Anderson vypadl v Nottinghamu s Johnsonem

• Největší favorit turnaje v Nottinghamu Kevin Anderson se s generálkou na Wimbledon rozloučil už ve čtvrtfinále. Jihoafričan nezvládl dnešní dohrávku zápasu s Američanem Johnsonem, s nímž prohrál ve třech setech.
    24. 6., 14:57 | Aktuality |  4 komentáře
    Ilustrační fotografie

Kevin Anderson a Steve Johnson rozehráli svůj zápas už včera. Jihoafričan za stavu 5-4 prováhal šanci dopodávat úvodní sadu a po prohraném tie-breaku si až v závěru druhého dějství vynutil rozhodující set.

V něm už si bezpečně hlídal podání, ovšem za stavu 4-3 jejich zápas přerušili pořadatelé kvůli tmě. A dnešní dohrávka se Andersonovi vůbec nepovedla: Johnson srovnal, podruhé v zápase sebral favoritovi podání a utkání pak bez problémů ukončil.

Johnsona ještě dnes čeká semifinále s Andreasem Seppim, který už včera vyřadil Dudiho Selu.