Smola Maciej - profil

Smola Maciej 

Smola Maciej

Stát: Polsko
Narození: 24. 3. 1993
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 771. / 741.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 389. / 387.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 152/140 76/79 65/52 11/9 - -
2017 18/22 16/19 - 2/3 - -
2016 24/23 8/7 16/16 - - -
2015 26/22 6/6 20/16 - - -
2014 32/19 23/14 9/5 - - -
2013 13/12 4/5 6/5 3/2 - -
2012 14/15 4/10 5/3 5/2 - -
2011 15/18 5/9 9/7 1/2 - -
2010 10/9 10/9 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 125/86 64/50 48/32 13/4 - -
2017 37/18 32/16 - 5/2 - -
2016 15/20 3/6 12/14 - - -
2015 31/17 6/5 25/12 - - -
2014 14/15 13/12 1/3 - - -
2013 18/5 1/2 10/3 7/0 - -
2012 8/9 7/7 - 1/2 - -
2011 2/1 2/1 - - - -
2010 0/1 0/1 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
14.12.   Gennaro D. - Smola M. OF 6-3, 6-1 1.51 2.23
12.12.   Smola M. - Torebko P. 1K 63-7, 6-1, 6-4 3.79 1.18
05.12.   Khaledan S. - Smola M. 1K 4-6, 6-3, 6-4    
30.11.   Ilkel C. - Smola M. OF 67-7, 6-2, 6-3 1.14 4.28
28.11.   Smola M. - Bobrov B. 1K 2-6, 6-3, 7-62 1.61 2.04
21.11.   Galoppini D. - Smola M. 1K 3-6, 6-4, 6-4 1.27 3.09
16.11.   Krainik P. - Smola M. OF 6-3, 3-6, 6-4 1.60 2.06
14.11.   Smola M. - Zhurbin A. 1K 6-1, 6-3 2.15 1.55
29.08.   Walkow S. - Smola M. 1K 2-6, 6-3, 6-4 3.21 1.25
24.08.   Vandenbulcke Y. - Smola M. OF 6-0, 6-1 1.24 3.46
22.08.   Smola M. - Zarichanskyy D. 1K 6-2, 6-2 1.16 4.32
17.08.   Moraing M. - Smola M. OF 6-1, 6-1 1.18 4.05
15.08.   Smola M. - Gschwendtner J. 1K 6-2, 6-3 1.12 4.88
01.08.   Kolisnyk O. - Smola M. 1K 7-64, 4-6, 7-5 1.65 1.98
28.07.   Kolisnyk O. - Smola M. OF 6-3, 6-4 2.02 1.62
25.07.   Smola M. - Majchrowicz A. 1K 6-4, 7-65 1.31 2.88
  Poznaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Kalenichenko D. - Smola M. Q-OF 6-3, 7-6    
15.07.   Smola M. - Gewert J. Q-1K 6-2, 6-0 1.04 7.28
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Massara A. - Smola M. ČF 6-3, 6-4    
14.07.   Smola M. - Andrzejczuk A. OF 6-3, 7-63 1.60 2.06
12.07.   Smola M. - Dembek M. 1K 6-1, 7-63 1.47 2.32
05.07.   Ameal J. - Smola M. OF 6-1, 6-2 1.42 2.46
04.07.   Smola M. - Kawka P. 1K 6-3, 6-1    
26.06.   Vavassori A. - Smola M. 1K 7-65, 6-4 1.17 3.90
20.06.   Vavassori A. - Smola M. 1K 6-1, 6-2 1.37 2.62
11.06.   Chadaj A. - Smola M. Q-OF 6-2, 4-6, 6-2    
11.06.   Smola M. - Bergevi F. Q-2K 6-4, 3-6, 7-62    
01.06.   Harris L. - Smola M. OF 6-2, 6-4 1.05 6.30
30.05.   Smola M. - Botezan G. 1K 6-4, 7-65 1.70 1.91
27.05.   Petrone A. - Smola M. SF 6-1, 6-4 1.51 2.28
26.05.   Smola M. - Martin J. ČF 63-7, 6-1, 6-2 1.40 2.52
25.05.   Smola M. - Harajchi A. OF 6-2, 6-1 1.03 7.12
23.05.   Smola M. - Bothwell P. 1K 6-2, 6-3 1.84 1.76
18.05.   Statzberger T. - Smola M. OF 6-4, 6-2 1.55 2.15
16.05.   Smola M. - Boyer D. 1K 6-3, 3-6, 7-64 1.55 2.15
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
15.12.   Genna / Hidal - Pavli / Smola SF 4-6, 6-4, 10-5    
14.12.   Pavli / Smola - Matsu / Mazo ČF 7-5, 6-2    
12.12.   Pavli / Smola - Kekez / Vidak OF 3-6, 7-5, 11-9    
07.12.   Anton / Toreb - Khale / Smola ČF 6-3, 6-3    
05.12.   Khale / Smola - Apost / Tatom OF 3-6, 6-3, 10-8    
01.12.   Choin / Toreb - Krain / Smola ČF 6-1, 2-6, 10-8    
29.11.   Krain / Smola - Ivano / Lazar OF 6-3, 6-3    
23.11.   Aleks / Nejed - Pavli / Smola ČF 7-67, 6-4    
22.11.   Pavli / Smola - Ivano / Lazar OF 6-2, 6-1    
18.11.   Bonad / Rondo - Krain / Smola F 5-7, 6-3, 10-6    
17.11.   Krain / Smola - Hosse / Khale SF 6-3, 6-0    
16.11.   Krain / Smola - Lazov / Riede ČF 6-3, 7-64    
15.11.   Krain / Smola - Suluo / Turke OF 7-5, 6-3    
24.08.   Smirn / Uzhyl - Drzew / Smola SF 6-2, 4-6, 10-8 1.80 1.80
23.08.   Drzew / Smola - Cias / Zuk K ČF 6-4, 7-5    
21.08.   Drzew / Smola - Borko / Kroli OF 6-3, 6-3    
18.08.   Dembe / Hurka - Drzew / Smola F 6-2, 69-7, 10-6 1.65 1.98
17.08.   Drzew / Smola - Kolis / Priho SF 6-4, 6-0 1.80 1.80
16.08.   Drzew / Smola - Brian / Ficov ČF 6-0, 6-1    
14.08.   Drzew / Smola - Diarr / Weste OF 6-4, 5-7, 10-8 2.15 1.55
04.08.   Kolis / Priho - Dembe / Smola F 7-68, 6-4 1.85 1.75
03.08.   Dembe / Smola - Uzhyl / Zaric SF 7-5, 5-7, 13-11 1.77 1.83
02.08.   Dembe / Smola - Chess / Di Pr ČF 6-2, 6-0    
01.08.   Dembe / Smola - Kowal / Kozie OF 6-2, 6-2    
30.07.   Dembe / Smola - Benso / Ornag F 6-4, 1-6, 10-6 1.67 1.95
29.07.   Dembe / Smola - Kolis / Priho SF 6-4, 0-6, 10-8 1.70 1.91
27.07.   Dembe / Smola - Van B / Zaric ČF 6-4, 6-3    
24.07.   Dembe / Smola - Cias / Nowak OF 7-64, 5-7, 10-6    
  Poznaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Andre / Munar - Dembe / Smola ČF 6-4, 6-4 1.48 2.41
17.07.   Dembe / Smola - Eysse / Ghem OF 3-6, 6-3, 10-2 3.87 1.19
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Gajew / Walko - Drzew / Smola ČF 6-4, 4-6, 12-10    
10.07.   Drzew / Smola - Andrz / Cias OF 6-2, 7-65 1.97 1.66
06.07.   Andrz / Cias - Drzew / Smola SF 7-5, 7-5 1.95 1.67
05.07.   Drzew / Smola - Gajew / Walko ČF 6-4, 5-7, 10-8    
03.07.   Drzew / Smola - Harri / Rajsk OF 7-5, 6-4    
30.06.   Massa / Polja - Drzew / Smola F 6-2, 6-4    
30.06.   Drzew / Smola - Brydo / Eriks SF 7-5, 6-4 1.72 1.89
28.06.   Drzew / Smola - Choin / Matus ČF 4-6, 7-5, 10-2    
26.06.   Drzew / Smola - Gajew / Majch OF 6-2, 6-2 1.97 1.66
13.06.   Keste / Kolář - Drzew / Smola OF 7-5, 6-3    
26.05.   Delli / Tveri - Davyd / Smola SF 6-4, 6-0 1.47 2.32
25.05.   Davyd / Smola - Marti / Otegu ČF 7-63, 4-6, 10-6 1.26 3.15
24.05.   Davyd / Smola - Aleks / Lozan OF 6-0, 6-4 1.40 2.52
19.05.   Bothw / Bothw - Nunez / Smola SF 7-5, 64-7, 10-5 2.15 1.55
18.05.   Nunez / Smola - Chekh / Pavli ČF 6-4, 4-6, 10-7 1.80 1.80
17.05.   Nunez / Smola - Lavan / Sahin OF 6-2, 6-1 1.01 9.20
11.05.   De Kr / Numaj - Sant' / Smola ČF 64-7, 7-63, 10-6 2.70 1.35
09.05.   Sant' / Smola - Davyd / Korsh OF 6-2, 7-5    
Žádné zápasy.
 
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Tabatruong M. - Smola M. Q-1K 6-4, 6-0    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Bucur S. - Smola M. OF 6-4, 6-4 1.70 1.91
06.09.   Smola M. - Bobleaga R. 1K 7-62, 6-4 1.65 1.98
24.08.   Majchrowicz A. - Smola M. OF 6-4, 7-5 1.85 1.76
23.08.   Smola M. - Kobelt P. 1K 6-2, 6-4 4.98 1.10
22.08.   Smola M. - Wojnar B. Q-OF 6-3, 6-1    
21.08.   Smola M. - Gewert P. Q-2K 6-0, 6-0    
17.08.   Majchrowicz A. - Smola M. 1K 6-4, 6-2 2.54 1.39
16.08.   Smola M. - Bocchi L. Q-OF 1-6, 6-3, 6-2    
15.08.   Smola M. - Lynch K. Q-2K 6-3, 5-7, 6-4    
13.06.   Niklas-Salmin - Smola M. Q-OF 3-6, 6-4, 6-2    
12.06.   Smola M. - Chadaj A. Q-2K 7-5, 4-6, 3-0    
06.06.   Grynkowski P. - Smola M. 1K 6-4, 6-1 2.70 1.35
02.06.   Kapas A. - Smola M. OF 6-3, 6-3 1.33 2.78
30.05.   Smola M. - Zednik J. 1K 6-4, 6-2 1.30 2.92
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Botez / Grigo - Drzew / Smola ČF 6-2, 6-4    
06.09.   Drzew / Smola - Nunez / Suare OF 6-3, 6-3    
22.08.   Majch / Walko - Drzew / Smola OF 6-4, 6-2    
18.08.   Neuch / Pel D - Kosse / Smola ČF 6-4, 6-2    
16.08.   Kosse / Smola - Stajs / Szmyr OF 6-2, 6-2    
13.06.   Petit / Thiva - Kosse / Smola OF 6-1, 4-6, 10-5    
06.06.   Kapas / Majch - Kosse / Smola OF 6-1, 65-7, 11-9    
02.06.   Urrut / Van D - Dembe / Smola ČF 6-3, 7-69    
30.05.   Dembe / Smola - Cias / Kozie OF 6-4, 6-0    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Kopinski T. - Smola M. Q-2K 6-2, 6-2    
29.08.   Smola M. - Kokulewski A. Q-1K 6-4, 6-2    
25.08.   Majchrzak K. - Smola M. 1K 6-2, 6-3 1.04 6.70
24.08.   Smola M. - Prihodko O. Q-OF 6-2, 6-3    
23.08.   Smola M. - Smolicki M. Q-2K 6-4, 6-4    
22.08.   Smola M. - Bjerke J. Q-1K 6-2, 6-0    
18.08.   Kostin V. - Smola M. Q-OF 6-4, 3-6, 7-65    
17.08.   Smola M. - Solarewicz N. Q-2K 6-2, 6-2    
10.08.   Madaras D. - Smola M. 1K 6-3, 6-4 1.25 3.20
03.08.   Slobodshikov R. - Smola M. 1K 6-3, 6-1 1.60 2.06
29.07.   Mas Mascolo A. - Smola M. OF 6-3, 6-2 1.65 1.98
28.07.   Smola M. - Slobodshikov R. 1K 6-4, 6-4 3.10 1.27
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Hurka / Walko - Drzew / Smola OF 6-3, 6-1    
24.08.   Walko / Zawis - Drzew / Smola OF 4-6, 6-4, 14-12    
22.08.   Drzew / Smola - Disch / Sant' F 7-64, 5-7, 10-8    
21.08.   Drzew / Smola - Gajew / Lomac SF 6-4, 7-62    
20.08.   Drzew / Smola - Hurka / Jedru ČF 63-7, 6-1, 10-5    
18.08.   Drzew / Smola - Kirch / Walen OF 7-65, 6-2    
13.08.   Kolář / Michn - Drzew / Smola SF 6-1, 6-3    
11.08.   Drzew / Smola - Andrz / Smoli ČF 4-6, 6-4, 10-3    
10.08.   Drzew / Smola - Marto / Mas M OF 6-3, 4-6, 10-5    
03.08.   Libie / Reese - Podzu / Smola OF 6-4, 7-5    
27.07.   Mugev / Vasil - Smola / Tveri OF 4-6, 7-68, 10-5    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
01.10.   Krivic I. - Smola M. 1K 5-1    
29.09.   Smola M. - Rettl S. Q-OF 6-4, 7-5    
28.09.   Smola M. - Kaluzik T. Q-2K 6-3, 6-3    
23.09.   Kekez D. - Smola M. 1K 7-62, 7-64 1.21 3.50
22.09.   Smola M. - Miocic F. Q-OF 61-7, 7-64, 6-3    
21.09.   Smola M. - De Leon Elias D. Q-2K 6-4, 6-2    
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Davydenko P. - Smola M. Q-ČF 6-1, 6-1    
07.09.   Smola M. - Sillanpaa H. Q-OF 6-4, 1-6, 6-1    
06.09.   Smola M. - Godlewski R. Q-1K 7-6, 3-0    
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
02.09.   Šafránek V. - Smola M. 1K 5-7, 6-4, 6-2 1.15 4.15
01.09.   Smola M. - Zawisza P. Q-OF 7-64, 7-5    
30.08.   Smola M. - Wojnar M. Q-1K 6-1, 7-63    
23.08.   Boychuk R. - Smola M. Q-2K 7-68, 7-67    
21.08.   Kostin V. - Smola M. OF 6-3, 3-6, 7-62 1.45 2.36
19.08.   Smola M. - Jedruszczak M. 1K 6-3, 6-3 1.31 2.90
  Oberstaufen challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Koolhof W. - Smola M. Q-ČF 6-3, 6-4    
19.07.   Smola M. - Gadomski P. Q-OF 6-4, 6-1    
19.07.   Smola M. - Engshuber M. Q-1K 6-3, 6-7, 6-4    
  Poznaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Smirnov A. - Smola M. Q-OF 6-3, 5-7, 6-4    
12.07.   Smola M. - Drzewiecki K. Q-1K 6-2, 7-5    
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Inzerillo J. - Smola M. Q-2K 6-4, 7-5    
07.06.   Smola M. - Traut C. Q-1K 6-0, 6-2    
01.06.   Rajski M. - Smola M. Q-2K 7-66, 7-62    
31.05.   Smola M. - Jablonski M. Q-1K 6-3, 6-1    
27.05.   Jebavy R. - Smola M. 1K 6-3, 3-6, 7-63    
26.05.   Smola M. - Ruepke L. Q-OF 6-4, 7-611    
25.05.   Smola M. - Srna J. Q-2K 6-1, 7-65    
24.05.   Smola M. - Fukugaki G. Q-1K 6-0, 6-1    
12.05.   Trinker B. - Smola M. 1K 6-1, 6-4    
11.05.   Smola M. - Solberg C. Q-OF 6-2, 6-4    
10.05.   Smola M. - Mansson F. Q-1K 6-0, 6-3    
06.05.   Windahl D. - Smola M. 1K 6-4, 6-3    
04.05.   Smola M. - Noren A. Q-OF 6-2, 6-3    
03.05.   Smola M. - Samuelsson C. Q-1K 6-3, 6-3    
29.04.   Rosenholm P. - Smola M. 1K 5-7, 7-5, 7-66    
27.04.   Smola M. - Olin R. Q-OF 6-4, 0-6, 6-1    
26.04.   Smola M. - Rivera C. Q-1K 6-4, 6-4    
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
01.10.   Mioci / Popko - Drzew / Smola ČF    
30.09.   Drzew / Smola - Divic / Mise OF 6-3, 6-2    
25.09.   Salab / Šátra - Jedru / Smola SF 6-1, 6-3    
24.09.   Jedru / Smola - Duan / Panic ČF 6-3, 6-1    
23.09.   Jedru / Smola - Hause / Stosi OF 6-2, 6-4    
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Fucso / Micho - Gadom / Smola OF 7-65, 6-4    
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Gawro / Koniu - Gadom / Smola F 7-64, 4-6, 10-3    
04.09.   Gadom / Smola - Cias / Jedru SF 6-4, 6-2    
02.09.   Gadom / Smola - Pyla / Szmig ČF 6-3, 6-0    
26.08.   Klec / Sikor - Chada / Smola OF 4-6, 6-3, 10-7    
20.08.   Manss / Winda - Gadom / Smola ČF 6-3, 7-5    
19.08.   Gadom / Smola - Majch / Teure OF 2-6, 6-4, 10-8    
  Oberstaufen challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Albot / Kowal - Smola / Veic OF 6-0, 6-1    
  Poznaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Bedna / Konti - Kowal / Smola OF 7-61, 2-6, 10-6    
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Saave / Urzua - Majch / Smola OF 6-4, 6-3    
03.06.   Podzu / Podzu - Kocyl / Smola ČF 6-3, 3-6, 10-7    
02.06.   Kocyl / Smola - Doncz / Walko OF 6-1, 6-3    
29.05.   Micha / Suc D - Lazov / Smola ČF 7-63, 6-1    
27.05.   Lazov / Smola - Kolář / Polja OF 65-7, 6-3, 10-8    
09.05.   Arvid / Eriks - Rosen / Smola SF 3-6, 7-66, 10-4    
07.05.   Rosen / Smola - Bergs / Forse ČF 6-2, 6-2    
05.05.   Rosen / Smola - Bjerk / Johan OF 6-1, 6-3    
02.05.   Adakt / Olin - Schut / Smola F 6-3, 4-6, 10-5    
01.05.   Schut / Smola - Hanss / Manss SF 4-6, 6-2, 10-3    
30.04.   Schut / Smola - Arend / De Go ČF 6-3, 6-4    
28.04.   Schut / Smola - Chvoj / Rosen OF 6-3, 3-6, 10-8    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Lomacki P. - Smola M. 1K 7-66, 7-63    
  Poznaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Monteiro T. - Smola M. Q-1K 6-2, 6-0    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
25.06.   Griekspoor K. - Smola M. 1K 6-1, 6-1    
24.06.   Smola M. - Anderson O. Q-OF 6-2, 3-6, 6-4    
23.06.   Smola M. - Wagh A. Q-2K 6-2, 6-4    
17.06.   Eleveld J. - Smola M. 1K 6-1, 6-3    
11.06.   Fratangelo B. - Smola M. 1K 6-1, 4-6, 6-1    
10.06.   Smola M. - Witte M. Q-OF 6-3, 7-62    
09.06.   Smola M. - De Meyer N. Q-2K 6-4, 6-3    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Benar / Rumle - Klos / Smola OF 7-5, 6-3    
25.06.   Hocev / Leite - Balud / Smola ČF 6-4, 6-4    
24.06.   Balud / Smola - Frant / Schoo OF 6-4, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Gawron M. - Smola M. 1K 6-1, 6-2    
20.08.   Gawron M. - Smola M. 1K 6-0, 6-1    
13.08.   Teurer R. - Smola M. 1K 2-6, 6-3, 7-5    
24.07.   Fernandes T. - Smola M. 1K 6-2, 6-1    
  Poznaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Marti J. - Smola M. 1K 63-7, 6-4, 7-63 1.21 3.76
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Sikora A. - Smola M. ČF 6-0, 4-6, 6-3    
12.07.   Smola M. - Kovalik J. OF 7-64, 4-6, 6-3    
10.07.   Smola M. - Sabeckis G. 1K 6-0, 6-4    
03.07.   Sidorenko A. - Smola M. 1K 6-1, 4-6, 6-2    
02.07.   Smola M. - Jedruszczak M. Q-OF 6-2, 7-66    
01.07.   Smola M. - Van Kann F. Q-2K 6-1, 6-2    
26.06.   Reyes-Varela M. - Smola M. 1K 5-7, 6-3, 6-2    
29.05.   Rosenholm P. - Smola M. 1K 6-4, 6-2    
22.05.   Poplavskyy S. - Smola M. 1K 6-0, 6-4    
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Majsa / Vacul - Gadom / Smola OF 6-3, 6-2    
22.08.   Gawro / Kapas - Gadom / Smola SF 6-2, 6-4    
21.08.   Gadom / Smola - Varta / Wagne ČF 3-6, 7-63, 10-5    
20.08.   Gadom / Smola - Dzudz / Roman OF 6-4, 6-4    
14.08.   Gonza / Letch - Gadom / Smola OF 6-1, 7-65    
24.07.   Farka / Masar - Gadom / Smola OF    
  Poznaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Junai / Stadl - Gadom / Smola ČF 6-2, 6-4    
16.07.   Gadom / Smola - Behar / Prodo OF 6-4, 6-3    
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Pavlá / Vesel - Smola / Szmig ČF 6-4, 6-4    
10.07.   Smola / Szmig - Jalov / Šafrá OF 7-64, 6-4    
06.07.   Hubbl / Stath - Micha / Smola SF 6-3, 6-3    
04.07.   Micha / Smola - Gawro / Koneč ČF 6-4, 6-2    
03.07.   Micha / Smola - Krawi / Siebe OF 7-65, 4-6, 10-5    
29.06.   Jastr / Rath - Jebav / Smola SF 6-0, 6-3    
28.06.   Jebav / Smola - Malik / Mynen ČF 6-2, 3-6, 10-4    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2011 Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Ducourau L. - Smola M. Q-1K 6-4, 2-6, 6-4    
01.10.   Brichek D. - Smola M. Q-1K 6-4, 6-4    
16.08.   Richards M. - Smola M. 1K 6-3, 6-2    
09.08.   Olejniczak D. - Smola M. 1K 6-3, 4-6, 6-1    
  Sopoty challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Bolelli S. - Smola M. 1K 6-1, 6-1 1.09 5.24
10.07.   Smola M. - Sawicki B. Q-ČF 6-3, 5-7, 6-3    
09.07.   Smola M. - Jablonski M. Q-OF 6-0, 6-2    
  Futures 2011 Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Arneodo R. - Smola M. Q-OF 6-4, 2-6, 6-4    
05.06.   Smola M. - Wagner B. Q-2K 6-3, 6-3    
31.05.   Carpenter J. - Smola M. 1K 6-1, 7-65    
24.05.   Duckworth J. - Smola M. 1K 7-65, 3-6, 6-2    
23.05.   Smola M. - Lutkowski W. Q-OF 6-2, 6-2    
22.05.   Smola M. - Yatsyk Y. Q-2K 6-2, 6-4    
17.05.   Filin P. - Smola M. 1K 6-2, 6-3    
  Sopoty challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Charr / Rober - Gadom / Smola SF 6-2, 6-4    
13.07.   Gadom / Smola - Cipol / Vagno ČF 6-3, 4-6, 10-4    
12.07.   Gadom / Smola - Kapas / Panfi OF 6-3, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2010 Kolo Výsledek K1 K2
26.10.   Vögeli R. - Smola M. 1K 7-64, 6-3    
25.10.   Smola M. - El Esawy T. Q-OF 7-5, 6-4    
24.10.   Smola M. - Eibl M. Q-1K 6-4, 7-61    
19.10.   Granollers-Pu - Smola M. 1K 6-2, 6-2    
18.10.   Smola M. - Osama M. Q-OF 3-6, 6-3, 6-1    
05.10.   Dias F. - Smola M. 1K 6-4, 6-4    
04.10.   Smola M. - Rajic M. Q-OF 6-4, 6-2    
03.10.   Smola M. - Gonzalez Mend Q-1K 7-64, 6-4    
28.09.   Flock A. - Smola M. 1K 6-2, 6-4    
27.09.   Smola M. - Silva A. Q-OF 6-2, 6-3    
26.09.   Smola M. - Steinberger P. Q-2K 63-7, 7-64, 7-61    
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Brown D. - Smola M. 1K 7-6, 6-4 1.12 4.66
  Futures 2010 Kolo Výsledek K1 K2
02.09.   Varga R. - Smola M. ČF 6-2, 2-6, 6-0    
01.09.   Smola M. - Skoloudik J. OF 9-7    
31.08.   Smola M. - Godlewski R. 1K 6-2, 6-3    
25.08.   Olejniczak D. - Smola M. OF 3-6, 7-62, 6-2    
24.08.   Smola M. - Gasiorek H. 1K 6-0, 6-3    
17.08.   Olejniczak D. - Smola M. 1K 6-2, 6-4    
  Poznaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Cervenak P. - Smola M. 1K 6-2, 6-2 1.18 3.78
  Poznaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Dasni / Kuzne - Panfi / Smola OF 6-4, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
04.12.2016 - 14.12.2016  Futures 2016 nenastoupil
29.04.2015 - 05.05.2015  Futures 2015 skreč
01.10.2014 - 16.11.2014  Futures 2014 skreč
 
 
 
 
 
TOPlist