Venus a Serena se ve Stanfordu připravují na Rio

  • Venus Williamsová je na domácím turnaji ve Stanfordu nasazenou jedničkou a bude zde bojovat o třetí titul. Její sestra Serena na turnaji sice nehraje, i přesto je ale na místě a pomáhá Venus s přípravou. Slavné Američanky spolu trénovaly také čtyřhru a pravděpodobně se tak již připravují na olympiádu do Ria, kde budou obhajovat zlato z Londýna.
    19. 7., 12:01 | Aktuality |  1 komentář
    Ilustrační fotografie 
     

Světová jednička Serena Williamsová se sice ve Stanfordu, kde v minulosti třikrát vyhrála, nepředstaví, její sestra Venus, jež domácí podnik ovládla v letech 2000 a 2001, je však na turnaji nasazenou jedničkou a Serena na místě svou starší sestru podporuje a pomáhá jí v tréninku.

Slavné sestry, jež společně před týdnem pošesté dobyly wimbledonskou čtyřhru, se ve Stanfordu pravděpodobně připravují na nadcházející olympijské hry do Ria, neboť spolu několikrát trénovaly i čtyřhru. Američanky budou v Brazílii obhajovat zlatou medaili z Londýna.

 

Zdá se, že slavné Američanky si společně strávený čas užívají. Venus dokonce v průběhu tréninku předvedla na kurtu i své taneční kreace.

Petr Pokorný, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (1)
19.07.2016 22:22Od: Frick Ženský jedny bláznivý.
Zeptejte se pana Berdycha, jaká jsou v Barzílii nebezpečí.
[ Reagovat ]
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist