V Japonsku překvapila i Benešová: vyřadila nasazenou Razzanovou

28. 9. 2009, 12:37
WTA TOKIO - Na lukrativním podniku WTA Premier v Tokiu se přes první kolo přehouply obě Češky. Po výhře Šafářové nad Ivanovičovou vyřadila nasazenou soupeřku i Iveta Benešová, jež otočila utkání proti turnajové šestnáctce Virginii Razzanové z Francie.
Iveta Benešová

Česká jednička Iveta Benešová zvítězila nad Razzanovou po setech 3-6 7-6 6-0 za dvě a tři čtvrtě hodiny. Poprvé od červencového turnaje v Praze se tak pokusí přejít přes druhé kolo.

Další soupeřkou Benešové bude Argentinka Gisela Dulková, s níž má příznivou bilanci 4-1. Vítězka tohoto duelu narazí na přemožitelku Safinové, jež senzačně vypadla s kvalifikantkou.

V Tokiu startuje ještě Lucie Šafářová, která už včera vyřadila jedenáctou nasazenou Ivanovičovou ze Srbska.