Marrero-Santana David - profil

Marrero-Santana David 

Marrero-Santana David

Stát: Španělsko
Narození: 8. 4. 1980
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: - / 143.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 68. / 5.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 344/238 293/187 43/40 7/8 1/3 -
2017 1/1 1/1 - - - -
2015 1/2 1/2 - - - -
2014 0/1 - 0/1 - - -
2013 0/2 - 0/2 - - -
2012 1/3 1/2 - 0/1 - -
2011 7/6 7/5 0/1 - - -
2010 23/27 22/21 1/2 0/3 0/1 -
2009 42/32 40/30 - 2/1 0/1 -
2008 43/31 39/26 2/3 1/1 1/1 -
2007 49/28 48/25 1/3 - - -
2006 50/25 38/18 12/6 0/1 - -
2005 45/24 33/18 12/6 - - -
2004 47/26 42/21 5/5 - - -
2003 24/19 16/10 8/9 - - -
2002 11/11 5/8 2/2 4/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 376/273 270/145 63/78 31/32 12/15 0/3
2018 19/28 15/15 4/8 0/3 0/2 -
2017 20/26 14/14 5/8 1/3 0/1 -
2016 27/22 19/9 6/8 2/4 0/1 -
2015 26/30 14/10 5/12 3/4 4/3 0/1
2014 30/28 15/9 9/12 3/3 3/2 0/2
2013 54/22 26/7 16/10 11/4 1/1 -
2012 38/23 26/11 6/7 4/3 2/2 -
2011 36/29 24/17 7/6 4/4 1/2 -
2010 43/22 37/14 2/3 3/4 1/1 -
2009 40/17 40/17 - - - -
2008 18/12 18/11 0/1 - - -
2007 12/6 12/6 - - - -
2006 6/2 6/2 - - - -
2005 4/1 4/1 - - - -
2003 3/5 0/2 3/3 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 7/22 0/5 5/10 - 2/7 -
2016 0/2 - 0/1 - 0/1 -
2015 0/4 0/1 0/2 - 0/1 -
2014 0/4 0/1 0/2 - 0/1 -
2013 4/4 0/1 3/2 - 1/1 -
2012 1/3 0/1 1/1 - 0/1 -
2011 1/3 0/1 1/1 - 0/1 -
2010 1/2 - 0/1 - 1/1 -
Žádné zápasy.
  Santo Domingo challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Delli / Estre - Cueva / Marre ČF 6-3, 5-7, 10-7    
11.10.   Cueva / Marre - Andre / Duran OF 6-3, 6-3 1.55 2.20
  Banja Luka challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Grige / Motti - Berlo / Marre SF 7-65, 7-65 2.02 1.66
13.09.   Berlo / Marre - Cacic / Weiss ČF 6-4, 7-67 1.75 1.90
11.09.   Berlo / Marre - Bjeli / Jandr OF 6-3, 6-4 1.55 2.20
  Meerbusch challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Perez / Vervo - Gabas / Marre SF 7-5, 6-4 1.66 2.01
16.08.   Gabas / Marre - Manaf / Walko ČF 6-3, 7-5 1.82 1.82
14.08.   Gabas / Marre - Lamas / Sakha OF 7-65, 6-2 1.62 2.08
  Pullach challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Morai / Otte - Marre / Molte OF 3-6, 6-3, 10-4 2.82 1.34
  Hamburk Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Danie / Koolh - Marre / Qures ČF 6-1, 6-2 1.76 2.00
23.07.   Marre / Qures - Mekti / Peya OF 6-4, 7-5 2.87 1.38
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Lopez / Munar - Marre / Qures OF 6-4, 6-4 2.39 1.52
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Eysse / Nys H - Marre / Verda 1K 6-3, 7-5 2.23 1.59
  Ženeva Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Dodig / Ram R - Lipsk / Marre ČF 4-6, 6-1, 10-3 1.41 2.73
22.05.   Lipsk / Marre - Koolh / Sitak OF 7-66, 4-6, 10-7 2.17 1.63
  Madrid - Masters Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Herbe / Mahut - Marre / Verda OF 6-1, 6-4 1.59 2.27
08.05.   Marre / Verda - Zvere / Zvere 1K 63-7, 7-64, 10-7 1.64 2.15
  Estoril Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Koolh / Sitak - Lopez / Marre OF 65-7, 6-4, 10-3 1.99 1.75
  Barcelona Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Cabal / Farah - Cerva / Marre OF 6-3, 7-5 1.20 4.20
  Marrákeš Kolo Výsledek K1 K2
14.04.   Paire / Roger - Marre / Matko SF 7-5, 6-3 1.93 1.79
12.04.   Marre / Matko - Cerre / Qures ČF 6-4, 7-5 1.67 2.11
11.04.   Marre / Matko - Linds / Skugo OF 5-7, 7-66, 10-8 1.68 2.08
  Alicante challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Koolh / Sitak - Cerva / Marre OF 6-4, 6-1 1.53 2.35
  Marbella challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Cecch / Donat - Marre / Robre OF 6-1, 61-7, 11-9 2.60 1.43
  Rio de Janeiro Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Marre / Verda - Mekti / Peya F 5-7, 7-5, 10-8 1.77 1.97
24.02.   Marre / Verda - Murra / Soare SF 6-4, 6-4 3.08 1.33
21.02.   Marre / Verda - Gonza / Peral ČF 7-5, 3-6, 10-2 2.06 1.68
20.02.   Marre / Verda - Demol / Monfi OF 1-6, 6-1, 10-5    
  Buenos Aires Kolo Výsledek K1 K2
15.02.   Schwa / Thiem - Marre / Verda ČF 6-1, 6-4 2.13 1.65
14.02.   Marre / Verda - Mekti / Peya OF 3-6, 6-3, 10-8 1.87 1.85
Žádné zápasy.
 
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Tabatruong M. - Marrero-Santa Q-OF 6-0, 6-4 1.30 3.03
09.09.   Marrero-Santa - Lozan C. Q-1K 3-6, 4-0    
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   de Sc / Olivo - Duran / Marre OF 1-6, 6-4, 11-9 2.62 1.41
  Janov challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Bruns / Zelen - Duran / Marre ČF 7-63, 7-5 2.31 1.52
05.09.   Duran / Marre - Bury / Silje OF 6-2, 7-64 1.50 2.31
  Santo Domingo challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.08.   Galan / Giral - Galdo / Marre ČF 7-5, 7-67 2.91 1.34
17.08.   Galdo / Marre - Sorgi / Stath OF 7-61, 4-6, 10-4 1.15 4.36
  Hamburk Kolo Výsledek K1 K2
29.07.   Cueva / Lopez - Knowl / Marre SF 6-4, 4-6, 10-4 1.62 2.21
27.07.   Knowl / Marre - Matko / Zimon ČF 6-2, 6-3 2.09 1.68
26.07.   Knowl / Marre - Altma / Haas OF 7-612, 7-64 1.45 2.55
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Ymer / Ymer - Marre / Zimon ČF 7-5, 7-63 2.10 1.70
19.07.   Marre / Zimon - Begem / Oswal OF 62-7, 7-5, 10-3 1.68 2.07
  Prostějov challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Jebav / Podli - Marre / Paes SF 6-3, 6-4 2.57 1.42
07.06.   Marre / Paes - Albot / Molch ČF 7-63, 3-6, 10-7 1.28 3.19
06.06.   Marre / Paes - Knowl / Zelen OF 7-64, 1-6, 10-6 1.50 2.34
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Cabal / Farah - Marre / Robre OF 63-7, 7-63, 6-4 1.22 4.07
02.06.   Marre / Robre - Lipsk / Paes 2K 7-63, 6-2 1.77 2.02
30.05.   Marre / Robre - Konti / Peers 1K 7-63, 6-3 4.46 1.17
  Ženeva Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Lipsk / Paes - Marre / Robre OF 63-7, 7-63, 10-4 2.09 1.67
  Madrid - Masters Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Cabal / Farah - Marre / Robre 1K 6-3, 6-2    
  Estoril Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Harri / Venus - Marre / Robre F 7-5, 6-2 2.13 1.65
05.05.   Marre / Robre - Almag / Garci SF 6-4, 4-6, 10-8 1.84 1.86
03.05.   Marre / Robre - Jazir / Mulle ČF 3-6, 6-0, 10-8 1.67 2.07
02.05.   Marre / Robre - Cunha / Gil F OF 6-3, 6-3 1.41 2.63
  Marrákeš Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Klaas / Ram R - Marre / Robre OF 7-64, 7-5 1.36 2.95
  Rio de Janeiro Kolo Výsledek K1 K2
22.02.   Carre / Cueva - Gonza / Marre OF 6-3, 6-3 1.58 2.18
  Buenos Aires Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Cabal / Farah - Gonza / Marre F 6-1, 6-4 1.44 2.57
17.02.   Gonza / Marre - Carre / Cueva SF 2.11 1.63
16.02.   Gonza / Marre - Delbo / Gonza ČF 7-5, 6-0 1.59 2.18
15.02.   Gonza / Marre - Danie / Demol OF 1-1 1.71 2.00
  Quito Kolo Výsledek K1 K2
06.02.   Cerre / Oswal - Gonza / Marre OF 6-4, 7-5 2.59 1.43
Žádné zápasy.
 
Žádné zápasy.
  Řím 4 challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Vervo / Vucic - Marre / Ramir OF 6-3, 6-4 1.97 1.66
  Umag Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Kliza / Marre - Mekti / Sanci F 6-4, 6-2 1.56 2.28
22.07.   Kliza / Marre - Fabbi / Skugo SF 6-4, 6-1 1.54 2.19
21.07.   Kliza / Marre - Draga / Serda ČF 5-7, 6-4, 10-7 1.31 2.90
20.07.   Kliza / Marre - Flemi / Fyrst OF 6-4, 3-6, 10-7 2.27 1.50
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Grano / Marre - Danie / Demol F 6-2, 6-3 1.57 2.13
16.07.   Grano / Marre - Brown / Junai SF 7-65, 6-4 1.46 2.44
14.07.   Grano / Marre - Peral / Zebal ČF 6-4, 6-3 1.72 1.90
12.07.   Grano / Marre - Krets / Marx OF 6-3, 6-4 1.23 3.45
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
28.05.   Štěpá / Zimon - Carre / Marre 2K 7-66, 2-3 1.40 2.64
26.05.   Carre / Marre - Kyrgi / Zvere 1K 6-3, 6-4 1.56 2.20
  Nice Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Pavic / Venus - Marre / Verda OF 66-7, 7-65, 10-7 2.04 1.62
  Barcelona Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Bopan / Rojer - Carre / Marre OF 7-5, 6-3 1.60 2.06
  Monte Carlo Kolo Výsledek K1 K2
14.04.   Dodig / Melo - Marre / Paire OF 7-64, 6-2 1.35 2.73
12.04.   Marre / Paire - Marac / Thiem 1K 7-65, 7-64 1.92 1.69
  Marrákeš Kolo Výsledek K1 K2
07.04.   Duran / Gonza - Lopez / Marre ČF 6-4, 6-4 2.31 1.48
06.04.   Lopez / Marre - Ahoud / Idmba OF 6-0, 0-0 1.03 8.08
  Sao Paulo Kolo Výsledek K1 K2
28.02.   Peral / Zebal - Carre / Marre F 4-6, 6-1, 10-5 2.15 1.55
27.02.   Carre / Marre - Marti / Podli SF 6-3, 3-6, 10-6 1.49 2.32
26.02.   Carre / Marre - Gonza / Sa A. ČF 6-3, 6-4 1.64 2.01
25.02.   Carre / Marre - Danie / Gimen OF 6-4, 6-4 1.22 3.55
  Rio de Janeiro Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Cabal / Farah - Carre / Marre F 7-65, 6-1 1.43 2.49
20.02.   Carre / Marre - Melo / Soare SF 6-2, 3-6, 10-7 3.22 1.26
19.02.   Carre / Marre - Silva / Souza ČF 6-4, 7-5 1.38 2.60
17.02.   Carre / Marre - Petzs / Peya OF 6-3, 3-6, 11-9 2.30 1.49
  Buenos Aires Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Cabal / Farah - Marre / Moser SF 4-6, 6-3, 10-6 1.37 2.66
10.02.   Marre / Moser - Pella / Schwa ČF 6-4, 2-6, 10-6 1.64 2.00
09.02.   Marre / Moser - Almag / Giral OF 3-6, 6-3, 10-7 1.63 2.02
Žádné zápasy.
 
  Estoril Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Granollers-Pu - Marrero-Santa Q-OF 3-6, 6-1, 6-0 1.42 2.51
25.04.   Marrero-Santa - Lourenco T. Q-1K 6-2, 6-1 1.18 3.80
  Barcelona Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Gombos N. - Marrero-Santa Q-1K 7-5, 6-1 1.13 4.64
  Hamburk Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Cabal / Farah - Cueva / Marre ČF 6-4, 6-2 1.85 1.76
29.07.   Cueva / Marre - Almag / Schwa OF 7-5, 6-4 1.41 2.51
  Umag Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Draga / Konti - Bauti / Marre ČF 65-7, 7-63, 10-7 1.56 2.14
22.07.   Bauti / Marre - Jebav / Vesel OF 4-6, 6-3, 12-10 1.40 2.54
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Berlo / Mayer - Cueva / Marre 2K 6-1, 65-7, 7-63 2.50 1.42
26.05.   Cueva / Marre - Ram R / Zebal 1K 6-2, 7-5 1.38 2.73
  Nice Kolo Výsledek K1 K2
20.05.   Pavic / Venus - Marre / Qures ČF 6-3, 6-3 2.23 1.52
19.05.   Marre / Qures - Tomic / Troic OF 1.48 2.31
  Řím Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Cueva / Marre - Grano / Lopez F 6-4, 7-5 2.28 1.54
16.05.   Cueva / Marre - Ander / Chard SF 6-4, 6-4 1.75 1.86
15.05.   Cueva / Marre - Rojer / Tecau ČF 7-62, 4-6, 10-5 1.96 1.67
14.05.   Cueva / Marre - Nesto / Paes OF 6-2, 6-4 1.82 1.79
12.05.   Cueva / Marre - Kliza / Oswal 1K 6-4, 4-6, 13-11 1.51 2.24
  Madrid - Masters Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Grano / Lopez - Cueva / Marre OF 6-4, 6-4 1.58 2.09
06.05.   Cueva / Marre - Johns / Querr 1K 3-6, 6-3, 17-15 1.75 1.85
  Estoril Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Huey / Lipsk - Lopez / Marre F 6-1, 6-4 2.14 1.56
02.05.   Lopez / Marre - Fyrst / Mirny SF 6-4, 6-3 1.69 1.93
30.04.   Lopez / Marre - Almag / Garci ČF 7-64, 7-65 1.63 2.01
29.04.   Lopez / Marre - Macha / Silva OF 7-65, 7-5 1.15 4.16
  Barcelona Kolo Výsledek K1 K2
24.04.   Kliza / Qures - Marre / Robre ČF 6-3, 64-7, 10-6 1.97 1.66
22.04.   Marre / Robre - Nesto / Paes OF 7-5, 6-2 2.26 1.50
  Casablanca Kolo Výsledek K1 K2
07.04.   Bopan / Merge - Carre / Marre OF 63-7, 6-2, 10-6 1.43 2.48
  Buenos Aires Kolo Výsledek K1 K2
24.02.   Niemi / Sa A. - Cueva / Marre OF 5-7, 7-64, 11-9 2.38 1.45
  Rio de Janeiro Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Kliza / Oswal - Cueva / Marre ČF 2.30 1.48
18.02.   Cueva / Marre - Cerma / Vesel OF 6-2, 6-1 1.58 2.11
  Sao Paulo Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Cerma / Vesel - Cueva / Marre OF 7-5, 62-7, 15-13 2.24 1.51
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
28.05.   Babos / Peya - Marre / Parra 1K 6-3, 7-61 1.54 2.20
 
Žádné zápasy.
  Hamburk Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Draga / Merge - Marre / Verda ČF 7-66, 4-6, 12-10 2.46 1.43
15.07.   Marre / Verda - Fyrst / Matko OF 6-3, 6-3 1.59 2.11
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Bruns / Monro - Marre / Verda SF 6-3, 6-4 2.66 1.37
10.07.   Marre / Verda - Brown / Lajov ČF 6-3, 6-1 1.32 2.93
09.07.   Marre / Verda - Junai / Kas C OF 65-7, 6-2, 12-10 1.21 3.53
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Golub / Groth - Marre / Verda 2K 7-67, 6-4 3.25 1.26
28.05.   Marre / Verda - Lamas / Lokol 1K 6-4, 6-2 1.09 5.64
  Řím Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Nesto / Zimon - Marre / Verda ČF 4-6, 6-3, 10-7 1.65 2.00
14.05.   Marre / Verda - Anduj / Grano OF 7-5, 6-1 1.48 2.32
  Madrid - Masters Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Bryan / Bryan - Marre / Verda SF 7-63, 7-5 1.32 2.98
09.05.   Marre / Verda - Bopan / Qures ČF 7-65, 7-66 1.69 1.95
07.05.   Marre / Verda - Berdy / Isner OF 1.63 2.03
  Oeiras Kolo Výsledek K1 K2
04.05.   Gonza / Lipsk - Cueva / Marre F 6-3, 3-6, 10-8 2.31 1.49
02.05.   Cueva / Marre - Ebden / Tursu SF 6-4, 6-4 1.39 2.61
01.05.   Cueva / Marre - Raja / Shara ČF 6-2, 6-2 1.37 2.66
30.04.   Cueva / Marre - Merge / Sa A. OF 6-3, 6-4 1.47 2.33
  Barcelona Kolo Výsledek K1 K2
22.04.   Huta / Rober - Marre / Verda OF 6-1, 6-4 4.05 1.17
  Houston Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Bryan / Bryan - Marre / Verda F 4-6, 6-4, 11-9 1.28 3.11
12.04.   Marre / Verda - Giral / Gonza SF 6-4, 6-2 1.28 3.10
10.04.   Marre / Verda - Kraji / Venus ČF 6-3, 6-1 1.21 3.58
09.04.   Marre / Verda - Erlic / Merti OF 6-4, 6-2 1.32 2.89
  Rio de Janeiro Kolo Výsledek K1 K2
23.02.   Cabal / Farah - Marre / Melo F 6-4, 6-2 2.06 1.62
21.02.   Marre / Melo - Bracc / Fogni SF 6-3, 2-6, 10-8 1.52 2.23
20.02.   Marre / Melo - Cueva / Zebal ČF 6-1, 6-4 1.61 2.05
19.02.   Marre / Melo - Begem / Emmri OF 7-64, 7-5 1.46 2.34
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Corne / Eysse - Marre / Medin 1K 2-6, 7-5, 10-5 2.54 1.40
 
Žádné zápasy.
  Umag Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Kliza / Marre - Monro / Stadl F 6-1, 5-7, 10-7 1.92 1.69
26.07.   Kliza / Marre - Begem / Emmri SF 6-3, 7-61 2.00 1.64
25.07.   Kliza / Marre - Skugo / Veic ČF 6-4, 4-6, 10-8 1.23 3.35
23.07.   Kliza / Marre - Knowl / Mayer OF 7-5, 7-65 1.74 1.86
  Hamburk Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Peya / Soare - Marre / Verda SF 1.71 1.93
18.07.   Marre / Verda - Cerma / Polas ČF 6-3, 4-6, 10-8 1.51 2.24
16.07.   Marre / Verda - Bracc / Fogni OF 6-1, 1-6, 11-9 1.48 2.29
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Berlo / Ramos - Marre / Verda ČF 3-6, 7-63, 10-4 2.74 1.34
10.07.   Marre / Verda - Garci / Zebal OF 7-64, 6-3 1.28 3.03
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Bryan / Bryan - Marre / Verda ČF 6-3, 6-4 1.20 3.60
03.06.   Marre / Verda - Lopez / Sa A. OF 6-2, 6-2 1.45 2.39
01.06.   Marre / Verda - Cerma / Merti 2K 7-65, 6-3 1.38 2.58
29.05.   Marre / Verda - Bruns / Klaas 1K 6-3, 6-2 1.35 2.72
  Řím Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Bryan / Bryan - Marre / Verda ČF 6-4, 7-5 1.26 3.19
16.05.   Marre / Verda - Peya / Soare OF 6-3, 7-64 1.84 1.77
14.05.   Marre / Verda - Chard / Huey 1K 6-3, 7-64 1.48 2.30
  Madrid - Masters Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Peya / Soare - Marre / Verda SF 7-5, 7-5 1.85 1.75
10.05.   Marre / Verda - Mirny / Tecau ČF 6-2, 7-63 1.73 1.87
09.05.   Marre / Verda - Grano / Lopez OF 7-64, 6-3 1.91 1.70
06.05.   Marre / Verda - Mayer / Seppi 1K 6-1, 6-4 1.42 2.46
  Oeiras Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Gonza / Lipsk - Marre / Melo SF 6-3, 1-6, 11-9 1.80 1.81
02.05.   Marre / Melo - Elgin / Istom ČF 7-62, 3-6, 10-3 1.50 2.26
01.05.   Marre / Melo - Silva / Tavar OF 6-1, 6-1 1.11 4.85
  Barcelona Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Linds / Nesto - Marre / Verda SF 4-6, 7-66, 10-3 1.74 1.86
26.04.   Marre / Verda - Fyrst / Matko ČF 7-5, 7-63 1.86 1.74
24.04.   Marre / Verda - Davyd / Istom OF 6-4, 1-6, 12-10 1.42 2.47
  Monte Carlo Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Benne / Zimon - Marre / Verda SF 6-4, 6-3 1.69 1.92
19.04.   Marre / Verda - Mirny / Tecau ČF 6-4, 6-2 2.17 1.54
17.04.   Marre / Verda - Grano / Lopez OF 4-6, 6-2, 10-4 2.12 1.57
16.04.   Marre / Verda - Fogni / Mahut 1K 2-6, 6-2, 10-5 1.55 2.15
  Acapulco Kolo Výsledek K1 K2
02.03.   Kubot / Marre - Bolel / Fogni F 7-5, 6-2 1.95 1.68
02.03.   Kubot / Marre - Bellu / Loren SF 6-1, 6-2 1.42 2.48
01.03.   Kubot / Marre - Bracc / Dlouh ČF 6-2, 7-61 1.60 2.06
28.02.   Kubot / Marre - Stara / Volan OF 7-5, 6-1    
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Hsieh / Niels - Cirst / Marre 1K 7-65, 6-4 1.73 1.88
 
  Oeiras Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Gutierrez-Fer - Marrero-Santa Q-OF 6-3, 63-7, 7-5    
28.04.   Marrero-Santa - Mazon-Hernand Q-1K 6-1, 6-0    
  Sao Paulo Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Sant'Anna B. - Marrero-Santa Q-1K 6-4, 6-1    
  Kitzbühel Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Marx / Zovko - Garci / Marre OF 7-5, 6-4 2.15 1.56
  Hamburk Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Marre / Verda - Munoz / Silva F 6-4, 6-3 1.30 2.95
21.07.   Marre / Verda - Erlic / Ram A SF 60-7, 6-4, 14-12 1.70 1.92
19.07.   Marre / Verda - Peya / Zimon ČF 7-5, 4-6, 10-8 2.02 1.63
18.07.   Marre / Verda - Murra / Sa A. OF 6-4, 5-7, 10-7 1.48 2.31
  Umag Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Marre / Verda - Grano / Lopez F 6-3, 7-64 1.80 1.81
13.07.   Marre / Verda - Bracc / Fogni SF 6-1, 6-3 1.70 1.92
12.07.   Marre / Verda - Kliza / Zelen ČF 6-3, 6-4 1.39 2.55
10.07.   Marre / Verda - Loren / Stara OF 6-1, 6-3 1.35 2.74
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Melze / Petzs - Berlo / Marre 2K 6-3, 7-67 1.39 2.56
31.05.   Berlo / Marre - Kukus / Kunit 1K 6-3, 6-2 1.44 2.40
  Nice Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Isner / Querr - Bopan / Marre OF 6-3, 6-3 1.51 2.24
  Řím Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Almag / Anduj - Marre / Verda 1K 6-3, 7-64 2.49 1.41
  Madrid - Masters Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Mirny / Nesto - Marre / Verda OF 6-3, 7-64 1.46 2.34
08.05.   Marre / Verda - Dolgo / Tsong 1K 4-6, 7-5, 12-10 1.65 1.98
  Oeiras Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Qures / Rojer - Knowl / Marre F 7-5, 7-5 1.74 1.87
05.05.   Knowl / Marre - Elgin / Istom SF 7-64, 5-7, 10-6 1.49 2.28
03.05.   Knowl / Marre - Charr / Marra ČF 7-5, 6-4 1.39 2.56
30.04.   Knowl / Marre - Cipol / Loren OF 6-2, 3-6, 11-9 1.37 2.65
  Barcelona Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Bryan / Bryan - Marre / Verda OF 5-7, 6-2, 10-7 1.23 3.34
23.04.   Marre / Verda - Anduj / Garci 1K 7-61, 6-1 1.42 2.45
  Monte Carlo Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Llodr / Zimon - Marre / Verda OF 7-62, 3-6, 11-9 1.43 2.45
17.04.   Marre / Verda - Berdy / Dolgo 1K 7-5, 6-2 1.64 2.01
  Casablanca Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Brown / Hanle - Marre / Melo SF 69-7, 7-67, 13-11 2.01 1.63
12.04.   Marre / Melo - Elgin / Istom ČF 6-3, 6-2 1.55 2.16
11.04.   Marre / Melo - Kas C / Knowl OF 64-7, 7-65, 10-1 1.71 1.90
  Acapulco Kolo Výsledek K1 K2
04.03.   Marre / Verda - Grano / Lopez F 6-3, 6-4 1.97 1.66
03.03.   Marre / Verda - Chela / Schwa SF 7-66, 7-66 1.98 1.66
02.03.   Marre / Verda - Chard / Simon ČF 3-6, 6-3, 10-6 1.57 2.11
29.02.   Marre / Verda - Diaz / Ramir OF 6-1, 6-1 1.12 4.67
  Buenos Aires Kolo Výsledek K1 K2
26.02.   Marre / Verda - Merti / Sa A. F 6-4, 6-4 1.84 1.77
24.02.   Marre / Verda - Prodo / Zebal SF 7-65, 6-3 1.42 2.45
22.02.   Marre / Verda - Anduj / Berlo ČF 4-6, 6-3, 10-8 1.58 2.09
20.02.   Marre / Verda - Delbo / Junqu OF 7-5, 6-4 1.32 2.85
  Sao Paulo Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Mello / Souza - Marre / Riba OF 63-7, 7-5, 11-9 1.79 1.82
  Vina del Mar Kolo Výsledek K1 K2
02.02.   Gil F / Gimen - Marre / Riba ČF 65-7, 6-4, 10-8 1.86 1.75
30.01.   Marre / Riba - Lama / Sboro OF 6-1, 6-2 1.11 4.89
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Matte / Tecau - Marre / Shved 1K 7-5, 6-1 1.59 2.08
 
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Johansson J. - Marrero-Santa   6-3, 6-2    
12.08.   Marrero-Santa - Taubert P.   6-7, 6-1, 10-2    
07.08.   Marrero-Santa - Poerschke L.   6-1, 6-2    
05.08.   Marrero-Santa - Azzaro L. 9K 6-4, 6-4    
24.07.   Marrero-Santa - Alves T. 6K 6-2, 6-3    
22.07.   Deden K. - Marrero-Santa 5K 7-6, 5-7, 10-7    
17.07.   Marrero-Santa - Jecminek T. 4K 7-6, 7-5    
  Oeiras Kolo Výsledek K1 K2
24.04.   Cipolla F. - Marrero-Santa Q-OF 6-7, 6-3, 6-2 1.33 2.78
24.04.   Marrero-Santa - Domingues J. Q-1K 6-0, 6-2    
  Buenos Aires Kolo Výsledek K1 K2
13.02.   Navarro-Pasto - Marrero-Santa Q-OF 6-4, 5-7, 7-6 1.33 2.82
12.02.   Marrero-Santa - Londero J. Q-1K 6-2, 6-4    
  Santiago Kolo Výsledek K1 K2
29.01.   Zampieri C. - Marrero-Santa Q-1K 6-1, 6-4    
  Palermo challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   Bury / Vasil - Marre / Riba OF 6-3, 6-3    
  Madrid challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.10.   Marre / Ramir - Gimen / Phill F 4-6, 7-6, 11-9 1.39 2.59
30.09.   Marre / Ramir - Menen / Truji SF 6-3, 6-7, 10-7    
28.09.   Marre / Ramir - Riba / Sousa ČF 6-4, 3-6, 10-8    
27.09.   Marre / Ramir - Ciric / Tosic OF 6-4, 6-2    
  Bukurešť Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Bracc / Stara - Knowl / Marre F 3-6, 6-4, 10-8 1.84 1.76
23.09.   Knowl / Marre - Cerma / Polas SF 7-62, 4-6, 10-8 2.00 1.64
23.09.   Knowl / Marre - Berlo / Rosol ČF 6-4, 7-63 1.48 2.29
21.09.   Knowl / Marre - Ferre / Macha OF 7-5, 6-1 1.43 2.44
  Kitzbühel Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Kas C / Peya - Marre / Ramir OF 6-3, 7-5 1.50 2.27
  Umag Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Dodig / Veic - Marre / Ramir OF 7-67, 7-5 2.14 1.56
  Hamburk Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Beck / Kas C - Lopez / Marre OF 6-3, 6-4 2.00 1.64
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Elgin / Kukus - Marre / Ramir ČF 6-3, 7-6 2.30 1.48
13.07.   Marre / Ramir - Bergm / Rosen OF 7-6, 6-4 1.14 4.29
  Prostějov challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Bubka / Menen - Marre / Ramir F 7-5, 6-2 2.82 1.32
02.06.   Marre / Ramir - Ferre / Silva SF 4-6, 7-6, 10-8    
01.06.   Marre / Ramir - Jebav / Lojda ČF 5-7, 6-2, 10-2    
31.05.   Marre / Ramir - Estre / Hocev OF 7-6, 6-1    
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
28.05.   Kas C / Peya - Lopez / Marre 2K 6-4, 7-62 2.02 1.63
26.05.   Lopez / Marre - Damm / Hanes 1K 6-3, 1-1 1.31 2.89
  Nice Kolo Výsledek K1 K2
21.05.   Butor / Rojer - Gonza / Marre F 6-3, 6-4 1.66 1.97
19.05.   Gonza / Marre - Melo / Soare SF 6-7, 6-4, 11-9 2.04 1.62
18.05.   Gonza / Marre - Lipsk / Ram R ČF 6-4, 6-4 1.90 1.71
17.05.   Gonza / Marre - Anduj / Berlo OF 3-6, 6-3, 10-7 1.68 1.94
  Řím Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Knowl / Merti - Lopez / Marre 1K 6-3, 6-4 1.66 1.97
  Oeiras Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Butor / Rojer - Lopez / Marre F 6-3, 6-4 1.77 1.83
29.04.   Lopez / Marre - Berlo / Riba SF 6-3, 6-3 1.34 2.74
28.04.   Lopez / Marre - Chard / Roger ČF 7-6, 3-6, 10-8 1.48 2.31
27.04.   Lopez / Marre - Bruns / Niels OF 4-6, 6-4, 10-7 1.36 2.67
  Barcelona Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Ander / Aspel - Bracc / Marre 1K 7-6, 7-5 1.59 2.07
  Casablanca Kolo Výsledek K1 K2
07.04.   Kas C / Peya - Marre / Ramir ČF 7-5, 7-5 1.62 2.03
04.04.   Marre / Ramir - Monta / Monta OF 6-1, 6-4 1.18 3.86
  Acapulco Kolo Výsledek K1 K2
22.02.   Cerma / Fogni - Marre / Verda OF 6-4, 7-6 2.29 1.48
  Buenos Aires Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Ferre / Sa A. - Cueva / Marre SF 7-5, 6-2 2.09 1.59
18.02.   Cueva / Marre - Fogni / Volan ČF 6-1, 6-2 1.54 2.16
14.02.   Cueva / Marre - Berlo / Schwa OF 1-6, 7-6, 10-5 1.87 1.75
  Costa Do Sauipe Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Melo / Soare - Fogni / Marre SF 6-3, 6-4 1.45 2.38
10.02.   Fogni / Marre - Cueva / Schwa ČF 7-6, 6-2 2.23 1.51
10.02.   Fogni / Marre - Hanes / Volan OF 6-3, 6-4 1.58 2.09
  Santiago Kolo Výsledek K1 K2
02.02.   Chela / Gonza - Marre / Ramir ČF 7-6, 6-2 1.60 2.07
01.02.   Marre / Ramir - Ferre / Mello OF 6-3, 4-6, 10-6 1.66 1.97
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Pesch / Qures - Dulgh / Marre 1K 7-64, 6-2 1.39 2.56
 
  San Sebastian challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Alund M. - Marrero-Santa 1K 6-7, 7-6, 6-4 1.97 1.66
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Marrero-Santa - Alvarez D.   6-3, 7-5    
13.08.   Marrero-Santa - Begemann A.   3-6, 6-4, 10-8    
  Trani challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Tavares L. - Marrero-Santa OF 7-5, 6-2 1.61 2.06
10.08.   Marrero-Santa - Clar-Rossello 1K 6-4, 4-6, 6-3 1.60 2.07
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Marrero-Santa - Oswald P.   6-3, 6-3    
06.08.   Marrero-Santa - Lopez Jaen M. 9K 6-4, 6-3    
01.08.   Marrero-Santa - Migani L. 8K 6-3, 6-2    
30.07.   Marrero-Santa - Satschko A. 7K 6-1, 6-4    
18.07.   Klizan M. - Marrero-Santa 1K 6-2, 6-3    
  Lugano challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Patience O. - Marrero-Santa Q-ČF 4-6, 7-6, 6-3    
05.06.   Marrero-Santa - Naso G. Q-OF 6-4, 6-1    
  Prostějov challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Montanes A. - Marrero-Santa 1K 6-0, 6-1 1.18 3.85
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
20.05.   Acasuso J. - Marrero-Santa Q-2K 7-6, 6-4 1.21 3.55
18.05.   Marrero-Santa - Brugues-Davi Q-1K 6-3, 6-1 1.80 1.81
  Oeiras Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Martin A. - Marrero-Santa OF 6-1, 6-2    
03.05.   Andujar P. - Marrero-Santa Q-ČF 7-6, 6-2 1.42 2.49
02.05.   Marrero-Santa - Nunes J. Q-OF 6-0, 6-1    
01.05.   Marrero-Santa - Ramos F. Q-1K 6-2, 6-0    
  Ostrava challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Rosol L. - Marrero-Santa OF 6-2, 6-3 1.55 2.19
27.04.   Marrero-Santa - Olejniczak D. 1K 3-6, 6-3, 6-4 1.37 2.61
  Barcelona Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Gimeno-Traver - Marrero-Santa Q-OF 6-4, 6-1 1.33 2.80
17.04.   Marrero-Santa - Dlouhy L. Q-1K 6-1, 6-2    
  Řím challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Ramos-Vinolas - Marrero-Santa 1K 7-5, 4-6, 6-1 1.70 1.91
  Monza challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.04.   Rochus C. - Marrero-Santa OF 6-2, 6-3 1.62 2.02
06.04.   Marrero-Santa - Fischer M. 1K 6-4, 6-4 1.50 2.26
  Saint Brieuc challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Ouanna J. - Marrero-Santa 1K 6-2, 6-4 1.58 2.10
  Barletta challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Kavcic B. - Marrero-Santa OF 7-5, 5-7, 6-3    
24.03.   Marrero-Santa - Cipolla F. 1K 6-4, 6-2 2.07 1.60
  Caltanissetta challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.03.   Haase R. - Marrero-Santa 1K 2-6, 7-6, 7-6 1.67 1.95
  Rabat challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.03.   Machado R. - Marrero-Santa 1K 6-4, 6-0 1.48 2.31
  Meknes challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.02.   Riba-Madrid P - Marrero-Santa ČF 3-6, 6-1, 6-4 1.52 2.29
25.02.   Marrero-Santa - Ungur A. OF 1-6, 6-3, 6-4 1.81 1.80
23.02.   Marrero-Santa - Ziadi M. 1K 6-4, 6-3 1.24 3.30
  Tanger challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Klizan M. - Marrero-Santa OF 6-4, 5-7, 7-5 2.01 1.64
17.02.   Marrero-Santa - Knittel B. 1K 6-2, 1-6, 6-3 1.35 2.70
  Costa Do Sauipe Kolo Výsledek K1 K2
06.02.   Cipolla F. - Marrero-Santa Q-1K 6-7, 6-0, 6-3    
  Santiago Kolo Výsledek K1 K2
04.02.   Luczak P. - Marrero-Santa OF 6-3, 7-6 1.41 2.48
02.02.   Marrero-Santa - Aranguren J. 1K 7-6, 2-6, 7-6 1.50 2.30
01.02.   Marrero-Santa - Pella G. Q-ČF 6-7, 7-5, 6-2 1.47 2.37
31.01.   Marrero-Santa - Volandri F. Q-OF 6-4, 7-5    
30.01.   Marrero-Santa - De Urricoeche Q-1K 6-0, 6-1    
  Bucaramanga challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.01.   Zampieri C. - Marrero-Santa 1K 3-6, 7-6, 7-6 1.83 1.78
  Bukurešť Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Grano / Ventu - Cueva / Marre SF 6-3, 6-2 1.65 2.01
23.09.   Cueva / Marre - Gonza / Rette ČF 6-3, 6-2 1.72 1.90
22.09.   Cueva / Marre - Berlo / Gonza OF 6-3, 6-3 1.58 2.10
  San Sebastian challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Batti / Silje - Marre / Vega OF 6-3, 6-1    
  Trani challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Macha / Tavar - Hartf / Marre ČF 6-3, 6-0    
10.08.   Hartf / Marre - Galva / Viola OF 6-3, 6-2    
  Umag Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Fried / Polas - Marre / Ramir OF 6-7, 6-4, 12-10 1.67 1.95
  Hamburk Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Lopez / Marre - Chard / Mathi F 6-3, 2-6, 10-8 1.75 1.85
23.07.   Lopez / Marre - Melo / Soare SF 6-4, 3-6, 14-12 1.99 1.65
22.07.   Lopez / Marre - Moodi / Norma ČF 6-7, 6-4, 10-7 2.40 1.45
20.07.   Lopez / Marre - Bellu / Gonza OF 7-6, 6-2 1.68 1.93
  Stuttgart Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Marx / Zelen - Lopez / Marre ČF 6-3, 7-5 2.11 1.57
14.07.   Lopez / Marre - Beck / Berre OF 3-6, 6-1, 15-13 1.68 1.94
  Lugano challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Marti / Truji - Bracc / Marre OF 6-4, 7-5    
  Prostějov challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Grano / Marre - Bruns / Rojer F 3-6, 6-4, 10-6 2.07 1.59
03.06.   Grano / Marre - Marx / Zelen SF 6-2, 6-2    
02.06.   Grano / Marre - Devva / Huey ČF 6-3, 3-6, 10-3    
01.06.   Grano / Marre - Aguil / Arang OF 6-2, 6-2    
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Stakh / Youzh - Marre / Rober 1K 3-6, 7-6, 6-4 1.30 2.97
  Madrid - Masters Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Linds / Tecau - Herna / Marre 1K 7-6, 6-4 1.52 2.20
  Oeiras Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Lopez / Marre - Cueva / Grano F 6-7, 6-4, 10-4 2.39 1.46
07.05.   Lopez / Marre - Huss / Sa A. SF 6-3, 3-6, 10-6 2.03 1.64
06.05.   Lopez / Marre - Cleme / Linds ČF 6-4, 6-4 2.14 1.55
04.05.   Lopez / Marre - Ratiw / Ratiw OF 6-0, 6-2 1.48 2.32
  Ostrava challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Kraji / Prikr - Brzez / Marre OF 6-4, 1-6, 10-5    
  Řím challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.04.   Bedna / Kowal - Marre / Ungur ČF 6-4, 7-5    
12.04.   Marre / Ungur - Matsu / Schuk OF 7-6, 7-5    
  Monza challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Bracc / Marre - Fisch / Niels F 6-3, 6-3 1.53 2.19
08.04.   Bracc / Marre - Batti / Huey SF 6-4, 6-4    
07.04.   Bracc / Marre - Brown / Colan ČF 6-4, 7-6    
06.04.   Bracc / Marre - Karan / Lojda OF 6-0, 6-2    
  Saint Brieuc challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Ignat / Marre - Batti / de He F 4-6, 6-4, 10-5 1.72 1.88
01.04.   Ignat / Marre - Charr / Renar SF 6-3, 4-6, 10-7    
31.03.   Ignat / Marre - Marra / Murra ČF 6-4, 6-1    
30.03.   Ignat / Marre - Cerva / Schuk OF 7-6, 7-5    
  Barletta challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Marre / Ventu - Bozol / Bracc F 6-3, 6-3    
25.03.   Marre / Ventu - Darci / Vlieg SF 6-4, 7-6    
24.03.   Marre / Ventu - Ramos / Riba ČF 6-3, 6-2    
22.03.   Marre / Ventu - Skugo / Zovko OF 6-3, 6-3    
  Caltanissetta challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.03.   Marre / Ventu - Ignat / Kliza F 7-6, 6-4 1.45 2.41
18.03.   Marre / Ventu - Menen / Ramos SF 6-2, 6-2    
17.03.   Marre / Ventu - Alund / Berlo ČF 6-1, 6-1    
16.03.   Marre / Ventu - Lojda / Veic OF 6-2, 6-0    
  Rabat challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.03.   Bozol / Bracc - Marre / Munoz ČF 6-3, 7-6    
09.03.   Marre / Munoz - Ouaha / Ramos OF 7-6, 6-2    
  Meknes challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Dolgo / Smirn - Marre / Munoz ČF 6-1, 7-5    
24.02.   Marre / Munoz - Saber / Ziadi OF 6-2, 6-2    
  Tanger challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.02.   Ignat / Kliza - Marre / Munoz SF 6-2, 6-0    
17.02.   Marre / Munoz - Haide / Veic ČF 7-6, 6-2    
16.02.   Marre / Munoz - El Am / Khadd OF 6-3, 6-3    
  Bucaramanga challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.01.   Ghem / Gonza - Marre / Ramir OF 6-1, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Medellín challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.11.   Andujar P. - Marrero-Santa 1K 7-6, 6-2 1.63 2.02
  Sao Paulo 4 challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Bellucci T. - Marrero-Santa SF 6-4, 6-3 1.23 3.33
30.10.   Marrero-Santa - Ferreiro F. ČF 6-1, 3-6, 7-5 1.97 1.66
28.10.   Marrero-Santa - Mello R. OF 7-5, 6-0 2.16 1.54
27.10.   Marrero-Santa - Cervantes-Hue 1K 6-2, 6-4 1.75 1.86
  Santiago 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Schwank E. - Marrero-Santa OF 6-4, 6-3 1.43 2.41
20.10.   Marrero-Santa - Ventura S. 1K 1-0 2.15 1.55
  Asuncion challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Decoud S. - Marrero-Santa 1K 6-3, 3-6, 6-2 1.77 1.84
  Montevideo challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Chela J. - Marrero-Santa 1K 6-3, 6-0 1.23 3.33
  Buenos Aires 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.10.   Gonzalez M. - Marrero-Santa OF 6-4, 6-2 1.25 3.22
28.09.   Marrero-Santa - Bagnis F. 1K 6-2, 6-4 1.36 2.66
  Trnava challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Hrbaty D. - Marrero-Santa 1K 6-4, 6-3 1.57 2.12
  Todi challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Arnaboldi A. - Marrero-Santa ČF 7-6, 6-0 1.82 1.78
17.09.   Marrero-Santa - Oswald P. OF 7-5, 6-4 1.70 1.91
14.09.   Marrero-Santa - Cervantes-Hue 1K 7-6, 6-2 1.83 1.78
  Sevilla challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Riba-Madrid P - Marrero-Santa OF 6-4, 6-3 1.55 2.15
08.09.   Marrero-Santa - Boluda-Purkis 1K 6-3, 3-6, 6-2 1.13 4.43
  San Sebastian challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Krajinovic F. - Marrero-Santa ČF 0-6, 6-1, 6-3 2.21 1.52
20.08.   Marrero-Santa - Ghem A. OF 4-6, 6-0, 6-2 1.41 2.46
18.08.   Marrero-Santa - Vivanco-Guzma 1K 6-3, 7-5 1.46 2.35
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Lopez Jaen M. - Marrero-Santa   2-6, 6-3, 6-3    
  Vigo challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Ascione T. - Marrero-Santa OF 7-5, 7-6 1.75 1.86
11.08.   Marrero-Santa - Checa-Calvo J 1K 6-3, 7-5 1.78 1.83
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Marrero-Santa - Rehnquist B. 8K 6-1, 6-4    
31.07.   Marrero-Santa - Ghem A. 7K 6-2, 7-6    
  Orbetello challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Andujar P. - Marrero-Santa 1K 7-6, 6-2 1.53 2.20
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Marrero-Santa - Koning M. 6K 6-2, 6-4    
24.07.   Marrero-Santa - Torresi F. 5K 6-4, 6-2    
  Poznaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.07.   Massu N. - Marrero-Santa 1K 6-3, 6-3 1.42 2.45
  Rijeka challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Vagnozzi S. - Marrero-Santa 1K 6-7, 6-4, 6-1 2.15 1.55
  Constanta challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.06.   Kavcic B. - Marrero-Santa OF 6-3, 6-3 1.58 2.10
23.06.   Marrero-Santa - Moraru G. 1K 6-3, 6-4 1.77 1.84
  Košice challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Ungur A. - Marrero-Santa 1K 6-2, 6-2 2.88 1.32
  Alessandria challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.05.   Crugnola M. - Marrero-Santa 1K 6-3, 7-5 2.06 1.59
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Crivoi V. - Marrero-Santa Q-1K 4-6, 7-5, 6-3 1.54 2.17
  Madrid - Masters Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Gabashvili T. - Marrero-Santa Q-1K 6-4, 7-6 1.67 1.96
  Ostrava challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Dodig I. - Marrero-Santa SF 6-3, 7-6 2.42 1.43
01.05.   Marrero-Santa - Rochus O. ČF 6-3, 6-3 1.96 1.67
29.04.   Marrero-Santa - Decoud S. OF 6-2, 6-1 1.65 1.99
27.04.   Marrero-Santa - Kamke T. 1K 6-3, 6-2 1.43 2.41
  Barcelona Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Andujar P. - Marrero-Santa Q-1K 6-3, 6-2 1.65 2.00
  Monza challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Marrero-Santa - Veic A. F 5-7, 6-4, 6-4 1.48 2.31
11.04.   Marrero-Santa - Lisnard J. SF 7-6, 6-3 1.56 2.13
10.04.   Marrero-Santa - Ramos-Vinolas ČF 6-4, 6-4 1.39 2.57
09.04.   Marrero-Santa - Brizzi A. OF 6-4, 6-4 1.41 2.50
07.04.   Marrero-Santa - Tenconi T. 1K 7-6, 1-6, 7-6 1.53 2.20
  Neapol challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Cuevas P. - Marrero-Santa OF 6-4, 3-6, 6-1 1.69 1.93
01.04.   Marrero-Santa - Fioravante E. 1K 6-1, 7-6 1.12 4.58
  Barletta challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.03.   Ventura S. - Marrero-Santa SF 3-6, 6-2, 6-1 1.80 1.80
27.03.   Marrero-Santa - Horna L. ČF 6-2, 6-4 1.67 1.95
25.03.   Marrero-Santa - Riba-Madrid P OF 6-3, 6-3 1.83 1.77
24.03.   Marrero-Santa - Brzezicki J. 1K 6-4, 3-6, 6-4 1.55 2.15
  Caltanissetta challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Huta-Galung J - Marrero-Santa SF 2-6, 6-4, 6-3 1.89 1.72
20.03.   Marrero-Santa - Brzezicki J. ČF 6-2, 6-3 1.74 1.87
19.03.   Marrero-Santa - Vagnozzi S. OF 5-7, 6-3, 6-1 1.53 2.19
17.03.   Marrero-Santa - Petrazzuolo G 1K 6-4, 6-4 1.46 2.35
  Rabat challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Recouderc L. - Marrero-Santa ČF 6-4, 3-6, 6-4 1.99 1.65
11.03.   Marrero-Santa - Vaněk J. OF 6-0, 4-6, 6-3 1.91 1.70
09.03.   Marrero-Santa - Pashanski B. 1K 6-3, 2-6, 7-5 1.81 1.79
  Meknes challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.03.   Machado R. - Marrero-Santa F 6-2, 6-7, 6-3 1.54 2.17
28.02.   Marrero-Santa - Ouahab L. SF 7-5, 6-4 2.00 1.63
27.02.   Marrero-Santa - Vaněk J. ČF 7-6, 6-4 2.28 1.49
26.02.   Marrero-Santa - El Amrani R. OF 7-5, 6-7, 7-6 1.27 3.10
24.02.   Marrero-Santa - Lopez M. 1K 6-3, 7-6 2.20 1.52
  Buenos Aires Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Zampieri C. - Marrero-Santa Q-1K 4-6, 6-4, 6-2    
  Costa Do Sauipe Kolo Výsledek K1 K2
09.02.   Machado R. - Marrero-Santa Q-ČF 6-4, 6-1    
08.02.   Marrero-Santa - Ventura S. Q-OF 6-4, 1-6, 6-4    
07.02.   Marrero-Santa - Michelucci M. Q-1K 6-1, 6-2    
  Vina del Mar Kolo Výsledek K1 K2
02.02.   Cuevas P. - Marrero-Santa Q-ČF 3-6, 6-4, 6-3 1.57 2.12
01.02.   Marrero-Santa - Di Mauro A. Q-OF 6-2, 6-4    
  Medellín challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Decou / Schwa - Junqu / Marre F 6-0, 6-2 1.75 1.85
06.11.   Junqu / Marre - Begem / Poers SF 6-1, 6-1    
04.11.   Junqu / Marre - Balle / Tavar ČF 6-1, 6-3    
03.11.   Junqu / Marre - Gomez / Lopez OF 6-3, 6-2    
  Sao Paulo 4 challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Ferre / Mello - Junqu / Marre F 6-3, 6-3 1.68 1.94
30.10.   Junqu / Marre - Hocev / Souza SF 7-6, 6-3    
28.10.   Junqu / Marre - Alves / Torre ČF 7-5, 6-3    
27.10.   Junqu / Marre - Cerva / Olaso OF 6-7, 6-3, 10-4    
  Santiago 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Crist / Schwa - Brzez / Marre F 6-4, 7-5 2.25 1.50
22.10.   Brzez / Marre - Alvar / Decou SF 6-2, 6-2    
21.10.   Brzez / Marre - Priet / Puert ČF 6-3, 7-6    
20.10.   Brzez / Marre - Migan / Saave OF 6-3, 7-6    
  Asuncion challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Ramir / Ventu - Marre / Poch SF 6-3, 0-6, 10-8    
14.10.   Marre / Poch - Kavci / Skugo ČF 6-1, 6-2    
12.10.   Marre / Poch - Colla / Delbo OF 7-6, 6-2    
  Montevideo challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Brzez / Marre - Cueva / Cueva F 6-4, 6-4 1.62 2.03
09.10.   Brzez / Marre - Delga / Priet SF 6-3, 6-3    
08.10.   Brzez / Marre - Bogom / Polan ČF 6-2, 7-6    
06.10.   Brzez / Marre - Dabul / Schwa OF 6-3, 6-3    
  Buenos Aires 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Dabul / Roitm - Brzez / Marre SF    
30.09.   Brzez / Marre - Pasto / Tavar ČF 7-6, 6-1    
29.09.   Brzez / Marre - Priet / Zebal OF 6-4, 6-7, 10-7    
  Trnava challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Minar / Rosol - Brizz / Marre ČF    
21.09.   Brizz / Marre - Karol / Schuk OF 6-7, 6-4, 10-7    
  Todi challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Brizz / Tenco - Cipol / Marre OF 6-4, 1-6, 10-4    
  Sevilla challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Burzi / Cerve - Marre / Santo OF 6-3, 6-1    
  San Sebastian challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.08.   Clar / Ramos - Marre / Vicen OF 6-3, 6-4    
  Vigo challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   De Ba / Sluit - Marre / Ramir SF 7-6, 6-3    
12.08.   Marre / Ramir - Konin / Merte ČF 6-2, 6-4    
11.08.   Marre / Ramir - Coll / Marti OF 6-4, 6-2    
  Orbetello challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Gaio / Kuzne - Bauti / Marre OF 6-7, 6-1, 10-6    
  Poznaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Roitm / Sidor - Marre / Ramir ČF 6-2, 6-4    
20.07.   Marre / Ramir - Capko / Kliza OF 6-2, 7-6    
  Rijeka challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Dodig / Veic - Marre / Ramir OF 6-1, 6-3    
  Constanta challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Garci / Marre - Cruci / Merge F 7-6, 6-2 1.87 1.74
26.06.   Garci / Marre - Petra / Ungur SF 7-6, 6-4    
24.06.   Garci / Marre - Kavci / Pospí ČF 6-4, 6-3    
23.06.   Garci / Marre - Silva / Souza OF 4-6, 6-4, 10-6    
  Košice challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Alvar / Brzez - Marre / Santo OF 7-6, 2-6, 10-6    
  Furth challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.06.   Greul / Motti - Brzez / Marre OF    
  Alessandria challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.05.   Ramir / Sanch - Marre / Munoz SF 6-4, 6-4    
27.05.   Marre / Munoz - Duclo / March ČF 7-6, 2-6, 10-3    
25.05.   Marre / Munoz - Crugn / Livra OF 6-7, 6-3, 12-10    
  Ostrava challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Horec / Janci - Brzez / Marre ČF 6-7, 6-3, 10-7    
28.04.   Brzez / Marre - Decou / Rober OF 4-6, 6-4, 11-9    
  Neapol challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Cueva / Marre - Moser / Rosol F 6-4, 6-3 1.73 1.89
02.04.   Cueva / Marre - Koell / Wasse SF 6-0, 6-7, 11-9    
01.04.   Cueva / Marre - Hanle / Lipsk ČF 6-7, 6-3, 10-4    
31.03.   Cueva / Marre - Marti / Riba OF 6-2, 7-5    
  Barletta challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Brzez / Tenco - Marre / Miran ČF 2-6, 7-6, 10-8    
24.03.   Marre / Miran - Danie / Moser OF 3-6, 6-3, 10-5    
  Caltanissetta challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.03.   Brzez / Marre - Bracc / Vagno F 7-6, 6-3 1.66 1.97
19.03.   Brzez / Marre - Bemel / Malis SF 7-6, 6-3    
18.03.   Brzez / Marre - Midde / Veic ČF 6-2, 6-4    
17.03.   Brzez / Marre - Cruz / Grill OF 7-5, 6-3    
  Rabat challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Ramir / Ventu - Marre / Ouaha SF 6-4, 6-2    
11.03.   Marre / Ouaha - Karol / Pospí ČF 1-6, 7-5, 10-8    
10.03.   Marre / Ouaha - Danie / Moser OF 1-6, 6-2, 10-6    
  Meknes challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Fried / Vaněk - Marre / Munoz ČF 6-4, 3-6, 10-4    
24.02.   Marre / Munoz - Chaki / Saber OF 6-4, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Montevideo challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Hartfield D. - Marrero-Santa 1K 6-4, 6-1 1.44 2.41
13.10.   Marrero-Santa - Aranguren J. Q-ČF 6-7, 6-1, 7-6    
12.10.   Marrero-Santa - Brizzi A. Q-OF 6-1, 1-6, 6-4    
  Asuncion challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Ferreiro F. - Marrero-Santa OF 6-4, 6-0 1.75 1.85
07.10.   Marrero-Santa - Ramirez G. 1K 7-6, 6-4 3.66 1.19
  Tarragona challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Middelkoop M. - Marrero-Santa 1K 6-3, 6-1 2.05 1.60
  Neapol 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Starace P. - Marrero-Santa OF 2-6, 7-6, 6-3 1.20 3.60
23.09.   Marrero-Santa - Montcourt M. 1K 6-4, 6-4 1.91 1.70
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Kubot L. - Marrero-Santa 1K 6-3, 6-2 1.62 2.03
  Sevilla challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Ventura S. - Marrero-Santa 1K 7-5, 6-2 1.42 2.46
  Brašov challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Vanni L. - Marrero-Santa OF 6-3, 3-6, 6-3 2.40 1.44
02.09.   Marrero-Santa - Devvarman S. 1K 6-4, 1-6, 6-4 1.65 1.98
  Vigo challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Crugnola M. - Marrero-Santa 1K 6-2, 6-2 1.90 1.72
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
01.08.   Kamke T. - Marrero-Santa 8K 6-3, 6-4    
  Temešvár challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Jaziri M. - Marrero-Santa OF 7-5, 4-6, 6-3 2.84 1.32
29.07.   Marrero-Santa - Masson J. 1K 7-6, 6-3 1.42 2.47
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Marrero-Santa - Tuksar S. 7K 6-4, 3-6, 6-2    
25.07.   Marrero-Santa - Pille M. 6K 6-4, 7-6    
20.07.   Marrero-Santa - Menendez-Mace 5K 7-6, 6-1    
  Amersfoort Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Rochus C. - Marrero-Santa 1K 7-5, 6-2 1.55 2.14
13.07.   Marrero-Santa - Labadze I. Q-ČF 7-5, 4-6, 6-0    
  Scheveningen challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Munoz-De La N - Marrero-Santa 1K 6-3, 0-2 1.96 1.65
  Lugano challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Devilder N. - Marrero-Santa OF 6-1, 6-1 1.51 2.24
01.07.   Marrero-Santa - Roger-Vasseli 1K 6-7, 7-5, 6-4 1.78 1.82
  Sassuolo challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Gil F. - Marrero-Santana D. SF 6-2, 6-1    
07.06.   Marrero-Santa - Puerta M. ČF 5-7, 6-1, 6-1 1.77 1.82
06.06.   Marrero-Santa - Fognini F. OF 6-2, 6-4 2.19 1.54
04.06.   Marrero-Santa - Trujillo-Sole 1K 6-1, 2-0 1.59 2.09
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Ancic M. - Marrero-Santa 2K 4-6, 6-0, 6-3, 6-2 1.14 4.43
28.05.   Marrero-Santa - Crivoi V. 1K 6-3, 6-3, 5-7, 6-4 1.81 1.79
23.05.   Marrero-Santa - Phau B. Q-3K 6-3, 7-5 1.79 1.82
21.05.   Marrero-Santa - Kukushkin M. Q-2K 1-6, 6-3, 7-5 2.45 1.44
20.05.   Marrero-Santa - Vicente F. Q-1K 6-4, 7-5 2.06 1.60
  Aarhus challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   Prpic F. - Marrero-Santa 1K 6-4, 6-4 2.41 1.43
  Telde challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Sorensen L. - Marrero-Santa OF 6-0, 6-1 2.31 1.48
07.05.   Marrero-Santa - De Voest R. 1K 6-4, 6-0 1.45 2.45
  Valencie Kolo Výsledek K1 K2
15.04.   Ventura S. - Marrero-Santa 1K 7-6, 7-6 1.41 2.52
14.04.   Marrero-Santa - Ledovskikh M. Q-ČF 6-3, 6-2    
13.04.   Marrero-Santa - Palacios-Sieg Q-OF 6-4, 6-1    
12.04.   Marrero-Santa - Phillips M. Q-1K 6-4, 6-2    
  Monza challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Montanes A. - Marrero-Santa ČF 6-4, 6-1 1.28 3.06
09.04.   Marrero-Santa - Vassallo-Argu OF 6-4, 0-6, 7-6 2.48 1.41
07.04.   Marrero-Santa - Sirianni J. 1K 6-4, 6-3 1.55 2.14
06.04.   Marrero-Santa - Kamke T. Q-ČF 6-4, 6-1    
05.04.   Marrero-Santa - Mergea F. Q-OF 6-1, 6-1    
04.04.   Marrero-Santa - Meigel M. Q-1K 6-1, 1-6, 6-4    
  Neapol challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.03.   Crugnola M. - Marrero-Santa Q-1K 6-3, 7-6    
  Barletta challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Reister J. - Marrero-Santa Q-1K 7-5, 6-1    
  Santiago challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Decoud S. - Marrero-Santa OF 6-4, 6-2 1.82 1.76
26.02.   Marrero-Santa - Dabul B. 1K 6-4, 6-2 1.87 1.73
  Buenos Aires Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Zeballos H. - Marrero-Santa Q-1K 5-7, 7-5, 6-4    
  Costa Do Sauipe Kolo Výsledek K1 K2
10.02.   Schwank E. - Marrero-Santa Q-OF 2-6, 7-6, 6-2    
09.02.   Marrero-Santa - Gonzalez M. Q-1K 6-4, 6-3    
  Vina del Mar Kolo Výsledek K1 K2
31.01.   Fognini F. - Marrero-Santa OF 6-4, 6-7, 6-3 1.40 2.55
29.01.   Marrero-Santa - Garcia A. 1K 6-7, 7-6, 6-4 1.75 1.89
28.01.   Marrero-Santa - Ramirez-Hidal Q-ČF 3-6, 6-3, 7-5 2.77 1.34
26.01.   Marrero-Santa - Trujillo-Sole Q-OF 6-4, 1-6, 6-4    
25.01.   Marrero-Santa - Alund M. Q-1K 6-3, 6-4    
  La Serena challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.01.   Ramirez-Hidal - Marrero-Santa F 6-3, 6-1 1.39 2.54
19.01.   Marrero-Santa - Mazarakis V. SF 5-7, 7-5, 6-4 2.06 1.60
18.01.   Marrero-Santa - Lapentti N. ČF 1-6, 6-4, 6-3 3.26 1.24
16.01.   Marrero-Santa - Garcia A. OF 6-3, 6-7, 6-2 2.40 1.44
14.01.   Marrero-Santa - Decoud S. 1K 7-6, 4-6, 6-4 1.92 1.70
13.01.   Marrero-Santana D. - Kon A. Q-ČF 6-2, 6-0    
12.01.   Marrero-Santa - Urzua-Rivera Q-OF 6-4, 6-3    
  Montevideo challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Hood / Marti - Marre / Pasha ČF 6-1, 6-0    
14.10.   Marre / Pasha - Arman / Mayer OF 6-1, 6-4    
  Asuncion challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Dabul / Horna - Lisna / Marre OF 7-6, 6-3    
  Tarragona challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.09.   Gonza / Ramir - Marre / Ouaha OF 6-2, 6-2    
  Neapol 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Azzar / Motti - Marre / Sanch SF 6-3, 6-4    
24.09.   Marre / Sanch - Fabbi / Vassa ČF 6-2, 3-6, 10-8    
22.09.   Marre / Sanch - Capon / Grass OF 6-2, 6-3    
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Marre / Olejn - Kubot / Marac F 7-6, 6-3 2.53 1.40
19.09.   Marre / Olejn - Cerre / Wasse SF 6-3, 6-1    
18.09.   Marre / Olejn - Perry / Thoma ČF 6-4, 6-4    
16.09.   Marre / Olejn - Auckl / Cibul OF 6-7, 6-4, 10-5    
  Sevilla challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Marre / Santo - Saret / Silva F 2-6, 6-2, 10-8 1.85 1.75
11.09.   Marre / Santo - Lopez / Ventu SF 7-5, 6-4    
10.09.   Marre / Santo - Huta / Munoz ČF    
09.09.   Marre / Santo - Cerva / Lopez OF 4-6, 6-3, 10-8    
  Brašov challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Marre / Munoz - Poch / Santo F 6-4, 6-3    
05.09.   Marre / Munoz - Copil / Lunca SF 4-6, 6-3, 11-9    
04.09.   Marre / Munoz - Mlend / Morar ČF 6-4, 6-4    
01.09.   Marre / Munoz - Crivo / Ionit OF 6-2, 6-4    
  Vigo challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Marti / Ouaha - Marre / Ramir OF    
  Temešvár challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Cruci / Merge - Crivo / Marre ČF 6-1, 6-3    
28.07.   Crivo / Marre - Affes / Jazir OF 6-4, 6-2    
  Amersfoort Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Cerma / Wasse - Acasu / Marre SF 3-6, 6-1, 10-8 1.44 2.41
16.07.   Acasu / Marre - Marti / Schuk ČF 6-7, 6-1, 10-7 1.66 1.97
15.07.   Acasu / Marre - Colan / Marx OF 7-6, 6-4 1.40 2.53
  Lugano challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Horna / Veron - Marre / Munoz OF 7-6, 3-6, 10-5    
  Aarhus challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   Alves / Giral - Burzi / Marre OF 6-2, 6-3    
  Telde challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Lopez / Sanch - Genss / Marre ČF 6-4, 6-2    
06.05.   Genss / Marre - Anduj / Jalil OF 6-2, 6-3    
  Santiago challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.02.   Aldi / Vagno - Lopez / Marre OF 6-4, 6-3    
  La Serena challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.01.   Munoz / Truji - Marre / Sanch OF 7-6, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Futures 07 Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Diaz-Ventura - Marrero-Santa OF 6-3, 6-2    
23.10.   Marrero-Santa - Alvarez D. 1K 6-3, 6-4    
09.10.   Burzi E. - Marrero-Santa 1K 6-3    
05.10.   Tavares L. - Marrero-Santa SF 4-6, 7-5, 6-3    
04.10.   Marrero-Santa - Marti Y. ČF 7-5, 6-4    
03.10.   Marrero-Santa - Bondarenko V. OF 6-2, 6-2    
02.10.   Marrero-Santa - Klymenko V. 1K 2-6, 6-4, 6-2    
  Bukurešť challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Granollers-Pu - Marrero-Santa 1K 6-7, 7-5, 6-1 1.40 2.50
  Sevilla challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Portas A. - Marrero-Santa 1K 6-0, 6-2 1.56 2.13
  Freudenstadt challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Rieschick S. - Marrero-Santa 1K 5-7, 7-5, 6-2 2.50 1.40
  Manerbio challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Gil F. - Marrero-Santana D. 1K 7-6, 6-0 1.45 2.39
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Marrero-Santa - Prodon E.   6-3, 6-1    
17.08.   Marrero-Santa - Chramosta L.   6-4, 1-6, 7-6    
12.08.   Calatrava A. - Marrero-Santa   6-7, 6-3, 6-4    
10.08.   Marrero-Santa - Reister J. 9K 2-6, 6-4, 7-6    
03.08.   Sirianni J. - Marrero-Santa 7K 6-4, 7-5    
  Temešvár challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Rusevski P. - Marrero-Santa 1K 5-7, 7-6, 6-4 1.80 1.80
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
29.07.   Navarro-Pasto - Marrero-Santa 6K 7-6, 6-4    
27.07.   Marrero-Santa - Szygowski J. 5K 6-2, 6-1    
22.07.   Marrero-Santa - Koning M. 4K 6-4, 6-4    
  Rimini challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Koellerer D. - Marrero-Santa 1K 6-1, 2-6, 6-2 1.79 1.81
16.07.   Marrero-Santa - Naso G. Q-ČF 6-3, 6-4    
15.07.   Marrero-Santa - Jorquera M. Q-OF 6-2, 6-2    
14.07.   Marrero-Santa - Rodighiero S. Q-1K 6-0, 6-3    
  Mantova challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Di Mauro A. - Marrero-Santa OF 3-6, 6-1, 6-4 1.33 2.75
10.07.   Marrero-Santa - Galimberti G. 1K 6-1, 6-4 1.60 2.07
08.07.   Marrero-Santa - Lojda D. Q-ČF 6-7, 6-2, 7-5    
07.07.   Marrero-Santa - Petrazzuolo G Q-OF 7-6, 6-2    
06.07.   Marrero-Santa - Bandini S. Q-1K 6-2, 6-4    
  Futures 07 Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Marrero-Santa - Sidorenko A. F 6-4, 6-2    
29.06.   Marrero-Santa - Felder M. SF 6-4, 6-4    
28.06.   Marrero-Santa - Louis S. ČF 4-6, 6-2, 6-3    
27.06.   Marrero-Santa - Thivant Y. OF 6-3, 7-5    
26.06.   Marrero-Santa - Gombocz A. 1K 6-0, 6-4    
21.06.   Mathieu J. - Marrero-Santa ČF 7-63, 2-6, 6-4    
20.06.   Marrero-Santa - Hourcourigara OF 6-4, 6-1    
19.06.   Marrero-Santa - Paire B. 1K 6-4, 6-4    
13.06.   Pospíšil J. - Marrero-Santa OF 7-65, 6-4    
12.06.   Marrero-Santa - Haider-Maurer 1K 6-3, 5-7, 7-5    
  Mas Palomas challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Ventura S. - Marrero-Santa ČF 6-1, 6-3 1.43 2.42
09.05.   Marrero-Santa - Guez D. OF 6-4, 0-6, 7-6 2.10 1.55
08.05.   Marrero-Santa - Azzaro L. 1K 6-3, 1-6, 6-3 1.55 2.10
  Futures 07 Kolo Výsledek K1 K2
24.04.   Flock A. - Marrero-Santa 1K 65-7, 6-3, 6-2    
  Valencie Kolo Výsledek K1 K2
07.04.   Portas A. - Marrero-Santa Q-1K 3-6, 6-2, 7-6    
  Futures 07 Kolo Výsledek K1 K2
31.03.   Marrero-Santa - Trujillo-Sole F 3-6, 6-4, 6-3    
30.03.   Marrero-Santa - Bautista-Agut SF 6-4, 6-4    
29.03.   Marrero-Santa - Menendez-Mace ČF 6-4, 6-4    
28.03.   Marrero-Santa - Alonso-Campos OF 6-1, 6-3    
27.03.   Marrero-Santa - Perez M. 1K 6-2, 64-7, 6-3    
  Barletta challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Ruiz-Cadenas - Marrero-Santa Q-OF 6-3, 5-7, 6-2    
16.03.   Marrero-Santa - Torresi F. Q-1K 6-2, 3-6, 6-4    
  Futures 07 Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Trujillo-Sole - Marrero-Santa OF 1-6, 7-5, 6-4    
13.03.   Marrero-Santa - Baldellou-Est 1K 6-4, 6-2    
10.03.   Salva-Vidal B - Marrero-Santa F 6-2, 6-2    
09.03.   Marrero-Santa - Gimeno-Traver SF 6-4, 6-4    
08.03.   Marrero-Santa - Viloca-Puig J ČF 7-63, 7-5    
07.03.   Marrero-Santa - Trujillo-Sole OF 6-1, 6-0    
06.03.   Marrero-Santa - Rudnev V. 1K 4-6, 6-0, 6-4    
27.02.   Viloca-Puig J - Marrero-Santa 1K 7-5, 6-0    
14.02.   Burzi E. - Marrero-Santa OF 6-3, 6-3    
13.02.   Marrero-Santa - Ruiz-Cadenas 1K 6-4, 6-4    
08.02.   Genaro-Martin - Marrero-Santa ČF 7-6, 6-3    
07.02.   Marrero-Santa - Hernandez-Agu OF 6-1, 7-61    
06.02.   Marrero-Santa - Salva-Vidal B 1K 6-4, 6-1    
03.02.   Marrero-Santa - Trujillo-Sole F 6-2, 5-7, 6-2    
02.02.   Marrero-Santa - Salva-Vidal B SF 6-4, 6-2    
01.02.   Marrero-Santa - Middelkoop M. ČF 7-5, 6-3    
31.01.   Marrero-Santa - Brizzi A. OF 6-2, 6-2    
30.01.   Marrero-Santa - Fuentes A. 1K 6-2, 6-2    
19.01.   Genaro-Martin - Marrero-Santa SF 6-3, 6-3    
18.01.   Marrero-Santa - Ruiz-Cadenas ČF 6-4, 3-6, 7-64    
17.01.   Marrero-Santa - Holzinger T. OF 7-64, 6-2    
16.01.   Marrero-Santa - Ramos-Martine 1K 6-0, 6-1    
  Bukurešť challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Cruci / Gavri - Marre / Munoz OF 6-2, 6-1    
  Sevilla challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Grano / Ventu - Marre / Munoz F 6-3, 6-3    
13.09.   Marre / Munoz - Perez / Sanch SF 4-6, 7-5, 10-8    
12.09.   Marre / Munoz - Lopez / Vicen ČF 6-4, 6-2    
11.09.   Marre / Munoz - De Mi / Grima OF 6-2, 6-0    
  Freudenstadt challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Abduk / Sinne - Marre / Marti OF    
  Manerbio challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Gil F / Marti - Burzi / Marre ČF 6-4, 6-1    
21.08.   Burzi / Marre - Brizz / Pedri OF 6-4, 6-4    
  Rimini challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Yu X. / Zeng - Anduj / Marre ČF 6-4, 6-4    
16.07.   Anduj / Marre - Petra / Sangu OF 7-6, 6-4    
  Mantova challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Cerre / Chada - Forne / Marre ČF 6-2, 6-2    
09.07.   Forne / Marre - Ferre / Ghem OF 6-3, 6-4    
  Mas Palomas challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Grano / Lopez - Genss / Marre SF 6-2, 6-4    
09.05.   Genss / Marre - Ryder / Sela ČF 6-2, 6-3    
08.05.   Genss / Marre - Prpic / Siria OF 3-6, 7-5, 10-3    
  Barletta challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.03.   Marre / Porta - Motti / Vagno F 6-4, 6-4    
21.03.   Marre / Porta - Berlo / Ruiz SF 6-4, 6-2    
20.03.   Marre / Porta - Inoya / Istom ČF 6-1, 6-2    
19.03.   Marre / Porta - Dolgo / Petra OF 5-7, 6-2, 10-7    
Žádné zápasy.
 
  Futures 06 Kolo Výsledek K1 K2
03.11.   Rexach-Itoiz - Marrero-Santa SF 6-3, 6-3    
02.11.   Marrero-Santa - Gensse A. ČF 7-6, 7-6    
01.11.   Marrero-Santa - Ramos-Martine OF 6-4, 6-0    
31.10.   Marrero-Santa - Viloca-Puig J 1K 6-4, 6-4    
25.10.   Livraghi M. - Marrero-Santa OF 6-0, 0-6, 6-4    
24.10.   Marrero-Santa - Menendez-Mace 1K 7-61, 1-6, 6-3    
  Bratislava 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Navarro-Pasto - Marrero-Santa OF 7-6, 7-6 1.24 3.30
26.09.   Marrero-Santa - Krkoska J. 1K 6-1, 6-3 1.12 4.80
24.09.   Marrero-Santa - Vacek M. Q-ČF 1-6, 6-3, 7-6    
23.09.   Marrero-Santa - Polasek F. Q-OF 6-4, 6-1    
22.09.   Marrero-Santa - Petercak M. Q-1K 6-2, 6-2    
  Futures 06 Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Genaro-Martin - Marrero-Santa SF 6-3, 1-0    
31.08.   Marrero-Santa - Such-Perez J. ČF 7-5, 6-2    
30.08.   Marrero-Santa - Clar-Rossello OF 7-5, 6-3    
29.08.   Marrero-Santa - Foronda-Bolan 1K 6-3, 6-4    
27.08.   Marrero-Santa - Sousa J. Q-OF 6-3, 6-2    
26.08.   Marrero-Santa - Chambers R. Q-1K 6-0, 6-1    
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Marrero-Santa - Saoudi S. 9K 6-4, 6-2    
18.08.   Santos-Gonzal - Marrero-Santa 8K 6-4, 7-5    
13.08.   Marrero-Santa - Braasch K. 8K 6-3, 6-4    
11.08.   Marrero-Santa - Wiespeiner S. 7K 6-4, 6-2    
06.08.   Marrero-Santa - Ocera M. 6K 4-6, 6-4, 7-5    
04.08.   Kloer S. - Marrero-Santa 5K 7-6, 6-3    
28.07.   Marrero-Santa - Eitzinger R. 3K 5-7, 6-3, 6-3    
23.07.   Korteling S. - Marrero-Santa 3K 7-6, 6-3    
  Futures 06 Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Olaso-De La R - Marrero-Santa 1K 6-2, 6-2    
16.05.   Ramos-Vinolas - Marrero-Santa 1K 6-4, 3-6, 6-1    
  Telde challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.05.   Sanchez-De Lu - Marrero-Santa ČF 6-0, 6-2 1.71 1.93
03.05.   Marrero-Santa - Bloomfield R. OF 6-2, 6-3 1.45 2.40
02.05.   Marrero-Santa - Becker B. 1K 6-3, 0-6, 6-4 1.80 1.80
  Barcelona Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Korolev E. - Marrero-Santa Q-OF 4-6, 6-4, 6-2    
22.04.   Marrero-Santa - Schukin Y. Q-1K 7-6, 6-3    
  Valencie Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Ascione T. - Marrero-Santa Q-OF 6-3, 7-6    
08.04.   Marrero-Santa - Ventura S. Q-1K 6-2, 6-2    
  Futures 06 Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Fornell-Mestr - Marrero-Santa ČF 4-6, 7-6, 6-4    
29.03.   Marrero-Santa - Ghedin R. OF 6-3, 7-65    
28.03.   Marrero-Santa - Valls-Campos 1K 5-7, 6-4, 6-2    
26.03.   Marrero-Santa - Valls-Lajusti Q-OF 6-0, 6-1    
25.03.   Marrero-Santa - Dejuan J. Q-2K 6-4, 6-1    
24.03.   Marrero-Santa - Guaita-Pais E Q-1K 6-3, 6-1    
14.03.   Cervenak P. - Marrero-Santa 1K 64-7, 6-4, 6-4    
09.03.   Santos-Gonzal - Marrero-Santa ČF 6-4, 6-4    
08.03.   Marrero-Santa - Apostu-Efremo OF 6-3, 6-3    
07.03.   Marrero-Santa - Delsin R. 1K 6-3, 6-4    
23.02.   Crivoi V. - Marrero-Santa ČF 6-3, 6-2    
22.02.   Marrero-Santa - Baldellou-Est OF 6-4, 6-3    
21.02.   Marrero-Santa - Vejmelka A. 1K 7-65, 7-61    
17.02.   Crivoi V. - Marrero-Santa SF 6-2, 6-3    
16.02.   Marrero-Santa - Santos-Gonzal ČF 7-5, 5-7, 7-65    
15.02.   Marrero-Santa - Baldellou-Est OF 4-6, 6-3, 7-612    
14.02.   Marrero-Santa - Genaro-Martin 1K 4-6, 6-4, 6-3    
11.02.   Santos-Gonzal - Marrero-Santa F 6-3, 3-0    
10.02.   Marrero-Santa - Salva-Vidal B SF 2-6, 6-4, 7-65    
09.02.   Marrero-Santa - Baldellou-Est ČF 6-3, 7-5    
08.02.   Marrero-Santa - Garrapiz-Bord OF 6-1, 6-2    
07.02.   Marrero-Santa - Fornell-Mestr 1K 6-2, 7-5    
  Bratislava 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Cipol / Grano - Marre / Santo F 7-6, 6-4    
28.09.   Marre / Santo - Capko / Rosol SF 3-6, 6-3, 10-8    
27.09.   Marre / Santo - Behre / Scher ČF 2-6, 7-5, 12-10    
25.09.   Marre / Santo - Janci / Krkos OF 6-4, 6-3    
  Telde challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Chada / Ryder - Marre / Munoz F 5-7, 6-3, 10-7    
04.05.   Marre / Munoz - Schuk / Vico SF 6-3, 6-2    
03.05.   Marre / Munoz - Becke / Dorsc ČF 6-0, 6-0    
01.05.   Marre / Munoz - Op De / Ventu OF 6-0, 7-6    
Žádné zápasy.
 
  Futures 05 Kolo Výsledek K1 K2
23.11.   Niland C. - Marrero-Santa OF 6-3, 6-2    
22.11.   Marrero-Santa - Karol D. 1K 6-4, 1-6, 6-4    
25.10.   van der Meer - Marrero-Santa 1K 3-6, 7-5, 6-4    
21.10.   Robert S. - Marrero-Santa SF 2-6, 6-3, 6-1    
20.10.   Marrero-Santa - Pujo X. ČF 6-3, 6-4    
19.10.   Marrero-Santa - Rexach-Itoiz OF 6-1, 6-4    
18.10.   Marrero-Santa - Guaita-Pais E 1K 2-0    
  Sevilla challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Patience O. - Marrero-Santa 1K 7-6, 3-6, 6-3    
  Futures 05 Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Checa-Calvo J - Marrero-Santa 1K 6-3, 6-3    
26.08.   Checa-Calvo J - Marrero-Santa SF 7-5, 6-3    
25.08.   Marrero-Santa - Fornell-Mestr ČF 7-5, 6-2    
24.08.   Marrero-Santa - Ruiz-Gonzalez OF 6-2, 6-2    
23.08.   Marrero-Santa - Martinez-Leja 1K 7-64, 62-7, 6-4    
  Vigo challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Mirnegg M. - Marrero-Santa 1K 6-3, 7-6    
  Futures 05 Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Silva Dutra R - Marrero-Santa 1K 6-4, 0-6, 7-5    
20.07.   Sanchez-De Lu - Marrero-Santa OF 6-1, 3-6, 7-5    
19.07.   Marrero-Santa - Phillips M. 1K 6-2, 6-4    
09.07.   Marrero-Santa - Salva-Vidal B F 6-1, 4-6, 6-3    
08.07.   Marrero-Santa - Sanchez-De Lu SF 7-6, 6-1    
07.07.   Marrero-Santa - Bautista-Agut ČF 6-4, 6-4    
06.07.   Marrero-Santa - Burniol-Teixi OF 6-2, 6-3    
05.07.   Marrero-Santa - Such-Perez J. 1K 6-3, 2-6, 6-4    
26.05.   Ruiz-Cadenas - Marrero-Santa ČF 7-5, 4-6, 6-3    
25.05.   Marrero-Santa - Gil-Fernandez OF 6-2, 6-3    
24.05.   Marrero-Santa - Hernandez-Pas 1K 6-1, 6-4    
19.05.   Salva-Vidal B - Marrero-Santa ČF 6-1, 6-2    
18.05.   Marrero-Santa - Zapata-Fernan OF 6-1, 6-3    
17.05.   Marrero-Santana D. - Goh S. 1K 2-6, 6-4, 6-1    
13.05.   Granollers-Pu - Marrero-Santa SF 6-3, 6-2    
12.05.   Marrero-Santa - Matos-Gil I. ČF 4-6, 7-5, 6-3    
11.05.   Marrero-Santa - Sanchez-De Lu OF 6-4, 7-61    
10.05.   Marrero-Santa - Ruiz-Cadenas 1K 6-2, 4-6, 6-3    
04.05.   Gimeno-Traver - Marrero-Santa OF 6-1, 6-3    
03.05.   Marrero-Santa - Loglo K. 1K 6-4, 6-2    
30.04.   Marrero-Santa - Genaro-Martin F 7-65, 7-66    
29.04.   Marrero-Santa - Colangelo F. SF 6-3, 6-4    
28.04.   Marrero-Santa - Andujar P. ČF 6-2, 6-4    
27.04.   Marrero-Santa - Arevalo-Gonza OF 6-2, 6-1    
26.04.   Marrero-Santa - Sanchez-De Lu 1K 6-4, 6-1    
21.04.   Fognini F. - Marrero-Santa ČF 7-5, 7-6    
20.04.   Marrero-Santa - Petrazzuolo G OF 6-4, 7-5    
19.04.   Marrero-Santa - Skenderovic V 1K 6-2, 6-1    
  Valencie Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Silva J. - Marrero-Santa Q-1K 6-4, 6-4    
  Futures 05 Kolo Výsledek K1 K2
22.02.   Przysiezny M. - Marrero-Santa 1K 6-4, 6-2    
11.02.   Navarro-Pasto - Marrero-Santa SF 6-4, 6-3    
10.02.   Marrero-Santa - Vagnozzi S. ČF 6-0, 6-4    
09.02.   Marrero-Santa - Fognini F. OF 6-4, 6-2    
08.02.   Marrero-Santa - Vargas-Aboy A 1K 6-4, 6-4    
03.02.   Radic M. - Marrero-Santa ČF 6-1, 6-4    
02.02.   Marrero-Santa - Serrano-Gamez OF 6-4, 6-3    
01.02.   Marrero-Santa - Garcia-Rodrig 1K 6-4, 6-2    
  Barcelona challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Marre / Truji - Beks / Midde F 6-4, 6-4    
13.10.   Marre / Truji - Cipol / Motti SF 6-4, 6-4    
12.10.   Marre / Truji - Ferre / Marca ČF    
11.10.   Marre / Truji - Escha / Mirne OF 6-0, 6-3    
  Sevilla challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Gabas / Marti - Marre / Poch OF 6-4, 6-4    
  Vigo challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Navar / Sevil - Grano / Marre ČF    
16.08.   Grano / Marre - Eitzi / Montc OF 6-0, 4-6, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Futures 04 Kolo Výsledek K1 K2
26.11.   Munoz-De La N - Marrero-Santa SF 3-6, 7-68, 6-4    
25.11.   Marrero-Santa - Ruiz-Cadenas ČF 6-1, 7-65    
24.11.   Marrero-Santa - Trujillo-Sole OF 62-7, 6-2, 6-3    
23.11.   Marrero-Santa - Rexach-Itoiz 1K 6-1, 6-2    
17.11.   Machado R. - Marrero-Santa OF 6-2, 6-4    
16.11.   Marrero-Santa - Puentes-Alcan 1K 6-1, 6-3    
03.11.   Burniol-Teixi - Marrero-Santa OF 7-63, 3-6, 6-3    
02.11.   Marrero-Santa - Ruiz-Cadenas 1K 7-5, 6-3    
28.10.   Perez-Minarro - Marrero-Santa ČF 2-6, 6-4, 6-4    
27.10.   Marrero-Santa - Skenderovic V OF 6-4, 6-1    
26.10.   Marrero-Santa - Baldellou-Est 1K 6-0, 6-3    
25.10.   Marrero-Santa - Vicente-Fibla Q-OF 6-3, 6-2    
24.10.   Marrero-Santa - Beaus-Barquin Q-2K 7-5, 6-3    
23.10.   Marrero-Santa - Sala-Koperdra Q-1K 6-2, 6-4    
19.10.   Serrano-Gamez - Marrero-Santa 1K 6-3, 3-6, 6-3    
  Barcelona challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   El Aarej M. - Marrero-Santa Q-1K 7-64, 6-4    
  Futures 04 Kolo Výsledek K1 K2
02.09.   Mazarakis V. - Marrero-Santa ČF 6-2, 6-3    
01.09.   Marrero-Santa - Burrieza-Lope OF 6-3, 6-2    
31.08.   Marrero-Santa - Santos-Gonzal 1K 3-1    
28.08.   Albert-Ferran - Marrero-Santa F 6-3, 3-6, 7-67    
27.08.   Marrero-Santa - Santos-Gonzal SF 7-68, 6-2    
26.08.   Marrero-Santa - Diaz-Ventura ČF 6-2, 7-5    
25.08.   Marrero-Santa - Salva-Vidal B OF 6-4, 6-4    
24.08.   Marrero-Santa - Menendez Ferr 1K 7-5, 6-4    
22.08.   Marrero-Santa - Perez-Perez L Q-OF 6-1, 6-3    
21.08.   Marrero-Santa - Misas-Pereda Q-1K 7-5, 6-2    
11.08.   Condor-Fernan - Marrero-Santa OF 6-3, 4-6, 6-2    
10.08.   Marrero-Santa - Ouanna J. 1K 6-4, 6-3    
09.08.   Marrero-Santa - Iglesias-Amad Q-OF 6-2, 7-5    
08.08.   Marrero-Santa - Rivas D. Q-2K 6-0, 6-2    
07.08.   Marrero-Santa - Ruiz-Gonzalez Q-1K 6-2, 6-4    
05.08.   Menendez-Mace - Marrero-Santa ČF 6-4, 6-4    
04.08.   Marrero-Santa - Puentes-Alcan OF 6-3, 6-2    
03.08.   Marrero-Santa - Ittogi T. 1K 6-2, 6-2    
28.07.   Genaro-Martin - Marrero-Santa OF 4-2    
27.07.   Marrero-Santa - Villanueva-Pe 1K 6-3, 6-3    
22.07.   Ruiz-Cadenas - Marrero-Santa ČF 6-3, 6-4    
21.07.   Marrero-Santa - Poch-Gradin C OF 6-4, 6-2    
20.07.   Marrero-Santa - Zeballos H. 1K 7-65, 6-2    
16.07.   Castellanos-M - Marrero-Santa SF 4-6, 6-4, 6-4    
15.07.   Marrero-Santa - Menendez Ferr ČF 6-1, 6-3    
14.07.   Marrero-Santa - Fornell-Mestr OF 7-62, 6-4    
13.07.   Marrero-Santa - Menendez-Mace 1K 4-6, 6-2, 6-0    
18.05.   Ventura-Marte - Marrero-Santa 1K 6-3, 6-3    
11.05.   Salva-Vidal B - Marrero-Santa 1K 7-5, 4-6, 6-1    
05.05.   Jimenez-Letra - Marrero-Santa OF 7-61, 6-1    
04.05.   Marrero-Santa - Larregola-Cor 1K 6-3, 6-4    
27.04.   Tkalec M. - Marrero-Santa 1K 6-3, 6-4    
26.04.   Marrero-Santa - Aniola F. Q-OF 6-4, 64-7, 6-3    
25.04.   Marrero-Santa - Viola M. Q-2K 6-0, 6-3    
20.04.   Mazarakis V. - Marrero-Santa 1K 6-2, 2-6, 6-2    
18.04.   Marrero-Santa - Peric T. Q-OF 6-4, 7-62    
17.04.   Marrero-Santa - Galli M. Q-1K 6-1, 5-7, 6-4    
24.02.   Navarro-Gutie - Marrero-Santa 1K 6-2, 6-1    
22.02.   Marrero-Santa - Crivoi V. Q-OF 6-4, 7-5    
21.02.   Marrero-Santa - Feo-Bernabe L Q-1K 6-4, 6-3    
18.02.   Bardoczky K. - Marrero-Santa OF 7-5, 6-1    
17.02.   Marrero-Santa - Gimenez-Garci 1K 6-3, 7-5    
15.02.   Marrero-Santa - Burniol-Teixi Q-OF 6-2, 6-2    
14.02.   Marrero-Santa - Caballero-Gar Q-1K 3-5    
09.02.   Rexach-Itoiz - Marrero-Santa Q-OF 6-1, 6-3    
08.02.   Marrero-Santa - Figueroa P. Q-2K 6-3, 6-2    
07.02.   Marrero-Santa - Soloviev N. Q-1K 2-6, 6-0, 6-2    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Futures 03 Kolo Výsledek K1 K2
27.11.   Navarro-Pasto - Marrero-Santa ČF 6-4, 6-2    
26.11.   Marrero-Santa - Nieminen T. OF 6-4, 6-4    
25.11.   Marrero-Santa - Ouanna J. 1K 6-0, 6-4    
19.11.   Economidis K. - Marrero-Santa OF 6-3, 6-4    
18.11.   Marrero-Santa - Gronefeld B. 1K 7-62, 4-6, 6-1    
  Barcelona challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Poch-Gradin C - Marrero-Santa Q-1K 6-3, 7-66    
  Futures 03 Kolo Výsledek K1 K2
02.09.   Munoz-De La N - Marrero-Santa 1K 6-2, 6-0    
27.08.   Soriano-Maldo - Marrero-Santa OF 6-4, 6-3    
26.08.   Marrero-Santa - Ouahab L. 1K 6-4, 6-4    
24.08.   Marrero-Santa - Ortiz-D'Jian Q-OF 6-2, 6-4    
23.08.   Marrero-Santa - Rodriguez-Cag Q-2K 6-1, 6-2    
  Manerbio challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.08.   Falla A. - Marrero-Santa Q-ČF 6-4, 6-2    
17.08.   Marrero-Santa - Brizzi A. Q-OF 6-4, 6-2    
16.08.   Marrero-Santa - Fyrstenberg M Q-1K 6-4, 5-4    
  San Benedetto challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.08.   Yanez J. - Marrero-Santa Q-OF 6-2, 1-6, 6-2    
09.08.   Marrero-Santa - Bazzica G. Q-1K 6-1, 6-2    
  San Marino challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Pujo X. - Marrero-Santa Q-1K 6-1, 6-2    
  Futures 03 Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Marrero-Santa - Capdeville P. F 3-6, 6-3, 6-4    
25.04.   Marrero-Santa - Brzezicki J. SF 6-4, 0-6, 6-1    
24.04.   Marrero-Santa - Garcia A. ČF 7-5, 6-0    
23.04.   Marrero-Santa - Schlachter R. OF 6-4, 66-7, 6-1    
22.04.   Marrero-Santa - Junqueira D. 1K 6-3, 5-7, 6-2    
15.04.   Cabello F. - Marrero-Santa 1K 6-1, 6-3    
10.04.   Capdeville P. - Marrero-Santa ČF 6-4, 3-6, 6-4    
09.04.   Marrero-Santa - Schlachter R. OF 6-4, 6-4    
08.04.   Marrero-Santa - Decoud S. 1K 5-7, 6-0, 6-4    
  Barcelona challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Brown / Horna - Jimen / Marre OF 7-5, 6-3    
  Manerbio challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Jorqu / Moyan - Alber / Marre OF 6-4, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Futures 02 Kolo Výsledek K1 K2
26.11.   Tenconi T. - Marrero-Santa 1K 6-3, 6-4    
19.11.   Fornell-Mestr - Marrero-Santa 1K 6-0, 6-1    
06.09.   Dabrowski B. - Marrero-Santa SF 6-2, 7-5    
05.09.   Marrero-Santa - Novak D. ČF 7-5, 6-3    
04.09.   Marrero-Santa - Lindstedt R. OF 6-3, 6-4    
03.09.   Marrero-Santa - Mertl J. 1K 7-60, 6-4    
27.08.   Matkowski M. - Marrero-Santa 1K 6-3, 6-1    
20.08.   Oger T. - Marrero-Santa 1K 7-62, 6-4    
18.06.   Logtens P. - Marrero-Santa 1K 66-7, 7-63, 6-3    
11.06.   Platel G. - Marrero-Santa 1K 6-4, 6-4    
06.06.   Platel G. - Marrero-Santa ČF 6-3, 3-6, 6-3    
05.06.   Marrero-Santa - Medina-Rivero OF 7-610, 6-3    
04.06.   Marrero-Santa - Ziwar M. 1K 6-2, 6-4    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
27.11.2013 - 27.11.2013  Futures 2013 skreč
08.07.2008 - 13.07.2008  Scheveningen challenger skreč
09.10.2007 - 23.10.2007  Futures 07 skreč
01.09.2006 - 09.09.2006  Futures 06 skreč
11.02.2006 - 14.02.2006  Futures 06 skreč
02.10.2004 - 09.10.2004  Futures 04 skreč
28.07.2004 - 03.08.2004  Futures 04 skreč
 
 

Zprávy

 
 
 
 
 
TOPlist