Bacsinszká se letos na kurty nevrátí, se zápěstím půjde na operaci

  • Švýcarka Timea Bacsinszká kvůli přetrvávajícím problémům s rukou ukončila sezonu. Bývalá světová devítka naposledy hrála ve Wimbledonu, ale další turnaje už neplánuje a podrobí se drobné operaci. Příští sezonu chce stihnout od začátku, na počátku února by pak měla být jedničkou Švýcarek pro fedcupový zápas na půdě českých tenistek.
    24. 9. 2017, 17:22 | Aktuality |  1 komentář
    Ilustrační fotografie 
     
  • Profil hráče

Osmadvacetiletá Bacsinszká pauzírovala kvůli bolestem v pravém zápěstí už na jaře několik týdnů. Pak se dostala do semifinále French Open, ale ve třetím kole Wimbledonu si zápěstí opět poranila a od té doby se věnuje léčbě.

"Ta, kterou jsem podstoupila za poslední měsíce, ale nebyla dostačující, abych se bolesti zbavila. Proto jsem se po diskuzích s odborníky a svým týmem rozhodla sezonu ukončit. Brzy mě čeká drobný chirurgický zákrok, a pokud vše půjde podle plánu, vrátím se hned na začátku roku," napsala na facebook tenistka, jíž nyní patří v žebříčku 34. místo.

Předčasně ukončit tenisový rok musela už před dvěma lety. Do budoucna ale vítězka čtyř turnajů ve dvouhře a stejného počtu ve čtyřhře hledí s optimismem. "Čas bez tenisu je pro mě příležitostí začít dříve s fyzickou přípravou, abych se vrátila ještě silnější," dodala.

Luboš Zabloudil, TenisPortal.cz, ČTK
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (1)
24.09.2017 17:53Od: triatlet Timea
Doufám, že bude fit a užije si ještě podobné tiskovky:
https://www.youtube.com/watch?v=wRua6fo3QP8&t=17s
Ať se jí při odpočívání podaří ulovit pozitivní zážitky: https://www.instagram.com/p/BYAAYFTh3Uz/?taken-by=timea.official
A na kurtu ať zdolává ty nejlepší:
https://www.youtube.com/watch?v=7xBhaT8cTaQ&t=41s
Hajrá, Timea!
[ Reagovat ]
 
 
 
 
 
TOPlist