Shyla Yaraslav - profil

Shyla Yaraslav 

Shyla Yaraslav

Stát: Bělorusko
Narození: 5. 3. 1993
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 567. / 306.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 212. / 164.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
 Liuzhou challenger OF 23.10. 05:00 Kadhe / Shyla - Broad / Lee D 1.82 1.82
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 249/169 50/42 121/74 75/50 - 3/3
2018 19/16 0/1 14/11 5/3 - 0/1
2017 37/23 1/2 25/14 10/6 - 1/1
2016 29/17 - 20/7 7/9 - 2/1
2015 37/28 17/11 13/11 7/6 - -
2014 43/22 5/5 17/9 21/8 - -
2013 21/17 5/5 11/9 5/3 - -
2012 39/24 15/8 9/7 15/9 - -
2011 14/8 2/2 9/4 3/2 - -
2010 6/6 5/4 - 1/2 - -
2009 1/2 - - 1/2 - -
2008 3/3 0/2 3/1 - - -
2007 0/3 0/2 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 228/97 54/20 115/53 57/23 - 2/1
2018 24/16 1/2 19/11 4/3 - -
2017 34/18 1/2 27/10 5/5 - 1/1
2016 38/10 - 22/4 15/6 - 1/0
2015 53/17 25/6 18/9 10/2 - -
2014 46/10 11/1 16/6 19/3 - -
2013 19/16 7/5 11/9 1/2 - -
2012 14/10 9/4 2/4 3/2 - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Skatov T. - Shyla Y. OF 6-2, 7-63    
12.03.   Shyla Y. - Dzhanashia S. 1K 6-3, 6-1    
09.03.   Zhyrmont D. - Shyla Y. SF 6-2, 6-2 1.66 2.01
08.03.   Shyla Y. - Fufygin M. ČF 7-65, 4-2 1.57 2.11
07.03.   Shyla Y. - Skatov T. OF 6-4, 7-62 1.33 2.78
05.03.   Shyla Y. - Valentsev N. 1K 3-6, 6-0, 6-1    
01.03.   Dubrivnyy A. - Shyla Y. OF 6-4, 6-2    
27.02.   Shyla Y. - Ratniuk M. 1K 65-7, 6-4, 6-4    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Gabas / Safiu - Betov / Shyla ČF 6-1, 4-6, 10-8    
12.03.   Betov / Shyla - Arkhi / Dzhan OF 6-3, 6-1    
09.03.   Pavli / Tiurn - Liaon / Shyla F 6-4, 7-5    
08.03.   Liaon / Shyla - Fufyg / Ivano SF 7-65, 1-6, 11-9    
07.03.   Liaon / Shyla - Betov / Zhyrm ČF 6-3, 6-4    
05.03.   Liaon / Shyla - Bobor / Kiuam OF 7-66, 6-3    
27.02.   Muzae / Polya - Liaon / Shyla OF 6-3, 7-65    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   Ruusuvuori E. - Shyla Y. OF 6-3, 6-4 3.32 1.26
03.10.   Shyla Y. - Kapas A. 1K 3-6, 6-4, 6-4 1.43 2.52
26.09.   Smilansky I. - Shyla Y. 1K 6-2, 2-6, 6-1 2.86 1.35
  Wroclaw challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Moraing M. - Shyla Y. Q-ČF 6-4, 62-7, 7-65 1.55 2.21
25.02.   Shyla Y. - Panfil G. Q-1K 6-1, 6-4    
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
15.02.   Eremin E. - Shyla Y. OF 6-2, 6-2 1.67 1.99
13.02.   Shyla Y. - Huesler M. 1K 6-4, 6-2 1.29 3.10
21.01.   Ejupovic E. - Shyla Y. SF 7-64, 7-65 2.77 1.35
20.01.   Shyla Y. - Vandenbulcke Y. ČF 6-4, 6-4 1.37 2.62
19.01.   Shyla Y. - Podzus M. OF 7-64, 4-6, 6-4 1.25 3.21
18.01.   Shyla Y. - Lang R. 1K 6-4, 6-4 1.05 6.30
15.01.   Karlovskiy E. - Shyla Y. F 2-6, 6-4, 6-4 2.01 1.66
14.01.   Shyla Y. - Zhyrmont D. SF 7-5, 6-4 1.95 1.70
13.01.   Shyla Y. - Pauffley N. ČF 6-3, 3-6, 6-4 1.73 1.88
12.01.   Shyla Y. - Boehler D. OF 6-3, 7-65 1.25 3.21
10.01.   Shyla Y. - Guenther V. 1K 6-4, 6-4 1.11 4.76
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
05.10.   Gonza / Reese - Shyla / Zhyrm SF 6-3, 4-6, 10-4    
04.10.   Shyla / Zhyrm - Berge / Samue ČF 7-62, 7-62    
26.09.   Appel / Frost - Shyla / Zhyrm OF 6-3, 6-2    
  Bergamo challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Ghedi / Mies - Shyla / Vasil OF 6-1, 6-4 1.84 1.79
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Neuch / Pel D - Leshe / Shyla SF 7-62, 6-0 1.97 1.66
15.02.   Leshe / Shyla - Kowal / Panfi ČF 6-3, 3-6, 10-3 3.35 1.23
13.02.   Leshe / Shyla - Berre / Eremi OF 2-6, 7-5, 10-3 1.80 1.80
17.01.   Bindi / Pauff - Karlo / Shyla OF    
14.01.   Arvid / Rosen - Karlo / Shyla F 7-65, 3-6, 10-8    
13.01.   Karlo / Shyla - Kahlk / Otte SF 1-6, 7-68, 13-11    
12.01.   Karlo / Shyla - Boehl / Novot ČF 6-3, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Astana 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.11.   Kedriouk A. - Shyla Y. Q-OF    
 Toyota challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.11.   Ito T. - Shyla Y. ČF 6-4, 6-3 1.33 2.81
16.11.   Shyla Y. - Sugita Y. OF 66-7, 6-4, 6-4 3.95 1.17
15.11.   Shyla Y. - Leshem E. 1K 6-3, 6-3 1.51 2.27
13.11.   Shyla Y. - Lee K. Q-ČF 7-64, 7-5    
12.11.   Shyla Y. - Onoda K. Q-OF 6-3, 6-4    
12.11.   Shyla Y. - Hung J. Q-1K 6-4, 6-4    
 Kobe challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.11.   Uesugi K. - Shyla Y. Q-1K 3-6, 6-3, 6-3    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Schott H. - Shyla Y. 1K 6-3, 3-6, 6-3 5.96 1.06
21.09.   Nys H. - Shyla Y. 1K 7-5, 7-65 1.63 2.03
31.08.   Lobkov A. - Shyla Y. OF 6-0, 6-1 2.76 1.34
30.08.   Shyla Y. - Karlovskiy E. 1K 64-7, 6-3, 6-1 1.59 2.07
  Puebla challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Napolitano S. - Shyla Y. Q-1K 1-6, 6-3, 6-4    
  Wroclaw challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Kolář Z. - Shyla Y. Q-OF 5-7, 6-3, 6-4    
13.02.   Shyla Y. - Gajewski K. Q-1K 6-2, 6-4    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
26.01.   Kalovelonis M. - Shyla Y. 1K 7-63, 6-3 1.33 2.80
19.01.   Ledovskikh M. - Shyla Y. 1K 6-1, 6-4 1.38 2.60
  Astana 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.11.   Khabi / Nedov - Shyla / Vasil SF 3-6, 7-5, 11-9    
23.11.   Shyla / Vasil - Ivano / Vatut ČF 7-5, 7-5 1.25 3.21
21.11.   Shyla / Vasil - Miloj / Popko OF 6-4, 65-7, 12-10 1.30 2.93
 Toyota challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Kondo / Suzuk - Betov / Shyla OF 7-5, 4-6, 10-8 4.14 1.15
 Kobe challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.11.   Nedun / Rungk - Betov / Shyla SF 6-3, 6-1 1.75 1.85
10.11.   Betov / Shyla - Ito T / Petzs ČF 6-1, 2-6, 10-6 2.15 1.55
09.11.   Betov / Shyla - Reid / Smith OF 6-4, 5-7, 10-6 2.52 1.40
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Lewis / Sarmi - Jalov / Shyla ČF    
19.09.   Bouti / Lescu - Eriks / Shyla OF 6-3, 3-6, 10-5    
02.09.   Karlo / Matsu - Shyla / Zhyrm SF 1-6, 7-5, 10-8    
01.09.   Shyla / Zhyrm - Devia / Kalov ČF 6-4, 6-4    
29.08.   Shyla / Zhyrm - Merte / Vatut OF 7-66, 0-6, 11-9    
  Kazaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Elgin / Geras - Shyla / Vasil ČF 6-3, 3-6, 10-8 1.91 1.70
16.03.   Shyla / Vasil - Albot / Dusto OF 6-4, 6-4 1.75 1.85
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
29.01.   Shyla / Vasil - Fayzi / Khabi F 4-6, 6-4, 12-10    
28.01.   Shyla / Vasil - Arneo / Tatlo SF 6-2, 65-7, 10-3    
27.01.   Shyla / Vasil - Sood / Sood ČF 6-2, 6-4    
25.01.   Shyla / Vasil - Betov / Rudne OF 6-4, 6-4    
21.01.   Shyla / Vasil - Karlo / Matsu F 6-3, 6-2    
20.01.   Shyla / Vasil - Arneo / Tatlo SF 6-1, 7-5    
19.01.   Shyla / Vasil - Dembe / Lojda ČF 6-3, 7-5    
18.01.   Shyla / Vasil - Bjeli / Serda OF 6-3, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Petrohrad Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Gabashvili T. - Shyla Y. 1K 6-2, 6-2 1.05 7.88
21.09.   Shyla Y. - Bublik A. Q-ČF 6-3, 6-4 2.10 1.60
20.09.   Shyla Y. - Muzaev R. Q-OF 4-6, 6-4, 7-5 1.37 2.64
19.09.   Shyla Y. - Lobkov A. Q-1K 3-6, 6-1, 6-2 1.23 3.38
  Astana challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Donskoy E. - Shyla Y. 1K 6-3, 6-3 1.20 3.67
  Kazaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Bublik A. - Shyla Y. Q-1K 2-6, 6-4, 6-3    
  Bergamo challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.02.   Fischer M. - Shyla Y. Q-OF 7-61, 6-4    
07.02.   Shyla Y. - Roncalli S. Q-1K 3-6, 6-3, 6-2    
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
29.01.   Elgin M. - Shyla Y. ČF 6-2, 6-3 1.46 2.36
28.01.   Shyla Y. - Duldaev D. OF 7-64, 7-63    
27.01.   Shyla Y. - Elistratov E. 1K 6-4, 6-0 1.58 2.08
21.01.   Ivashka I. - Shyla Y. OF 6-1, 6-2    
20.01.   Shyla Y. - Ikramov S. 1K 7-5, 6-4    
  Astana challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.07.   Fayzi / Kalov - Shyla / Vasil ČF 6-4, 2-6, 10-7 3.21 1.25
27.07.   Shyla / Vasil - Khabi / Popko OF 6-2, 6-1 1.20 3.60
  Kazaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.03.   Arnab / Viola - Shyla / Vasil ČF 4-6, 6-3, 10-6 1.65 1.98
16.03.   Shyla / Vasil - Geras / Zhyrm OF 2-6, 7-5, 10-6 1.70 1.91
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
30.01.   Shyla / Vasil - Tiurn / Zaits F 7-65, 7-65    
29.01.   Shyla / Vasil - Elist / Muzae SF 6-0, 6-1    
28.01.   Shyla / Vasil - Igamb / Petro ČF 6-2, 6-2    
26.01.   Shyla / Vasil - Abiye / Mamyr OF 6-1, 6-3    
23.01.   Shyla / Vasil - Elgin / Khach F 3-6, 7-62, 10-4    
22.01.   Shyla / Vasil - Muzae / Tiurn SF 6-2, 6-0    
21.01.   Shyla / Vasil - Dulda / Resny ČF 6-4, 6-2    
19.01.   Shyla / Vasil - Dubar / Zhyrm OF 7-62, 3-6, 10-6    
Žádné zápasy.
 
  Helsinky challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.11.   Ymer E. - Shyla Y. Q-ČF 6-3, 6-4    
08.11.   Shyla Y. - Ruusuvuori E. Q-OF 6-3, 6-0    
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Zhyrmont D. - Shyla Y. SF 6-1, 6-4 1.42 2.46
30.10.   Shyla Y. - Nedelko I. ČF 6-4, 6-3 1.34 2.75
29.10.   Shyla Y. - Podzus J. OF 7-64, 4-6, 6-2 1.37 2.60
27.10.   Shyla Y. - Solberg R. 1K 6-0, 6-1 1.01 8.25
22.10.   Kravchuk K. - Shyla Y. ČF 6-4, 6-4 1.33 2.80
21.10.   Shyla Y. - Fabian P. OF 6-2, 6-3 1.23 3.35
20.10.   Shyla Y. - Dubarenco M. 1K 6-4, 6-4 1.70 1.92
  Moskva Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Krstin P. - Shyla Y. Q-ČF 4-6, 7-63, 6-4 1.38 2.75
12.10.   Shyla Y. - Albot R. Q-OF 6-4, 6-4 3.70 1.21
11.10.   Shyla Y. - Polyakov V. Q-1K 7-63, 6-1 1.26 3.31
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Shyla Y. - Fallert F. F 6-2, 6-3 1.45 2.36
27.09.   Shyla Y. - Nys H. SF 6-4, 2-6, 6-3 1.92 1.70
26.09.   Shyla Y. - Nastasi U. ČF 6-4, 3-6, 7-65 1.25 3.20
25.09.   Shyla Y. - Haenle P. OF 6-4, 6-4 1.40 2.50
24.09.   Shyla Y. - Sachs S. 1K 4-6, 7-5, 6-2 1.07 5.65
12.03.   Metreveli A. - Shyla Y. OF 6-4, 6-1    
10.03.   Shyla Y. - Ayap S. 1K 7-5, 6-2    
08.03.   Rublev A. - Shyla Y. F 6-4, 3-6, 6-3    
07.03.   Shyla Y. - Vatutin A. SF 7-5, 6-4    
06.03.   Shyla Y. - Ismailov T. ČF 6-3, 7-66    
05.03.   Shyla Y. - Dubrov A. OF 7-65, 6-4    
04.03.   Shyla Y. - Tsivadze G. 1K 6-3, 7-5    
25.02.   Donati M. - Shyla Y. OF 6-0, 6-1    
24.02.   Shyla Y. - Kalovelonis M. 1K 4-6, 7-64, 7-5    
21.02.   Zaitsev A. - Shyla Y. ČF 2-6, 6-4, 7-66    
20.02.   Shyla Y. - Fufygin M. OF 6-3, 6-4    
18.02.   Shyla Y. - Manegin A. 1K 7-64, 6-4    
  Helsinky challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.11.   Konti / Niemi - Geras / Shyla ČF 7-5, 7-65 1.08 5.40
10.11.   Geras / Shyla - Arvid / Rosen OF 6-3, 7-65    
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Ergud / Ilkel - Shyla / Vasil ČF 7-63, 6-3    
21.10.   Shyla / Vasil - Badan / Mlade OF 6-1, 6-1    
25.09.   Crepa / Haenl - Shyla / Vasil SF 4-6, 6-3, 14-12    
24.09.   Shyla / Vasil - Boltz / Tchou ČF 6-4, 7-64    
14.03.   Shyla / Vasil - Fufyg / Shofa F 6-4, 6-3    
12.03.   Shyla / Vasil - Ayap / Kalov SF 6-3, 6-4    
11.03.   Shyla / Vasil - Javak / Tsiva ČF 6-3, 6-2    
10.03.   Shyla / Vasil - Akram / Cherv OF 6-1, 4-6, 10-5    
07.03.   Shyla / Vasil - Lebed / Surch F 6-3, 5-7, 10-4    
06.03.   Shyla / Vasil - Metre / Yevse SF 4-0    
05.03.   Shyla / Vasil - Akram / Bekim ČF 6-1, 6-1    
03.03.   Shyla / Vasil - Djama / Taras OF 6-3, 6-1    
28.02.   Shyla / Vasil - Metre / Yevse F 6-3, 3-6, 12-10    
27.02.   Shyla / Vasil - Dmitr / Khabi SF 3-6, 6-2, 10-3    
26.02.   Shyla / Vasil - Bobro / Vatut ČF 6-2, 3-6, 10-6    
24.02.   Shyla / Vasil - Cherv / Ivano OF 6-3, 6-2    
22.02.   Shyla / Vasil - Galki / Lebed F 7-5, 4-6, 10-8    
21.02.   Shyla / Vasil - Devia / Manaf SF 6-3, 6-3    
19.02.   Shyla / Vasil - Shats / Surch ČF 6-1, 6-1    
17.02.   Shyla / Vasil - Pavli / Tiurn OF 6-3, 67-7, 10-7    
Žádné zápasy.
 
  Ťumeň challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.11.   Zhyrmont D. - Shyla Y. Q-ČF 6-4, 7-5    
17.11.   Shyla Y. - Slobodshikov R. Q-OF 4-6, 6-4, 6-2    
16.11.   Shyla Y. - Shatskiy I. Q-1K 6-0, 6-1    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
20.03.   Vatutin A. - Shyla Y. OF 6-2, 6-1    
18.03.   Shyla Y. - Suprunov A. 1K 6-2, 6-0    
07.03.   Smirnov A. - Shyla Y. ČF 6-3, 6-0    
06.03.   Shyla Y. - Cacic N. OF 6-1, 6-4    
05.03.   Shyla Y. - Alekseenko V. 1K 7-61, 6-1    
  Ťumeň challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.11.   Albot / Matsu - Shyla / Vasil OF 6-3, 3-6, 10-8    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
20.03.   Betov / Zhyrm - Shyla / Yatsy ČF 7-65, 5-7, 10-6    
18.03.   Shyla / Yatsy - Shats / Vaks OF 6-0, 7-5    
Žádné zápasy.
 
  Ťumeň challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.11.   Perfilov A. - Shyla Y. Q-1K 3-6, 6-1, 7-5    
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Mecir M. - Shyla Y. OF 6-3, 6-0 1.32 2.85
14.11.   Shyla Y. - Šafránek V. 1K 6-4, 6-2    
08.11.   Konečný M. - Shyla Y. OF 6-1, 6-1    
07.11.   Shyla Y. - Lustyk J. 1K 6-2, 7-60    
12.03.   Fidirko N. - Shyla Y. Q-OF 6-1, 6-0    
11.03.   Shyla Y. - Chekhov P. Q-2K 6-1, 6-1    
10.03.   Shyla Y. - Markov D. Q-1K 6-1, 7-66    
07.03.   Poplavskyy S. - Shyla Y. OF 7-65, 6-3    
06.03.   Shyla Y. - Malyshev M. 1K 6-3, 6-0    
05.03.   Shyla Y. - Klymenko V. Q-OF 7-67, 6-3    
04.03.   Shyla Y. - Karasyov I. Q-2K 7-5, 6-4    
26.02.   Regus R. - Shyla Y. Q-2K 6-2, 6-1    
25.02.   Shyla Y. - Vydmysh A. Q-1K 6-1, 6-0    
20.02.   Mylokostov D. - Shyla Y. Q-OF 7-64, 4-6, 7-5    
19.02.   Shyla Y. - Roy M. Q-2K 1-6, 7-68, 6-3    
18.02.   Shyla Y. - Vu A. Q-1K 6-3, 6-4    
13.02.   Sabanin Y. - Shyla Y. Q-OF 6-4, 6-3    
12.02.   Shyla Y. - Baymyashkin R. Q-2K 6-1, 6-0    
25.01.   Juska A. - Shyla Y. OF 6-4, 7-6    
24.01.   Shyla Y. - Vasilevski A. 1K 7-6, 7-6    
23.01.   Shyla Y. - Gerlakh K. Q-OF 7-6, 6-1    
22.01.   Shyla Y. - Kutsenko V. Q-2K 6-4, 6-4    
21.01.   Shyla Y. - Ivanov I. Q-1K 6-2, 6-0    
  Ťumeň challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.11.   Betov / Zhyrm - Bury / Shyla ČF 6-4, 6-4    
19.11.   Bury / Shyla - Kacha / Muzae OF 6-2, 6-1    
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
10.11.   Bury / Kapas - Koneč / Shyla SF 7-5, 7-5    
09.11.   Koneč / Shyla - Jalov / Šafrá ČF 4-6, 6-2, 10-6    
07.11.   Koneč / Shyla - Skoch / Zedni OF 6-3, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2011 Kolo Výsledek K1 K2
28.11.   Chervyakov F. - Shyla Y. Q-OF 6-3, 6-4    
27.11.   Shyla Y. - Rahman A. Q-1K 1-6, 6-2, 6-4    
22.11.   Bossel A. - Shyla Y. 1K 7-67, 6-3    
21.11.   Shyla Y. - Strelkov S. Q-OF 6-4, 3-6, 7-5    
20.11.   Shyla Y. - Ismailov T. Q-1K 6-1, 6-4    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Futures 2010 Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Groth S. - Shyla Y. OF 6-3, 6-2    
19.10.   Shyla Y. - Karachun I. 1K 6-0, 6-0    
12.10.   Fidirko N. - Shyla Y. 1K 3-6, 6-2, 6-3    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Futures 09 Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Poplavskyy S. - Shyla Y. 1K 6-3, 6-2    
12.10.   Gasparyan E. - Shyla Y. Q-OF 3-6, 6-3, 7-63    
11.10.   Shyla Y. - Komakhidze B. Q-1K 6-4, 64-7, 6-1    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
12.08.2018 - 15.08.2018  Gwangju challenger skreč
07.06.2018 - 16.06.2018  Futures 2018 skreč
22.06.2017 - 22.06.2017  Fergana challenger skreč - vyčerpání
19.11.2016 - 21.11.2016  Astana 2 challenger nenastoupil
13.11.2015 - 13.11.2015  Futures 2015 skreč
22.07.2014 - 24.07.2014  Astana 3 challenger skreč - levý kotník
20.08.2013 - 20.08.2013  Futures 2013 skreč
10.04.2012 - 15.04.2012  Futures 2012 skreč
 
 
 
 
 
 
TOPlist