0    
  Györ ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Karolyiova I. - Faber T. Q-1K 1-6, 6-4, 7-64    
  Budapešť 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.05.   Ondrackova M. - Faber T. Q-2K 7-5, 7-5    
  Zadar ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   Mladenova D. - Faber T. Q-2K 6-3, 67-7, 6-4    
  Mostar ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Savic A. - Faber T. Q-1K 6-1, 6-1    
  Dubrovník 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Han X. - Faber T. Q-2K 6-1, 6-0    
  Cavtat ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Geissler A. - Faber T. Q-OF 7-66, 6-0    
22.04.   Faber T. - Kostelnikova V. Q-2K 6-2, 3-6, 7-5    
21.04.   Faber T. - Huljev A. Q-1K 6-3, 6-3    
  Bol ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Zinkl S. - Faber T. Q-1K 6-3, 68-7, 6-4    
  Hvar ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.04.   Birnerova H. - Faber T. Q-3K 6-4, 6-4    
07.04.   Faber T. - Gajic B. Q-2K 6-2, 7-5    
06.04.   Faber T. - Katavic I. Q-1K 6-3, 6-1    
  Makarska 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Smolenakova L. - Faber T. Q-2K 6-0, 6-2    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Bol ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Broosova L. - Faber T. Q-1K 6-0, 6-3    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
U hráče nejsou evidována žádná zranění.
 
 
 
 
 
TOPlist