Simmonds - Rubbrecht

14.06.2016, 10:00, Alkmaar ITF, 1. kolo, antuka
Simmonds Chanel 2 : 0
(6-0, 6-0)
Rubbrecht Antje
Avatar 293. Žebříček dvouhry -. Avatar
10. 8. 1992 Datum nar. 17. 9. 1999
- Výška -
- Váha -
L Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Simmonds Chanel Rubbrecht Antje
Hala 2/1 -
Antuka 6/6 6/17
Tráva - -
Tvrdý p. 38/16 -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 350/193 83/51 261/124 2/3 1/7 3/8
2017 45/27 6/6 37/16 2/1 - 0/4
2016 47/28 9/8 38/17 - - 0/3
2015 44/27 8/7 33/19 - - 3/1
2014 32/26 14/10 18/14 0/2 - -
2013 27/24 0/2 27/18 - 0/4 -
2012 42/22 6/6 35/13 - 1/3 -
2011 47/19 10/3 37/16 - - -
2010 35/9 16/4 19/5 - - -
2009 22/8 14/5 8/3 - - -
2008 6/2 - 6/2 - - -
2007 3/1 - 3/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 17/32 17/31 0/1 - - -
2017 6/17 6/17 - - - -
2016 11/15 11/14 0/1 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2016 Alkmaar ITF Simmonds 2   6 6       1K
Rubbrecht 0 0 0      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Simmonds Chanel Rubbrecht Antje
 Synot tip
1.02
7.64
Průměrný kurs
1.02
7.64
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

  • Simmonds
Stellenbosch 3 ITF, F, 10.12.2017
  Simmonds - Adler 2:1
Stellenbosch 3 ITF, SF, 09.12.2017
  Simmonds - Kung 2:0
Stellenbosch 3 ITF, ČF, 08.12.2017
  Simmonds - Siedliska 2:0
Stellenbosch 3 ITF, OF, 07.12.2017
  Simmonds - Kissell 2:0
Stellenbosch 3 ITF, 1K, 06.12.2017
  Simmonds - Szupper 2:0
Stellenbosch 2 ITF, F, 03.12.2017
  Ewing - Simmonds 2:1
Stellenbosch 2 ITF, SF, 02.12.2017
  Simmonds - Adler 2:0
Stellenbosch 2 ITF, ČF, 01.12.2017
  Simmonds - Lindh Gallagher 2:0
Stellenbosch 2 ITF, OF, 30.11.2017
  Simmonds - Sainsbury 2:0
Stellenbosch 2 ITF, 1K, 29.11.2017
  Simmonds - Morkel 2:0
 
  • Rubbrecht
Antalya 38 ITF, Q-2K, 12.11.2017
  Buczynska - Rubbrecht 2:1
Antalya 37 ITF, Q-2K, 06.11.2017
  Poplavska - Rubbrecht 2:0
Antalya 36 ITF, 1K, 01.11.2017
  Vishnevskaya - Rubbrecht 2:0
Middelkerke ITF, Q-2K, 26.08.2017
  Gustafson - Rubbrecht 2:0
Wanfercee-Baulet ITF, Q-1K, 19.08.2017
  Popescu - Rubbrecht 2:0
Oldenzaal ITF, Q-2K, 14.08.2017
  Wacker - Rubbrecht 2:1
Oldenzaal ITF, Q-1K, 13.08.2017
  Rubbrecht - Ossenbruggen 2:0
Koksijde ITF, Q-1K, 05.08.2017
  Ormaechea - Rubbrecht 2:0
Knokke ITF, Q-1K, 08.07.2017
  Remy - Rubbrecht 2:0
Denain ITF, Q-1K, 02.07.2017
  Orlova - Rubbrecht 2:0
 
 
 
 
 
TOPlist